Перейти до змісту

Нотатки мобілізованого


Профессиона́л

Рекомендовані повідомлення

оффтоп

А я-то думав, чому у дятлiв з ДНР такi рiвнесеньки рядочки могилок НС, хрестики як по мотузцi

bratskie-mogily-separatistov_6631_3.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

nickel, майже так як в Швейку.

На жаль я не спромігся знайти авторський опис, але там теж був рівчак над яким була конструкція з досок: по боках Х-подібні хрестовини, між якими прибиті доски - на одну сідєш, за другу тримаєшся :)

Буду перечитувати Швейка. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, майже так як в Швейку.

На жаль я не спромігся знайти авторський опис, але там теж був рівчак над яким була конструкція з досок: по боках Х-подібні хрестовини, між якими прибиті доски - на одну сідєш, за другу тримаєшся :)

Буду перечитувати Швейка. )

нема там поручнів. тупо траншея , поперечно накрита досками, на які стають ногами. в сусідній палатці старші мужики десь спи@дили велику табаретку, в якій бензопилою вирізали отвір. важко старшим людям робить це діло на вєсу, а так можна присісти. кожен раз носять її з собою. а зараз поставив її на вході в палатку.

тепер в нас бойові чергування... в будь-який момент може прийти ворог - якийсь взвод, якому поставлена задача тихо зайняти одну з палаток. короч н план такий - розкриють першу шторку, наї@нуться на табаретці тій, почую і підніму взвод 'до бою'. :D

До речі о півночі всім видали хороші спальники . тепер можна в одних трусах спать:)

інет зараз радує... вдалося загрузити декілька фоток. на першій ми з полігону йдемо. на задньому плані видно туалет

post-23021-0-54472200-1424392118_thumb.j

post-23021-0-68064000-1424393196_thumb.j

post-23021-0-51141500-1424393338_thumb.j

post-23021-0-80849500-1424393411_thumb.j

post-23021-0-54472200-1424392118_thumb.j

post-23021-0-68064000-1424393196_thumb.j

post-23021-0-51141500-1424393338_thumb.j

post-23021-0-80849500-1424393411_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, майже так як в Швейку.

На жаль я не спромігся знайти авторський опис, але там теж був рівчак над яким була конструкція з досок: по боках Х-подібні хрестовини, між якими прибиті доски - на одну сідєш, за другу тримаєшся :)

Буду перечитувати Швейка. )

оффтопну з вашого дозволу)

Отже, поручник Дуб наглядав за відхідками. Відхідок - два довгі рови - вміщав два взводи.Солдати гарненько сиділи один біля одного навпочіпки над ровами, як ластівки на телеграфних дротах перед відльотом до Африки.У кожного із спущених штанів стирчали голі коліна, У кожного навколо шиї висів ремінь, немовби вони всі мали намір повіситися й чекали тільки наказу.У всьому було видно залізну військову дисципліну і організованість.На лівому крилі сидів Швейк, який теж туди приплентався і з цікавістю перечитував клаптик паперу, вирваний бозна з якого роману Ружени Єсенсько.Швейк відвів очі від клаптика паперу, мимохіть подивився вбік і отетерів. Там у повному параді стояв учорашній пан генерал-майор із своїм ад'ютантом, а біля них поручник Дуб, який їм старанно щось пояснював.Швейк озирнувся навколо. Всі й далі сиділи спокійно над ровом, лише унтер-офіцери неначе закам'яніли й не рухалися.Швейк відчув важливість ситуації.Він виструнчився, так, як був, зі спущеними штанами й ременем навколо шиї. В останню мить використавши клаптик паперу, загорлав: - Припинити! Встати! Струнко! Праворуч рівняйся! - і козирнув.Два взводи із спущеними штанами й ременями навколо шиї підвелися над ямою.Генерал-майор привітно всміхнувся і сказав: - Вільно! Продовжуйте! Капрал Малек перший подав приклад своєму взводу, знову зайнявши попередню позицію. Тільки Швейк стояв, козиряючи, бо з одного боку до нього наближався розлючений поручник Дуб, а з другого - генерал-майор, який ласкаво всміхався. - Вас я бачив уночі, - сказав генерал-майор, дивлячись на чудернацьку фігуру Швейка.

Схвильований поручник Дуб звернувся до генерал-майора: - Насмілюсь доповісти пане генерал-майоре, цей солдат пришелепуватий і відомий ідіот, дурний як чобіт. - Що ви сказали, пане лейтенанте?- раптом вереснув генерал-майор на поручника Дуба, доводячи протилежне. - Солдат знає, що треба робити, коли бачить начальника, а ось унтер-офіцери - ті начальства не бачать, ігнорують його, це точнісінько як на фронті: у момент небезпеки простий солдат переймає команду. Де власне саме пан поручник Дуб повинен був дати команду, яку замість нього дав цей солдат. Ти вже підтер сідницю? - запитав генерал-майор Швейка. - Насмілюсь доповісти, пане генерал-майоре, все гаразд! - Більше срати не будеш? - Я вже, насмілюсь доповісти, пане генерал-майоре. - То підтягни штани й знову стань habaeht!Генерал-майор вимовив "habacht" трохи голосніше, найближчі вояки почали підводитись.Генерал-майор по-дружньому помахав їм рукою і ласкавим батьківським тоном сказав: - Та ні, вільно, вільно, продовжуйте....

"Пригоди бравого вояка Швейка" Ярослав Гашек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео про полігон

http://tsn.ua/video/...u-poligoni.html

на 1:40 знову бордівець-самооборонівець, який пройшов Іловайськ, зустрічайте - Гвардієць!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв тел. в сослуживця написати про ще одну прикрість. Два дні - дві невдачі... на полігоніпрям якась чорна полоса... випав мій телефон з кармана і попав на камінь. Пробився екран і тепер взагалі не включається :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яких спеціальностей мобілізовані,яких вікових категорій ? І що кажуть командири з приводу тривалості перебування на полігоні і подальших "перспектив" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що кажуть командири з приводу тривалості перебування на полігоні і подальших "перспектив" ?

Думаю, що командири і самі не знають про подальші перспективи. Імхо, цілі наступні - навчити і замінити, тих хто на передку, провести доукомплектування частин. Це ж очевидно, ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю,що 100% всі підуть на передок,через що і запитую автора.

Не думаю,що 100% всі підуть на передок,через що і запитую автора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки розумію в армії не вистачає безлічі спеціалістів з різних сфер, протягом десятиліть в армії відбувався процес "утечки мозгов", думаю як в прямому так і в переносному значенні, а найбільше, як мені здається, не вистачає нормальних логістів.

Не кожен військовий має бути на передовій, без тилового забезпечення армія недієздатна.

Ось тільки питання чи будуть використовувати мобілізованих спеціалістів за призначенням чи як мого знайомого, який був ком взводу ВДВ мобілізували у ремонтну бригаду, де він ніц не шарить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях пряма трансляція з полігону відновиться, вибачте за технічні проблеми :)

xOH6S.jpg

хто бажає приєднатися до трансляції фінансово - "координати" в моєму підписі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були на рівненському полігоні,

1. завезли Гвардійця з побратимом - старих воїнів, що пройшли Іловайськ, дємбєля карочє. Мужикам місяць до демобілізації, а їх на схід відправляють - нє, їм не страшно, вони готові, дух бойовий, але зробіть нам бля "учасників АТО" врешті решт!!!

2. Завезли бронік хлопцю - Nataliya Derechynska - вділи. Ну отакий він хлопака - як вділи, так і носить.

3. Завезли "рупору" Board.lutsk.ua телефон і лампочки - саме позитивне за день: чувак мєгапозитивний, піши єсчьо, як то кажуть! :0123:

PS на цуманському пості зупинив даішник, заглянув у бокове вікно, побачив пацанів у камуфляжі - побажав "Щасливої дороги!" :)))

11012305_406988052759670_1202944524_n.jpg?oh=d7ec94ef846b896cf1abba48d9ed3045&oe=54ED8306&__gda__=1424834425_c9b65091810165656064e975f928776e

11005655_406987979426344_1429156608_n.jpg?oh=032573b1766010fa8d726179750fe771&oe=54ED6EB7&__gda__=1424842760_c1c33422c0d08bc5d25835c4dd9d21aa

11006181_406988016093007_767251309_n.jpg?oh=bc2832d3e8874d40cd216584e32a5371&oe=54ED2E91&__gda__=1424823918_305a21a51bd9d1ab2acaf6bd19465feb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото, міг і два рази клацнуть. А так 'солдат спит - служба идет!' :)

Тепер в мене новий смартфон... Дякую всім хто до цього приклав зусилля.

Продовжую вести репортаж з центру подій.

День 7.

Ходили на полігон в повній екіпіровці. Хоча лікар сказав ходити 3дні лише в тапочках, бажання постріляти взяло своє. Стріляли з автоматів, мокнучи під дощем.

Було нас дуже багато, тому до обіду кожному дали не більше рожка - 30 набоїв. Автомати нові, не пристрілені... кулі в цілі майже не попадали. Паралельно кидали учбові гранати. На полігоні накрився мій смартфон... До кінця дня жалів що пішов. По дорозі в інженерне містечко зайшов в санчасть на перев'язку.. Від хірурга ще пілюлєй получив... З обіду відсипався в палатці. Інші бійці ходили на стрільби. Прийшли десь о другій ночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото, міг і два рази клацнуть. А так 'солдат спит - служба идет!' :)

Тепер в мене новий смартфон... Дякую всім хто до цього приклав зусилля.

Продовжую вести репортаж з центру подій.

День 7.

Ходили на полігон в повній екіпіровці. Хоча лікар сказав ходити 3дні лише в тапочках, бажання постріляти взяло своє. Стріляли з автоматів, мокнучи під дощем.

Було нас дуже багато, тому до обіду кожному дали не більше рожка - 30 набоїв. Автомати нові, не пристрілені... кулі в цілі майже не попадали. Паралельно кидали учбові гранати. На полігоні накрився мій смартфон... До кінця дня жалів що пішов. По дорозі в інженерне містечко зайшов в санчасть на перев'язку.. Від хірурга ще пілюлєй получив... З обіду відсипався в палатці. Інші бійці ходили на стрільби. Прийшли десь о другій ночі.

Дай Боже Вам наснаги, пане Романе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яких спеціальностей мобілізовані,яких вікових категорій ? І що кажуть командири з приводу тривалості перебування на полігоні і подальших "перспектив" ?

Писати про 8 день почну з відповіді на це питання.

Справа в тому що фіг хто дивиться на спеціальність. В нас автомобільний батальйон - водії та механіки повинні бути, а по-факту ⅔ не має прав, а половина й навиків водіння не має. Набір та розподіл людей організовані через попу.

Наприклад в мене вища технічна освіта, інженер-технолог, навики будівельника, проектувальника. Ідеальне знання комп. техніки. Цивільна спеціальність - керівник проектів. Досвід упраіління процесом відкриття супермаркетів, гіпермаркетів, ТРЦ з багатомільйонними бюджетами... В військовому квитку написали посаду діловод, а по-факту направили в автомобільний батальйон. По автомобілях немаю ні прав, ні знань.

Навіть якщо це упустити, то всерівно виникає питання: Вже пройшло більше тижня, а в нас не було жодного заняття по авто.

Багато обурених, тому на 8 день відбувся бунт.

Обурені не тільки розподілом та програмою навчань, а й організацією та умовами навчань. Елементарна перекличка стає проблемою для ротних. Зі штаба не надані списки солдат. Більшість написані від руки зі слів солдат, які отримували зброю. Взводи розкидані по різних палатках, важко збирати солдат в стрій. При перекличках багато відсутніх. Затягується час.

На даний момент дуже багато застуджених, які живуть зі здоровими. В санчастині вільних місць нема, ліків нема...

В суботу мала бути баня. Майор сказав що не буде. Нема дров і до палаток будуть возити менше. Всі невдоволення та вимоги були записані. Майор пішов з ними до командира частини. А солдат відправив в клуб. Там показували відео про авто, двигуни з научних та документальних фільмів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День 9. 10.

В неділю зранку вперше ходили на автодром. Розказували і показували особливості військових авто. Лише лекції. За руль ніхто не сідав. Після обіду до більшої частини солдат приїздили родичі.

Багато волентерів було. Привезли всього і дофігіща.

Хочеться до них звернутись - не везіть так багато.

По-перше, в нас їжі мінімум на місяць. На кухню вже нема сенсу ходити. Стане тепліше і їжу стане складніше зберігати.

По-друге. Бухаріки собі місця не знаходять, коли стільки закуски... Десь наберуть спірту да водки і через годину, як трупи.

По-третє. Офіцери полюбляють першими сортувати і розприділяти допомогу, часто напаковуючи свої авто.

Краще знайдіть земляка серед солдат, він конкретно скаже що потрібно і скільки... Та й відповідальніше ставитиметься, бо привезли свої.

На вечірній строєвій повідомили, що всі хто давав присягу ще у часи СССР і взагалі не давав народові України, в понеділок буде давати присягу, після якої кидатимемо бойові гранати. Ввечері містечко гуділо. Напій щастя був в кожній палатці. Вночі навіть були бійки. Насторожувало те, що багато стає неадекватними після випитого, мають зброю і можливість заникати патрони з полігону. Зранку на строєвій вияснилося, що в батальйоні не вистачає 5 автоматів і 3 солат.

На присязі було дохєра вбуханих і непохмелившихся... Церемонію знімало мінімум 6 знімальних груп. після присяги до кінця дня нас морально гвалтували усі офіцери, як за автомати, так і за присягу. Вихід на полігон відмінили. Шукали цілий день, звіряючи номера в кожного. Ввечері наказали всім здати зброю. 2х солдат-лижників затримали в рівненській обл. один автомат хтось підкинув на палатку. Один знайшли в ямі в туалеті. Останній також знайшовся десь.

В кінці дня повідомили, що більшість з нас вже розподілені по військових частинах в які поїдемо з 2 по 15 березня. Чіткої конкретики немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюся спитати як в туалеті автомати то знайшли? :0159:

Приєднуюся, є моменти коли можна випити, але коли зброя на руках, ладно себе застрелить, так ще ж може біди наробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П’яниць покарали? Зброя та алкоголь несумісні. Чи то вони таким чином неадекватів вираховують (в чому сумніваюсь).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіцери полюбляють першими сортувати і розприділяти допомогу, часто напаковуючи свої авто.

Якщо хтось знае цих "офiцерiв" (або може передати вiд мене персонально тим гнидам):

"Ви не офiцери, ви *обанi смердючi пi*араси!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як з такими дурнями в бій йти... а офіцери куди дивляться, хоча більшість з них за службу в армії навичлись грати в карти, та пити чистий спирт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіцери полюбляють першими сортувати і розприділяти допомогу, часто напаковуючи свої авто.

Імена героїв - в студію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіцери полюбляють першими сортувати і розприділяти допомогу, часто напаковуючи свої авто.

Імена героїв - в студію!

+ ще "героїв", що по спеціальностям такий розподіл проводять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...