Перейти до змісту

користь від війни


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

відразу вибачаюсь якщо не в ту тему написав прошу перенести...

отже нахлинуло мене на роздуми щось на тему війни...а чи є користь у війні?? тяжко собі уявити що десь 1,5 роки назад в нас може бути така армія,яка зараз одна з найсильніших в Європі...подивіться як міняється ментальність людей..наскільки вони згуртувались для боротьби з агресором...а про волонтерів і що вони роблять для держави годі навіть уявити... х..йло за півтора роки зробив те що наші "любі " політики за 24 роки незмогли зробити, згуртував людей, наблизив нас до НАТО та ЄС, хай не фізично наблизив але морально і душевно...нарешті в українців починає мінятись свідомість в правильну сторону.

да війна це жахливо ці смерті, розрухи., бідність, але я вважааю що це все ми переживем...саме головне щоб після війни в наших головах іі далі залишилось те що ми усвідомили під час війни. Прошу не судити строго щось мене просто прорвало на роздуми,хотілось би почути і вашу думку з цього питання..

А да і саме головне СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, янику така лафа і не снилася як зараз, війну спонсорують прості люди та волонтери, а верхушка списує кошти неясно куди, по зомбоящику тільки всі солдати й кажуть слово "волонтери", де ті штабні криси, та ті чортові генерали, в яких такі пики аж дивитись не хочеться, і що вони роблять взагалі там в себе.

гребуть всіх в АТО, я сам все мусиш купити, якщо звичайно жити хочеться і є на що купити, а якщо не дай боже поранять то нехай тебе лічать ті самі волонтери, а державі плювати на всіх хто там, бо війна вигідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через слабку політичну волю наших кіровніків, ну або боязнь повномаштабної війни з рашкою(хоча мені здається що цього не уникнути) ну або продажність наших генералів і їм подібних...причин може бути багато про деякі ми можем навіть не здогадуватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користь від війни

Це як з анекдоту про українця. Поки доброго підсрачника не отримав, нічого і не робив!

Ну а щодо поштовху - то це просто народ все це дістало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да війна це жахливо ці смерті, розрухи., бідність, але я вважааю що це все ми переживем...

цікаво ти втратив на війні когось з близьких (сина, жінку, батька) що так легко пишеш???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відразу вибачаюсь якщо не в ту тему написав прошу перенести...

отже нахлинуло мене на роздуми щось на тему війни...а чи є користь у війні?? тяжко собі уявити що десь 1,5 роки назад в нас може бути така армія,яка зараз одна з найсильніших в Європі...подивіться як міняється ментальність людей..наскільки вони згуртувались для боротьби з агресором...а про волонтерів і що вони роблять для держави годі навіть уявити... х..йло за півтора роки зробив те що наші "любі " політики за 24 роки незмогли зробити, згуртував людей, наблизив нас до НАТО та ЄС, хай не фізично наблизив але морально і душевно...нарешті в українців починає мінятись свідомість в правильну сторону.

да війна це жахливо ці смерті, розрухи., бідність, але я вважааю що це все ми переживем...саме головне щоб після війни в наших головах іі далі залишилось те що ми усвідомили під час війни. Прошу не судити строго щось мене просто прорвало на роздуми,хотілось би почути і вашу думку з цього питання..

А да і саме головне СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

сама постановка питання про користь від війни, мягко кажучи не тойво, приблизно те ж саме, що й користь від згвалтування. Така армія в нас зьявляєтся, не така, людство має рухатись в сторону, щоб армій не було взагалі, або вони були мінімальними, бо це *зьїдає* чималу частину бюджету, який міг би бути використаний набагато корисніше (це всіх армій світу касаєтся), ця ж війна заставила тратитись на армію не тільки нас, а й всю Європу. Й наскільки ті люди згуртувались ? Згуртувались десять, за це їх обсирають двадцять, а остальним семидесяти з ста чоловік, взагалі все пофіг. Волонтери ? Волонтери були завжди, те що ви їх не помічали (чи не хотіли помічати), ще не значить, що їх не було, тільки допомагали вони інвалідам, хворим, обездоленим, тваринам, а представляєте , наскільки знизилась допомога цим категоріям ввіду того, що на війну приходится допомагати більше ? Й ну да, переживете ви смерті й розруху, легко переживати те, що вас особисто не коснулось, або коснулось лиш краєчком.

То яка в дупу може бути користь від війни ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б наше керівництво згуртувалось, щоб дати відсіч агресору, товстосуми фінансово підтримали армію... А то і далі продовжують деребанити країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ТС запостив тему в цьому розділі,тоді давайте й розглядати війну з точки зору філософії,психології та релігії.

На мою думку,війни в наш час цілком логічні.І на це кілька причин:

1. Епоха в яку ми живемо називається епохою війн та лицемірства.В Махабхараті так вона описується:

"это самый дурной век, в который от первоначальной добродетели остаётся лишь одна четверть, да и та к концу Кали-юги полностью разрушается. Уменьшается продолжительность жизни людей — в Кали-югу люди живут максимум до 100 лет. Наступает общая экономическая и духовная деградация, люди проявляют самые ужасные и отвратительные качества. Слабеют их мужество, ум и сила. Поведением людей начинают управлять злоба, зависть и честолюбие. Люди становятся лживыми и соблюдают лишь видимость жертв, даров и обетов. Священники прекращают творить молитвы, отступают от принесения жертв и чтения писаний, забывают о поминальных жертвах и едят, что придётся.

Тем не менее, утрата моральных ценностей и забвение долга в конечном счёте оборачивается против самих носителей зла и порока. Правители, ставшие в эту эпоху тиранами, не в состоянии ни держать людей в повиновении, ни защитить свои народы от нападения других народов, впавших в состояние варварства, забыв добродетели и приношение жертв богам. Кали-юга прекращается тогда, когда зло и насилие заполняют весь мир, который затем разрушается — пралайя. Таким образом, завершается Маха-юга (Манвантара), и круг эпох возобновляется."

В Шримад Бхаватам написано наступне:

*** ПРИЗНАКИ КАЛИ-ЮГИ ***

1. Итак, о царь, из-за могущественного влияния века Кали в людях с каждым днем будет оставаться все меньше и меньше религиозности, правдивости, терпимости и милосердия, с каждым днем будет сокращаться продолжительность их жизни, уменьшаться физическая сила и ослабевать память.

2. В Кали-югу просто богатый человек будет слыть аристократом с безупречными манерами и возвышенными качествами. Нормы законности и справедливости в отношениях между людьми будут устанавливаться тем, кто сильнее.

3. Мужчины и женщины в этот век будут вступать в сожительство лишь из-за сиюминутного влечения, а успех в бизнесе будет полностью зависеть от умения обманывать. О женственности или мужественности будут судить по тому, насколько человек преуспевает в сексе, а священниками будут признаваться те, кто просто носит на шее соответствующий знак.

4. Духовное положение человека будет определяться лишь по его внешними символам и атрибутам. Точно так же, переход из одного духовного сана в другой будет заключаться просто в смене этих атрибутов. Не получать большого жалования для человека будет считаться верхом неприличия. А признаком выдающейся учености будет считаться просто умение очень ловко жонглировать словами.

5. Любой, кто не имеет денег, будет считаться безбожником. Лицемерие станет добродетелью. В брак люди будут вступать просто на основании устного соглашения, а принятие ванны будет считаться вполне достаточным для того, чтобы пристойно выглядеть в обществе.

6. Достаточно удаленный водоем будет уже расцениваться, как святое место, а о красоте человека будут судить по его прическе. Целью жизни станет просто набить желудок едой, а правым будет считаться тот, кто ведет себя с большей наглостью. Если человек сможет всего-навсего поддерживать свою семью, то о нем уже будут говорить, как о знающем и опытном. А религиозным принципам будут следовать лишь ради хорошей репутации.

7. По мере того, как Землю все больше будет наводнять развращенный народ, к политической власти будет приходить тот общественный класс, который в данный момент оказался наиболее могущественным.

8. Эти алчные и безжалостные правители будут вести себя не лучше обычных воров. Они будут похищать жен и отнимать имущество своих подданных, которым придется в страхе скрываться от них в горах и лесных чащах.

9. Людям, мучимым голодом и непосильными налогами, не останется ничего другого, как принимать в пищу листья, коренья, плоть животных, дикий мед, древесные плоды, цветы и семена. Жестокая засуха приведет их к полному разорению.

10. Жители городов будут изнемогать от холода, ветра, палящего жара,дождей и снега. Еще больше страданий они будут испытывать из-за раздоров, голода, жажды, болезней и невыносимых тревог.

Коротко кажучи через заздрість та жадобу,люди живуть тільки заради власного збагачення та власної вигоди,при чому вигоди миттєвої.Тому й принципи людей міняються:"Не надуриш-не проживеш,Хочеш жити умій крутитись,тощо".І коли люди в більшій своїй масі переважно стають аморальними,жадібними,з низькою культурою,тоді на гребінь цих людей вилазять царі з такими ж принципами,але більш вишуканіші в брехні і злодійстві.Тоді ці царі через свою жжадібність і заздрість розпочинають війни.

2. Жорстокість не береться з порожнечі.Жорстокість породжується жорстокістю.Смерть породжує смерть. Це чітко розуміли мудрі люди,коли говорили,що через жорстокість до братів наших меньших,ми випестимо жорстокість до собі подібних.

Ось кілька цитат.

Джордж Бернард Шоу.

"Животные - это мои друзья ...и я не ем своих друзей. Это ужасно! Не только страданием и смертью животных, но тем, что человек понапрасну подавляет в себе высшее духовное сокровище - сочувствие и сострадание к живым существам, подобным себе, растаптывая свои собственные чувства, становясь жестокими".

Мы молим Бога озарить наш путь:

"Даруй нам свет, о всеблагой Господь!"

Кошмар войны нам не дает уснуть,

Но на зубах у нас животных мертвых плоть

Лев Толстой.

"Убивая животных ради пропитания, человек подавляет в себе высшие духовные чувства - сострадание и жалость к другим живым существам, подобным ему, - и, переступая через себя, ожесточает свое сердце".

"Как можно надеяться, что на земле воцарится мир и процветание, если наши тела являются живыми могилами, в которых погребены убитые животные?"

Війна це дуже страшно.І у світовій історії войни не виникали на грунті любові,а лише на грунті заздрості і жадоби.Всі цивілізації,які розпочинали масштабні війни зникли.

Так чи є користь від війни? Так,користь в тому,що люди починають цінувати життя,починають задумуватись над духовними речами,починають розуміти,що тільки любов і милосердя може їх врятувати.Так сталося,що війна прийшла до нас.

Біда в тому,що першими гинуть у війні найкращі.Але вони запалюють сердця тисяч інших,які дрімали в обіймах вдаваного благополуччя.І ці тисячі запалять мільйони.Тільки змінивши самих себе ми змінимо оточуючий світ.Не переобиранням президента,перетасовкою міністрів тощо,а лише власним переродженням в націю ЛЮДЕЙ.

Я вірю,що ця війна розпалить в людях не ненависть,а милосердя,не жадібність,а щедрість,не лицемірство,а щирість.

Хай Бог благословить нас на ці зміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

політична воля тут проста:

- або зачистити все, зрівняти з землею ці землі, далі карательна група (зачистка);

- або надати те що хочуть сепаратисти, й змиритись з тим всім, і все - (шлях придністров'я);

Далі вирости економічно так, щоб інші хотіли приєднатись до нас, а не ми до когось.

Судячи з того, що головожопі генерали зараз творять, то ця рана буде ще довго, а рана може й перейти й на інші частини країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нахрена размышлять про царей, животных, какие-то там ценности... Извините, в природе человека заложено стремление к выживанию, завоеванию новых территорий, стремлению обеспечить себя всем необходимым. К сожалению, в современное время, падло ПТН решил переиначить понятие человечности. Я не сторонник войны, в наше время - это жестокое орудие доказательства своей силы со всем этими "Градами", танками, "гумконвоями", которое базируется, по-сути, лишь на неуёмном стремлении одного параноидального человечка установить свои порядки в мире, показать, что он может влиять на судьбы людей. Наверное, это даёт ему по ночам офигенное удовлетворение :-) Но суть не в этом. Важно, чтобы наши политики (а я их считаю грязными интриганами, которые всегда плевали на народ, потому что они выпендрелись, вошли в "элиту", получили доступ к "кормушке") осознали, что народ долго терпеть не будет, примеров очень много в истории... Дай бог, чтоб они не познали, что такое революция или массовый расстрел неугодных народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чём тут Ремарк? Понятно, история идёт по спирали, средства только меняются. Важно, чтобы изменилось сознание нации, так сказать менталитет. Посмотри на Польшу, Германию (которую наши деды разгромили), страны Прибалтики. Чем мы хуже? Нужно коллективное осознание того, что мы нация, которая заслуживает лучшего будущего. Хватит кормить олигархов. Я не призываю к революции, но мне непонятно, почему люди, приходящие к власти сразу становятся зависимыми от денег, вседозволенности, "недоторканности". Иногда, честно, возникает желание взять в руки АК-47 и пойти спросить с каждого из народных депутатов: каким образом вы заработали своё состояние? Откуда у вас такие привилегии? Наверное, я наивный, но всё это уже достало!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була тут думка що не варто вмирати за героїзм, патріотизм...а ви задайте собі питання за що готові вмерти Ви?? ні защо?? а якже ваші діти??батьки?? дружини??? адже ті хлопці що зараз воюють вмирають і за ваших дітей також, і батьків ваших...чи ви думаєте вони не хочуть жити?? хочуть...але є цінності важливі за життя....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені 37 років, я тримав останній раз автомат ще в школі, розбирав, збирав, не важно. В мене є мати, батько помер півроку тому, в мене дочка, є кохана жінка, в якої є двоє дітей, які мене люблять, сподіваються на мене. Патріотизм - це те, що відчуваєш, а не то, що хочеш показати. І героізм - це не готовність померти за них - а це бажання вижити і повернутись. Тому що найбільша цінність війні це не втрати, а чисельність тих, хто повернувся. А на рахунок цінностей, що більші за життя - прошу пояснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач, але коли "якщо ти на грані тобі вже не важливі ні діти ні інші"... А що ще може бути важливим? Ми живемо заради дітей, батьків? Чи хтось може зі мною поспорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав заголовок... прочитав перший пост...

І впевнено скажу що користь від війни є :) для влади і зацікавлених. Бо фіг би вони так мізки промили населенню без тої АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чоловіче ти там був? коли ти там ти не думаєш, у тебе є тількі відчуття страху перед темрявою і все, ні про, що ти не можеш думати в безсознатільному состоянії.

Якщо ти там був, а я в цьому дуже сумніваюсь, то вибач, людина перед смертю згадує своїх близьких. І відчуття страху приходить до всіх. Та і відчувати страх там нема коли... Все відбуваєтсья дуже швидко. Аби про рідних подумати. Не дай Бог нам колись це відчути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для звичайних людей "користі" у війні немає.

З ростом рівня розвитку людини й суспільства такий спосіб вирішення суперечок відходить на другий план.

Інша справа, що це може бути ефективним і швидким способом вирішення певних ситуацій.

Ну і карму ніхто не відміняв ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте шановний ТС, навіть з філософської точки зору, якось трохи цинічно звучить назва теми- Користь від війни.... Чи можна кинути на важіль згуртованість, за рахунок тисяч життів, які поклали наші хлопці і користь від цього? Сьогодні ранком сказали, що чоловік моєї однокласниці загинув на сході, залишив 2 діток і 2 онуків. Дзвонив, спілкувався що правда не довго - не до-того їй зараз. Вона не кляне владу, не "сипле" прокльонів на тих, хто вбив її чоловіка. Але, ото думаю, як би сприйняла вона подібний філософський підхід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...