Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

аби було бажання розвиватись... Я тобі реальні питання на ігрову пошту задав про суть твоєї гри (розвиток сили й військ чи "Веселая ферма")... Та й не клан для тебе має щось робити)) А ти для клана... Якось так... В першу чергу розглядається чим може бути корисний гравець клану. А просто сидіти на шиї то багато розуму не треба...

Клан дасть тобі доступ до самого важливого ресурсу в грі й захист військовий від нападів. А виростити - то ми самі себе вирощуємо....

та да, то ж для мене перша гра, й головою клану я теж ніколи не був :) Й як воно й для чого, я теж не в курсі :) В принципах кланової політики ця гра від інших нічим не відрізняєтся. Ну то таке. Кожному своє . Запрошували в Отамани, запрошення прийняв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

може хто має лишніх хотя б 400 трактів для розвитку підкінути (наперед 86,100)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Признавайтесь, хто тут той "Петрович" з гри?

може хто має лишніх хотя б 400 трактів для розвитку підкінути (наперед 86,100)?

В якому місті є хованка під них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто прекрасно, що кількість форумчан зростає!

Тепер як на мене актуальною є створення "Волинської держави".

Бажаючі, ви де???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого, я думаю ще все попереду.

Єдине що дивно, щось обнов давненько не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого, я думаю ще все попереду.

нє нє, звиняйте, коней на переправі не міняю, допоки мене з теперішнього клану не виженуть, або допоки мої плани кардинально не розійдутся з планами клану, я вже нікуди не піду . *Ложка дорога к обеду* (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за тебе я зрозумів) але є одне але)))

Нехай но прийде час, що без піску нікуди, тоді прийдеться думати, як потрапити в першу лігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я нікуди не спішу, хоча тут чомусь всі кудись спішать та підганяють :) Заради піску точно не буду в інший клан переходити. Сподіваюсь, коли в мене КАРДИНАЛЬНО стане проблема з піском, то до того часу вже мій клан в першу лігу переберется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я нікуди не спішу, хоча тут чомусь всі кудись спішать та підганяють :) Заради піску точно не буду в інший клан переходити. Сподіваюсь, коли в мене КАРДИНАЛЬНО стане проблема з піском, то до того часу вже мій клан в першу лігу переберется :)

Ну щасти вам. Я радий що у вас такі оптимістичні пронози щодо 1 ліги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто знає? Коли відправляю війська в напад вони можуть вісіти в вкладці сутички годину дві, дальше не витримував чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто знає? Коли відправляю війська в напад вони можуть вісіти в вкладці сутички годину дві, дальше не витримував чекати

Я не зовсім зрозумів суть запитання. Мені здається там все зрозуміло, потрібно не лінуватися читати правила та у всьому розберешся. За гум допомогу пам'ятаю, що ти просив. Ще руки не дійшли, якось скину)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-2329-0-00624200-1437389147_thumb.jppost-2329-0-27638300-1437389160_thumb.jp

відчого залежить час перебування в такому режимі?

10:44 "Атакуюча сторона розпочала грабування міста" натисни і там все розписано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-2329-0-00624200-1437389147_thumb.jppost-2329-0-27638300-1437389160_thumb.jp

відчого залежить час перебування в такому режимі?

10:44 "Атакуюча сторона розпочала грабування міста" натисни і там все розписано.

Повністю згідний)

Ще в правилах десь написано скільки триває грабування міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години

Кому як не Маньяку видніше))) Топ-3 грабителів тижня :)

Скільки в тебе чумаків всього?

GODKR@T, якщо грабуєш неактива і знаєш що в нього в місті нема військ, то з чумаками відправляй одного вершника, більше нікого не потрібно. Чого вершника - бо він найшвидший, не буде затримувати чумаків. Війська поза містами жеруть більше ресурсів, тому ганяти їх в холосту по карті нема сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу додати, що грабежі це дуже хороша штука. В свій час я також грабував, але на це не завжди вистачає терпіння та часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...