Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Saddy, світлофор це ще не гарантія безпеки. На Київському майдані біля вопака теж є світлофор, але там майже не щодня хтось пролітає на красний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я веду до того, що там є перехід неподалік і біля мосту іще один (тим більше аварійно-небезпечний) непотрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я веду до того, що там є перехід неподалік і біля мосту іще один (тим більше аварійно-небезпечний) непотрібен.

Да будєт срач. Викликаю Dream

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно той перехід не є доцільний/безпечний враховуючи наявність шкіл з обох боків, адже перед мостом як правило наганяють, а з моста не дуже то і спішать гальмувати, тим більше старі пази газелі і переповнені маршутки не завжди здатні технічно на такий трюк. Зважаючи на відстань між світлофором і переходом під мостом в 200 метрів вихід є один - метровий паркан по бровці від зупинки до моста з обох боків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той перехід то мясорубка для лінивих і роззяв. А скільки транспорту натовкли на тому переході через пішоходів, напевно за сотню набереться.

ПС. Дідей дуже шкода, швидшого їм одужання. Але це ж маленькі діти, які не розуміють що в місті купа дов...ів з купленими правами і залитими баньками. Це для досвідчених і адекватних людей небезпечний перехід, а дітей взагалі неприпустимо в такі місця пускати. Але ж хтось намалював зебру - будь-ласка, йдіть, тут можна. В результаті той придурок який має можливість але не закриє цей перехід винен в травмах не в меншій мірі ніж водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все з тим переходом добре, то в головах деяких водіїв і деяких пішоходів не все гаразд. Бо що одні, що другі, з чиєї вини трапляються інциденти, порушують правила дорожнього руху. А це є причиною ДТП на любому відрізку дороги і на любому переході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, є місця, де ПОСТІЙНО порушують "одні і другі", правда? Значить, щось там не так... Може знаки які не такі... а може перехід не в тому місці...? Одним словом, місце говорить саме за себе. І раз не можна справитись з ДТП в тому місці звичайними "Правилами дорожнього руху", значить потрібно справлятись з самим місцем. Інакше те місце й далі буде збирати свої пожертви, а ми й далі будемо винуватити когось, аби нічого не робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить потрібно справлятись з самим місцем.

Знести міст, зробити тунель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить потрібно справлятись з самим місцем.

Знести міст, зробити тунель)

Або наземний перехід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить потрібно справлятись з самим місцем.

Знести міст, зробити тунель)

Або наземний перехід!

Нє,в нас народ лінивий,а тут підніматись,спускатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить потрібно справлятись з самим місцем.

Знести міст, зробити тунель)

Або наземний перехід!

Нє,в нас народ лінивий,а тут підніматись,спускатись.

Паркан і тільки паркан, бажано високий та щільний, навряд чи хтось захоче скакати, і неважлива його вартість в порівнянні на те скільки життів він може зберегти. Але ця тема обговорювалась не один раз і толку нуль. Міській владі якось пофіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я веду до того, що там є перехід неподалік і біля мосту іще один (тим більше аварійно-небезпечний) непотрібен.

Підтримую! Я якщо вже дуже треба перейти, то під мостом ніхто не забороняв :)

значить потрібно справлятись з самим місцем.

Знести міст, зробити тунель)

Який нах тунель! - під мостом пройти можна, кілька метрів в сторону пройти лише треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який нах тунель! - під мостом пройти можна, кілька метрів в сторону пройти лише треба.

До сусіднього переходу ближче,але суті це не міняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію, чому батьки не навчили тих дівчаток переходити дорогу. Має бути одне просте правило, але воно спасе життя: Зупинилось авто - перейшов дорогу. Я сам ніколи не перехожу авто перед авто, що рухається, і свому сину завжди це повторюю.

В жодному разі не оправдовую водія, який збив дітей - права забрати в нього потрібно на довго, бо він точно бачив авто, яке зупинилось перед переходом, і він ні на секунду не увімкнув мозок щоб подумати про причину зупинки авто перед переходом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По пішохідному переході треба вміти переходити

Тільки батьки думають,що навчити має школа, а в школі кажуть,що вчити мають батьки

Шкільна програма насичена безліччю непотрібних знань,а елементарному ,що знадобиться - не вчать...

Але це вже іншого роду проблема.

Такі випадки знову й знову нагадують нам бути обачними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію як можна йти не дивлячись "праволіво" навіть на переході. Люди такі безпечні, хто по телефону говорить, хто смс читає. Бісять хто йде паралельно дорозі не дивлячить повертає на зебру. Якщо хтось пропускає на переході і є дві полоси в одному напрямку, то логічно, що може бути ще один автомобіль який тебе не бачить. Хоча по правилах він теж має зупинитись не варто покладатись на адекватність інших. Проходиш пів зебри, зупинився перед авто що тебе пропускає, глянув чи не летить "лихач" пішов далі.

Шкода діток, водію не позаздриш... Уважніше треба бути ВСІМ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у вас діти вдома ходять стройовим кроком? вони зробили шо могли - пішли через дорогу по пішохідному переходу, на проїзджу частину вийшли коли побачили що машина їх пропускає. Ну а далі побігли щоб дядьки в машинах не сварились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій тої автівки молодий хлопець, переживав дуже, по телефону навіть не говорив, як часто буває в таких випадках, підходив до всіх , бив себе руками по голові, мені його навіть шкода стало, він пояснював що йому загородила видимість та біла автівка і він не бачив пішоходів, я його ні в якому разі не оправдую, просто нахлинуло...... зі мною колись також трапилась пригода, пропускала пішоходів , пішоходи пройшли і я почала рушати, аж тут якийсь дядько побачив що з іншого боку на зупинку підїхав тролейбус і йому кров з носа треба на нього встигнути, і кинувся бігом мені прямо під колеса...... на тролейбус він встиг вроді, я встигла загальмувати, але по собі він залишив мені вмятину на капоті , так він рукою сперся, і кучу безсонних ночей і кошмарних снів , так що уважними треба бути не тільки водіям але й пішоходам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви тут пишите. Дорослі не вміють в свої 40-50 переходити праивльно, а ви до дітей вчепились. Дочекались а не вилетіли як дорослі люблять на перехід, а потім швидко почали переходити.

КОлись на ковельській тьотку за шкібарку висунув на переході, ситуація така сама, одна машина пропускає інша летить, я став бо знаю що таке може бути а баба ломилась я її за одяг і назад вітягнув. Навіть дякую чмо не сказало. Тільки тут діти не відчуваюсь небезпеку бо ще маленькі, а дорослі бо ідійоти.

Водій в даному випадку скотина яка має мати мозок і не душити на педальку бо я на жипі і мені нада проскочити. а проскочити йому треба на той світ тільки без додаткових жертв.

Досить писати тут всяку куйню. а то зараз ще зроблять з дітей винних бо вони взагалі дорогу переходили.

Навіть найобережніший пішохід не може бути застрахований від того що на нього наїде машина десь на зупинці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажу випадок. треба перейти дорогу на Львівській біля АС2, там по дві смуги в кожному напрямку. я по можливості чекаю, доки дорога буде вільна на безпечну для мене і водіїв відстань. але збоку підійшла жіночка і не дивлячись почала переходити, я пішов за нею. зліва було вільно, а справа їхало легкове авто з причепом, яке побачившли пішоходів почало гальмувати, але причеп був мабуть перевантажений, бо почало "складати". я кажу до жіночки: "обережно, він не встигне зупинитись!", на що у відповідь "я ж на переході". ШОК.... авто не зупинилось, але все обійшлось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само збили і мене. А джип реально не бачив малих. Подивіться кінець відео уважно. Фольц не ставав навіть. він просто скидав швидкість. Став, вже як трапилася ДТП.

Малим не варто було бігти і це факт. Проведіть лінію від очей водія тюксона до малих - фольц завжди закриває її. На реакцію було меньше секунди

Ну, але згідно правил, водій збив на пішоході і він не правий.

Особисто мені жаль і малих і водія. Обом неприємності і в кожного є доля провини в даній ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робити маневр випередження на пішоходному - верх маразму.

тим більше, коли видимість того ж самого переходу обмежена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А джип реально не бачив малих. Подивіться кінець відео уважно. Фольц не ставав навіть. він просто скидав швидкість. Став, вже як трапилася ДТП.

ну о чём вы?!...

Исходя из ваших слов прям полтергейст получается, фольц притормаживает перед пешеходным переходом, наверно масло менять будет...

Детей хоть не вините, по пешеходу, дождались пока их пропустят, старались побыстрее перейти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...