Перейти до змісту

який можна купити велосипед за 3000 грн?


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

А що скажете про Avanti Canyon 29

Дивлячись яка ціна і що можна купити за ті гроші окрім наведеного.

На мою думку МТБ більш універсальний ніж найнер, хоча дивлячись для чого купувати велосипед. За ці гроші вже можна купити МТБ на 24 швидкості з трохи кращою вилкою (Сантур). І знову ж таки, краще вібрейки Шимано ніж лоу-енд гідравліка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

за 2500 в Киверцах вчера возле автовокзала была алю дамка 26" с багажником, корзинкой и рабочей планетаркой 7 с ножным тормозом, но без механизма переключения. Вилка жесткая, возможно хромоль.

Резина Ральф+Смартсем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планетарки разные бывают, но даже у 8ки диапазон передач меньше, чем у обычной трансмиссии, кпд считается чуть ниже, зато не требуется такая частая замена цепей и звезд.

Для этой пологой местности диапазона 7ки будет достаточно для города.

у меня на лигераде 8ка нексус

Еще разница в том, что планетарки переключаются, когда не крутишь педали, а обычная трансмиссия, только когда крутишь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З почином.Заімєл я сьогодні собі двоколісного коня.Наганявся досхочу.Хто ще ввагається-купуйте!

post-11231-0-80289400-1428603087_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З почином.Заімєл я сьогодні собі двоколісного коня.Наганявся досхочу.Хто ще ввагається-купуйте!

вітаннячка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4700. В приват скину контакти.Є хороші вєліки,є з чого вибрати.

Якщо мені не зраджує память, то цього вела я бачив на цьому сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку МТБ більш універсальний ніж найнер

Vadimm, МТБ - це стиль їзди. Найнер - це велосипед на 29 колесах (найн ер - 29ER). Не плутай. По-іншому кажучи, найнер - велосипед MTB.
Горный велосипед (маунтинбайк) (англ. mountain bike, сокращённо MTB) — велосипед, предназначенный для катания вне дорог (хотя и не исключает обратного), и вследствие этого, имеющий особую конструкцию, отличную от шоссейного, городского, трекового и дорожного велосипедов. Также «горный велосипед» — совокупное название спортивных дисциплин, связанных с использованием горного велосипеда.

................................................

Также в 2010—2014 годы де-факто стандартнымм размерами колеса горного велосипеда вместо прежних 26 дюймов стали 650B (27,5 дюймов) и 29 дюймов (т. н. «найнеры»).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть будь-ласка скільки може приблизно може коштувати цей велік і що за модель.

post-4449-0-67522100-1428610030_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

нормальные велики начинаются с 7-8 тыс грн http://rozetka.com.u...2_215/p2428112/

Ну те що Розетка дешевше не возить аж ніяк не значить що нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...