Перейти до змісту

Проїзд по 3 грн.


Nazarchyk

Рекомендовані повідомлення

Ми ліниві тому на вел люди не сядуть, бо педалі крутить треба; дурні: бо при двухкратній різниці у вартості проїзду між тролями і автобусами народ віддав перевагу бусам, більше того 9му маршруту, який ще на 50копійок вище ніж решта сідали без розбору.

Горе без розуму :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

більше того 9му маршруту, який ще на 50копійок вище ніж решта сідали без розбору.

Горе без розуму :(

бо ніде ззовні не написано що по 3 грн, то і сідали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як долар впаде,

ще є на це надія?

чи впаде це мається на увазі до 29?

да полюбому впаде, чи Ви думаєте він буде таким постійно?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ліниві тому на вел люди не сядуть, бо педалі крутить треба

Я вже бачу себе з двома маленькими дітьми на велосипеді)

Я - ГПЗ, робота - Рівненська. Малюка на 8 в школу, іншого потім в садочок. Мені на 9 на роботу. Велосипедом летіти?

народ віддав перевагу 9му маршруту, який ще на 50копійок вище ніж решта сідали без розбору.

Це вже видно було безпосередньо в маршрутці

Горе без розуму :(

Навчіть нас)

І не треба всіх людей під одну гребінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як долар впаде,

ще є на це надія?

чи впаде це мається на увазі до 29?

да полюбому впаде, чи Ви думаєте він буде таким постійно?)

звичайно таким не буде

буде по трішки топати вверх :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше того 9му маршруту, який ще на 50копійок вище ніж решта сідали без розбору.

Горе без розуму :(

бо ніде ззовні не написано що по 3 грн, то і сідали

Це ж яким треба бути тупим до того, щоб здачу не вміти порахувати?

Я раз зайшов, в день коли якраз підняли вартість, коли отримав здачу вияснив що проїзд по 3грн, то попросив водія повернути мені гроші і вийшов на наступній зупинці, думаєте багато послідувало моєму прикладу? Сиділи, ловили окуня в салоні: "Шооо?! Даааа?! вже 3 грн?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ліниві тому на вел люди не сядуть, бо педалі крутить треба

Я вже бачу себе з двома маленькими дітьми на велосипеді)

Я - ГПЗ, робота - Рівненська. Малюка на 8 в школу, іншого потім в садочок. Мені на 9 на роботу. Велосипедом летіти?

народ віддав перевагу 9му маршруту, який ще на 50копійок вище ніж решта сідали без розбору.

Це вже видно було безпосередньо в маршрутці

Горе без розуму :(

Навчіть нас)

І не треба всіх людей під одну гребінку.

Трелейбаси починають ходити о 6й ранку ;) Хош заощаджувати - доведеться вставати раніше. До речі вони мають графік руху, прилаштувавшись до якого ви завжди зможете, при цьому планувати свій проїзд.

Сам 5 років відїздив з ЖД на 8.00 на ДПЗ + дитину в садочок встигав заводити

Так що не треба ... ;)

P.S.

Велосипед придбав лише менше двох років назад, після того як перебрався на ДПЗ де зараз і живу, тут і моя робота, але більшість поїздок в місто та відпочинок здійснюю на ньому.

так що Oksana04 не треба виправдовувати лінощі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парадокс! Ріше їздив на роботу, завжди приходив або вчасно, або зарання. Зараз до робочого місця менше 900м постійно грішу запізненями. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, особливо таку погоду, як зараз. Про безпеку таких поїздок в наших умовах взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже бачу себе з двома маленькими дітьми на велосипеді)

bike-europe-4.jpg

особливо о нашим дорогам з ямами, та шумахерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну та так... SunSeth, PPArhangel, понити і сказати що фігово наші люди завжди можуть

Ідеальних умов не буде ніколи!

Завжди то дорого, то холодно, то мокро, то дороги погані, то дупа болить, то всі дибіли...

Я ж не кажу, що це панацея, а лише запропонувала варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не запропонувала панацею, а лише запропонувала варіант

Незабутній Лесь колись сказав: "!б@в такі я варіанти в рот і навіть в носа".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не сильно "маторий" велосипедист, який відносно не давно почав їздити скажу: відношення до тебе автомобілістів, прямопропорційне тому як ти ставишся до них, ПДР і інших учасників дорожного руху. На дорозі хоч велосипедист, але намагаюсь прикидуватись "моторолером" разом з цим виконуючи всі правила ПДР, які стосуються для цього виду транспорту (жести руками, правила проїзду перехресть, світлофорів, тощо), 3Д і повір що відношення інших учасників дорожнього руху буде до тебе аналогічним.

Якщо коротко: то потрібно знати своє місце на дорозі і все буде добе ;)

Стосовно доріг, то зараз тьху-тьху за останній рік їх підлатали і слава богу скрізь дороги є проїздні і рівні, якщо ні то завжди є можливість заскочити на тротуар :). І не забувайте, що на велосипеді ви проїдете там де не проїдете на авто, ви зріжете там де доведеться об"їзджати пів района на авто.

За минулий рік проїхав аж800км на своєму авто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже бачу себе з двома маленькими дітьми на велосипеді)

bike-europe-4.jpg

скільки у них маршрутки коштують?

Я не сильно "маторий" велосипедист, який відносно не давно почав їздити скажу: відношення до тебе автомобілістів, прямопропорційне тому як ти ставишся до них, ПДР і інших учасників дорожного руху. На дорозі хоч велосипедист, але намагаюсь прикидуватись "моторолером" разом з цим виконуючи всі правила ПДР, які стосуються для цього виду транспорту (жести руками, правила проїзду перехресть, світлофорів, тощо), 3Д і повір що відношення інших учасників дорожнього руху буде до тебе аналогічним.

Якщо коротко: то потрібно знати своє місце на дорозі і все буде добе ;)

Стосовно доріг, то зараз тьху-тьху за останній рік їх підлатали і слава богу скрізь дороги є проїздні і рівні, якщо ні то завжди є можливість заскочити на тротуар :). І не забувайте, що на велосипеді ви проїдите там де не проїдите на авто, ви зріжете там де доведеться об"їзджати пів района на авто.

За минулий рік проїхав аж800км на своєму авто :)

з культурою наших водіїв це не зовсім так - їзда на велосипеді зараз - це як гра в російську рулетку - типу пропустить чи не пропустить? Їхав у неділю - хлопчина на лексусі ще за кільканадцять метрів зупинився і пропускав, а позаду нього чудо виїхало і типу почало підрізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як долар впаде, ціни на бензин теж впадуть? Чи як завжди у нашій країні, ціни лишаються по найвищому курсу

є всі передумови що не впаде....

Десь читала, що валютна складова в ціні бензину і дизпального в Україні сягає 90%. Якщо сьогодні долар 30-32грн., помножим на 0,9 - то ціна на А-95 має вийти 27-28,80 грн. Приблизно такі ж цифри бачимо і на стелах.

Але давайте не забувати, що навіть якщо долар впаде (в що мало віриться) - то на сьогодні ціни на нафту на світовому ринку найнижчі...., а що буде якщо вони виростуть?

Ну і ще один важливий момент - податки )))

Із останніх:

- акциз (в ЄВРО) - збільшилась ставка (ініціатива КМУ)

- акцизний збір 5% з реалізації нафтопродуктів через роздрібну мережу - нововведений податок (ініціатива КМУ)

- додатковий митний збір - 5-10% (незнаю скільки відсотків на паливо) - нововведений (ініціатива КМУ). Аще на цей збір накручується зверху ПДВ )))

Такщо такі ціни на стеллах - не лише через курс долара але і й завдяки нашому уряду... Якщо відмінити всі ці "ініціативи" уряду - ціна знизиться суттєво...

Згідно зі слів директора «Консалтинговой группы А-95» Сергія Куюна «Если в 2013 году налоги в литре бензина составляли около 3,5 грн, то при цене 25 грн/л - более 10 грн/л. После введения 5%-ного сбора с розничного оборота подакцизных товаров в минувшем январе сумма налогов сравнялась с закупочной стоимостью нефтепродуктов по импорту» http://consulting.a9...ess-center.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не запропонувала панацею, а лише запропонувала варіант

Незабутній Лесь колись сказав: "!б@в такі я варіанти в рот і навіть в носа".

і я !б@ла жити в такому неідеальному світі. Хочу супер інфраструктуру і електромобілі

Але бля.. доводиться прилашовуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з культурою наших водіїв це не зовсім так - їзда на велосипеді зараз - це як гра в російську рулетку - типу пропустить чи не пропустить? Їхав у неділю - хлопчина на лексусі ще за кільканадцять метрів зупинився і пропускав, а позаду нього чудо виїхало і типу почало підрізати.

І що на смерть? Ну ти ж побачив те чудо, прийняв відповідне рішення: "пропустити" і поїхав далі. Для цього і голова на плечах. В мене знайома 4й раз в лікарню змушена на капання лягати і неврологію, бо водій маршрутки рахувавши здачу не помітив перехожого на переході різко загальмував, виїхав на бровку, вона голову розбила об поручень, а її сусід отримав травму зап"ясття. Є й летальні випадки в маршрутках, але я тих людей нікого не знав і що?

Блін, народ які проблеми, починайте їздити тролейбусами. Будуть їздити люди будуть купуватись нові торлейбуси буде збільшуватись їх кількість, все по законах ринку. Можуть навіть приватні тролі з"явитись, пропаде монополія, покращиться сервіс ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три роки тому я ще ровера мав, і їздив, і на роботу їздив.... але скрутив ногу (не на ньому, пішки, тверезий, на Потебні на камінь невдало став в туфлях), тепер їдити на велосипеді і навіть бігати нормально не можу (вартість операції на коліні назвали таку, що я, як каже Лесь "бав півроку жити з вітром в кишені при моїй зарплаті + непрацездатний місяць на роботі, де фіг хто за мене деякі речі зробить, та і не люблю я, коли в мені копирсаються :_07: ). Продав "від гріха подалі" - пару раз після "пакращення" поїздив, то 2 рази ледь зупинився - вискочило коліно. На гриби/рибалку їздити почав через 5 місяців, якщо не "рвати дупу" - не болить, накульгую іноді на погоду, ну і фіг з ним. Кум от прооперувався з майже таким же - проблема лишилася... При нагоді спробую знов, нога не турбує вже півроку як, проблема то тепер в іншому - ХОРОШИЙ вел коштує як збитий літак, а "ашанбайка" не хочеться - в перспективі - Хрінники всілякі, Малево і т.д., як раніше (проїзд туди аж ніяк не дешевшає).

Мопед/мотоцикл вже теж не варіант - пальне як золото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви зі своїми велосипедами вже задовбали трохи. Це не вихід в короткочасній персективі. У нас немає інфраструктури.

Пс. Я от представляю робітників які після такої подорожі приїжають на роботу і пахнуть на всю округу, бо немає де прийняти душ...Так що закрийтеся вже трохи про свої велосипеди. Ми вже зрозуміли вашу думку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви зі своїм ниттям задовбали! І не трохи! Все не так і все не то!

Не подобаються велосипеди, то топайте ніжками, але не нийти, дуже прошу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не нив ... я назвав реалії. А ви тільки велосипеди свої ліпите куди треба і не треба. Так, якщо на прогулянку то велосипед в самий раз . Але не на роботу якщо там немає умов(помитися і припаркуватися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подобаються велосипеди, то топайте ніжками, але не нийти, дуже прошу!

Не подобається тема, то топайте мимо, але не вчіть жити, дуже прошу!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви зі своїм ниттям задовбали! І не трохи! Все не так і все не то!

Не подобаються велосипеди, то топайте ніжками, але не нийти, дуже прошу!

То ви випадково не сестра даішника цьго що на відео :0155: ?

https://www.youtube....h?v=TI7xgiXtB9U

П.с. дивитися з 1хв 10с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені без копійок стало зручніше. Та і вирівнялись парашутки, а то питай, згадуй по чому проїзд в тому чи іншому маршуті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...