Перейти до змісту

Як я кинув курити.


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Спочатку я теж "кидав" як і більшість "куряг" (я про "соплі" ;)) - тобто, панти до першої п'янки. Але якось одного бодунного ранку виявив, що нема папірос... Подзвонив одному товаришу, іншому... у всіх та ж ситуація... А йти до ларька (це було десь в 92-95-му) було далеко/важко/ліньки... от так і кинув... Пізніше, роки через два, для цікавості спробував (по п'янці, звісно), затягне знову чи ні... Не затягнуло. От з тих пір деколи (рідко... і залежить від "дози" :)) для задоволення можу потягнути собі декілька сигарет для задоволення :) Але ніякої залежності немає. Залежність в "школярів" - фігня це все і панти. От якщо в курця стаж років 15-20, то я ще зрозумію. Тут вже фізіологія діє. Сам бачив, як в батька, коли він намагався кидати, все лице (а може й більше) покривалося прищами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куріння не звичка. Куріння - залежність, нікотинова залежність. курив 10 років, зараз мені 28 і я не курю рік і 8 місяців, і не хочеться і не тяне, ні на рибалці ні на пянці ні в черзі коли стоїш. Дякую Алену Кару. Раджу всім, навіть тим кому воно не поможе то можу сказати шо книга цікава, дозволяє глянути на процес куріння під іншим кутом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість прийшла до того, що сказати одного дня ні і все, інші варіанти малоефективні :ok2: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу поділитися досить ефективним способом.Він скоріше психологічний на прикладі ігроманії.Потрібно накреслити табличку 1-24години і по дням( ну скажімо 30 днів по 24 клітинки в кожному).І починаємо креслити кожну годину по 1 квадратику. Суть в тому що ми будемо бачити результат по квадратиках( в годинах) як у іграх РПГ потрібно набрати чим більший лвл. с кожним днем буде все більше замітно результат.Можливо не дуже зрозуміло розписав неможу знайти цей спосіб в інтернеті.Сам не палю 3 місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Я вже 4 роки як екс курець, і вам скажу одну річ, мені смішний той факт що я свідомо тратив шроші на те, щоб гробити власне здоров'я.

 

Отакі ми люди, примітивні створіння.


P.S. А ні, не 4 а 5 років як не курю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному своє. Кому як, але кинути - піти вперед. Курив 14 років, 22-23 лютого 2015 року захворів, лежав з трипературою під сорок 2 дні, не курив, на 4 день хтів покурить-вийшов на балкон, затяжка - пече страшенно в грудях, викинув сигарку. Виздоровів спробував 27 лютого покурить - знов аж тошно стало. далі тримався тиждень, а далі легше вже було боротися з тим що залишилась звичка, то тік-так смоктав то цукерки мятні. не курю до цих пір. було два рази при пянці 3-4 тягі.

Поставив на планшеті прогу "не курю" - є на плеймаркеті.

Ось що видає від 27 лютого 2015 (курив пачку в день вінстон синій):

не викурив: 5592 сигарети

не курю 279 днів

зекономив 5022 грн (ціна 18 грн всередньому)

і ще бегато чого цікавого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А ось експерти в сфері медицини рекомендують використовувати електронні сигарети: http://www.icps.com.ua/u-pytanni-zdorovya-profilaktychni-stratehiyi-mayut-perevazhaty-likuvalni/ Що думаєте з цього приводу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Goom сказано:

А ось експерти в сфері медицини рекомендують використовувати електронні сигарети: http://www.icps.com.ua/u-pytanni-zdorovya-profilaktychni-stratehiyi-mayut-perevazhaty-likuvalni/ Що думаєте з цього приводу? 

з власного досвіду - в мене ще досі лежать катриджі від електросигарок і сама електронна сигарета... я нею просто бавився, як черговою іграшкою (маркетинг - штука сильна)- мені не допомогло (можу подарувати будь кому ел. сигаретку і катриджі).

Звичку "цмокати" допоможуть позбутися будьякі льодяники (тік-так, мятні льодяники ...) , а саме головне -  зароджується в голові, по типу "от хочу і все" буду йти до мети будь-що... такий поштовх в кожного різний. Власні діти - як варіант. Коли дитина щось просить - відмовити ... аж ніяк. Або як рак на горі свисне - ЛІКАР ПОСТАВИТЬ СТРАШНИЙ ДІАГНОЗ (цур йому нікому)... Головне дати дати свідомості впливати на звичку...

доречі, цікава статистика, по програмі я вже не курю 360 днів, не викурив- 7212 цигарок, зєкономив часу 25 днів, продовжив життя на 10 днів, зекономив ГРОШЕЙ - 6490грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минуты назад, Andriotti сказал:

з власного досвіду - в мене ще досі лежать катриджі від електросигарок і сама електронна сигарета... я нею просто бавився, як черговою іграшкою (маркетинг - штука сильна)- мені не допомогло

сильна штука - знання, а не маркетинг, якби ви хоч *палець об палець вдарили*, щоб взнати *що воно таке й з чим його їдять* , все було б простіше й легше, але як то кажуть, кожному своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MANJAK11 сказано:

сильна штука - знання, а не маркетинг, якби ви хоч *палець об палець вдарили*, щоб взнати *що воно таке й з чим його їдять* , все було б простіше й легше, але як то кажуть, кожному своє

Я ж і написав - поштовх в кожного різнийГоловне дати  свідомості впливати на звичку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські експерти готові провести науковий експеримент, щоб розвіяти міфи, пов'язані з електронними сигаретами: http://gazeta.ua/articles/science/_ukrayinski-vcheni-gotovi-vlasnoruch-pereviriti-potencial-alternativnih-cigarok-schodo-zmenshennya-riziku-zahvoryuvan/681850 Що ж, подивимось на результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...