Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

Об'ясняю: Не підійшов, бо не ставив собі цілі розвиватись, будувати міста... Грав аби грати. А такого баласту ми позбулись перед війною вже. І брати всіх підряд знову - нема бажання. "малолєтні політичні ігріща мене цікавлять меньше всього" - ще одна з причин чого в гос не взяли.

На рахунок "підісрав" - то да, за допомогою твого рейтингу у Скіфії появилась можливість бути в 1 лізі. Із всіх хто підходив - була Ксенька і Ти із всього світу. Я чогось думав що скоріше Ксенька піде ніж ти, помилявся як бачу.

Ну а на рахунок грабежів - то да. Думаю не омине точно боком. З Скіфією в нас ворожі відносини. Просто попередив.

чувак ?? майже 50к рейтинг й 63 місце в рейтингу за 3 місяці то не розвиток ? Мені з дупи лізти щоб місто поставити ? Нахіба ? Он через декілька годин поставлю шосте й що ? Якщо мізків нема, щоб зрозуміти, що старий дядько все робить спокійніше, безпечніше та впевненіше, тому не спішить, то я вам щиро співчуваю. В мене є план планомірного розвитку, але він по перше - не має на меті допомогу будь кого, щоб не бути нікому нічого винним, й завжди мати змогу піти з піднятою головою, й по-друге - не бігти попереду *паравоза*, розвиватись рівномірно й без закидонів. Тепер по поводу першої ліги, в Скіфії ВЖЕ НА ТОЙ МОМЕНТ був карьєр першої ліги, що було однією з причин вступу іменно туди, так що знову мімо каси. Саме дурне те, що ви не можете співставити тенденцію й факти, я Апельсину все сказав як є, бо КАТЕГОРИЧНО не люблю брехати, хоча міг би наплісти чого завгодно, аби лиш потрапити до вас, й граю аби грати, то не значить, що я стою на місці й це видно по рейтингу взагалі й по остальним рейтингам в часності. Але то таке, чого я маю перед тобою виправдовуватись. Попередження я почув, висновки зробив. Нехай щастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

Тепер по поводу першої ліги, в Скіфії ВЖЕ НА ТОЙ МОМЕНТ був карьєр першої ліги, що було однією з причин вступу іменно туди, так що знову мімо каси.

А ти не задумувався чий той кар'єр був в нього? Чи ти за грою не слідкуєш? :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні бордівчани) Для тих хто виявив бажання реєструватися у грі, не забувайтеся вибирати Wordl 2, тобто другий світ.

Перший світ відкрився досить давно, грати в ньому не так цікаво)

post-29558-0-25211300-1443633260_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не задумувався чий той кар'єр був в нього? Чи ти за грою не слідкуєш? :0151:

ти чого стрєлки переводиш ? яка фіг різниця, чий він був, коли ти мені закидаєш, що це лише дякуючи мені, вони змогли його взяти, бо не хватало балів ? А я стверджую, що він був до того, як я вступив. То яке в цьому контексті має значення, чий він був ? Ви там мабуть уявляєте себе макрополітиками, слідкуєте хто з ким воює, з ким мирится, хто що в кого бере й хто кому що віддає, кайф мабуть від того ловите. Я за таким не слідкую, хоча б тому, що сам на це не можу впливати. Міг би сам пів клану любого перевалити, то може б і слідкував би, щоб було по справедливості, *а не так як січас* (с) А так, це прерогатива голови клану, це в нього має боліти голова, щоб всього всім з клану хватало (на що він впливає), й щоб соклани не потерпали від бестолкових агресій. Голова має проводити розьяснювальну роботу, ділитись нюансами й тонкостями гри. Для цього потрібен клан, а не політичних дрязг. Комусь може це й подобаєтся, але більшості імхо - ні. В клан йдуть за захистом, поділитись досвідом, поспілкуватись й для полегшення розвитку, а не для загострення комплекса наполеона. То все імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не задумувався чий той кар'єр був в нього? Чи ти за грою не слідкуєш? :0151:

Ви там мабуть уявляєте себе макрополітиками, слідкуєте хто з ким воює, з ким мирится, хто що в кого бере й хто кому що віддає, кайф мабуть від того ловите

1. Дякуючи тобі, у Скіфії з'явилась можливість брати і ще кари (крім того, що вони в нас забрали) 1 ліги. А не дякуючи тобі вони в нас забрали. Вчитуйся уважніше. Якби слідкував за грою - то такий момент знав би.

2. Ну в принципі так. Ми граємо в гру, слідкуємо за розвитком подій. Вникаєм в гру... Від ігри отримуєм кайф. А не просто "зайшли-відправили чумаків на грабунки-вийшли". І ще раз впевнююсь, що в госі нашому тобі не місце було б)

В мене на цьому все. Гарної гри :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17ea685fe17f17d3dbcde266ee559064.png

дайош 1000 товарів за хвилину :)

Ого! Скільки ти ринків на будував?

В мене всього один 26 рівня й мені вистачає.

Якби швидкість норм качнути...траки треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хохляндія прислала запрошення,та тільки через їхню назву я туди ніколи не вступлю...

MANJAK11, в вас з ними війна? докоцайте вже їх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chyprunka, вони тільки кар'єри віджимають. Наврят грабуватимуть, бо мораль впаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош 1000 товарів за хвилину :)

Ого! Скільки ти ринків на будував?

В мене всього один 26 рівня й мені вистачає.

Якби швидкість норм качнути...траки треба)

мені не вистачає, бо ресурси між містами курсують постійно, й навіть сукупно 10 тис ресурсів в одне місто при малій швидкості завантаження то довго, а якщо в кожне місто ? а якщо не не 10к а 20 ? От й вистроюєтся черга велика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А призи в продавець\покупець\грабіжник тижня дають першим трьом, чи тільки першому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А призи в продавець\покупець\грабіжник тижня дають першим трьом, чи тільки першому?

Призи перепадають, хто потрапить в першу 10-ку. Але й виграш там мізерний)

В мене декілька разів були випадки, я попадав в топ 10 випадково, тобто навіть не замислюючись про рейтинги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А призи в продавець\покупець\грабіжник тижня дають першим трьом, чи тільки першому?

1959ec227114552613e25f3c8659a9ce.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я так зрозумів можна якось подивитись хто куди ходить грабувати, ЯК???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я зрозумів, то Президент може, хоча можливо й є сторонні програми, але ними походу ніхто не хоче ділитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я так зрозумів можна якось подивитись хто куди ходить грабувати, ЯК???

а що, не получається на перше місце стати?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я так зрозумів можна якось подивитись хто куди ходить грабувати, ЯК???

а що, не получається на перше місце стати?)

та не дуже я туди і рвусь, просто я помітив що тільки хтось виривається в першу трійку, а я багатьох знаю в реалі, на всіх його злачних місцях з"являється купа народу )

можливо вони самі просікають, але мене "тєрзают смутные сомнєнья"

наскільки я зрозумів, то Президент може, хоча можливо й є сторонні програми, але ними походу ніхто не хоче ділитись

я по необережності напав на неактива який був в державі, їх президент зразу ж мене попередив, що я редиска, і з його слів "в мене всі логи сутичок всіх моїх гравців є", тобіш президент точно бачить що та як, а от з бездержавними неясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логи бачить президент та мін оборони) Тобто він бачить на кого нападали його громадяни, та хто на них нападав.

Ці логи це ключі сутичок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обміняю скло на трактати (скла маю небагато)

Скільки тобі трактатів не вистачає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покращив ратушу і найняв всіх селян в армію, щоб швидше було - купив всіх за золото, залишилося два селяни, які будуватимуть ратушу 3 дні. Якось можна армію трохи розформувати? Бо зараз взагалі не залишилося кому працювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покращив ратушу і найняв всіх селян в армію, щоб швидше було - купив всіх за золото, залишилося два селяни, які будуватимуть ратушу 3 дні. Якось можна армію трохи розформувати? Бо зараз взагалі не залишилося кому працювати)

На початковому рівні армія тобі не потрібна взагалі. Залиш 50 юнітів і вистачить. Прокачуй будиночки до 25 рівня(далі важче-скло треба), в кожному місті казарму став, її також до 25 рівня підганяй, розвивай економіку, хліб, пшеницю, бухло... тільки тоді можна думати про армію.

Це так, коротко... Якщо збираєшся грати, то звертайся у грі, розкажу всі деталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початковому рівні армія тобі не потрібна взагалі. Залиш 50 юнітів і вистачить

Дякую за пораду. Армія мені взаглі непотрібна

PsJ3K.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...