Перейти до змісту

"Дітей-переселенців притісняють в луцьких школах через вишиванки"


silfida

Рекомендовані повідомлення

знаєте, не буду обговорювати і засуджувати переселенців-хто-зна як у них життя склалось.

але от завжди є хтось особливий, кому шось не так і кому персонально потрібні ОСОБЛИВІ УМОВИ.

От постійно серед загальної маси нормальних знайдеться хтось, кому щось буде не так. Наприклад, шкільна уніформа.

Є якісь певні правила, яким треба слідувати у житті. У мене в школі (а потім і в ліцеї), форму носили не просто так. І зобов'язували носити.

Для чого уніформа в школі?

1. аби всі діти виглядали і почувались рівними. не песцові жилетки на школотронах 5-11 класу, а стандартні, усі як один. Хоч багата сім'я, хоч бідна-вигляд однаковий.

Парадокс? Уніформа не дорога, тимбільше їх замовляють великою партією. Можна і треба купити.

2. Уніформа-це елементарна дисципліна. До цього треба привчати змалку. Багато на яких роботах в житті треба вдягатись як мінімум по дрескоду, а як максимум в спец уніформу.

3. Якшо у директора чи відповідального за уніформу нормальний смак-то і уніформа може бути цілком стильною і оригінальною.

4. Сексуальне виховання. Коли всі учні як один, то ні в кого нічого ніде не стирчить, не виділяється і не відволікає уваги від навчання.

5. Всі хочуть в Європу. Так пардон, там не те що в школах, а і в університетах уніформа є. Без витребеньок, скромно і стандартно.

А на рахунок вишиванки-ну це теж окремий ппц. Ну сказали, ну купи ту вишиванку. Гарно, практично, стильно. Тут питання скоріше не в самій вишиванці, а в тому що "ім сказаааалі куппіііть бандеравскую вишиванку". Сказали би купити діловий костюм-воні було б рівно на стільки ж слів у статті.

Взагалі, оцей сайт новин тільки висери постить і поливає брудом-за таке можна і треба наказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще коли вчився то була форма, і скажу що батькам було менше гемору, не ломали собі голову що купити, купили форму і не паряться, подобається вона мені чи ні, і я не парився ходив собі в формі.

Зараз батькам винос мозгу, то це в моді, те не в моді, дівчатка ті колкогти буду носити, а ці ні, юбку не буду носити і так далі...

Думаю форма це класно, правда треба щоб дизайнери зробили гарну форму а не ті уродскі що придумав їхній обкурений мозг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одежа, а особливо дитяча, має бути гігієнічною, дихати , теплою, зручною, практичною, легко пратись та чиститись, неалергічною.Ну красивою.

Всих цих параметрів добитись важко, але ж це наші діти.Все найкраще дітям.

Нехай Міносвіти залучить до розробки та виготовлення такої форми найкращі наші сили.Від виробників матерії до дизайнерів.

Це буде великий стимул для розвитку легкої промисловості, ще й експортувати зможемо.

Потужностей в нас вистачає, просто треба зібрати потрібних людей в одному місці і поставити їм правильно завдання.

Ящо це буде пошив у міліонах одиниць, то і собівартість буде найменша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай Міносвіти

Нехай війна закінчится, всі будуть здорові, багаті та щасливі і у всьому світі буде мир!111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак почитав і зробив висновки.

1) волинські журналюги новини крутять так, щоб побільше сенсації, а не сенсу і правди...

2) я не думаю що в даний непростий для країни час питання форми настільки важливе, та й вишиванка як правильно підкреслили має бути в голові, а не на пузі...

3) журналістам варто було б також звернути увагу на те, що школи йдуть на забезпеченні держави, а батьків чомусь зобовязують скидатись на ремонти школи, класу і т.д., хоча право на освіту є закріплене в Конституції. Де ж гроші що виділяє держава ? Списують міліонами на бумагу ? Був реальний приклад, до перевірки в садочках давали менші порції, і працівники знайшли відмазку, типу стандарти старі і порції великі, діти не доїдають, от працівникі садочків й крали цю різницю....а батьків ще зобовязують доплачувати або сунути картоплю чи інше...І це все робить не Путлер, а ті люди що живуть поруч з нами...І невже такі люди мають мені чи комусь вказувати в чому ходити ?

Також питання харчування 1-4 класи має бути безплатним, то чому збирали і збирають постійно гроші на харчування ?

За корупцію в школах треба писати, бо треба жити по законах і тоді все зміниться навколо...

Діти донбасу та інших регіонів і так втратили чимало, тому на мою думку в даних умовах вимагати форму і вишиванки - просто скотство... Поняття патріотизму, відчуття гордості за свою державу має бути в свідомості, і тоді вони самі одягнуть вишиванки...А коли це буде робитись в стилі добровільно-примусово, то й справді буде виглядати ніби їх примушують...а від цього нічого доброго не буде..Тобто виходить журналюги не з того почали писати...треба було починати про корупцію яка йде від садочка і до університету...Та й на мою думку якщо в нас демократія, я маю право одягатись так як хочу, а то якась однобока, добровільно примусова демократія виходить...

Вибачайте якщо є помилки...пишу з планшета...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й на мою думку якщо в нас демократія, я маю право одягатись так як хочу, а то якась однобока, добровільно примусова демократія виходить...

ви часом демократію з анархією не плутаєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я маю право одягатись так як хочу,

Демократія полчгає в тому, що гргомадяни мають не лише права, а і ОБОВЯЗКИ.

Справжня велич міста і держави складається з величі її громадян.А якщо всі лише будуть дай та дай- ніякої казни не вистачить.

От організувати все чітко-це дійсно прямий та безпосередній обовязок держави та її міністерства.

Наш обовязок контролювати все прямо на місці.

Тут була дуже цікава думка про транспарентність витрат у школах.

Так це і варто зробити вже.Нехай кожна школа на своєму сайті публікує скільки коштів зібрано і скільки на що витрачено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демократія полчгає в тому, що гргомадяни мають не лише права, а і ОБОВЯЗКИ.

Записались у капітани? Пишете тут такі явні речі, що дивуюсь, для чого? При чому не перший пост такий вже, зхоже на набив постів. Немає чим зайнятись? Ще напишіть, що небо голубе, сонечко світить і травичка зеленіє. Дуже змістовно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, повторюсь, ви не туди "зрітє"! Нє об том глаголєтє! Мова піднялась не про уніформу, не про вишиванки, а про наклеп! Наклеп на людей! Живих людей, з іменами, з головами, з душами, з почуттями!

В тій школі (яка знаходиться, наскільки мені відомо, якраз поруч біля тимчасового місця перебування переселенців) для тих діток приділялось дуже багато уваги! Намагалися як вчителі, так і місцеві батьки школярів ділитися, хто чим міг, хто чим не шкодував. А оте "Гавноньюз", не розібравшись (а нафіга! за те ж не заплачено) зробило отой висер в інеті. І так, дійсно, можна було б не звертати на те увагу, можна було б казати "воно не варте обговорення", але ота брехня зачіпила за живе вчителів! Образило! Незаслужено образило! Оббрехало!

І як ви думаєте, які наслідки будуть після того висеру?! Тим діткам-переселенцям стане краще?! Певно ні! Певно, багато хто озлобиться на них і в майбутньому почне до них відноситись дійсно як до ізгоїв! І, в результаті, ті діти, які дійсно ні в чому не винні, постраждають більше всіх! З-за якогось мудака чи мудачки з гівноньюза, який (чи яка) за подачку готова обісрати навіть своїх земляків заради копійки (чи чого там...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На так названому "гавноньюз" є редакція на чолі з головним редактором, який прямо виконує завдання керівництва. Якщо так викрутили "новину", значить на неї є замовник, який в свою чергу є носієм та розповсюджувачем певних політичних настроїв. А за цим вже мають слідкувати спеціальні люди, що опікуються національною безпекою. А роль людей в цьому їм допомагати виявляючи причинно-наслідкові зв'язки та вказуючи на явних замовників :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-Вияснити,хто є редактором цього ньюзу

2-Прийти під їхню резиденцію з пікетом від переселенців.Які не вважають, що їх притісняють в нас.

І хай ці ,,сторожові пси демократії ,, спробують не висвітлити цей пікет у своїх новинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...