Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

 

різного й в мене їх всього чотири

Ну а по рівнях? Чи це секрет? (Я розумію, що тут люди з інших держав)

 

Якщо продавати пісок і купувати скло, то це дорожче, ніж його виготовляти,

Якщо в мене склодувня 20 рівня, то це 42 (6300 срібла) скла за годину за 84 піску (5460 срібла, якщо по 65), тобто вона економить мені 840 срібла на годину, на її місці може бути університет 15 рівня, який приносить 1875 срібла чистого прибутку.

Якого рівня мають бути склодувні, щоб їх вигідно було тримати?

 

я такими цифрами не заморачувався , тим більше постановкою питання, щоб вигідно було тримати, бо то питання з серії , якої диагоналі повинен бути телевізор, щоб його вигідно було тримати. Склодувні повинні бути такого рівня, щоб *приход* піску дорівнював його *росходу* й пісок не мав залишків, які потрібно продавати. Але справа в тому, що кількість карьєрів не нормована, сьогодні в держави 5 карьєрів, а завтра 10, образно кажучи, й навпаки, єдине, що коли кількість піску зменшится, то частину робітників з склодувні можна забрати, щоб не було перерозходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

Схоже, що ми залишимось кожен при своїй думці)

Та мені якось всерівно, чесно кажучи, я нікого ні в чому переконувати не збираюсь, я граю так як граю, показником правильності своїх дій та міркувань вважаю те, чого добився, що в грі, що в житті. Вважаю, що якщо за пів року в грі *доліз* до третьої сходинки в загальному рейтингу, то все, чи майже все, що я роблю - правильно. Звичайно, можна краще й швидше, але мене наразі влаштовує даний порядок речей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо продавати пісок і купувати скло

Тобі ж вже Маньяк 1 раз написав - черга за піском не стоїть. Його не розкуповують як гарячі пиріжки.

А тепер порахуй ще таку штуку: маючи валом халявного скла (гос дає пісок з карів, склодувні справляються з переплавкою), можна апнути універи вище 15 рівня, і це не буде так дорого як якщо апати за куплене скло. Тобто грубо: апнути 6 універів на 3 рівня (з 15 на 18) і маєш 1 вільне будмісце (зносиш сьомий універ, кількість траків в годину залишається тою ж).

Щодо рівнів склодувень: який сенс це розписувати якщо і так очевидно що ці рівні постійно підвищуються (я за сьогодні лише додав десь 12 рівнів склодувень). Думаю в Маньяка ситуація така ж, оскільки і він і я тільки недавно попали в топ-госи.Якщо в госа 10 карів 1 ліги, то 4 склодувні навіть 35 рівня не справляться з тим піском який капає з цих 10 карів. 

Взагалі, чим вищий рівень будівлі, тим вигідніше, бо одне будмісце продукує більше ресурсу за одиницю часу. А кожні наступні 14 будмісць в новому місті коштує все більше і більше траків. Але в розрахунках ніхто не враховує вартість будмісця (ну чи термін його окупності), рахують тільки реси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але силу військ не завадило б тобі підняти 260 при 8 містах то не солідно

ну от і ще одна маленька перемога :)

 

_804a4dd0a734a810b68e0f97f363f7cd.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, так що рейт - дутий. Ти з тим військом хіба на дефі можеш "виступити" за 100% стіною.

P.S. Хоча ти колись казав що ти не агресивний в грі, то певно і не атакуватимеш нікого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, так що рейт - дутий. Ти з тим військом хіба на дефі можеш "виступити" за 100% стіною.

P.S. Хоча ти колись казав що ти не агресивний в грі, то певно і не атакуватимеш нікого.

по перше, в мене у всіх містах стіни більше ніж 100 % :) А по друге, без наказу Глави, звійсно не буду нікого атакувати :) Ну і по третє, ви всі такі бистрі дивлюсь, у всіх, я так розумію казарми 300% + ? За недільку нєбось качнули ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей скріншот як фото на память...

Знаю, що є мінімум 2 держави, які готуються з 2 ліги в 1 мігрувати!

Кар'єри тепер важко втримати буде 

post-29558-0-29899800-1452625365_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей скріншот як фото на память...

Знаю, що є мінімум 2 держави, які готуються з 2 ліги в 1 мігрувати!

Кар'єри тепер важко втримати буде 

в нас 15 було карьєрів, але декого жаба крепко задавила і панєслась

А якщо пісок просто продавати і купувати скло, а на місці склодувень побудувати університети. Так не вигідніше?

 от і накупляйся скла :)

 

_e819fed3937d7508907ec6efcc711bcf.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вийшла обнова, вино зараз набрало популярності, вершники бухають, 

а ми, прості жителі Межигір'я, будуємо виноградники та виноробні...

Рейтинг на память...

А тим часом фермери мають можливість не погано заробити

123654.png

vino.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дааа, я з своєю кількістю вершників зараз реально вєшаюсь , як в первісні часи, ні дня, щоб не добувати хавчик (бухло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На при великий жаль обнови не пішли на користь, гра по трошки втрачає позиції, але я буду до кінця.

На обновленому рейтингу видно стабільність гравці з держави Dеjа vu, топ 3 за ними!

Серед держав змін особливих немає, піску думаю вистачає всім. Продовження буде...

 

dv.png

reityng.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, ще з годину тому, Глава мій був вище мене, в пригоди мабуть сходив ))) Там часом реальні засади бувають :( Ну і реферальна ссилка, а то в мене тільки один запрошений :(   https://ua-play.com/?r=67757&w=4

 

ЗІ Абдул-Хамид представляю, скільки тобі за мене добра кАпнуло за весь час моєї гри )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

О, ще з годину тому, Глава мій був вище мене, в пригоди мабуть сходив ))) Там часом реальні засади бувають :( Ну і реферальна ссилка, а то в мене тільки один запрошений :(   https://ua-play.com/?r=67757&w=4

 

ЗІ Абдул-Хамид представляю, скільки тобі за мене добра кАпнуло за весь час моєї гри )))

Ну звичайно велике дякую за активність в грі! Разом з Артісом ви мені дуже допомагаєте!

Бажаю і тобі хороших гравців!

Good.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А MinU не воюють?

 

 Абдул-Хамидвам не скучно там?

Я правильно розумію? MinU і ПС разом, а зіншої сторони  ДВ, Курінь і УПА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, TARAS96 сказано:

А MinU не воюють?

 

 Абдул-Хамидвам не скучно там?

Я правильно розумію? MinU і ПС разом, а зіншої сторони  ДВ, Курінь і УПА?

Ти все правильно зрозумів. Чому має бути скучно, пісок капає, розвиток йде. А на рахунок ПС, навіть не знаю... якісь вони недосоюзники, аж соромно за них, та й те що їх до нас прив'язують! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Абдул-Хамид сказано:

Ти все правильно зрозумів. Чому має бути скучно, пісок капає, розвиток йде. А на рахунок ПС, навіть не знаю... якісь вони недосоюзники, аж соромно за них, та й те що їх до нас прив'язують! 

Тепер цікаво, я з ПС. Чому ми недосоюзники? І чому соромно за нас? (я в ПС нещодавно, тому всієї історії незнаю)

Думаю, що скучно, бо розвиток без війн, це фермерство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, TARAS96 сказано:

Тепер цікаво, я з ПС. Чому ми недосоюзники? І чому соромно за нас? (я в ПС нещодавно, тому всієї історії незнаю)

Думаю, що скучно, бо розвиток без війн, це фермерство.

Ця держава від початку гри була в першій лізі, а це означає, що вони мали час на розвиток ,а головне казарми.

Навіть після того, як наші запропонували допомогу, більшість гравці не змогли повідомити, коли на них йде атака. Короче або там на гру усім пофіг, або ... не буду ображати. Є правда декілька гравців, яких ми свого часу до нас кликали, але любов до держави їх стримала. 

Писати що можна багато, але я думаю немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Час минув, а особливих змін в рейтингу гравців немає.

Ну що ж, чекаємо обнову

Reit.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Можливо ще хто бажає приєднатися до нас, 2 світ чекає на Вас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Swyat сказано:

поміняю пісок/скло на інші ресурси)))

А ти під яким ніком граєш та в якому світі?

На скло та на пісок багатий, щось тут не чисто)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Абдул-Хамид сказано:

А ти під яким ніком граєш та в якому світі?

На скло та на пісок багатий, щось тут не чисто)))

а код від сейфа де пісок зберігаю писати?)))))))))

а світ всі писали що на другому то й я там))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...