Перейти до змісту

Коломойский с автоматчиками прибыл в офис "Укртранснафты" в Киеве


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

Напевно, питання вирішено?)))

Коломойський і Порошенко домовилися по "Укртранснафті"

Глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський заявляє про досягнуті домовленості із президентом і прем'єром із приводу "Укртранснафти".

Про це він сказав у коментарі "Українській правді".

"Ми домовилися із президентом і прем'єром, що Мірошник не буде проводити перевірки в "Укртранснафті", - повідомив він.

"Загальна позиція - залучити до цього процесу компанії великої четвірки. І нехай вони перевіряють. А потім по закінченню перевірки роблять висновки", - розповів він.

"І якщо порушень не буде виявлено, то я вважаю, Лазорко потрібно нагородити. Тому що він зберіг цю нафту, за те, що він - патріот. Але в компанію він більше не повернеться, він ображений на цю ситуацію, але ми такого цінного кадра знайдемо куди прилаштувати", - сказав Коломойський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 149
  • Створено
  • Остання відповідь

ІМХО "Бєня - маладєц!" І ця думка прийшла до мене ще до того, як виявили, що ті всі документи дійсно "липа".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fotlav

Олігархи та національність одна до одної не має відношення. Подивіться на того ж Ахметова, Фірташа, Пінчука - вони також по Вашому євреї?

seolutsk будьте добрі не перекручуйте те що я написав

я написав жиди а не євреї

Жид це не національність - /читайте Шевченка/

уточню ще щоб краще зрозуміли

Між жидом і євреєм велика різниця

Між хохлом і українцем велика теж різниця

І навіть як це не популярно зараз, і може знову якісь мене замінусують

але навіть між кацапом і росіянином теж є велика різниця.

Тому і мінусують за те, що ставите зомбо-штампи.

Та публіка яка мінусує до аналізу і діалогу не підлягає.

Дали їм такий інструмент як мавпам палку ось вони і стукають по любій причині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО "Бєня - маладєц!" І ця думка прийшла до мене ще до того, як виявили, що ті всі документи дійсно "липа".

Докі якраз не липа, але все-одно процедурно все зроблено не по правилам. ІМХО, Коломойський має свої шкурні інтереси в Укртранснафті. А не через те шо "БЄНЯ МАЛАДЄЦ", супергерой, "УСЕ НАРОДУ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt якщо у вас чи у когось з форумчан склалося враження що я тут хотів образити чесного патріота Бєню то ви помиляєтесь.

Просто мене дуже обурила хамська поведінка Бєні до журналіста Сергія Андрушко, і як мило він відповідав своїй журналістці з плюсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докі якраз не липа

Читайте , дивіться новини. 1+1, Перший. Основна частина доків - липа!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я написав жиди а не євреї

Жид це не національність - /читайте Шевченка/

уточню ще щоб краще зрозуміли

Між жидом і євреєм велика різниця

Між хохлом і українцем велика теж різниця

І навіть як це не популярно зараз, і може знову якісь мене замінусують

але навіть між кацапом і росіянином теж є велика різниця.

да да, а поляки як євреїв називають?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мовчки народ і "чесні журналісти" проковтнули уход з-під носу ГПУ мільярдних рахунків і нерухомості Яника і Ко. І як жваво заговорили про вора Бєню. А шо вже розіборались з крадіжкою в держави Укррудпрома,Укртелекома,обленерго і облгазів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мовчки народ і "чесні журналісти" проковтнули уход з-під носу ГПУ мільярдних рахунків і нерухомості Яника і Ко. І як жваво заговорили про вора Бєню. А шо вже розіборались з крадіжкою в держави Укррудпрома,Укртелекома,обленерго і облгазів?

те, що не розібрались з названим тобою, не значить, що не треба чіпати Коломойського. Але з аудитом компаніями четвірки- хороший хід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, де фотки автоматчиків?

Коломойський на відео каже про "раісійскіх двієрсантов", так що де візитки Путіна? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто тут мінусує всіх хто щось говорить погано про Бєню

Послухайте з холодним мозком відверто про Бєню і Пороха.

Ви ще на чиїйсь стороні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fotlav, блжад ну і знайшов ти експерта, це мало не остання шавка фсб-шна, а ти всерйоз пропонуєш її відверту муйню дивитись\слухати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вскрытие показало. Что проявил ночной визит Игоря Коломойского в Укртранснефть

Кому-то произошедшее не понравилось, а мне так очень. Я вообще люблю такие события и другим любить советую

Это, пожалуй, ещё не знаменитый момент истины, после которого ясно, кто кого: бык матадора или наоборот. И не момент истины в смысле, принятом у контрразведчиков, если верить Владимиру Богомолову, автору книги "В августе сорок четвёртого", когда становится сразу ясно, враг перед тобой или свой.

Нам пока непонятно, кто кого. А что собой представляют участники, было известно наперёд. Кто же не знаком с речевыми особенностями Игоря Валерьевича или его интересами в Укртранснефти? Но вот когда разные сюжетные линии сходятся в фокусе, картинка получается бесподобная. Игра — как на ладони. Все составляющие для кульминации.

Вот олигарх-патриот, который в неурочный час бросается спасать государственное предприятие от захвата "русскими диверсантами" в лице бывшего главы СБУ Луганской области и обнаруживает, по его словам, что за диверсантами стоит Игорь Кононенко из Блока Петра Порошенко.

Вот бывший глава СБУ Луганской области, которого министр энергетики Демчишин счёл достаточно компетентным, чтобы назначить главой Укртранснефти, убрав прежнего главу, который, будучи представителем олигарха-патриота, защищал компанию от "русских диверсантов".

Сцена эпическая и красноречиво говорящая о стране, в которой мы сейчас живём

Вот журналист, который спрашивает олигарха, что это он тут делает, будучи губернатором другой области, и получает в ответ матерные рекомендации. Нет, ну хотел же откровенности? Журналист проглатывает молча.

Вот прочие журналисты, которые стояли рядом и проглотили молча. Они же и в самом деле пришли, чтобы услышать откровенное, и получили с избытком.

Вот журналисты-депутаты, которые не проглотили, но ответили позже и заочно. Правда, они и до этого не молчали и говорили: "Негодяй, олигарх!", и олигарх не проглатывал — задействовал свои речевые особенности.

Вот общественность, которая говорит: "Молодец, патриот!"

Вот общественность, которая говорит: "Не очень молодец, но патриот!"

Вот общественность, которая говорит: "Негодяй, олигарх!"

Вот президент, которому нужно ответить, почему Демчишин и зачем Коломойский, каким боком Кононенко, где здесь вообще интерес государства и почему в очередной раз всё вышло через то самое место, куда советовал засунуть язык олигарх-патриот журналисту, который проглотил молча.

Сцена эпическая и красноречиво говорящая о стране, в которой мы сейчас живём. Такая страна нам совсем не нравится — ни олигарху, ни президенту, ни журналистам, ни общественности. Если кульминация не ложная, подзастрявшая страна двинется в сторону изменений.

А нет, так наступит наш черед спрашивать: чего стоим, языки в ж… засунули?

Леонид Швец публицист, журналист "Фокус". http://focus.ua/opinions/326830/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fotlav, блжад ну і знайшов ти експерта, це мало не остання шавка фсб-шна, а ти всерйоз пропонуєш її відверту муйню дивитись\слухати...

ЇЇ не дивитись, а лопатою треба виховувати. Спочатку заставити з лопати бліна сожрати, а тоді по горбу. Після відео де вона в з виродками сепарами грають виставу антиукраїнську. А як вона посміхалась в останьому інтревью як казала України більше нема.

Тобто те, що вона каже треба робити навпаки. Якщо беня їй так пече, то і сепарам він пече.

1417549650_1779960_642191999226118_2031308197468562046_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, де фотки автоматчиків?

Коломойський на відео каже про "раісійскіх двієрсантов", так що де візитки Путіна? :)

коломойський матукався і тролив журналістів, а от що мав на увазі сірьожа пишучи про автоматчиків - я не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon давай по суті, а не по формі.

Що саме вона сказала, що не відповідає дійсності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fotlav,спочатку жиди, потім монтян..ніякої гігієни. Пальці чешуться, а я ж недавно з 30 денного бана:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коломойський матукався і тролив журналістів, а от що мав на увазі сірьожа пишучи про автоматчиків - я не зрозумів.

Ось передісторія чому Бєня так звінтився на Андрушка і Лещенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, де фотки автоматчиків?

хлопці з пікніку з сумками повернулись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fotlav,спочатку жиди, потім монтян..ніякої гігієни. Пальці чешуться, а я ж недавно з 30 денного бана:-)

А можна якось аргументувати ваше пальцесвербіння?

Мене мягко сказати дивує подібна поведінка форумчан які мінусують все що попадає під руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fotlav, блжад ну і знайшов ти експерта, це мало не остання шавка фсб-шна, а ти всерйоз пропонуєш її відверту муйню дивитись\слухати...

ЇЇ не дивитись, а лопатою треба виховувати. Спочатку заставити з лопати бліна сожрати, а тоді по горбу. Після відео де вона в з виродками сепарами грають виставу антиукраїнську. А як вона посміхалась в останьому інтревью як казала України більше нема.

Тобто те, що вона каже треба робити навпаки. Якщо беня їй так пече, то і сепарам він пече.

1417549650_1779960_642191999226118_2031308197468562046_n.jpg

Так мені теж не подобається ця фотка, але

NoutMякщо вже бути об'єктивним то ти забув ще додати відео

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AReURn398WY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент оголосив догану голові Дніпропетровської ОДА

Президент України Петро Порошенко оголосив догану голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігорю Коломойському.

Як зазначається в Указі "Про притягнення до відповідальності", догана очільнику Дніпропетровської області оголошується "за порушення правил професійної етики, вчинок, який порочить його як державного службовця".

http://www.president.gov.ua/news/32522.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...