Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно сімейного права


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Переписувався в скайпі, зустрічатись для розмови не хоче

Не проти переступити через себе, але не можу навіть зустрітись для розмови, телефон не бере...

Ну, з тещею зрозуміло в цілому. А в чому заключаються претензії до Вас дружини?

Стосовно того що я образив її маму, тата, не мав права їм казати якісь заперечення і т.д.

Моя думка, якщо не хочете рвати всі стосунки, приїхати до них додому і Вам вибачитися перед ними всіма, так, переступити через себе, забудьте про скайп і телефон, треба приїхати. Налагодити стосунки, методично зробити так щоб жінка вами пишалася, максимально відгородити її від тещі з тестем (дуже м'яко, наче ходите по лезу). А потім насалоджуватися перемогами.

P.S. Я не знаю, яким фрілансом займаєтеся, але якщо досі не працюєте з буржуями то варто, курс долара... второпали хід думок?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

Переписувався в скайпі, зустрічатись для розмови не хоче

Не проти переступити через себе, але не можу навіть зустрітись для розмови, телефон не бере...

Ну, з тещею зрозуміло в цілому. А в чому заключаються претензії до Вас дружини?

Стосовно того що я образив її маму, тата, не мав права їм казати якісь заперечення і т.д.

Моя думка, якщо не хочете рвати всі стосунки, приїхати до них додому і Вам вибачитися перед ними всіма, так, переступити через себе, забудьте про скайп і телефон, треба приїхати. Налагодити стосунки, методично зробити так щоб жінка вами пишалася, максимально відгородити її від тещі з тестем (дуже м'яко, наче ходите по лезу). А потім насалоджуватися перемогами.

P.S. Я не знаю, яким фрілансом займаєтеся, але якщо досі не працюєте з буржуями то варто, курс долара... второпали хід думок?)

Це теж безрезультатно, тому що там просто так на територію хати не пройти, а тесть сказав що якщо мене побачить в декількох метрах - то викличе міліцію ...

Працюю з буржуями ))), а якщо не буржуї - то вказую ціну в у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тесть сказав що якщо мене побачить в декількох метрах - то викличе міліцію ...

Точно готовились... :-(

а може той слідчий, що звонив, має якийсь інтерес?

Как вариант, интерес любовный. Мало ли. Версий много может быть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квартира в власності тестя, тещі та дружини з швагром...

Якщо набула у власність свою частку будучи одруженою з вами, то ви тепер можете претендувати через суд на половину її частки, тоді у вас буде "золота акція" і без вашого дозволу квартиру не зможуть продати.

поки сину не виповнився рік - розлучення можливе лише через суд. в суді ви маєте право просити термін на примирення.

Оскільки є спільні діти - розлучення тільки через суд, більше ніяк. Навіть якщо майно розділите полюбовно. Скористайтесь цим як аргументацією при спробі промиритись.

Якщо пошкодите замок - вас за це не посадять, не та сума збитків. Якщо потрапите в ту квартиру - постарайтесь зібрати документи на кавоварки-телевізори, а то може виявитись що ви "нічого не купували" і разом не нажили за роки подружнього життя. Воно просто тихо переїде в будинок тещі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут явно щось не те. Щоб наважитись на розлучення, маючи трьох маленьких дітей, жінці потрібні більш вагомі причини. Або ви про ці причини не знаєте, або не розповідаєте про них тут, або вона і не збирається розлучатись, а просто шантажем чогось від вас хоче добитись, а значить скоро озвучить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліцію, на предмет чого? а може той слідчий, що звонив, має якийсь інтерес?

Але не факт, що то був слідчий. Цитую - "..Але ввечері коли я прийшов з роботи додому, мені перезвонив якийсь слідчий ( так представилась людина по телефону) і сказав " Зайди забери речі і розійдіться, вона не хоче бути з тобою, і нащо воно тобі треба " Скорше , дзвонив якийсь лівий дядько на прохання тієї самої тещі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, я не великий радник,але.. ви нічого випадково не помічали за дружиною, троє діточок і аж так! Блін брєд, але спитаю, не знайшла та ваша тещя, своїй доці якогось "тіпа"хорошого, сім"янина, і їй усі мізки проїла,а ось є такі мужикі ух!(наприклад у нас на роботі) а у Галі,Валі..і т.д. а в тебе якийсь не такий((

PS: тримайтеся,спитайте напряму що не так, тільки ради Бога не нервуйтеся,в першу чергу заради свого здоров"я(у вас діти), а у другу,якщо ви будете спокійні, вони самі задумуються, "Шото не так".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут явно щось не те. Щоб наважитись на розлучення, маючи трьох маленьких дітей, жінці потрібні більш вагомі причини. Або ви про ці причини не знаєте, або не розповідаєте про них тут, або вона і не збирається розлучатись, а просто шантажем чогось від вас хоче добитись, а значить скоро озвучить

мені перезвонив якийсь слідчий ( так представилась людина по телефону) і сказав " Зайди забери речі і розійдіться, вона не хоче бути з тобою, і нащо воно тобі треба "

Слідчий - "інтересний" персонаж в цьому "сюжеті"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут явно щось не те. Щоб наважитись на розлучення, маючи трьох маленьких дітей, жінці потрібні більш вагомі причини. Або ви про ці причини не знаєте, або не розповідаєте про них тут, або вона і не збирається розлучатись, а просто шантажем чогось від вас хоче добитись, а значить скоро озвучить

мені перезвонив якийсь слідчий ( так представилась людина по телефону) і сказав " Зайди забери речі і розійдіться, вона не хоче бути з тобою, і нащо воно тобі треба "

Слідчий - "інтересний" персонаж в цьому "сюжеті"...

Також про це подумав, мож є думка що з ним уже про все договорено раніше, значить точно готувалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую за різкість, ви (обоє) в якій атмосфері і з якою метою трьох дітей народжували?

Невже за рік все так змінилося?

Це не повчання, а дуже важливо для розуміння дійсних мотивів у поведінці обох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую за різкість, ви (обоє) в якій атмосфері трьох дітей народжували?

Невже за рік все так змінилося?

Не сипте сіль на рану ТСу. Повірте усе "з ніг на голову" може і за пару тижнів, ну ладно місяців, а ще, якщо є якийсь побічний вплив,наприклад теща, то справа декількох днів.

Але ваше питання, дійсно доречне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок судитись, відчуження майна, подарунків? Ви оформлені ПП чи офіційно працюєте, бо я мало знаю фрілансерів, які платять податки точніше показують прибутки.

Якщо я не помиляюсь, тоді у вас не має козирів у судді, просто кажучи Ви (щоб вас не образитись і я так само) щось типу неблагонадійні, адже офіційно не працюю на біржі не стою і тд, а них великий козирь скажуть шо бездільник і юридично будуть праві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слідчий - "інтересний" персонаж в цьому "сюжеті"...

"А чи був хлопчик?” (с).В мене в загалі великий сумнів, що то був слідчий. З якого дива лягавому телефонувати Іванові, на скільки я зрозумів, заяви від тещі і жінки не було.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповню -- дружину при сварці не бив, ............................... вдарив декілька разів по ногах і залишились синці...

Те що при сварці дружину не били, то зрозуміло (тесть з тещою присутні) а взагалі за спільне життя скільки раз її били?

Автор що за синці і в кого вони залишились? ви когось пальцем трогали чи можливо вас під час сварки?

Треба мабудь бути дуже злим і досить сильно розмахнутись щоб скло вилетіло з дверей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба мабудь бути дуже злим і досить сильно розмахнутись щоб скло вилетіло з дверей.

Неа! не правда, не потрібно бути дуже злим, це називається стан"Афекту"!http://uk.wikipedia....кт_(психологія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морально то жесть повна, навіть зі здоровим серцем переживати таке не легко. Те що таки пішли в той вечір то погано, переступили так би мовити межу. Остаєтся лише сподіватись, що дружина ще любить, тоді варто перетерпіти декілька днів вдома, не дзвонити й не докучати, раз розмова не получаєтся. За декілька днів дружина, а особливо діти заскучають й син буде надокучати мамі, де тато. В ідеалі звичайно, щоб дружина повернулась в ту квартиру, чотири стіни, без капання на мізки тещі, скоріше приведуть до тями й хоча б до такої простої думки, мол кому вона ще потрібна з трьома дітьми, та й порушення звичного укладу (навіть відсутність шкарпеток ваших у звичному місці) теж давитимуть психологічно. Через декілька днів можна буде передзвонити й поцікавитись здоровьям дітей, на тему скандалу не говорити, хай сама починає мову (а їй крутитиме всередині, повірте), й помаленьку можна буде знайти точки примирення. Повторюсь, це все актуально, якщо дружина ще любить й не сплановано *запасний аеродром*. На тещу не звертайте уваги, по можливості не вступайте взагалі ні в які переговори з нею, не допоможе всерівно, вона всерівно вже давно собі в голову порцію кісєльовщини запихнула про вас й з цією думкою не розстанется. Хіба що з тестьом спробувати поговорити, але теж через декілька днів, щоб людина охолола й почала більш тверезо мислити, довести йому думку, що дружину ви любите, дітей також й не хочете залишати дітей на призволяще, що дітям потрібен батько й не можна травмувати дитячу психіку й таке інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого дива лягавому телефонувати Іванові, на скільки я зрозумів, заяви від тещі і жінки не було.

Упустив, тре було й "слідчого" в лапкИ взяти. Я це й мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор пішов у підпілля. :) Надіюся у нього все налагодилося.

Скорше за все просто стомився. Але також надіюсь, що в нього все налагодилось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки зустріч все роставить на свої місця... Почекайте її біля будинку, поясніть їй все гарно, а якщо ні хай вона пояснить, що не так. Якщо дружина вас кохає вона переступить через маму і тата, аби її сімя була взлагоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок судитись, відчуження майна, подарунків? Ви оформлені ПП чи офіційно працюєте, бо я мало знаю фрілансерів, які платять податки точніше показують прибутки. Якщо я не помиляюсь, тоді у вас не має козирів у судді, просто кажучи Ви (щоб вас не образитись і я так само) щось типу неблагонадійні, адже офіційно не працюю на біржі не стою і тд, а них великий козирь скажуть шо бездільник і юридично будуть праві.

Це ні на що не впливає. Дітей все одно традиційно віддадуть мамі, але не зможуть через це обмежити побачення з батьком. Також це не вплине на розділення майна, воно ділиться або полубовно так як самі вирішують або так як вирішить суд якщо сторони не домовились, але суд розділить пополам навіть якщо чоловік алкаш і все виносив з дому на пропой. Але взагалі суддя перепитає про джерела фінансування сім'ї, звідки гроші на крупні покупки, і чоловік може сказати що заробив на шабашках, зараз це розповсюджено. Такі козирі в суді не потрібні, бо якщо 1 сторона буде наполягати на розлученні то все одно розлучать.

Але краще як вода точить камінь обробляти дружину потихеньку, особливо за допомогою дітей, ні в якому разі не втрачайте з ними контакт ні на день, вони зараз ваші найбільші помічники.

А до "слідчого" перетелефонуйте, поспілкуйтесь, якщо він справжній, то по манері спілкування ви це визначите - суха казьонна мова, специфічні терміни себе видають швидко. А якщо не справжній то можна буде поцікавитись в жінки ху із ху. Ета же нєспраста (с) Вінні Пух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, краще зараз сходи до лікаря толкового і розбирись із здоровям тобі ще дітей піднімати не жартуй!!!

Скажу із своєї історії дітям треба батько, без баті ппц як важко особливо на "ноги ставати"

якщо любить - охолоне і можна буде за допомогою дітей вернути вашу кохану

скажу що в знайомих теж ситуація теща рулить сімєю в ітозі молоді зробили сина промиті мізки в її дочки і молодий батя чуть з розсудком не розпрощовся вже пару раз хотів зробити непоправиму дурницю

П.С на свято зроби дітям подарунки як будуть питати куди пропав скажи татао лікується повір діти будуть раді а своїй скажи що вибір Ваш а малих непокину

якшо будуть прикриватись законом скажи що закон законом асовість всеодно мучити буде

УДАЧІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кошмар. Я думала, таке лише у фільмах буває. Немає нічого гіршого, коли батьки отак лізуть в чужу сім'ю. Навіть священник нам на передвінчальній проповіді(а вінчались ми через 7 років після розпису), стверджував: молодята обов'язково повинні жити окремо від батьків(при всій повазі до них і не порушуючи жодну з заповідей).Це одна з найпоширеніших причин розлучень - конфлікт з батьками, навіть не конфлікт, а помилкове переконання, що в склад сім'ї входять батьки подружжя, які вправі вирішувати сімейні питання. В принципі, психологи теж такої думки.

Щодо ситуації, яка склалась. У таких випадках обов'язково винні обоє з подружжя. Як могло так статись, що жінка більше часу, більше розмов, більше сеансів психотерапії проводила з вашою тещею, а не з вами. Один з найбільших чинників, які розвалюють шлюб, - це байдужість. Тим більше, у вас 3 дітей, майже однакового віку, це величезна відповідальність на обох, а не на одній мамі, яка не дочекавшись помочі(мова не про фінанси) від вас, побачила її у своїй мамі, яка поступово й промила мозок вашій дружині. Швидше всього, у вашої дружини зірвало планку, якщо так, за пару днів пройде))). Діти народжуються тільки в любові, тому надіюсь шанси у вас є. З іншого боку, бентежать ваші слова "при сварці не бив", тобто раніше проскакували такі моменти?

П.С. Можу порадити духівника, - відмінного психолога, звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, це не "слідчий", а або коханець, або хороший знайомий Вашої дружини. По факту, цікавить питання, як Ви живете фінансово? Тобто хто платить за комуналку, за їжу? Який взагалі у Вас середньомісячний дохід? Я так розумію, що дружина не працює. Здається мені, хоча Вас не знаю, але ситуація приблизно в тому, що Ви сидите на шиї у батьків дружини і все. А те, що заробляєте - тратите на всяке баловство і ці доходи не є регулярними. Ну це думка тільки, так як реальної причини, чому дружина на стільки категорична - мені не відома. Без образ, але такі у мене припущення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...