Перейти до змісту

Татуювання.Ваше відношення,уподобання, доцільність і т.д.


balltongue

Татуювання  

301 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Навіяно сусідньою темою про пірсинг, яка стала доволі обговорюваною.

Отже говоримо та пишемо усе по темі: від вашого відношення до ваших порад та цікавих фактів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 251
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

добавь ешё варианты:

- бiльше не подобається нiж подобається

- бiльше подобається нiж не подобається

как более мягкие (не катигоричные)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за зауваження Zevs_Isver, але зроблю трохи по-іншому :

Додав варіант "...лише у виняткових випадках".

Тобто лише тоді, коли на Вашу думку це виправдано.Наприклад, є невід`ємною частиною якогось образу, дійсно доповнює "творіння природи" і т.д.

Варіанти ж :

- бiльше не подобається нiж подобається

- бiльше подобається нiж не подобається

думаю, не зовсім доцільні, бо "розпливчаті" та мають доволі широке трактування, а тому і результат може вийти "розмитим".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нравится. Когда очень много - то даже неприятно смотреть на человека. Никакого отвращения к человеку как личности нет, но внешний вид неприятен. Не понимаю такого :)

Когда-то сам себе пробовал делать, интересно было. Что-то получилось, смотрелось неплохо, но через месяц краска рассосалось (технология кустарная ;)). В принципе - хорошо, потому что татуировка - это уродование себя на всю оставшуюся жизнь. Скажешь, что татуировки выводятся? Да, от них можно избавиться. Но какой тогда смысл их делать? Проще наклейки взять.

Да, они порой очень органично смотрятся на человеке. Но всё равно особого восторга не вызывают. Пока организм молодой, оно всё хорошо и красиво, но когда кожа начнёт стареть и на ней появятся морщины? Или ты стареть не собираешься? :huh:

Возможно, мне пирсинг более понятен, чем татуировка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не проти собі зробити тату, але поки не бачу доцільності в цьому.

Не на собі подобається (але коли в міру і зі смаком)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне лично нравится... и себе хотела бы сделать... НО, исходя из того, что через пару лет я подумаю, как это звучало выше "А на фига я это тату сделал?!?", то как бы... не судьба... А вообе, если сделано качественно, не наляписто, без фанатизма, то очень даже здорово... Хотя татушки стали настолько популярны нынче, что это скорее не отличительная изюминка имиджа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хачу :blush: И сделаю наверное. Уже даже и картинку подобрал :D

З.Ы. Не считаю это тавром. Скорее маленьким дополнением к образу, но верующие, конечно же все сводят к печатям сатаны и т.п. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво

Маємо досить багато тих, хто "Хотів би..."

А все ж таки чому ви ще не з тих, у кого вже є? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может, посты 12 и 13 помогут тебе понять? :D

Так, вони дуже допомогли :)

Але це лише 2 з 16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. ця тема повернула до давнішніх роздумів)).

хотіла би. але на певний період - рік чи два.

АЛЕ

щоб це було доповненням до образу, потрібно знати, який у мене образ. це раз

потрібно добре вивчити значення символів, щоб випадково собі не наштампувати якийсь недобрий знак.

цікаво, чив Луцьку є такі спеціалісти, котрі окрім якісного набивання можуть ще й порадою допомогти щодо вибору татуювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю не одобрюю,але на відношення до людини,яка це зробила,не впливає. Пояснювати чому довго. Кого цікавить,то написано тут

http://bibleworld.ucoz.ru/publ/4-1-0-69

Це суто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись де це тату робиться. Як знаєте шкіра не завжди буде така пруга і т.д.

Тобто за років 10 це тату може поміняти свій вигляд досить кардинально, а видаляти його не так вже й безболісно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо й робити, то тільки тимчасову, наприклад, на період травень-вересень. А постійну, то не моє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

toZheny@, Tum@n

А що стоїть на заваді здійснення вашого бажання? :(

Картинку не обрав.

Знаю класний тату-салон в Одесі.

Там напевне і зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі непогано було б зробить. Але зроблю у певному випадку, якщо зовсім це не переросту до того часу. Щоб так аж навящивої ідеї до тату немає... Якщо робив би то тільки на руках і скоріш всього на двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да что вы так, ребята - мол, временные тату... Если делать, так уж постоянные! Да так, чтоб на всю жизнь вьелось! Вперед! Все в тату-салоны!

Вот только хотел бы я посмотреть на вас в старости с этими татуировками, и заодно узнать, что вы о них думаете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі зробив вже років 6 назад.Хочу ще одну зробити , думаю на день народження подарунок собі зроблю.

Скільки памятаю себе з дитинства мені подобалось і завжди мріяв зробити. А на рахунок старіння - в мене батько в армії собі зробив , зараз вже йому 55 і нічого нормально виглядає, дивлячись на якому місці робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...