Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Ось і прийшла моя повістка.... значить армії потрібен Профессиона́л :D

А оскільки в мене, як в справжнього патріота, скарг на здоров"я немає, то цілком реальний шанс пройти комісію менш ніж за 10 хв. :D

їпать як скромно.

я трохи попалю кантору:

оце реальний піз#ц. сьогодні тільки взнав, що Сєрого хочуть забрать, а тепер і тебе. Ти ж не косиш, щоб з ним забрали, правда? їпать.... краще б мене зараз мобілізували. або вас разом зі мною. служили б в трьох. а так пздц кароч.

Саня, та один хєр заберуть, якщо не зараз, то на 5 чи 6 хвилю.. а так реально буде краще, двом легше і веселіше.

Профессиона́л - він же Тімон з СвітЛана, він же керівник проектів, главний по відкриттю супермаркету експрес Там Там в Луцьку і гіпермаркетів Там Там у м. Київ і Маріуполь... він же мій кум... йде служити з іншим моїм кумом, прикривать йому попу, так сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось і прийшла моя повістка.... значить армії потрібен Профессиона́л :D

А оскільки в мене, як в справжнього патріота, скарг на здоров"я немає, то цілком реальний шанс пройти комісію менш ніж за 10 хв. :D

З Богом!.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас є такі Коцаби?

Ивано-Франковский журналист Руслан Коцаба, которого подозревают в государственной измене, работал по заказу российского телеканала "НТВ".

Об этом говорится в постановлении Ивано-Франковского городского суда от 8 февраля, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"В период с 23 до 25 января Коцаба, за обещанное вознаграждение, получил задание от корреспондента российского телеканала "НТВ" о сборе и подготовке репортажей о протестных акций по поводу мобилизации на территории Ивано-Франковской области, в частности в селе Черемхов, Коломыйского района", - говорится в постановлении суда.

Смотрите на Цензор.НЕТ: Журналист-агитатор против мобилизации взят под стражу на 60 дней. ВИДЕО

Отмечается, что 1 февраля Руслан Коцаба в селах Коршев и Черемхов пытался в присутствии представителя телеканала государства-агрессора получить у местных жителей интервью провокационного характера, связанного с мобилизационной кампанией в Украине.

Видеообращение Руслана Коцабы к Президенту Украины "Я против мобилизации" использовали в информационных программах России "Время покажет", "Первого канала" и "Россия 1".

В документе также отмечается, что Руслан Коцаба имел намерение в ближайшее время выехать на неопределенный срок на территорию так называемых "ЛНР" и "ДНР", чтобы продолжить свою деятельность.

Также читайте: МВД завело уголовное дело на российского блогера-сепаратиста Доренко за призывы к расколу Украины

Напомним, 8 февраля Ивано-Франковский городской суд на 60 дней оставил под стражей журналиста Руслана Коцабу, которого СБУ обвиняет в шпионаже и государственной измене. Журналиста задержали в его квартире после почти шестичасового обыска. Источник: http://censor.net.ua/n323866 Источник: http://censor.net.ua/n323866 Источник: http://censor.net.ua/n323866

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нотатки мобілізованого

Max Kolezznikov

Армия

День двенадцатый

Признаюсь - сегодня не бегал. Посылка с едой из дома сыграла с желудком злую шутку, и, хотя я встал в 5, бегать не было физической возможности. Зато родился совет новичкам - не ешьте консервированную фасоль на ужин.

Как я уже писал, суббота в армии - банный день, и баня - это святое. Соответственно, любые мероприятия в этот день подчинены одной цели - отмыть солдат в большом количестве горячей воды. И хотя формально день этот и учебный, обучение проходит, что называется, на отцепись, с проверкой "а не приехал ли автобус на баню" через каждые 20 минут.

Тем не менее наш огромный полигон живёт. Сегодня нас везли в Старычи другой дорогой, через несколько таких же учебных центров, как наш. Честно скажу - впечатлен масштабом увиденного. Пушки грохочут, техника ездит, стрелки с автоматами и брониках бегают и палят, вертолеты летают, офицеров огромное количество - их легко узнать по планшеткам. Армия готовится к вероятной большой войне. Готовится очень плотно.

В Старычах мне удалось поменять выданные мне украинские берцы на канадские. Особенных усилий это не потребовало. Конечно, спрашивали - почему, зачем. Ответил - хочу, имею право. Выдали. Отчитаюсь о качестве через несколько дней.

Сержант, выдававший берцы, был ощутимо выпившим. Было примерно полвторого дня. Хозяйственников в армии в принципе надо менять под чистую. Вообще форму выдают 10 (десять) человек. Без ущерба для скорости выдачи можно было бы оставить троих. Если бы подход был как в бизнесе.

Баня. Кайф. Конечно, мы уже приспособились к имеющимся условиям по поддержанию гигиены. Используем влажные салфетки, периодически можно помыть голову и конечности в палатке для умывания. Но полноценный душ - это еженедельный праздник.

С которым сегодня был связан и маразм. Старшина оббегал взводы, и проводил перекличку и вел список посетивших душ. Он и сам понимает, что это тупо и не нужно никому, но такой порядок. Ещё одна стопка листиков с плюсиками была заполнена и уйдет на растопку буржуек.

После бани нас посетила очередная проверка. От греха подальше начальство отправило солдат на полигон со словами "ну посидите поделайте там что-нибудь". Делать там было совершенно нечего, потому что техника и оборудование было сдано на склад, тетради и ручки никто не брал, в общем - типичная показуха.

К счастью, наш взвод только приехал с бани, и по неписанному армейскому закону нас отправили в столовую. У тому моменту, когда мы поели, опасность попасться на глаза проверке миновала, и мы отправились развешивать стирку и заготовлять дрова.

После завершения этих в высшей степени полезных дел, я, неожиданно для себя, совершил не совсем уставную вылазку в районный центр Яв.. Честное слово, шёл в условно разрешенный Немиров, точнее, на заправку возле него, но встретил сослуживца, который в райцентре уже был, и который произнёс волшебные слова "натуральный кофе". Доехал туда за 15 минут на маршрутке. Божественный каппучино из отвратного молотого кофе, ужин в теплом помещении в виде блинов с бананами и wifi стали мне наградой. За два часа отогрелся, наелся и отправился обратно. Местные подвозят солдат бесплатно, в часть вернулся с комфортом на фольце.

Завтра - присяга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас згідно законодавства, якщо людина чи її рідні не підпишуться за отримання повістки притягнути їх до відповідольності за ухиляння не можливо.

Прикольно в Львові із врученням повісток придумали... ДАІшник зупиняють автомобілі на вулицях міста, беруть права, а вже працівник військомату, що разом із ними чергуює перевіряє чи є чоловік в базі, і якщо є - то зразу дають повістку під підпис... Підписався - усьо... вже не спригниш....

вчора навіть про це в новинах по ТСН відео-сюжет показали...

Народ прозріває... :-) :-) :-) :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тернопіль:

У суботу, 7 лютого, військові та міліція вручали повістки у військомат прямо на Тернопільському центральному ринку.

Про це групі «Від Тарнополя до Тернополя» написала Наталія Лукащук.

«Сьогодні у районі 12 години на Тернопільському ринку відбувалося масове вручення повісток представником Військкомату прапорщиком Лемегою М.П. та працівниками УМВС у Тернопільській області Яцюком С.В. , Папушею Я.П. усім без розбору і на "око", - повідомляє тернополянка. - Дивним був той факт, що повістки заповнювалися прямо на місці перед людьми, яких заставляли пред’являти документи. Тих, хто засвідчив свою особу одразу ж змушували підписатися у свіжо-заповненій повістці.

Тим часом, військові юристи вважають такі дії порушенням. Адже перед тим, як вручити повістку, її мають заповнити та зареєструвати.

Якщо такі повістки заповнюють на місці на заздалегідь підготовлених бланках які мають печатку, це в першу чергу порушення діловодства. Такі дії можуть мати ознаки зловживання, оскільки у бланк можна вписати будь кого. Заповнення повістки на місцях по факту наявності людини – неправомірно!!!».

http://www.0352.ua/news/734062

Ідея - "геніальна" - не дасиш доків - підеш в "обізяннік" як бомж. Потім жінка привезе паспорт і отримаєш повісточку на законних підставах.

Сховав під спойлер, бо мусора ліниві у нас, "ше кнопкі якісь нажимать" - то не їхнє царське діло. От кого б я відправив в АТО безстроково, до здеху. :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично я против мобилизации! Официально войны нет, какая может быть мобилизация???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора розповіли про знайомого хірурга, який з Іловайська вирвався. Його з машини викинуло, контузило; з того часу лежить в лікарні. То їх (наскільки я зрозумів, він не один такий) за 10 днів до закінчення терміну хочуть демобілізувати для того, щоб не отримали статус учасника АТО і відповідних привілегій.

Звільняють для щоб людина до року встигла вернутись на роботу. Згідно нашого законодавства, робоче місце зберігаться рік. Посвідчення учасників не так швидко дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов і відео про роботу воєнкомів в Львові

У Львові повістки вручали прямо на дорозі

ДАІвці зупиняли авто, а комісари перевіряли по документах, чи є водій у списках мобілізованих. І відразу виписували повістку. До таких методів військові вдалися, коли з’ясувалося, що вручити повістки можуть не всім - декого не вдається застати ні вдома, ні на роботі.

P.S. Доречі автоматники в цьому патрулі не даремно - напевно бувають ексцези зі сторони водіїв ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тернопіль:

У суботу, 7 лютого, військові та міліція вручали повістки у військомат прямо на Тернопільському центральному ринку.

Про це групі «Від Тарнополя до Тернополя» написала Наталія Лукащук.

«Сьогодні у районі 12 години на Тернопільському ринку відбувалося масове вручення повісток представником Військкомату прапорщиком Лемегою М.П. та працівниками УМВС у Тернопільській області Яцюком С.В. , Папушею Я.П. усім без розбору і на "око", - повідомляє тернополянка. - Дивним був той факт, що повістки заповнювалися прямо на місці перед людьми, яких заставляли пред’являти документи. Тих, хто засвідчив свою особу одразу ж змушували підписатися у свіжо-заповненій повістці.

Тим часом, військові юристи вважають такі дії порушенням. Адже перед тим, як вручити повістку, її мають заповнити та зареєструвати.

Якщо такі повістки заповнюють на місці на заздалегідь підготовлених бланках які мають печатку, це в першу чергу порушення діловодства. Такі дії можуть мати ознаки зловживання, оскільки у бланк можна вписати будь кого. Заповнення повістки на місцях по факту наявності людини – неправомірно!!!».

http://www.0352.ua/news/734062

Ідея - "геніальна" - не дасиш доків - підеш в "обізяннік" як бомж. Потім жінка привезе паспорт і отримаєш повісточку на законних підставах.

Сховав під спойлер, бо мусора ліниві у нас, "ше кнопкі якісь нажимать" - то не їхнє царське діло. От кого б я відправив в АТО безстроково, до здеху. :0156:

В Тернополі теж є свій волинь ньюз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що, я повинен постійно при собі таскать документи? А любий мусор від нєхєр дєлать буде в мене їх запитувати? А на яких підставах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюся, і якщо останнім часом кримінально-процесуальний кодекс не міняли, то з 2012 року мають право перевіряти документи, і в разі їх відсутності затримати на 72 години. Якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора мого товариша зупиняли ДАЇ у передмісті Луцька, по завершенню "Даїшних" процедур звіряли зі списками військомату. Так що все це не тільки у Львові чи Тернополі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюся, і якщо останнім часом кримінально-процесуальний кодекс не міняли, то з 2012 року мають право перевіряти документи, і в разі їх відсутності затримати на 72 години. Якось так

Троха не так, перевіряти мають право, але затримувати лише якщо ти робиш якесь правопорушення або підпадаєш під орієнтування, тоді можуть затримати. Хоча в нас можуть і без поводу загребсти навіть якщо і документи є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що, я повинен постійно при собі таскать документи? А любий мусор від нєхєр дєлать буде в мене їх запитувати? А на яких підставах?

так завжди було, для *установлєнія лічності* , нема документів, го в *обєзьяннік* , просто в наших краях це зовсім не поширено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха не так, перевіряти мають право, але затримувати лише якщо ти робиш якесь правопорушення або підпадаєш під орієнтування, тоді можуть затримати. Хоча в нас можуть і без поводу загребсти навіть якщо і документи є.

Ну, в будь-якому випадку ти можеш бути схожий мммм, скажім на фоторобот :) Я веду до того, що при великому бажанні і коли буде прям величезна нехватка людей, то такий захід буде - 100%. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підстави прописані в законі "Про міліцію", ст. 11, тобто мене або людину схожу на мене мають у чомусь підозрювати. Але погоджусь з Lisovic, зазвичай мусара кладуть на закон про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що, я повинен постійно при собі таскать документи? А любий мусор від нєхєр дєлать буде в мене їх запитувати? А на яких підставах?

Завбачливі люди давно поробили копії документів( паспорта, водійські, на житло і т.д.).Потім як знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завбачливі люди давно поробили копії документів( паспорта, водійські, на житло і т.д.).Потім як знайдеш.

А що мені робити якщо я полюбляю перебувати поза домом "налєхкє" - без барсеток, сумочок, портмоне зі стосом кредиток і візиток? Брати крім ключів, телефона і гаманця ще й ксерокопію паспорта? Я ще розумію якби мене було за що розшукувати, то може й таскав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так не носи, дєлов то, раз поседиш, будеш *натяжкє* надалі ходити. Проблеми ж нема - *каждий сам кузнєц своєго счастья*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так не носи, дєлов то, раз поседиш, будеш *натяжкє* надалі ходити. Проблеми ж нема - *каждий сам кузнєц своєго счастья*

Мені всього 2 рази в житті довелось показувати документи, і то було за що, і то тоді мав студентський білет з собою. От напиклад тебе, MANJAK11, часто мусора (окрім ДАІ) припрягають пред'явити документи, просто так, без причини посеред вулиці? Скільки разів за життя?

Додано:

Щоб затримати треба теж мати чіткі підстави які прописані в КПК чи КУпАП, а незаконні вимоги (в теорії) можна відмовитись виконувати. Я не уявляю щоб мусор ні з того ні з сього через непред'явлення документів силою волочив у обєз'яннік встановлювати особу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що мені робити якщо я полюбляю перебувати поза домом "налєхкє" - без барсеток, сумочок, портмоне зі стосом кредиток і візиток? Брати крім ключів, телефона і гаманця ще й ксерокопію паспорта? Я ще розумію якби мене було за що розшукувати, то може й таскав би.

Блін, таке враження, шо ти хочеш довести, що це незаконно або ще як. Що робити? -Носити паспорт аьо ксерокс. Не носити - дзвонити з відділку, щоб хтось приніс. Та, в нас така штука була не популярна, але в продовж наступних пів року явно набере популярності, тому...готуйтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...