Перейти до змісту

який можна купити велосипед за 3000 грн?


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

odna

Тобто, на цьому сайті (http://velozona.lutsk.ua/) не актуальні ціни?

"Наявність і ціну необхідно уточнувати за телефоном".

Ви уявляєте, як працює сайт інтернет-магазину? А тим більше, коли ним займаються паралельно з основною роботою. Коли ціни міняються раз на тиждень і частіше, як ви уявляєте спосіб тримати їх актуальними? Тому завжди пишеться - дзвоніть і уточняйте. Нам і раніше було складно утримувати той віртуальний магазин у формі. А наймати ще людину на нього, у даному випадку, - нерентабельно. Інтернет-магазин Велозона, поки що, більше для реклами реального магазину існує. Обороти по ньому символічні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна зараз щось взяти до 2000 грн. ?

Вимоги:

алюмінієва рама, ригідна вилка, 28" колеса, фікс або планетарка.

Исключите "алюмінієва рама", это только добавит веса и цены. Поищите модифицированного стартона.

Фикс (глухарь)- это очень специфический вел, его покупайте только после того как проедетесь на нем.

Может вы имели в виду односкоростной вел, типа Украины

Зійде і типу Україна. Я мав на увазі single speed. Хоча хотілося б на планетарці хочаб на 3 швидкості. Але цікаво чи вліз би у бюджет 2000?

П.С. Завжди думав, що алюмінієва рама знижує вагу у порівнянні зі сталевою. Чи не так?

На Аукро впринципі варіанти є.

типу україни в мене є вел Турист здається називається. ригідна вилка,3 швидкості (але тросик перемикача розтягнутий (й розтягується--зроблений на одну "середню" швидкість в дтп не був))) стан на тверду 4-ку,_колеса 28--алюмінієві доречі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://aukro.ua/velo...5216983232.html

Собі такого надивився (Таня дякую :) ).З понеділка треба витягнути його якось з Кузнєцовська.Що фаховці думаєте?Перший велосипед.Взагалі ніц не тямлю в них.

Ну от, а я вже не фаховець получаєця! :g13:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы меня конечно извините, но из Славянска я ничего не буду покупать.

а Ви тут яким боком? тема то створена relaxgood45

Я писал выше, что мне тоже интересна тема покупки недорого вела, или лучше наплодить одинаковых тем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи доцільно купити дешевий вел. сінглпід, а потім докупити компоненти, щоб зробити перемикання швидкостей лише на 2 передні зірки? Тобто, щоб з переду можна було перемикати, а ззаду ні. Це сінглспід цікавий дешевизною, простотою і довговічностю. Але 2 або 3 швидкості не вистачає для комфортної їзди по містіу. Що буде довговічніше, планетарка чи ровер з передньою перекидкою?

П.С. хоча мабуть буде перекос ланцюга, якщо буде стояти переня перекидка без задньої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це сінглспід цікавий дешевизною, простотою і довговічностю. Що буде довговічніше, планетарка чи ровер з передньою перекидкою?

Сама передня перекидка не буде працювати без задньої, відповідно задня хоч і "люба" але повина стояти.

Ви хочите купити бюджетний ровер і щоб він був на все життя? тоді питання скільки плануєте їздити "км" в день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю за таку ціну можна придбати достойну модель велосипеда. На OLX досить часто можна зустріти хороші пропозиції від продавців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю за таку ціну можна придбати достойну модель велосипеда. На OLX досить часто можна зустріти хороші пропозиції від продавців!

У всех разные понятия значения слова "достойный". Кому ржавая скрипящая Украина - это норм средство передвижения, а кому-то мало вела за 2000-3000 условных единиц.

Вопрос в бюджете, и том, что вы хотите от вела. От "лишь бы ехал" до достижения спортивных целей в определенной велодисциплине.

Основная часть этого велофорума придерживается того, чтоб на веле можно было проезжать в день км 70 без напряжения для велосипеда и ездока, поэтому велосипед желателен "брендовый" и на качественных (небазарных) комплектующих, у которых не вычерпан ресурс. Далее определяется, какими дорогами вы будете передвигаться, из этого будет понятно какой вид велосипеда вам нужен (шоссер, гибрид, МТБ,...., ДХ) или же вы хотите заниматься другими велодисциплинами - BMX, триал.... Есть и альтернативная велотехника (фиксеры, трайки, лигерады)

Далее подбирается ростовка велосипеда. И покупается влосипед в соответствии с вашим бюджетом.

Если вы не понимаете в велосипедах, попросите знающих людей посмотреть его перед покупкой и обслужить после, так вы сэкономите денег и получите удовольствие от езды.

Удачной покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хочите купити бюджетний ровер і щоб він був на все життя? тоді питання скільки плануєте їздити "км" в день?

думаю купити дешевий і надійний вел, для поїздок по місту по справах. Іноді вел. доведеться залишати на пів години, пристубнутим замком. Дешевий - для того, щоб була меньша спокуса для крадіїв і дешеве обслуговування і витратні матеріали. В день 10-15 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю купити дешевий і надійний вел, для поїздок по місту по справах. Іноді вел. доведеться залишати на пів години, пристубнутим замком. Дешевий - для того, щоб була меньша спокуса для крадіїв і дешеве обслуговування і витратні матеріали. В день 10-15 км.

Практика показала що крадіїї гребуть все підряд. Для вашої дистанції підійде любий велосипед (головне щоб по росту підходив, та не ашан двохпідвіс) аби на ньому колеса крутились. Шукайте краще з зовнішньою передачею в заді 6-7 зірок (вони дишевші у випадку заміни та обслуговування) але щоб спочатку все працювало і не проскакував ланцюг. Попадають дуже часто велосипеди старих років з європи які ще довго будуть їздити, тільки треба шукати.

Ось до речі два варіанта походу в нашому місті, якщо там все більш менш працює:

http://lutsk.vol.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-velosiped-plendor-IDcTKe1.html#002c2f466a

http://lutsk.vol.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-velosiped-california-IDcTKFL.html#002c2f466a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Наявність і ціну необхідно уточнувати за телефоном". Ви уявляєте, як працює сайт інтернет-магазину? А тим більше, коли ним займаються паралельно з основною роботою. Коли ціни міняються раз на тиждень і частіше, як ви уявляєте спосіб тримати їх актуальними? Тому завжди пишеться - дзвоніть і уточняйте. Нам і раніше було складно утримувати той віртуальний магазин у формі. А наймати ще людину на нього, у даному випадку, - нерентабельно. Інтернет-магазин Велозона, поки що, більше для реклами реального магазину існує. Обороти по ньому символічні.

Дарма ви так нехтуєте інет-магазином. Я був скептиком поки на власні очі не побачив як інет магазин за майже 2 роки існування зміг вийти на рівень продаж як в "живому" магазині у Луцьку. Так, це потребувало вкладень, але вони повернулись сторицею. Поварився і сам в тому на початку роботи. Покупці - більшість не з Луцька. Якщо хочете - дам посилання в приват на цей магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неплохой вел, но ему лет 15, судя по обвесу. Рама на рост около 180см. Это из начальных моделей, у меня был Автор Импульс, чуть моложе. Вес 15-16кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма ви так нехтуєте інет-магазином. Я був скептиком поки на власні очі не побачив як інет магазин за майже 2 роки існування зміг вийти на рівень продаж як в "живому" магазині у Луцьку. Так, це потребувало вкладень, але вони повернулись сторицею. Поварився і сам в тому на початку роботи. Покупці - більшість не з Луцька. Якщо хочете - дам посилання в приват на цей магазин.

Мені скинь, цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б міського люміньового підвіса на 28"колесах купив би в якості підсрачного транспорту, один мені навіть впав в око, але ціна в 6000 зараз не пійомна! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б міського люміньового підвіса на 28"колесах купив би в якості підсрачного транспорту, один мені навіть впав в око, але ціна в 6000 зараз не пійомна! :(

Абсолютно з такою ж метою шукаю собі дешевий вел. Наші люди в булочну на найнерах не їздять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші люди в булочну на найнерах не їздять. :)

... і в дощову погоду в модельному шкіряному взутті... Від бідності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так, в 40 років, з ДПЗ на Ліпіни, а це 11 км

П.С. Забув написати про бюджет...баксів 200 виділив би, плюс-мінус.

Це нормальна відстань, для хорошого вела. Я знаю людей, які їздять більше 10 км. в одну сторону на роботу у 33 р. А з ДПЗ в Липини можна їхати через Гнідавську,Глушець, Рівненську. Та й дорогу там зробили.

Стосовно тонких колес - ви помиляєтесь. Саме тонкі колеса і потрібні для їзди по асвальту. А щоб не гнулись постійно, треба якісні обода і слідкувати, щоб спиці не ослабли. Щоб ногі не боліли варто взяти велосипед легше 15 кг.

З вашим бюджетом, ще можна взяти нормальне б.у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нічого, по цуть цуть і за місяць-півтора можна почати олімпійські нормативи виконувати. Я в 30 взагалі вперше на велосипед сів! ;)

11км це 35-40хв в неспішному темпі, щоб не спітніти, 25-30 якщо "топити", навряд чи якась маршрутка швидше вас довезе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підходить вполнє. але не треба кидатись купляти першого попавшого на очі. переглянути ще декілька оголошень, сайтів.

я за другий варіант, враховуючи наявність динамовтулки.

а через Рованці можна напряму через село проїхати, і дорога в кращому стані, ніж обїзна, і безпечніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався типу такий велосипед,що скажете,його плюсі-мінуси, чи підходить він мені по параметрам і моїм потребам,які я описав вище? http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/klasniy-velosiped-nmetsko-frmi-torpedo28-kolesa-IDdlouD.html#ab85bc4194 або http://lutsk.vol.olx...html#2fb95b1854

первый - двухподвес, на нем будешь тратить много лишней энергии, уходящей на раскачку велосипеда ( видел такую конструкцию в действии)

второй имеет устаревший стандарт вилки, резьбовая дюймовая, вместо нее нормальную уже не поставишь, а эта не факт что живая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недорогие Рамы бывают стальные, хромолевые, алюминиевые. Хромолевые были на советских СтартШоссе. Алю очень разные по весу, чем выше уровень вела, тем легче.

Смотрите на 28 колесах, с жесткой вилкой, хорошо, если на втулках будет написано deore

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...