Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

RDqsQj8y_thumb.jpeg

а дійсно, чому не вказаний термін прибуття?

до відповідальності б не притягнули

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярош робить паралельний генштаб...24хв.

Лидер «Правого сектора», народный депутат Дмитрий Ярош отрицает, что заявлял о создании параллельного Генштаба. Об этом он сказал в эфире телеканала «1+1», передает корреспондент Укринформа.

«Мы не говорили о параллельном Генштабе. Мы говорили об определенном оперативном штабе для координации действий, в первую очередь, добровольческих подразделений. Таких батальонов на фронте около 40. И, соответственно, обмен разведывательной информацией, координация действий между такими добровольческими подразделениями очень актуальны. Тем более на волне такой определенной дискредитации добровольческого движения для нас это очень-очень важно», — подчеркнул нардеп. По словам Яроша, о создании такого штаба, который бы помогал им вести боевые действия, было решено вместе с командирами батальонов, которые посещали его в госпитале. «Он (штаб), соответственно, был бы определенной помощью и тому же самому Генеральному штабу. Потому что повторял, повторяю и буду повторять: на войне атаманство допускать нельзя ни в коем случае», — отметил депутат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу прочитав в новинах про "рекомендацію" генштабу щодо того, щоб для виїзду закордон особам призовного віку потрібна довідка з військомату

питання у наступному - чи має ця "рекомендація" якусь юридичну силу та чим вона грозить, якщо є 23 роки, але військовий квиток вже на руках(комісований за станом здоров'я)?

тобто чи будуть складнощі із виїздом закордон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кулик нагадав, що зараз розробляють зміни законодавства, щоб обмежити пересування кандидатів на мобілізацію без відома військового комісара. "

завтра будуть заград отряди з даїшників на виїзді з області стояти) нєфіг овцам з стойла вилазити)))

http://www.volynpost.com/news/46126-z-volyni-vid-mobilizacii-mogly-vtekty-bilshe-2400-lyudej

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулик нагадав, що зараз розробляють зміни законодавства, щоб обмежити пересування кандидатів на мобілізацію без відома військового комісара

Стаття 2. Документи громадянина України на право

виїзду з України і в'їзду в Україну

Документами, що дають право на виїзд з України і в'їзд в

Україну та посвідчують особу громадянина України під час

перебування за її межами, є:

паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

проїзний документ дитини;

дипломатичний паспорт;

службовий паспорт;

посвідчення особи моряка.

Прийдться міняти закон, а вони трандять що Порох видасть якийсь указ :_07:

Тоді вийде що кожен погранєц , вимагаючи довідку, веревищуватиме владу або службові повноваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может и вброс но лугандон начинает мобилизацию, Захарченко хочет призвать 10 000 человек. Походу нормально их потрепало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така, що там нема кого мобілізовувати. Місцеві бабушки баби і мужики, що в них під юбками - не вояки. При першій ж небезпеці здадуться в полон разом з технікою і зброєю.

Річ іде скоріш про мобілізацію 10тис. зеків, солдат і лошар(добровольців) з ростовської обл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роісся хоче закинути сюди купу людей і через Захарченка "проводить мобілізацію"(для ОБСЄ) - шоніпанятна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все я розумію, але ці довідки, які потрібно буде брати навіть покидаючи область (уже не кажу за кордон), це м*яко кажучи дикість! Ця сволота при владі зажерлась вже безмежно! Тут з їхніми (с**ка) цінами і ростом долара і так поставили людей в жалюгідне становище, то тепер ще й можливість останнього заробітку відберуть!!! Хіба ті чоловіки від доброго життя на ті заробітки їдуть??

Хочуть зробити з нас кріпаків, спочатку з чоловіків потім з жінок, а там і до наших дітей доберуться! Навіть якщо він і війсковозобов*язаний, то що він як собака на "повідку" має бути? Хазяїн скаже: " К ноге" - і бігти, а чи потрібний ти чи ні, то вже потім розберемся.

Хто ж, туди їх в дишло, підтримувати ту армію буде, вона ж животіє на пожертви волонтерів, які не воюють, та допомагають коштами і часто заробленими за кордоном!

Ну чи я не права, чи може таки помиляюсь?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як проходить комісія у воєнкоматі я знаю. Повірте. Пройти її за 10 хв - не реально. Саме в цю чергу мобілізації...

в минулу п'ятницю до всіх без черг потрапив.

і так:

1. Стоматолог - все в нормі - придатний

2. Дерматолог - все в нормі - придатний

3. Психіатр - все в нормі - придатний

4. Нервопатолог - часті головні болі, паморочення, маю дистонію(ВСД). Оглянула. Про дистонію скажеш терапевту - придатний.

5. ЛОР - часті носові кровотечі, двобічний гострий синусит, колись лежав в лікарні з сухим ринітом. Подивився. Крива перепонка, тонка судинка, яка лопає, тому кровотечі. Подихай лівою ніздрою, правою. Впринципі все в межах норми - придатний

6. Окуліст - все в нормі - придатний.

7 Терапевт - Дифузний ЗОБ, ВСД, проблема з нирокою, лікувався від пієлоктазії - оглянула, послухала... ЗОБ да є, ну нічого... ВСД - допустимо. Про нирку хірургу розкажеш - придатний... правда олівцем написала.

8 Хірург - проблема з ниркою, пієлоктазія. Коли останній раз лікувався - сказав правду - більше року назад... ну значить не торбує... пієлоктазія не страшна, ще не таких забирали - придатний.

якщо все добре, то якого х...я в 2007 від строкової служби комісували за сукупністю? треба було ще тоді забирать.

а дійсно, чому не вказаний термін прибуття?

до відповідальності б не притягнули

так нема... та й зараз непонятно коли до них іти, строками не зажали... Совісна людина я... сам бігаю... Вдруг завтра війна, а я без автомата. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звичайно не врач но так навскідку крім ЗОБа у Вас зі здоров"яв, все норм :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Max Kolezznikov

Что выдают мобилизованным в армии.

По состоянию на 3.02.2015 призванным на Яворовский полигон выдали:

1.берцы. 20% выдана лажа, 80% шикарная канадская круть.

2. Форма летняя - выдана всем.

3. Две пары носков - всем.

4. Канадская демисезонная Форма - выдана всем.

5. Белье зимнее - верх выдан процентам 30, остальным - один комплект верх и низ.

6. Перчатки зимние польские - выданы всем.

7. Шарф-феска польский - выдан всем.

8. Рюкзак польский - всем.

9. Комплект дождевик - выдан всем.

10. Полотенце хб - всем.

11. Котелок, ложка, кружка отечественные - всем.

12. Фляга чешская - всем.

13. Одеяла, белье постельное - всем.

14. Небольшая часть получила спальники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з собою потрібно брати? як одягнутись і що потім з тим одягом? Смартфоном там можна користуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що з собою потрібно брати? як одягнутись і що потім з тим одягом? Смартфоном там можна користуватись?

1. Смена нижнего белья (майка, трусы), 3 пары.

2. Носки х/б (синтетики в составе материала не более 40%), 6 пар.

3. Носки шерстяные, 3 пары.

4. Шерстяные гамаши.

5. Шерстяной свитер или теплая кофта на молнии.

6. Шерстяной шарф.

7. Шерстяная или флисовая шапка.

8. Шапка-балаклава.

9. Теплые перчатки.

10. 1-2 комплекта термобелья.

11. Спортивный костюм.

12. Камуфляжный костюм (любой расцветки), комплект – штаны, китель, куртка с капюшоном.

13. Армейский кожаный ремень.

14. Плащ-палатка или накидка от дождя.

15. Кроссовки или кеды.

16. Резиновые или пластиковые тапочки.

17. Ботинки с высоким берцем.

18. Войлочные стельки, желательно с металлизированным слоем, 2 пары.

19. Запасные шнурки.

20. Крем и щетка для обуви.

21. Полотенце, 3 шт. (для лица, для ног, для бани)

22. Средства личной гигиены – зубная щетка, паста, мыло в мыльнице, бритва, крем для бритья, карманное зеркало.

23. Ножницы для стрижки ногтей.

24. Расческа.

25. Туалетная бумага 1-2 рулона.

26. Влажные гигиенические салфетки, 2 упаковки.

27. Бумажные гигиенические салфетки, 2-3 упаковки.

28. Несколько одноразовых пакетиков шампуня.

29. Складной нож или мультитул.

30. Две иголки и 2 катушки ниток – черные и белые, наперсток.

31. Рюкзак объемом 80-100 литров (неярких цветов, избегать красного, желтого, синего).

32. Коврик туристический.

33. Металлические миска, кружка, ложка.

34. Еда на 3 дня. (Не брать скоропортящуюся еду и еду в стеклянных банках!!!).

35. Чай, кофе, сахар, соль на неделю.

36. Документы – паспорт, военный билет (приписное свидетельство), водительские права.

37. Блокнот, ручка, карандаш.

38. Мобильный телефон с зарядным устройством.

39. Электроудлинитель 5 м.

40. Кипятильник.

41. Фляга для воды объемом 1-2 литра.

42. Термос металлический (не стеклянный!!!) 0,5-1 литра.

43. Спички или зажигалка.

44. Карманный фонарик с батарейками.

45. Недорогие наручные часы.

46. Аптечка (в аптечку входят препараты, которые вы регулярно принимаете и следующие медикаменты: таблетки от расстройства желудка, таблетки обезболивающие, таблетки от изжоги, средство от простуды, капли от насморка, ушные капли, глазные капли, леденцы для горла, гигиеническая губная помада, детский крем, зеленка или йод, пластырь рулонный, пластырь бактерицидный, бинт, элластичный бинт, ватные палочки, поливитамины, присыпка для ног (у кого потеют), жгут кровоостанавливающий или жгут-турникет, стрептоцид в таблетках, противоожоговое (Пантенол или мазь-бальзам), аспирин).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічогенький список, навіть не уявляю скільки те все може коштувати, але думаю, що не в кожного знайдеться така сума

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічогенький список, навіть не уявляю скільки те все може коштувати, але думаю, що не в кожного знайдеться така сума

в смислі? Крім форми, берців і туристичного коврика цей список є практично в кожного мужика, які гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дім, нєа. Може це все є у тих, хто любить в походах часто бувати. На прикладі мого чоловіка переглянула список і відзначила те, чим він не користується, відповідно немає.

Шапка-балаклава.

1-2 комплекта термобелья.

Шерстяные гамаши

Спортивный костюм.

Камуфляжный костюм (любой расцветки), комплект – штаны, китель, куртка с капюшоном.

Армейский кожаный ремень.

Плащ-палатка или накидка от дождя.

Недорогие наручные часы.

Ботинки с высоким берцем.

Складной нож или мультитул.

Рюкзак объемом 80-100 литров (неярких цветов, избегать красного, желтого, синего).

Коврик туристический.

Электроудлинитель 5 м.

Кипятильник.

Фляга для воды объемом 1-2 литра.

Термос металлический (не стеклянный!!!) 0,5-1 литра.

Всякі дрібниці не враховую, бо вони дійсно незначну суму вартуватимуть. Хочеш сказати, що все це коштуватие пару сотень? Ні. А в нас, нажаль, є багато сімей які живуть від зарплати до зарплати, тимбільше з теперішніми зарплатами/економікою /доларом. Може я і не права, але чомусь здається, що не кожен може вийняти з гаманця потрібну суму і піти те все купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МО бійців зараз починає вдівати і взувати. Все інше (термос, кипятильник, подовжувач) - засоби власного комфорту, не помре без того. Для декого відсутність горілки - це скрута, а для декого три дні без їжі під артою - "тримаємся, все добре".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, дай Бог, щоб МО почали усім необхідним забезпечувати бійців. Я тільки за. На мою думку, люди, які готові ризикувати своїм життям заради нашої країни варті того, щоб не перейматись фінансовою стороною питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші шиють, чи більшість гуманітарка?

поки - гума, далі буде наше. Якісне, однакове, круте, без відкатів(тобто якісне за ті самі гроші, що й гавно, яке постачали раніше). Повірте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора різні люди розказали 2 випадки, абсолютні різні випадки. Я нікого не засуджую, просто констатую ситуацію.

1. В Києві хлопець (27 р., одружений), який раніше служив строкову (виглядає будь-здоров, "кров з молоком"), отримав повістку. Пройшов майже всіх лікарів, але зараз шукає можливість лягти до шпиталю та уникнути мобілізації.

2. Чоловік (за 40 р., до 45 р., одружений), отримав поранення влітку - міною вирвало 2 ребра та нирку. Лежав в госпіталі. Одужав. ВЛК комісувала його. Він записався добровольцем і знову зараз на фронті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора розповіли про знайомого хірурга, який з Іловайська вирвався. Його з машини викинуло, контузило; з того часу лежить в лікарні. То їх (наскільки я зрозумів, він не один такий) за 10 днів до закінчення терміну хочуть демобілізувати для того, щоб не отримали статус учасника АТО і відповідних привілегій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і прийшла моя повістка.... значить армії потрібен Профессиона́л :D

А оскільки в мене, як в справжнього патріота, скарг на здоров"я немає, то цілком реальний шанс пройти комісію менш ніж за 10 хв. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...