Перейти до змісту

Межигір'я - українська онлайн гра


mechenyi90

Рекомендовані повідомлення

Накрилися мої старання - посеред ночі напав якийсь мудак і почистив мої запаси скла, мечів, луків і трактатів. Як назло тайнік був в тому місті яке не чіпав, але те все добро зберігалось в іншому місті. Треба терміново в якусь державу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 305
  • Створено
  • Остання відповідь

Дай нік свій і мудака) Та й всю цю доброту треба зберігати в містах з хованками)

В кожному місті.

Мені неочевидно, для чого? Для швидкості "виробництва" вояків в критичний момент?

Казарму можна ставити тільки одну в кожному місті. Кожен рівень казарми дає +1% до сили військ. Всі казарми сумуються по % сили військ. Чим більша сила військ - тим краще вести війну, відбиватись й оборонятись. Сила військ по суті там є одним із головних критеріїв для гри не в "веселу ферму" а в межигір'я)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нік мудака - "крупа".

Мій - "Quallen"

Там навіть Sykozu тіпа вступився за мене, правда направив настільки мало військ, що це викликало здивування.

Вже по максимуму поставив казарми і схованки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нік мудака - "крупа".

Цей мудак по ходу повадився до мене, буде щоночі грабувати. Ну нічого, я його зустріну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толк є завжди... Просто поговори сам, не дійде - то в мене і наших із госа вже руки давно чешуться... Тут аби повод, то укатають якийсь госс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які умови вступу до Made in Ukraine ? А то вже пропозиії від інших держав поступають, я поки відмовляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, там є якісь нюанси з балами дипломатії. Тобто гравці держави в сумі мають мати ххх балів дипломатії, інакше не можуть прийняти наступного гравця. Теж хочу в МінУ. Artis, ти там може вашого президента понапрягай з умовами чи вимогами щодо вступу.

Поговорив з крупою, вроді попустився... По ходу його Sykozu налякав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я дочекався грабунку від п*дара з ніком Володар. Виніс звичайно не все, але якась фігня сталась, що пропав ВЕСЬ хліб і вино. Мстити тому уроду буду точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я в курсі

зараз живу здебільшого з грабунків, тому грабунок мене має здебільшого лише моральний нюанс, хіба що більше двухсот трактатів пропало, остальне дрібниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз живу здебільшого з грабунків

Розжуйте хтось як ви визначаєте кого варто грабувати, а кого ні. Обираєте з тих хто в рейтингу грабунків має "0"? А то в довіднику толком нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або на глобальній карті дивишся, щоб був такий вигляд у міст 91d2b94cb5309b5c0cb00fdcc1885386.png

або в рейтингу дивишся, щоб нік був сіріший від остальних й в кінці писало (н/а) То все покинуті сектора, їх і граблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сусід з високим рейтингом але вигляд будівель "подуставший". Прийшов його грабувати, а там інший чувак його грабує. Питання: коли його почну грабувати я? Тільки після того як пограбує він?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да там з тими грабунками взагалі недороблено, якщо грабунків багато, то контролювати все ну дуже важко й муторно

ЗІ не можеш, щоб на щось впливати, це принаймні це бачити, а не видно нічого, повна лотерея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афігєть, а цей "крупа" в першому рейді віджав в мене найцінніше - трактати, скло, мечі, луки... в другому рейді взявся за метал, далі вже шопопало... Коротше механізм грабунків н/а передбачили, а вихлопу з нього мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене краще виходить шукати жертву для грабунку за допомогою рейтингів - якщо людина за тиждегнь нічого не побудувала, не купила, не продала і не пограбувала - сміливо можна грабувати, при чому практика показує що грабую сам, більше ніхто не зазіхає. Тільки може боком вилізти якщо внєзапно ще живі війська, то будуть обороняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я грабую тільки неактивів. Живих людей добивати - то можна лишитись тільки самому в грі))) Вся молодь повтікає))

По вимогам, чесно навіть і не знаю. Не сильно набираєм нових людей... Прикину приблизно, що потрібно і який план:

- Мінімум 4 міста (за місяць щоб було 6)

- Бал дипломатії - в мене був 2 рівен коли взяли, але за тиждень підняв до 16 рівня

- Чітке поняття хто ти в цій грі, чи воїн чи фермер (не знаю чи ще фермери потрібні =) )

- Хороший онлайн та активна участь в житті госса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб потрапити до нас, треба добряче постаратися. Дивіться самі:

це останні гравці по рейтингу.

post-29558-0-71143800-1436892266_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше зрозуміло, поки до вас втрапиш, то рак на горі свисне, а якщо вже прокачався, то нахіба такий клан, який палець об палець не вдарив, щоб *виростити* соклана, тільки *слівки* знімати, багато розуму не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротше зрозуміло, поки до вас втрапиш, то рак на горі свисне, а якщо вже прокачався, то нахіба такий клан, який палець об палець не вдарив, щоб *виростити* соклана, тільки *слівки* знімати, багато розуму не треба

аби було бажання розвиватись... Я тобі реальні питання на ігрову пошту задав про суть твоєї гри (розвиток сили й військ чи "Веселая ферма")... Та й не клан для тебе має щось робити)) А ти для клана... Якось так... В першу чергу розглядається чим може бути корисний гравець клану. А просто сидіти на шиї то багато розуму не треба...

Клан дасть тобі доступ до самого важливого ресурсу в грі й захист військовий від нападів. А виростити - то ми самі себе вирощуємо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...