Перейти до змісту

Проїзд по 3 грн.


Nazarchyk

Рекомендовані повідомлення

Що думаєте про по подорожчання проїзду в маршрутках до 3 грн.? Казали з 1 березня, а вже сьогодні деруть гроші. Будемо слухати шансон і хамство за збільшеним тарифом.

Скоро взагалі не буде чим розраховуватись..

2012 рік зарплата 1200 (100 дол.),

2013 рік зарплата 1200 грн.(80 дол.),

2014 рік зарплата 1200 грн. (80 дол.),

2015 рік зарплата 1500 грн. (60 дол.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Скоро взагалі не буде чим розраховуватись..

Вброс? вже існує аналогічна тема, тим більше - ТС спеціально зарегався щоб таке запостити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo, Ну да, за 2012 рік то свіжа тема - чи я щось недознайшов. Так, "зарегався" бо це важливо для кожного і для мене особисто. Ціни - кожного дня збільшуються, проїзд теж. Газ - аж на 280%. Бензин на Вог 95 - 22,99 грн. Куди котимось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo, Ну да, за 2012 рік то свіжа тема - чи я щось недознайшов. Так, "зарегався" бо це важливо для кожного і для мене особисто. Ціни - кожного дня збільшуються, проїзд теж. Газ - аж на 280%. Бензин на Вог 95 - 22,99 грн. Куди котимось?

вcё пропало!!!! Пунит введи вайска"""""

Скоро взагалі не буде чим розраховуватись..

Вброс? вже існує аналогічна тема, тим більше - ТС спеціально зарегався щоб таке запостити...

манія величі і манія переслідування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-ка по 3 грн.,а тормоза пищать,хоч вуха затикай.

навіть якщо буде по 4-5 грн. проїзд, думаєте перестануть пищати? контроль за перевізниками (за якістю послуг) - відсутній,

про безпеку згадують - тільки коли щось трапляється, а потім - все з початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo, Ну да, за 2012 рік то свіжа тема - чи я щось недознайшов. Так, "зарегався" бо це важливо для кожного і для мене особисто. Ціни - кожного дня збільшуються, проїзд теж. Газ - аж на 280%. Бензин на Вог 95 - 22,99 грн. Куди котимось?

Тема хоча і стара( 2010), але "жива", піднімається питання на кшталт Вашого. )))Тиць,

Підняте за пару хвилин ДО опублікування Вашої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро взагалі не буде чим розраховуватись..

2012 рік зарплата 1200 (100 дол.), 150

2013 рік зарплата 1200 грн.(80 дол.), 150

2014 рік зарплата 1200 грн. (80 дол.), 100-80

2015 рік зарплата 1500 грн. (60 дол.). 50

Перш як писати , згадайте справжній курс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місто не велике, можна і велосипед пересідати в теплу пору.

Погоджуюсь, сам так колись робив, але:

1. В першу чергу - культура водіїв дуже "підводить", тут на машині ледь стримуєшся щоб якесь мудило не наздогнати і не навчити,хочаб, як потрібно повертати з лівого ряду,а веслосипедистам - взагалі співчуваю - треба мати нерви міцніші ніж мої...

2. Вел - не панацея, є літні люди,є люди з дітьми, є просто люди,які хочуть їхати на маршрутці,це - їхнє право,але вони повинні отримувати якісні послуги...

P.S. Я переконаний, треба починати з себе. Тобто, щось робиш, отримуєш за це гроші - виконуй свою роботу якісно, сів за кермо - поводься адекватно, незважаючи на вартість машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місто не велике, можна і велосипед пересідати в теплу пору.

Два роки вже влітку їзджу на велосипеді. Коли сухо, тепло - це дуже добре, і для здоров"я і для настрою і для гаманця. В дощ не ризикую їхати: по-перше забруднишся (коли їдеш не покататись а на роботу це важливо), по-друге якість дорожнього покриття, коли калюжі ризикуєш потрапити в чималу яму. І незалежно від погоди - неповага з боку водіїв, деколи на межі з хуліганством, особливо водіїв маршруток.

І літо коротке... Взимку все одно залежність від громадського транспорту, пасажирам теж потрібно відстоювати свої права - для початку хоча б вимагати квитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місто не велике, можна і велосипед пересідати в теплу пору.

Якщо є де зберігати, то можна і пересісти.

А кожен день зранку з балкону через всю квартиру, а ввечері знову через квартиру на балкон щось не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кожен день зранку з балкону через всю квартиру, а ввечері знову через квартиру на балкон щось не дуже.
Чого не дуже??? Я так і роблю.... Нє, канєшно є варіант - сушилка між поверхами, але спочатку раджу почитати теми про викрадення велосипедів, на цьому ж форумі. А ще можна ставити (вішати) в коридорі, для чого перти на балкон, як що зранку все одно діставати звідти. Такий аргумент для моєї дружини канає...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місто не велике, можна і велосипед пересідати в теплу пору.

Якщо є де зберігати, то можна і пересісти.

А кожен день зранку з балкону через всю квартиру, а ввечері знову через квартиру на балкон щось не дуже.

колись жив у квартирі то було два вели, тепер в приватному будинку - то без нього як буз рук. Постійно носив з балкону і нічо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спалити всі маршрутки і запустити громадський транспорт у вигляді автобусів і тролейбусів (як в Европі). При тому, що у Луцьку навіть маємо власне виробництво, але владі пофіг на нас, кожен за свою сраку думає, а народ щось не дуже то й бунтує. Чекаємо змін))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палити маршрутки не нада! Кожен хто хоче висловити свій протест - переходимо на весняні/літні прогулки містом, на велосипеди, скутер..

Ну от, дуже розумна пропозиція, і головне, результат - буде 100%!!! Або маршрутки приведуть до "нормального" стану, або швидше куплять нові тролейбуси, в будь-якому випадку - споживач (пасажир) не втрачає... тролейбуси - покривають не всі маршрути, але, за рахунок конкуренції - і там можна "навести порядок", і взагалі - є міськрада - хай думають як зробити, а пости на форумах мають тільки підказувати на що звернути увагу...тіпа так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив такий собі тролейбус на акумуляторах. На ньому писало "Гібрид" Можливо по Луцьку будуть такі їздити.post-7779-0-81323300-1424440031_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це автобус на гібридних дизельно-електричних двигунах. Але в нас вони навряд чи будуть їздити. "Богдан" в Україні не хоче забезпечувати сервіс. А без цього нікуди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка що хай вводять маршрутки по 5грн і х*р хто буде на наих їздити коли тролейбус везе швидше до місця призначення....

А взагалі давно пора переходити на велотранспорт(веліка вже придбав і з радістю буду їздити на ньому на роботу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку чекав 9тку 20хв. Їхала заповнена вщент. Їх що поменшало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора сів на тролейбус 4 - виявилось, що тільки до драмтеатру, але і туди не зміг доїхати - щось там обірвалось біля цуму посеред дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підвищення аргументують зростанням цін на паливо і запчастини, а що буде після сьогоднішніх 28-29 грн/л дп палива? Або будемо тіснитись у одній маршрутці на 40 хвилин або і в нас 1 березня зроблять 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як долар впаде, ціни на бензин теж впадуть? Чи як завжди у нашій країні, ціни лишаються по найвищому курсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а як долар впаде,

ще є на це надія?

чи впаде це мається на увазі до 29?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...