Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

Згадалися наліпки на під"їзді, про з\п в 6к не виходячи з дому :). Якщо все ж доведеться піти, мене більш цікавитиме не те що я МОЖУ отримати, я що я матиму реально в руках.

Реально, я написав вище

стосовно

"При підписанні короткострокового контракту рядовий 9, сержант та прапорщик 10, офіцер 12 тис. грн. одноразової допомоги."

То нова постанова КМУ, тільки недавно вийшла. Мені не відомо, платять по ній, чи ще ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Запам'ятай, якщо я не ведусь в межах закону на таке сумнівне вручення повістки, то я не ухиляюсь. І не підбурюю, а консультую, як не дати себе на_бати. Нехай шукають законні методи, крапка.

Для наших законодавців не проблема прийняти будь який закон
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а поясніть мені - підприємцям теж оплачують зароблені гроші після призову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а поясніть мені - підприємцям теж оплачують зароблені гроші після призову?

ч. 3 ст. 39 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"

3. За громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом, у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, не припиняється державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців. У разі непровадження ними підприємницької діяльності у період проведення мобілізації нарахування податків і зборів таким фізичним особам - підприємцям не здійснюється.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а поясніть мені - підприємцям теж оплачують зароблені гроші після призову?

Це як? Якщо в книзі обліку середньомісячний прибуток 100000 грн. (єдиний податок), то я це в армії і отримаю? Де ви кажете, ці воєнкоми сьогодні ходити будуть?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ч. 3 ст. 39 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"

3. За громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом, у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, не припиняється державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців. У разі непровадження ними підприємницької діяльності у період проведення мобілізації нарахування податків і зборів таким фізичним особам - підприємцям не здійснюється.

я не про податки, а про доходи - коли забирають з роботи працівника - то йому платять ЗП, а що з підприємцями - може хтось толком роз'яснити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нічого, madkot. Віддасиш дружині картку, будеш сидіти в бліндажі і надіятись на ласку божу... ))

тьху-тьху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання було в тому що хто конмпенсує підприємцю неотриманий через мобілізацію дохід.

Ніхто.

І я дуже здивуюсь якщо передбачена компенсація. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші місяці мобілізованим фігню платять десь по 1800 грн. і з запізненням. Типу щоб не напивалися. Ледве вистачає на ліки, їжу, сигарети. На солдатських консервах довго не проживеш. На третій тиждень солдатського харчування частота відвідування туалету збільшується :) Лікують септефрилом або глюкозою, або скальпельом. Одного зимового місяця в палатці вистачає для бронхіту, запалення або ще якоїсь зарази. Значна частина грошей іде на передачі, приїзд родичів або поїздки додому на вихідні.

В зоні АТО - більша половина доходів іде на те саме + посуд(каструлі, сковорідки, тазіки, ємкості на воду) інструмент та матеріал для укріплень, додаткова форма та взуття, пральний порошок...

Просто представте, що вас привезуть в ліс або в поле. З собою будете мати лише те, що зможете на собі нести - заряджена зброя( з мінімум 4 магазинами), бронежилет, каска, 3 сухпайки, фляга з водою, спальний мішок, карімат, рюкзак з особистими речами. Все інше прийдеться купувати або отримувати посилкою з дому. На допомогу місцевих можна не надіятись, більшість налаштовані вороже.

Переїзд, погрузка-вигрузка зброї та боєприпасів, влаштування бойових укріплень, бліндажів і форму можна викидати - не витримує, зношується і рветься. ( укріплюватись прийдеться або обгорівшими або свіжими соснами, з яких тече смола. ) виданої форми не вистачає й на пів року.

Перший обстріл і все кругом горить. Скрізь попіл. Прання і миття дуже часто. Тому значні витрати на пральний порошок, миюче, змінну форму. В бліндажах не просушиш випрані речі. Тому хлопці мусять ризикувати і вивішувати на вулиці з надією, що не буде обстрілу...

Крім того ще командири знімають зарплату за зальоти, не вчасне виконання завдань або стрільбу без попередження. Буває, що авто зранку не заводиться, а срочно треба їхати. Винен солдат, бо ввечері не перевірив. А те що йому з дому передають запчастини, щоб на ходу було, то так має бути...

Короче не пишіть про величезні доходи, не знаючи про витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Dream

питання було не втому, в підприємцеві як в роботодавці

мене цікавить питання в підприємцеві як того, хто кормить сім'ю, оплачує взяті зобов'язання по кредитам чи ще чомусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші депутати в ВР на чолі з президентом хочуть щоб сам народ спонсорував армію, бо народу це більше треба чим їм - а той бізнес, який зараз процвітає в тих зонах на руку Києві, тому що якби це було не вигідно його б взагалі не було б там.

Якби не волонтери, то солдати давно б виздихали з голоду, я вже не кажу про екепіровку і так далі.

І нехай мобілізують кадрових офіцерів, я сам знаю 1 який косить, та ще й майор, хоть би стидався, а як до справи то каже що 21 рік віддав державі, а коли прийшла повітска в воєнкоматі здійняв скандал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відшкодувань доходів ФОП нема, тільки ЗП.

Податки можна не платити - їх списують.

Більшість банків йде на поступки і кредит "заморожує" - всерівно це можна провести через суд як форс-мажор прописаний в кредитному договорі.

А от питання інщих договорів підвішене в повітрі. Раз працівнику оплачують ЗП на період служби, нехай ФОП-ам оплачують оренду площ (або закріплюють право на повторну оренду після дембеля на тих самих умовах). А то виходить якийсь цирк - взяла людина контейнер чи магазин в оренду, вклала гроші і час в розкрутку і наповнення. А тепер якийсь дядько прийде і забере цю людину в армію. Відповідно вльот на товарі, вльот на оренді, хрест на бізнесі, зато патріот і є куди передачки сім'ї слати.

А є ще договора поставки з відстрочками платежу. Тобіш прийшов товар, протягом місяця треба розрахуватись, а ти уже 3 тижні пилюку топчеш десь під Львовом або Житомиром. То постачальників теж можна слати в МО? :)

Я вже мовчу про ФОП-ів які надають послуги - рік поза сферою і ти за бортом, як в професійному плані так і в плані напрацювань по клієнтах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто, де вичітав про вручення повісток в дома.

Якщо вони здатні знайти мене деінде із наперед виписаною на моє ім'я повісткою - мають право втулити. Але реально це можна зробити хіба дома або на роботі. І вони це знають, і свідомо порушують норми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдина вимога, що повістка мує бути вручена особисто, де і як це вже н'юанси.

Як на мене, вже 200 разів можна було врегулювати питання вручення повісток але ж електорат не зрозуміє.

Підрпиємства усіх форм власності мають вести облік військовозобов'язаних, але за порушення цієї норми такі мізерні штрафи, що легше їх заплатити і не парити мізки, ще й до того, я жодного разу не чув, щоб ці копійки з когось стянули.

В нас якщо щось і змінюється то явно не так швидко, як потрібно, але часто і не в позитивному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, вже 200 разів можна було врегулювати питання вручення повісток але ж електорат не зрозуміє.

На початку проскакувала інформація, що Яник як втікав, то грохнули велику частину даних військовозобов’язаних. От тепер і почується такий цирк, що кого зловлять - того забирають.

Цікаво на скільки правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво на скільки правда

на 0,01% :)

Бази не було, відповідно і "грохнути" не було що. Були списки (навіть не електронні бази), от і все. Навіть зараз, судячи з того, що волонтери комптехніку в військомати залучали, ніого такого не створюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бази не було, відповідно і "грохнути" не було що. Були списки (навіть не електронні бази), от і все. Навіть зараз, судячи з того, що волонтери комптехніку в військомати залучали, ніого такого не створюють.

Більше схиляють до такої ж думки.

Коли виповнилось 25 років ходив у наш військомат за військовим квитком. Мене відправили на комісію - познаходив усіх необхідних лікарів по місту, це не був час призову, тому вони не були в одному місці. В результаті квитка так і не отримав, але мене декілька разів залишали з моєю особовою справою на одинці, тобто, я міг елементарно її забрати, вийти і ніхто б мені не зашкодив... Вже тоді мене лякала ця безбашна, недієва система.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше схиляють до такої ж думки.

Коли виповнилось 25 років ходив у наш військомат за військовим квитком. Мене відправили на комісію - познаходив усіх необхідних лікарів по місту, це не був час призову, тому вони не були в одному місці. В результаті квитка так і не отримав, але мене декілька разів залишали з моєю особовою справою на одинці, тобто, я міг елементарно її забрати, вийти і ніхто б мені не зашкодив... Вже тоді мене лякала ця безбашна, недієва система.

То так, але виникли б тоді питання при отриманні довідки із військкомату
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Яку довідку дають у військоматі? Ніколи ще не стикався з необхідністю отримувати довідки такого типу...

2. Питання до кого? У мене приписне з відмікою військомату на руках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше схиляють до такої ж думки.

Коли виповнилось 25 років ходив у наш військомат за військовим квитком. Мене відправили на комісію - познаходив усіх необхідних лікарів по місту, це не був час призову, тому вони не були в одному місці. В результаті квитка так і не отримав, але мене декілька разів залишали з моєю особовою справою на одинці, тобто, я міг елементарно її забрати, вийти і ніхто б мені не зашкодив... Вже тоді мене лякала ця безбашна, недієва система.

То так, але виникли б тоді питання при отриманні довідки із військкомату

Я в 2014 як міняв прописку узнав, що мене взагалі нема в списках і базах. Як так сталось не знають. Хоча квиток військовий вже був на руках. Щось там начудили ))) навіть думав, а не зря я пішов міняти прописку . Коли проходив комісії, а це було пару разів то завжди залишався з своїми доками оди на один, один раз навіть не тільки з своїми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, між іншим, уже також від когось чув, що документи про призовників зищувалися.

Не розумію для чого?

У разі оголошення ВІЙНИ, усе боєздатне населення піде воювати. І списки тих, хто йде - будуть "на ходу" складати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, толку знищувати списки, якщо їх можна відносно швидко оновити за допомогою наявних особових справ? А нищити особові справи - це мав би кожен воєнкомат горіти 21 лютого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще десь в двотисячних знайомий за коробку цукерок забрав свою справу з військомату і урочисто спалив

як знав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь після 16год. на львівські стояли машиною дії 2людини і людина у військовій формі. Машина була без ввімкнених маячків. Вручали повістки? Хто що чув/бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...