Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Перехід там дуже "стрьомний!!!", я там ніколи не переходжу дорогу, працюю там поруч і ходжу в магазин через дорогу. Переходити там дорогу стрємаюсь, а переходжу на світлофорі біля "Праги".

Во-во. "Стрємаєшся" з причин самозбереження, бо знаєш, що багато водіїв Луцька - королі доріг і неадеквати, плювали вони на ПДР, та й взагалі на всіх (подивіться ще тему про парковку). Справа не в переході. Поки є відчуття безнаказаності - воділи будуть себе так вести. Це, до речі, є лакмусовим папірцем стану нашого суспільства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вставлю і я своїх 5 копійок... я за те щоб забрали той перехід, завжди через нього великий трафік, спускаючись з моста через гальмування утворилась драбинка, їдеш як з масажором.. і.. для даного переходу потрібно писати окрему інструкцію пішоходам як правильно переходити - типу виглянути із-за маршрутки, яка Вас пропустила чи не несеться авто, а далі проходити.. Їхав в цей момент коли сталась дтп, тому коментувати важко від побаченого..

А взагалі рекомендовано водіям раз в пів року подивитись відео з жахливими дтп, після цього всі як правило їдуть уважно дотримуючись всіх правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да яке відчуття безнаказанності ? Звичайне росп*здяйство. Привикли їздити на *авось проскочу* й не думати про наслідки. Одні так дорогу переходять, інші так їздять. Є звичайно контингент, який їздить з думками, що *єслі шо* то *порєшаю*, але й вони спеціально в такі ситуації не хочуть потрапити. Все не від великого розуму. Та й в данному випадку, водія Ікстрейлу важко назвати мажором, мажори іхдять на авто дещо іншого класу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі рекомендовано водіям раз в пів року подивитись відео з жахливими дтп, після цього всі як правило їдуть уважно дотримуючись всіх правил.

До речі да, часом подивишся нарізку таких відео, й з подібними ситуаціями їх теж валом, й зовсім по другому поводишся на дорозі, будучи чи пішоходом чи водієм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я своїх 5 копійок... я за те щоб забрали той перехід, завжди через нього великий трафік, спускаючись з моста через гальмування утворилась драбинка, їдеш як з масажором..

Береш або чуть правіше або чуть лівіше і ніякої драбинки майже не відчуваєш!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

А взагалі рекомендовано водіям раз в пів року подивитись відео з жахливими дтп, після цього всі як правило їдуть уважно дотримуючись всіх правил.

Я б рекомендував КОЖЕН день передивлятись таке відео, наприклад, ось ЦЕЙ канал на You Tube.

Якби кожен водій (і пішохід) потратили 15-20 хв щодня на перегляд таких роликів (ну і, звісно дотримувались ПДР) , то з часом, мабуть і подібне відео стало б великою рідкістю...

Бережіть себе і будьте уважними на дорогах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина розповідала, що стався наїзд на пішохода/пішоходів, на Соборності, як їхати від "там-там" на "говорящуму переході".

Хто знає подробиці?

P.S. Було чути волі людей, надіюсь, все не дуже серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kushmiruk, якраз вийшов з дому через 2 хвилини, свідки кажуть що дівчинка вже йшла на "Перехід через проспект соборності дозволено", тобто водій їхав на червоне, швидка приїхала хвилин через 5-7, дівчина жива, але поранена, здається розбита голова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kushmiruk, якраз вийшов з дому через 2 хвилини, свідки кажуть що дівчинка вже йшла на "Перехід через проспект соборності дозволено", тобто водій їхав на червоне, швидка приїхала хвилин через 5-7, дівчина жива, але поранена, здається розбита голова.

І нога, волала від болю, коли клали в швидку. Наїзд здійснив скоріш за все водій ВАЗ 2107.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, ВАЗ-2107. Проїзджав, коли він вже стояв обгороджений конусами, на дорозі крейдою були сліди намальовані. За ним Lanos стояв, ходили заміри робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вже можна??? Шановні водії, будьте уважними! Не відбирайте молоді життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не перестану повторювати - яким би не було світло пішоходу, авто важче і вбиває людину за долю секунди... і потім на небесах вже нема смислу доказувати, що ти був правий. Тому КРУТІТЬ ГОЛОВОЮ НА ВСІ СТОРОНИ і не надійтесь на когось, переходьте перед авто, що зупинилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую і плюсую: людина проти авто - результат очевидний. Пішоходи не безсмертні і не можуть увімкнути "Режим Бога" при перетині автомобільної дороги. Бережіть своє здоров'я і життя. Будьте обережні і уважні не лише на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не перестану повторювати - яким би не було світло пішоходу, авто важче і вбиває людину за долю секунди... і потім на небесах вже нема смислу доказувати, що ти був правий. Тому КРУТІТЬ ГОЛОВОЮ НА ВСІ СТОРОНИ і не надійтесь на когось, переходьте перед авто, що зупинилось...

додам до цього...

Своїм дітям завжди кажу "Завжди дивіться не тільки на світлофор, але й на автомобілі, бо ще ні один світлофор ніколи нікого не збив!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZLOvSmetane ні - для водіїв не правильно написано. Треба написати схожий плакат для обох учасників. Водій втрачає 5 років, а пішоход життя. Отак буде правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому КРУТІТЬ ГОЛОВОЮ НА ВСІ СТОРОНИ і не надійтесь на когось, переходьте перед авто, що зупинилось...

все це так.

Але 2-3 стоять і ти йдеш. А 4-й буде летіти. І його не побачиш за першими двома. Може вискочити просто нізвідки.

яскравий приклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на перехреесті здається 3 машини стукнолось....жигуль покоцаний найбільше(передок і бік в середину ввігнутий).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що трапилось на перехресті Відродження-Ветеранів ? Кажуть, якась сильна ДТП

на вигдя страшно (((

бачила 3 авто: рено трафік і 2 жигулі. В трафіка морда розвалена повністю, 2 жигулі на бордюрах... З одного висіла рука чи нога... стояла ціла куча людей і ніхто людину не виймав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бус повертав не пропустив жигулі, які швидко летіли і зацепили 3. на скільки я зрозуміла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по проспекту Відродження через декілька хвилин летіло велике пожежне авто і два малих (червоні з білим). Не знаю чи це пов'язано з аварією чи ще й десь пожежа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...