Перейти до змісту

Як я кинув курити.


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Не палю вже 18 років. Але дуже рідко виникає сильне бажання закурити, просто не роблю цього, і забувається. (кажуть, так у всіх колишніх курців)

Курив десь 8 років, ще зі школи. Кидав безліч разів, але не получалось.

В 97р. довелось поїхати на заробітки, на схід країни. Там перші місяці не виплачували зарплату. Тому курити не було за що. Поступово всі мешканці гуртожитка, залишились без грошей. Викурили всі цигарки, визбирали всі "бичкі". І десь закурити, було проблемно.

Я курив тільки коли був на роботі, якщо працював з місцевими працівниками, вони залишали покурити. Так було близько двох місяців. І одного разу після вечері, я усвідомив, що не відчуваю потягу закурити. (як зазвичай після прийому їжі) Тоді я вирішв кинути знову. Це було 17.05.97р. :_02:

Але, на другий день, знаючи що я ніби не палю, мені хотілося закурити, я тримався. Через деякий час дали зарплату, гуртожиток наповнився радістью та настроєм))

Як годиться випили, і я махнувши рукою закурив. Від ейфорії, промайнула думка, що буду курити далі.

Вранці з "бодуна", згадавши що я вчора курив, мені стало зле. І коли біля мене закурили, я остаточно вирішив, курити не буду.

Думаю, мені це вдалося, через поступово-повільне зменшення дози, з незалежних від мене причин. Організм звикає до куріння, довго. От і йому потрібен час, на відвикання. Тому, якщо в когось є така шкідлива звичка, можете спробувати, поступово зменшуючи кількість випалених цигарок. Наприклад, палите пачку в день, вийміть 1 цигарку, і куріть 19 штук в день, на протязі одного тижня. Потім заберіть 2 цигаркі, і вже тиждень по 18 штук в день. Далі тиждень по 17 штук/день, 16/день......2/день, 1/день. І все! Це повільно, але напевно так легше, ніж відразу. Зауважте, що алкоголь може завадити вам рахувати)), також не давайте другім своїх цигарок, і самі не "стріляйте".

Головне, не думайте починати "з понеділка", "з Нового Року", "з дня народження", починайте вже, і майте бажання та силу волі. Я знаю, що якби закурив, раз -другий, то втягнуся знову. Я не починаю...

Це все, моя власна думка. Нікого не змушую ні до яких дій, насильно. Просто поділився своїм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одного дня проснувся після корпоративу, сказав: "Все досить!, більше не палю". Ну і все вже років 5-6. Але правда інколи дуууже сильно хочеться, в основному на рибалці, а от на п"янках аж верне від диму, фуу!!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз саме в процесі кидання :) Вже рівно 2 місяці як тримаюсь. Щоправда я "дозу" не зменшував поступово, а одним махом і в один день. Мені здається що помаленьку стримуючи себе і відмовляючи по 1 цигарці в день таке кидання розтягнеться на місяці. Так певно ще складніше, якийсь мазохізм, і хочеш закурити, і пачка в кармані лежить, і не можеш, бо не "по графіку". І чекаєш того дозволеного моменту як манни небесноі, і так кілька місяців ?! Та ну, краще вже зразу відмучитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я остаточно вирішив, курити не буду.
<----- ось ліки від паління

а все решта тільки допоміжні психологічні засоби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курив ще зі школи 5-6 класів кинути для мене було дуже важко, але одного разу на роботі знайомий

по рекомендував таблетки "табекс", вирішив спробувати. Курс 100 таблеток але, для мене вистачило

лише 22-23 (звісно крім таблеток мав ще бажання) Не курю вже майже 2 роки. Для себе отримав лише

плюси доречі цей весь час в шуфляді лежать ті остані сигарети до яких мене так і не тягне...

post-24049-0-25286800-1430314314_thumb.j

post-24049-0-24629100-1430314328_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв і кинув, раз і все, а то ці рожеві соплі. що не можу і т.д., іноді аж послати хочеться тих хто жаліється, щоне може кинути- брехня, варто тільки захотіти!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іноді аж послати хочеться тих хто жаліється, щоне може кинути- брехня, варто тільки захотіти!!!!!!!!

згоден на всі 100500...

сам кинув 1-го квітня 07року до того курив дуже багато і дуже довго, кинув одномоментно, іноді тягне і затягнувшись раз другий організм сам дає знак що це фу.... Сигари, кальян ідуть нормально тільки під коньячок, але на наступний день тіло каже ну ти і дурень....

вважаю все у нас в голові і має прийти розуміння і бажання, сам також слухав Кара маю аудіо книгу можу кинути бажаючим не курити. Не знаю чи він допоміг бо слухаючи на 7 главі заснув, на 15-й проснувся послухав до 17-ї і десь на 25-й знову проснувся ненадовго і остаточно проснувся коли він сказав "можете кидати курити"...

але десь пройшов місяць і я пожартував 1-го квітня - взяв і покинув.

тому настроївся (лась) і вперед ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз саме в процесі кидання :) Вже рівно 2 місяці як тримаюсь. Щоправда я "дозу" не зменшував поступово, а одним махом і в один день. Мені здається що помаленьку стримуючи себе і відмовляючи по 1 цигарці в день таке кидання розтягнеться на місяці. Так певно ще складніше, якийсь мазохізм, і хочеш закурити, і пачка в кармані лежить, і не можеш, бо не "по графіку". І чекаєш того дозволеного моменту як манни небесноі, і так кілька місяців ?! Та ну, краще вже зразу відмучитись.

Цілком згідний, якщо сам себе будеш обмежувати, може не получитись. Можливо у моєму випадку, я був змушений зменшувати нікотинову дозу, і це спрацювало.

Коли зменшувати кожного дня по цигарці, це надто швидко. І думати будеш тільки про те, як розтягнути зменшену кількість на час. Якщо зменшувати дуже повільно, це буде не помітно. Я не думав кидати палити, але в силу обставин відчув, що в мене немає потягу до куріння. І вже тоді, прийшла думка про те що можна і не палити. Значить повільне зменшення дози, працює. А те що це повільно, є всім відома приказка "краще пізно ніж ніколи".

Кинути палити відразу, можливо. Підтвердження цьому, декілька моїх знайомих, а також ті, хто відписався у цій темі. Але не кожна людина так може, для цього треба бути волевою, "твердолобою", впертою людиною, в хорошому розумінні цих слів.

Мене дивують ті люди, які тримаються, не палять декілька місяців, пів року, рік. А потім знову починають. За такий час, можна вже відвикнути... Тут напевно спрацьовує ефект колишнього курця, коли виникає сильне бажання закурити. Людина піддається, і починає знову. Хоча, те сильне бажання, продовжується всього декілька хвилин. Треба просто забутись про нього, відволіктись но щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке магічне число в психологів - 21. 21 день, три тижні - час за який ми набуваєм нових звичок. За цей час люди звикають до своїх нових облич після пластичних операцій і починають собі подобатися, за цей час ми звикаємо робити зарядку, за цей час ми звикаємо до алкоголю чи сигарет і так само за цей час ми можемо відвикнути від сигарет, якщо протриматися оті 3 тижні. В ТС безгрошів'я допомогло набути нової звички.

Я зараз знову не палю. Як кидав писав не раз, лінь повторюватися, скажу так - я купую свою нову звичку не палити.

Єдине з чим не згідний, з поступовим киданням, кидати треба одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяв і кинув, раз і все, а то ці рожеві соплі. що не можу і т.д., іноді аж послати хочеться тих хто жаліється, щоне може кинути- брехня, варто тільки захотіти!!!!!!!!

Кинути курити - немає нічого простішого, я вже 1000 разів кидав! :)

а на справді, в якийсь момент стало шкода здоров’я та грошей на ту солому що продають сьогодні! Не палю з 09.01.15 :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

4 роки не палю, від запаху папірос починається задуха, за 4 роки навіть жодноі думки закурити не було. А кинув за один день прослухавши аудіо книгу Алена Кара! Вжитті не міг подумати що кинути так легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 грудня 2013-2014, на сввяткування нового року курив ще, потім лягаючи спати - викину пачку...з тих пір не курив. Благо в кабаках дуже рідко бував, плюс заборона куріння в громадських закладах. Переживав, як і всі рибаки за рибалку - перший раз перетерпів - і вже майже три роки. зараз запах сигарет біль дратує, ніж вабить,хоча іноді буває що пам’ять сприймає цей запах як позитивний, але це більше так - слабкість!!!!

Моя думка така - що якщо ти бажаєш не курити ---- ти курити не будеш, але якщо починати СЕБЕ вмовляти (одна/дві сигарети вдень...то і не кинеш).

Як то кажуть: сила, - є, воля - є, а сили волі - немиа. Отже, якщо не ХОЧЕШ - не будеш!!!!!! Допоки тримаєш себе...все гапразд. Я впевнений, що той хто курив та вживав алкоголь - ніколи не забуде це відчуття!! І тільки вполив на себе дозволить контролювати свої дії і бажання!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зменьшувати "дозу" мені не допомагало, допомогла категорична відмова від нікотину в один прекрасний день...

Це було в далекі 2010-ті роки, зараз навіть представити себе не можу з цигаркою в зубах.

А Ви паліть і далі... Хто ж як не курець знає про "переваги" котрі дають цигарки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курю 1-2 сигарети в місяць. Ніколи не тянуло. Люблю спробувати щось хороше, типу якісних сигар чи цікавих цигарок зі смаком чогось. Але як писали вище, на ранок організм каже, ну ти і дурень. Думаю є люди схильні до нікотину, тому поважаю, тих хто кинув чи намагається. І коли зневажливо пишуть, "ай фігня то і соплі, захотів кинув", легко посміхаюсь. На рахунок кальяну хз, одні пишуть що шкоди більше за сигарети, інші що можна навіть дітям, свій віддав роки 4 тому, але моментами хочеться. А взагалі, не куріть, здоровя вам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курив 7м років десь пачку в день,довго збирався щоб кинути пару раз були не вдалі спроби,але в один прекрастний день сказав собі -що буду навіть померати не закурю!І терпів,були випадкі коли на роботі проблеми і ремон вдома робив нерви ці,був на грані але не зірвався терпів.Зараз вже пройшло шість років 5 з яких займаю спортом,3роки качався зараз 2-й рік займаюсь боксом і хочу сказати що ніколи не піздно кинути це дурне діло курите ви 1рік або 20ть,хто би що не казав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кинув 1 рік 7 місяців тому.

Просто в один день після обіду вирішив, що більше не буду курити. Не з понеділка, не з 1-го числа. просто посеред тижня і серед дня. пів пачки сигарет, які були, викинув. З того часу навіть 1 тяги не зробив. Спочатку хотілося при застіллях, через 1-2 місяці це пройшло. Головне триматися. Зараз запах табачного диму м'яко кажучи неприємний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В листопаді 2012 захворів гострим бронхітом... Пролежав в ліжку 2 тижні... Само-собою не курив. Після виздоровлення і до цього часу не викурив жодної цигарки. І не хочеться, особливо як в кабінет зайде колега з перекуру, від якого пахне попільничкою..... Огидний запах. Фу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курив кальян більше 10років, щодня, інколи покілька разів на день. Хто скаже що немає залежності від кальянів то або сам собі бреше, або ж курить в кафешках. Кинути вкрай важко, особливо коли курять всі навколо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

також не розумію всі ці соплі... не палю з 4го курсу (біля 8років) - просто рішив - досить. ні грама не важко це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...