Перейти до змісту

який можна купити велосипед за 3000 грн?


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

А 15 кг для люміньового вела це мало,чи багато?

якщо це dh з дешевим обвісом - нормально)

а якщо щось типу найнер - тоді там рама сталь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

А 15 кг для люміньового вела це мало,чи багато?

Суди сам. Велосипед Україна зі стальною рамою важить 15 кг. Але там немає передач і жорстка вилка. Що у підсумку дає зменьшення ваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке питання.Маю сьогодні зідзвонюватися з продавцем (вище давав посилання на велосипед).Товар в Кузнєцовську.Чи варто перевізником скористатися,чи самому за ним їхати? Яка вірогідність того,що може приїхати не те що на фото? Типу,щось там поміняє перед відправкою.Відгуки на Аукро позитивні на продавця.Чи все таки їхати самому?400 грн.він готовий скинути.Якраз на солярку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке питання.Маю сьогодні зідзвонюватися з продавцем (вище давав посилання на велосипед).Товар в Кузнєцовську.Чи варто перевізником скористатися,чи самому за ним їхати? Яка вірогідність того,що може приїхати не те що на фото? Типу,щось там поміняє перед відправкою.Відгуки на Аукро позитивні на продавця.Чи все таки їхати самому?400 грн.він готовий скинути.Якраз на солярку.

Ігор, можу дати номер телефона до чоловіка в ківерцях, де собі велика взяла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось моє чудо))) вся обвіска шимано діор.на сландо аналогічний продається майже за шість тисяч. Я заплатила набагаааато дешевше. Їде чудово. На затяжний горбок біля школи виїзджаю наче по рівній дорозі, ніякої нагрузки.

Моя думка, що на велику треба проїхатися, попробувати, а тоді вирішувати брати чи ні. Особливо якщо це перший-другий, як в моєму випадку.

post-16086-0-32127500-1428305620_thumb.j

post-16086-0-64552500-1428305750_thumb.j

post-16086-0-65779000-1428305871_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор, можу дати номер телефона до чоловіка в ківерцях, де собі велика взяла.

І мені будь-ласка скиньте. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояло великів з 30. Толкове є. В четвер, що минув, мав ще привезти. Зараз пошукаю номера, він до речі, теж бордівчанин. Може сам відпишеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

050 879 06 03, Павло. Телефон я знайшла на olx в оголошеннях, тому не бачу змісту робити з нього таємницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Наявність і ціну необхідно уточнувати за телефоном". Ви уявляєте, як працює сайт інтернет-магазину? А тим більше, коли ним займаються паралельно з основною роботою. Коли ціни міняються раз на тиждень і частіше, як ви уявляєте спосіб тримати їх актуальними? Тому завжди пишеться - дзвоніть і уточняйте. Нам і раніше було складно утримувати той віртуальний магазин у формі. А наймати ще людину на нього, у даному випадку, - нерентабельно. Інтернет-магазин Велозона, поки що, більше для реклами реального магазину існує. Обороти по ньому символічні.

Дарма ви так нехтуєте інет-магазином. Я був скептиком поки на власні очі не побачив як інет магазин за майже 2 роки існування зміг вийти на рівень продаж як в "живому" магазині у Луцьку. Так, це потребувало вкладень, але вони повернулись сторицею. Поварився і сам в тому на початку роботи. Покупці - більшість не з Луцька. Якщо хочете - дам посилання в приват на цей магазин.

Ви мене прийняли за власника Велозони? Дякую за комплеман. Ці поради не до мене. У мене багато у в чому розходяться погляди з начальством, але їм відніше, як свій бізнес вести ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що думають велопрофі про байки, які продаються на сайті "Алло", наприклад, Cronus або Titan ?

http://allo.ua/velosipedy/titan-26-talon-19.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що думають велопрофі про байки, які продаються на сайті "Алло", наприклад, Cronus або Titan ?

http://allo.ua/velos...6-talon-19.html

з вагою 16кг! :0157:

ашани такі як в епіцентрі і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, щоб умудритись зробити алю-МТБ велосипед з вагою 16 кг то ще треба мати толк в збоченнях. Цікаво, а що ж там з чугуна? Сідло?

Нормально, коли вага до 14,5-15 кг (в тяжких випадках), можна не переплачуючи купити і 13,6-13,7 кг, але від 300$ за новий (алю рама і 26" колеса).

Боюсь що рама там не з Тайваню а з підвалу дядечка Сяо, з усіма витікаючими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей легший

http://allo.ua/velosipedy/cronus-coupe-3-0-19-black-white-red.html

Питання ваги - це єдина проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей легший http://allo.ua/velos...-white-red.html Питання ваги - це єдина проблема?

На мою скромну думку, краще пошукайте з вібрейками Шимано ніж з дисковими no-name гальмами (може вилізти чуть лі не 0,5 кг ваги). І вага в наведеному вами випадку взагалі не вказана. Різницю в практичному вимірі тяжко пояснити, різниця в 2 кг відчувається коли катнути спочатку 1 км на важчому, потім на легшому, і не по прямій, а з маневрами, спусками-підйомами. Плюс є таке поняття як накатиста чи не накатиста рама, це досягається за рахунок продуманої геометрії. Також різницю у вазі добре відчуваєш коли треба заперти вел на 5й поверх, чи піднятись на крутий підйом, навіть ногами. Або коли заїхав в такі говна, що велосипед треба нести на собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі наш ХВЗ випускає зараз такі туристи, як на малюнку за ціною 3300 грн.

159241964_w640_h640_znimok_ekrana___o_19.51.54.png

І інші веліки, можна подивитись тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що скажете про Avanti Canyon 29

http://velotochka.com/index.php?route=product/product&path=62&product_id=1358

Горный велосипед AVANTI CANYON с большими колесами 29 дюймов. Великолепный найнер для начинающих, который обеспечит вас хорошим накатом и отличной маневренностью. Данная модель максимально укомплектована для достижения оптимальной эффективности. Велосипед оснащен алюминиевой рамой со сложно-профилированными гидроформованными трубами, на которую установлена амортизационная вилка ZOOM CH-386. В комплектации качественная 21 скоростная трансмиссия Shimano и эффективные дисковые гидравлические тормоза TEKTRO. Гидравлика представляет из себя значительно более продвинутый механизм и обеспечит вас неповторимыми ощущениями от торможения, так как почти отсутствует усилие на ручке — тормозишь практически одним пальцем! Комфортная геометрия рамы, качественные компоненты , отличная сборка и доступная цены- это отличный выбор!

Характеристики:

Диаметр колеса: 29"

Размер рамы: 19" / 21"

Материал рамы: Алюминиевая, профилированные гидроформованные трубы

Вилка: ZOOM CH-386 алюминиевая корона

Руль/Вынос: AVANTI с подъемом, диа: 25,4мм / AVANTI, A-Head, Диа.: 25,4мм

Штырь: AVANTI алюминиевый, Диа.: 27,2 мм

Седло: AVANTI

Тормоза: Дисковая гидравлика TEKTRO, Ротор: Передний/Задний 160мм

Шатун: PROWHEEL алюмин., 48/38/28T

Педали: VP-990 пластиковые в алюм. корпусе

Каретка: Картридж VP

Цепь: KMC Z50

Пер. переключатель: SHIMANO FD-TX51

Зад. переключатель: SHIMANO ALTUS RD-M310

Манетки: SHIMANO SL-M310 (21 speed)

Трещотка: SHIMANO MF-TZ21 (7 speed)

Обод: AVANTI двойной дисковый

Спица: SLE хром

Втулки: QUANDO, дисковые алюмин. под эксцентрик

Покрышка: KENDA 29"/27,5"/26" x 1,95

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі наш ХВЗ випускає зараз такі туристи, як на малюнку за ціною 3300 грн.

159241964_w640_h640_znimok_ekrana___o_19.51.54.png

І інші веліки, можна подивитись тут

Это не наш ХВЗ, а китайский)))), а если наш, то по китайской технологии удешевления и материалы аналогично подобраны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не наш ХВЗ, а китайский))))

не зрозумів, Харківський ВелоЗавод викупили китайці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега має на увазі, що на ХВЗ дозбирують велосипед з китайських запчастин.

хотя модели от 8000грн уже норм. комплектации, обода только непонятные.

Про які моделі мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...