Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

Не знаю як в нас, а в Польщі є штраф в 500 злотих, за випередження на пішохідному переході.

Тобто, якщо один водій зупинив автівку, а інший не. Якраз для попередження таких випадків.

А випадки такі на жаль не поодинокі ((((

я ось тут викладав відео де бус взагалі об'їжджав по зустрічній колону яка зупинилась перед переходом.

Там також могли б бути жертви, тому вважаю, що водій винуватий і дуже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Водій мав бачив момент початку гальмування фольца, та сам не став так робити, бо не розраховував, що будуть перебігати і вирішив проскочити. Вот і не встиг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучани дуже безпечні як в авто так і при переході через дорогу.

Мене за рік двічі втулили в зад, коли я пропускав пішоходів на пішохідному.

Хто ще не знає про небезпеку даного переходу? Чого літати по тому мосту? Куди дивився водій під час руху, що він не міг бачити що з протилежного боку перед переходом зупинилася машина? Водій мудак!!! В мене двоє дівчат, і побачивши це відео аж волосся на голові дибки стало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не важливо бачив водій дітей, не бачив, він, як керувальник засобом "ПІДВИЩЕННОЇ НЕБЕЗПЕКИ" повинен прийняти всі міри для безпеки. Тобто підїжджаючи до пішохідного переходу з обмеженою оглядовістю він ПОВИНЕН скинути швидкість, а не прискорюватись. А побачивши хоч один автомобіль, який зупинився перед пішоходним переходом ПОВИНЕН зупинитись.

Це прописано в ПДР!!! І не виправдовуйте тут водія, бо самі певно такі, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне скажу, бо реально трусить від злості, оці нещасні дітки, які дійшли до переходу, а не побігли десь навпростець, що є рідкісним явищем серед дітей, дочекалися поки стане авто з реєстратором, в не тупо побігли, а кінці прискорились, бо вже у юному віці бояться і знають, що луцькі водіїї не пропускають пішоходів.

А тих воділ, що не стають перед пішоходами, хай покарає вища сила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Карпенка Карого одразу за "Срібними лелеками" притерлись учбова ВАЗ-21099 та вантажівка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так доречі діти себе повели дуже адекватно! Спочатку ніби боялись переходити! Потім як авто стало пропустити в швидкому темпі перейшли і в кінці навіть видно що прискорювались як побачили авто! Шкода малечу!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою дочку так вчу переходити по зебрі - стаємо на бровці, вона ніби "мама", я закриваю очі і вона повинна мене за руку перевести (я підглядаю). Перед тим інструктаж, який вона повинна мені повторити - коли куди дивитись і коли можна рухатись, і що водій повинен тебе бачити здалеку. Кілька раз перевела, ніби дійшло. Інколи процедуру повторюємо, чого і вам бажаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исходя из ваших слов прям полтергейст получается, фольц притормаживает перед пешеходным переходом, наверно масло менять будет... Детей хоть не вините, по пешеходу, дождались пока их пропустят, старались побыстрее перейти...

Може ви українською "нє понімаєтє", то я вам москальською відпишу:

"Доля вины есть у обеих учасников ДТП:

1. Пешеходный переход надо переходить, а не перебегать

2. Надо смотреть за притормаживающими (скидующими скорость автомобилями)"

І діти і водій повинні бути обачливіші. ПО ЗАКОНУ - винен водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робити маневр випередження

Небуло маневру випередження. він рухався своєю смугою. Вкотре прошу, передивіться відео.

Водій не правий, 100%

Але побувавши на місці пішохода 3,5 роки тому я скажу, що він і не міг його бачити!!! В мому випадку цілий богдан з пасажирами загородив огляд(пригальмовуючи) фольцу 2-ці, універсалу. Водію було 24 роки, молодий хлопака, готувався до весілля. І Ви знаєте, борда, він як і цей водій, не свалив з місця ДТП, а зробив все необхідне і від нього залежне. Завіз мене в швидку і потім додому.

"18.4

Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

"

"

4.10

Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

"

У нашому випадку завадою був саме фольц. Жаль малих..

Не рівняйте тернопільське дубнівське бидло з водіями, яким просто не вистачило часу на реакцію, адже там була доля секунди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, крім водія тут винуваті ще й батьки. Таких малих дітей взагалі якнайменьше треба залишати самими (в наш то час), а якщо вже раптом й відбуваются самостійні пересування, то вони повинні бути якнайдалі від таких великих й навантажених доріг й по можливості не пересікатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небуло маневру випередження

рекомендую почитати пдр - там є терміни обгін і випередження,

в даному випадку було випередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже стрьомний перехід. Причин декілька: якщо їхати від тамтаму, то світофор розділяє учасників руху і виходить в момент включення зеленого розгоночна полоса, а потім спуск вниз накатом. Там стрьомно тормозити бо можуть поцілувати ті що йдуть позаду. Перехід відразу перед спуском-підйомом. На спуск рух практично завжди по двох смугах, що є додатковий ризик для пішоходів. На підйом як їхав той ікстрейл рух переважно в лівій смузі, бо в правій, не зважаючи на знак багато запаркованих автівок. Рухатись в правій важко бо протискаєшся між припаркованими автівками і тими що в лівій смузі. Можливо це і відволікло увагу. Ще один момент - бики на нісані. Ота зараза ламає і вбиває, хоча власник коли їх вішає думає виключно про захист бампера. Сучасні машини розраховані так, що передня частина - доволі мякий пластик, що амортизує енергію удару. Я думаю що в Європі просто так з такими фігнями їздити не можна, бо це додаткова небезпека для пішоходів і велосипедистів. Проїжав мимо, бачив його переживання, людина повністю перейнялась проблемою що зробила. Дітей дуже шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Revolver,

1pixel.pngобгін — випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху;

випередження — рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі;

Воно виявляється різне. Вчитавшись можна зрозуміти, що обгін на пішохідному заборонено(за 50 м до) і от про випередження нічого не сказано. В нашому випадку суміжна смуга, отже випередження. Господи, на скільки дірявий закон....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так перехід і справді "стрьомний", сама колись на ньому мало не збила двох пішоходів які раптово вибігли з поміж маршруток справа (якраз спускалась з мосту, і через маршрутки мала трохи обмежену видимість, добре що встигла загальмувати, бо могла б бути біда).

Руки трусились до самого дому, але після цього випадку я тепер майже завжди скидаю швидкість перед пішоходом в незалежності від того є на пішоході люди чи ні. А зараз літо, канікули, тому треба бути вдвічі обашнішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди!

Скажу коротко і ясно: не порушуйте ПДР (як пішоходи так і водії) і нічього лишнього в місті не буде, ні світлофорів, ні переходів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ви українською "нє понімаєтє", то я вам москальською відпишу:

"Доля вины есть у обеих учасников ДТП:

...

2. Пешеходный переход надо переходить, а не перебегать

І діти і водій повинні бути обачливіші. ПО ЗАКОНУ - винен водій.

Не понравилось то, что Вы пишите о вине детей, из-за этого и был написан пост, ибо их вины не вижу.

Если бы водитель соблюдал ПДД, этого бы не случилось.

P.S. Искренне надеюсь что с детками все хорошо.

P.S.2 Особисто Вас не знаю, але маю надію що Ви не з тих довбо*обів що стверджують що в Україні є "мовне питання".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діток дуже шкода...

Тепер вони боятимуться переходити дорогу все життя... Це для них величезна псилогічна травма...

А водій дійсно мудак...

Куди він летів, як в лівій від нього смузі машина скидала швидкість... Як мінімум забрати права на 5-ть років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винний лише водій.Дівчатка все зробили правильніше нікуди.Як можна так шпарити,якщо перед тобою перед переходом машина стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві сторінки обговорення такої дурної ситуації. І щоб таких ситуацій ніколи не було потрібно робити лише дві речі:

1 водіям бути максимально уважними і дотримуватись пдр за кермом

2 пішоходам при переході проїзджої частини дивитись не прямо чи на небо а в сторону тз на смузі яких вони переходять/будуть переходити дорогу, не робити різких чи незрозумілих рухів, виконувати правило трьох Д

І навіть порушення якогось одного з цих пунктів гарантує збереження життя і здоровя людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене одного разу теж там чуть не збив автомобіль з мосту з*їжджала маршрутка зупинилась а в другому ряді якийсь ідіот навіть не скидав швидкість добре що підійшов глянув, а в основному народ не дивиться і пре як танк або просто перебігає не дивлячись по сторонам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій мудак, навіть якщо потім і вів себе адекватно.

Перехід не стрьомний. Нормальний якщ. Не ганяти і бути толератним до інших.

Останній тиждень дуже активно їзджу по Києву - тут водії більш адекватніші, привітливіші, уважніші до інших. І рух тут крутіший та активніший ніж у Луцьку, але їздити мені тут легше ніж у Луцьку.

І горок та спусків крутих достатньо але коли все робиш правильно то все добре.

Тому будьте уважніші до виконання правил та чуйніші до людей та їхніх потреб.

Доречі, у Києві пішоходів пропускають практично завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій мудак, навіть якщо потім і вів себе адекватно.

Перехід не стрьомний. Нормальний якщ. Не ганяти і бути толератним до інших.

Перехід там дуже "стрьомний!!!", я там ніколи не переходжу дорогу, працюю там поруч і ходжу в магазин через дорогу. Переходити там дорогу стрємаюсь, а переходжу на світлофорі біля "Праги". А той перехід там взагалі небезпечний і там нафіг не потрібен! Якщо треба перейти - під мостом можна :) кілька метрів в стронку пройтись ніхто не забороняв. А на місці переходу поставити перила шоб не лізли телята на дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...