Перейти до змісту

Нотатки мобілізованого


Профессиона́л

Рекомендовані повідомлення

+ ще "героїв", що по спеціальностям такий розподіл проводять.

Думаю ці "герої" в нас у військкоматі сидять, я коли колись на срочку призивався мене питали на комісії куди хочу іти служити, я сказав що в зв'язок чи радіолокацію, і що фізик за освітою і що навіть деякі знання в цій області є, пофігу, відправили в артилерію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

День 11.

З самого ранку офіцери робили обхід по палатках. В першому батальйоні не проснувся 30річний солдат.. Може смертельну дозу прийняв алкоголя, може хвороба... ніхто не знає. Це вже третя смерть за 10 днів.

На строю вивели солдат без прав. Стрій пішов в автопарк на навчання. Іншим наказали прибирати територію і бути в палатках. Має приїхати начальство чи якась перевірка

Хлопці пішли прибирать, а я взявся за дрова. Порубав всі що залишились. Тепер відлежуюсь з хворими. Дивлюсь за буржуйкою. Добре що тел. є... хоч якесь заняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В новинах з'явилась інфо про те,що на рівненському полігоні рвотними масами задихнувся мобілізований,був п'яний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В новинах з'явилась інфо про те,що на рівненському полігоні рвотними масами задихнувся мобілізований,був п'яний.

Теж мені Бон Скотт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон, ти дзвони і не стидайся. Бо це найгірше - коли можеш, але не робиш. А в тебе є люди, яких ти скоро почнеш називати братами(бл* буду!) Ми поки чекали тебе на КПП - взнали , що потрібно буде примуси на бензині, пилки по дереву і т.п.

В тебе є ціла БОРДА! І я за тебе готовий поручитись(що це не проп"ється-про*беться). Шоб ти знав, для прикладу, я зараз рішаю двигун до 131 ЗІЛа і раму для КрАЗа.

Все, крім алкоголю зробим гуртом!

Правда, БОРДА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю автора і згадую як я сам 15 років назад на рівненському полігоні провів кілька місяців навчання по срочці. В нас тоді були бригадні навчання з набором мобілізованих до повного штату бригади, проблеми тоді з мобілізованими і косяки керівництва були абсолютно такі ж самі, нічого не змінилось в побуті, попойкі, дракі між собою і навіть з офіцерами з штаба корпуса, плутанина з спеціальностями й бюрократична волокита з паперами, нещасні випадки й травми(благо без летальних), лижники, загублені автомати й інші цінності(берци навіть про"обували). Навчання були на кінець літа початок осені, дуже дошкуляли дрібні подряпини й травми які постійно гноїлись тому практично всі носили з собою флакон йоду для швидкої дезінфекції. Неприємним було те що всю питну воду і ту що готували на кухні хлорували шаленими дозами хлорки, хоча це нас всіх і врятувало від різноманітних інфекцій. Дуже не вистачало тоді вітамінів тому всі при собі завжди носили цибулю, часник, сіль та спеції. Жили ми в основному ось в таких невеличких палатках вкопаних в землю, по 15 чоловік, матраси з подушками наповнені сіном.

post-11163-0-27648300-1424895856_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон, ти дзвони і не стидайся. Бо це найгірше - коли можеш, але не робиш. А в тебе є люди, яких ти скоро почнеш називати братами(бл* буду!) Ми поки чекали тебе на КПП - взнали , що потрібно буде примуси на бензині, пилки по дереву і т.п.

В тебе є ціла БОРДА! І я за тебе готовий поручитись(що це не проп"ється-про*беться). Шоб ти знав, для прикладу, я зараз рішаю двигун до 131 ЗІЛа і раму для КрАЗа.

Все, крім алкоголю зробим гуртом!

Правда, БОРДА?

Та поки нічого не потрібно. Який сенс просити те, без чого можна обійтись? :)

Вчора привезли 50 ящиків, в кожному по 6 трьохлітрових банок сала. От що з ним робить?

Вчора після обіду мене викликали в штаб. Перша думка, що дописався... засікли цю тему і будуть з мене агента фсб робить чи сепаратюгу якогось... Виявилось, що не вспівають списки робити... Нема кому, а час жме. короче запис діловода в моєму військовому не залишився не заміченим. До вечора підшаманював в екселі списки для розподілу по частинам, отримання шевронів і жетонів.

Троха виразив своє невдоволення організацією навчань. Зрозумів, що проблема в глобальному розпі@дяйстві офіцерів. 30% стараються виправлять на краще ... інші своїм поху@змом все зводять до того як є.

Виклав своє бачення як мало б бути... і мене вислухали. :)

Виправдовуються тим, що важко керувати ідіотами і п'яницями. На сьогодні запланували банний день.

Після вечері солдатам запронували самим вибрати частини для подальшої служби.

День 12.

Після сніданку мене знову забрали в штаб. В баню не схотів їхати, бо кашляю, застудився на днях. Знову штампував списки з даними солдат нашого батальйону. Нач. штабу в захваті... Не розуміє, як я тут опинився. не хоче відпускати в частину, пропонує інструктором оформити тут. :)

Домовився про дозвіл вистріляти положену нам норму патронів і гранат. Завтра нам видадуть автомвти і підемо на полігон. 20000 патронів на 185 чол. :D але з обіду маю бути в штабі 100%.

Сьогодні знову надзвичайна ситуація. По дорозі в баню зупинилося серце 46 річного солдата. Він з моєї палатки. Зранку мені анекдоти розказував. :( В штабі пів дня з цим розбиралися разом з прокуратурою. Після вечері помолилися з хлопцями за нього.

В 5.00 підйом, а сон не йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, дуже знайоме місце, завісав там-же минулого року в самому прямому смислі :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м..дя..... соромно за таку "армію".... поки доїдете до передової, половина буде больних, а ще невідомо скільки може, не дай Бог померти....а за тих "шакалів", що набивають свої авто гуманітаркою.... розстрілював би на місці....а краще вам зібратися, за руки за ноги таких і занести в ваш так званий "туалет" і туди головою вниз..бардак... бардачище... навіть хуже... просто слів нема підходящих...

зареєстувався заради цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 день.

Отримали автомати, пішли на полігон. Пів дня кидали бойові гранати. Далі мене викликали в штаб. Наводити порядки в списках і формувати розподілення по частинах. Інші пішли на обід. На стрільби не ходили. Віжмінили їх. На полігоні бойовою гранатою серйозно поранило одного з інструкторів 4 батальйону. Що там сталося, замовчть.

Дані по курсантах міняються щогодинно. Приїжджають представники частин і візуально відбирають, точніше відмовляються від неадекватних і аватарів. Вже задовбався виправляти списки. Їх ще постійно підправлть в генштабі. Розподілення відбувається між 9 військовими частинами. Основний набір в 14 бригаду, 93, 95, 128, генштаб. Спочатку формували списки згідно побажань курсантів, тепер хєр хто на ті побажання дивиться. Розприділяли до 4 ранку. Ориділили в 128. Правда майор хоче залишити тут.

Сьогодні зранку здав автомат і відсипався пів дня.

Взагальному хлопці здружилися хочуть разом попасти в частини. Ставлення однакове до всіх, всі рівні.. Звання і вік не мають значення. Дідовщини нема. Буйних відразу ставимо на місце.

Завтра мають розпочати дислокацію по частинах для подальшого бойового злагодження, перед відправкою на схід. Командири відділень дороблюють звіти по навчаннях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буйних відразу ставимо на місце.

Молодці, без конкретики не буде діла, з бидлом мова одна!!(надіюся там таких не багато)Тримайся!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов в наметове містечко. Поки командири звітуються в штабі, в палатках хлопаки бухають і співають, прям як на літньому відпочинку на березі якоїсь водойми... :) Всі розуміють, що для когось це буде остання ніч тут, остання зустріч... Дехто надіється, що в частину не заберуть,бо буде сіній на строєвій... :)

За старшого в містечку залишився ротний 2го батальйону... Дивиться на то все і каже - 'то не мій цирк, не мої мавпи' :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімасік, а ти сам хочеш залишитись чи всетаки більше прагнеш на схід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це що за клички, кого так називають?

Аватари - це військовослужбовці, які на постійній основі вживають алкоголь. Прізвисько "аватари" отримали за візуальну схожість з головним героєм фільму "Аватар", який мав шкіру синього кольору.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і аватарів.

а це що за клички, кого так називають?

Напевно, тих хто " не любить" випити))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімасік, а ти сам хочеш залишитись чи всетаки більше прагнеш на схід?

Макс, приїжджай до нас... Тут кормлять, поють, одягають, дах, точніше брезент над головою дають... Цілий день на природі, на свіжому повітрі... Ввечері біля вогнища... Казка... Я тобі ще екскурсію організую :D

14 день.

Весь день в штабі... В епіцентрі розпі@дяйства... Якось все планується і робиться через попу. Задовбався по кілька раз перероблювати одні і ті ж списки. Краще б десь на полігон пішов... Або в палатці провалявся. Макс, щось не хочеться тут залишатися. Здаєтьс мені, що в Мукачево(там дислокується 128 гірничопіхотна бригада) або в Володимирі буде краще. Всім сказали, що попадем на схід, незалежно від того в яку частину припишуть. Так що морально вже всі готові до того, що прийдеться воювать.

Зі штаба прийшов в 19.00... Ще вспів повечеряти гарячими макаронами по-флодськи.

Серий запропонував в санітарній палатці замутити душ. Серий - тоже лучанин, разом їхали і разом потрапили в один звод, одну палатку.

Короче так і зробили, вкрутили одну із лампочок, які Діфото привіз, і в заіжди темній палатці засіяло. Віджав в пацанів з сусідньої санітарної палатки іншого батальйону шланг з водою і повністю наповнив ємкість. Народ трохи возмущався, бо чоловік з 20 там чистили зуби, брилия, речі прали... але Сєрий розрулив.

Короче наносили дров, нагріли воду... Зашибісь банька получилась.. :) Правда і халявщиків дофіга появилось... Після нас вистроїлась черга десь з 30 чол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімасік, а ти сам хочеш залишитись чи всетаки більше прагнеш на схід?
Макс, приїжджай до нас... Тут кормлять, поють, одягають, дах, точніше брезент над головою дають... Цілий день на природі, на свіжому повітрі... Ввечері біля вогнища... Казка... Я тобі ще екскурсію організую :D 14 день. Весь день в штабі... В епіцентрі розпі@дяйства... Якось все планується і робиться через попу. Задовбався по кілька раз перероблювати одні і ті ж списки. Краще б десь на полігон пішов... Або в палатці провалявся. Макс, щось не хочеться тут залишатися. Здаєтьс мені, що в Мукачево(там дислокується 128 гірничопіхотна бригада) або в Володимирі буде краще. Всім сказали, що попадем на схід, незалежно від того в яку частину припишуть. Так що морально вже всі готові що прийдеться воювать.

Да я б з радістю. Але в мене тільки доця родилась, мене не відпустять.

Надіюсь до того моменту все скінчиться покі тебе туди відпавлять, краще вертайся в Луцьк. І як вони там без тебе справляються (ти знаєш про кого я) :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, d.u.a.l, мене беруть сумніви, що цей хлопчина, який не ховаючись за "відмазками" пішов до війська, буде відсиджуватись в тилу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, d.u.a.l, мене беруть сумніви, що цей хлопчина, який не ховаючись за "відмазками" пішов до війська, буде відсиджуватись в тилу))))

з однієї сторони то так, а з іншої, якщо людина робить щось краще за інших й від цього є користь, то може краще хай робить те що вміє ? Тим більше, що робота дійсно важлива. Та й бардака того стане на декілька процентів меньше від його роботи, хіба це не важливо настільки ж як і бути на передовій. Хоча вирішувати звичайно ж йому, але в любому випадку, встидання того, що хлопці пішли по частинам, а ти остався на полігоні, не повинні перекривати розуміння потрібності роботи в штабі, тим більше, якщо та робота знайома й добре виконуєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...