Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно сімейного права


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Кажись ТС більш-менш порішав свої проблеми, аби не розповсюджувати далі срач краще прикрийте тему.

ТС, он свято на носі, хороший привід помиритись, а в батьків перепросіть всеж, але тільки щоб надалі менше носа пхали у вашу сім'ю і ваші приватні сімейні справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

Ромаха і Сеолуцьк, виглядає так, ніби у вас початково вже є якесь упереджене ставлення до ТС. не знаючи про його заробітки говорити про те, що треба заробляти більше, що не забезпечує сімю, не знаючи про те, що можливо він і відкладає на квартиру, говорити, що він не мужик і т.д.

Я сам живу на зйомній квартирі, маю дитину і вже сьомий рік працюю, щоб купити власне житло, обмежую себе в багатьох речах. так от скажу - непроста це справа, тим більше в нашій країні. і засуджувати людину за те, що не може дати своїй сімї все і зразу, - це як мінімум некоректно. Ви ж не знаєте наскільки він старається чи ні. Скажіть, а хтось з вас купив за зароблені гроші житло? для себе хоча б, однушку? а дітей скількох "піднімаєте" в цей нелегкий час? жінок утримуєте, задовільняєте в усьому, скіль шуб купили (я ще жодної ;)) чи ювелірки? цікавлюся щиро, дайте репепт успіху, пліз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ТС на половину питань не відповідає (про жтло, заробітки, синці на ногах...), Перше повідомлення написане досить однобоко, він білий і пушистий а теща, тесть і жінка - як коршуни налетіли. В кожному повідомленні він звинувачує когось з тієї трійки, тобто винен хтось, тільки не він. Повторюсь, так як уже декілька разів писали вище, що неможе здоровомислюча жінка з трьома малими дітьми, взяти і в один момент піти від чоловіка (бо він насварив її батьків). Такі речі обдумуються неодну ніч, і на таке потрібна дууже вагома причина - а не та що ТС нам розказує. Це все до того. що неможна судити про ситуацію яка висвітлена однією стороною, нам показали вершину айзберга і дуже багато недоговорили, я думаю що якби дати дружині розказати, як вона бачить ситуацію, то повспливало б таке.. що більшість перестала жаліти ТС і поради жінці були б типу "навіть недумай його до дітей підпускати" - ПРИНАЙМІ ЦЯ ТЕОРІЯ МАЄ ПРАВО НА ЖИТТЯ.

Ну і непогоджусь із Абрикосом, так як дорослі діти немають права вимагати від батьків надати житло, навіть заїкатися проце немають права. Це житло батьків і лише вони вирішують що з ним робити. Навіть якщо це житло недостанеться ні дітям ні внукам, твоя любов до батьків неповинна не на грам похитнутися (якщо звичайно ти не меркантильна сволоч). Ну це моя така думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажись ТС більш-менш порішав свої проблеми, аби не розповсюджувати далі срач краще прикрийте тему.

ТС, он свято на носі, хороший привід помиритись, а в батьків перепросіть всеж, але тільки щоб надалі менше носа пхали у вашу сім'ю і ваші приватні сімейні справи.

АМІНЬ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха і Сеолуцьк, виглядає так, ніби у вас початково вже є якесь упереджене ставлення до ТС. не знаючи про його заробітки говорити про те, що треба заробляти більше, що не забезпечує сімю, не знаючи про те, що можливо він і відкладає на квартиру, говорити, що він не мужик і т.д.

Я сам живу на зйомній квартирі, маю дитину і вже сьомий рік працюю, щоб купити власне житло, обмежую себе в багатьох речах. так от скажу - непроста це справа, тим більше в нашій країні. і засуджувати людину за те, що не може дати своїй сімї все і зразу, - це як мінімум некоректно. Ви ж не знаєте наскільки він старається чи ні. Скажіть, а хтось з вас купив за зароблені гроші житло? для себе хоча б, однушку? а дітей скількох "піднімаєте" в цей нелегкий час? жінок утримуєте, задовільняєте в усьому, скіль шуб купили (я ще жодної ;)) чи ювелірки? цікавлюся щиро, дайте репепт успіху, пліз!

про Романа тут питання ясне - живе з батьками, дружини немає, своєї квартири теж. але в теорії пр осімейне життя вважає себе прям богом.

а от про сеолуцьк сказати на жаль нічого не можу - не знаю, хто це. хоча було б цікаво теж почути його життєвий досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сеолуцьк плюсує четь не кожний пост романа, піднімаючи карму,це якось підозріло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сеолуцьк плюсує четь не кожний пост романа, піднімаючи карму,це якось підозріло

Клони ;) Різниця між нами - я не на стільки агресивно налаштований, але позицію Романа підтримую на всі сто, на відміну від всіх інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і непогоджусь із Абрикосом, так як дорослі діти немають права вимагати від батьків надати житло, навіть заїкатися проце немають права. Це житло батьків і лише вони вирішують що з ним робити. Навіть якщо це житло недостанеться ні дітям ні внукам, твоя любов до батьків неповинна не на грам похитнутися (якщо звичайно ти не меркантильна сволоч). Ну це моя така думка

бачите слово виділене жирним? так от, тут ви трішечки перекручуєте, про вимагання мова взагалі не йде. я писав - батьки захочуть дати, то дадуть самі, якщо вважають за потрібне. так само і не було мови про те, що саме в житлі проблема постала, це як один з варіантів чого в тещі і тестя склалися неприязні з зятем стосунки. я взагалі більше про самостійність сімї кажу, і недопустимість інших людей (навіть близьких родичів) перешкоджати реалізації батьківських прав і виконання обовязків, адже виховання неповнолітніх дітей - це не лише право, а і обовязок батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на цьому форумі і не на паблік ;)

готовий почути в приват. конфіденційність гарантую. цікаво для себе. щоб розуміми з ким йде діалог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і непогоджусь із Абрикосом, так як дорослі діти немають права вимагати від батьків надати житло, навіть заїкатися проце немають права. Це житло батьків і лише вони вирішують що з ним робити. Навіть якщо це житло недостанеться ні дітям ні внукам, твоя любов до батьків неповинна не на грам похитнутися (якщо звичайно ти не меркантильна сволоч). Ну це моя така думка

бачите слово виділене жирним? так от, тут ви трішечки перекручуєте, про вимагання мова взагалі не йде. я писав - батьки захочуть дати, то дадуть самі, якщо вважають за потрібне. так само і не було мови про те, що саме в житлі проблема постала, це як один з варіантів чого в тещі і тестя склалися неприязні з зятем стосунки. я взагалі більше про самостійність сімї кажу, і недопустимість інших людей (навіть близьких родичів) перешкоджати реалізації батьківських прав і виконання обовязків, адже виховання неповнолітніх дітей - це не лише право, а і обовязок батьків.

В США дітей по досяганню повноліттю виганяють в прямому смислі цього слова з хати, щоб самі себе утримували. Я підтримую таку позицію, хоча не на стільки агресивно, але загалом - так, особливо, якщо виділення квадратури для дітей іде на шкоду самим батькам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сеолуцьк плюсує четь не кожний пост романа, піднімаючи карму,це якось підозріло

Клони ;) Різниця між нами - я не на стільки агресивно налаштований, але позицію Романа підтримую на всі сто, на відміну від всіх інших.

у Романа немає позиції - є теорія, котру він намагається видати за позицію. але щоб була позиція потрібне щось більше ніж слова. потрібний грунт, прожитого досвіду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про історію про кума, якого жаба давить що теща живе в трьох кімнатній а він в однокімнатній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сеолуцьк плюсує четь не кожний пост романа, піднімаючи карму,це якось підозріло

Клони ;) Різниця між нами - я не на стільки агресивно налаштований, але позицію Романа підтримую на всі сто, на відміну від всіх інших.

у Романа немає позиції - є теорія, котру він намагається видати за позицію. але щоб була позиція потрібне щось більше ніж слова. потрібний грунт, прожитого досвіду

Ви знаєте всі життєві ситуації, в яких він побував? У своїх же постах, якщо добре читали, я скрізь тільки припускав, яка ситуація в ТС, і тільки на припущеннях писав якийсь аналіз, так як він на мої прямі запитання не відповів. Ще й намагався не ображати ТС, так як не маю такої звички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторитет и мужская позиция в обществе решает все + конечно деньги. Поставил себя низко, вот и плавает низко. Вибил дверь поставил новую, проблем никаких. Жена не чувствует защиту, родители ее не уважают мужа, вот и ведут себя как хозяева. Сейчас никто не понимает что приоритет между женой с детьми и муже, лежит не на жене и родителях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте всі життєві ситуації, в яких він побував?

звісно не знаю. але можна багато що сказати виходячи з його слів та інформації про нього.

принаймі тещі та тестя немає, дітей теж - так що можна розказувати в темі де у ТС троє дітей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З США не вивезли 3 річних ВВП наліком в камазах, і кредитні ставки там дозволяють працюючим людям планувати своє майбутнє. в нас від одного курсу долару сивієш не по рокам )) писати можна багато, але порівняння недоречне і не по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторитет и мужская позиция в обществе решает все + конечно деньги. Поставил себя низко, вот и плавает низко. Вибил дверь поставил новую, проблем никаких. Жена не чувствует защиту, родители ее не уважают мужа, вот и ведут себя как хозяева. Сейчас никто не понимает что приоритет между женой с детьми и муже, лежит не на жене и родителях.

Мало того.. Не словом, а ділом - найкращий аргумент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сеолуцьк плюсує четь не кожний пост романа, піднімаючи карму,це якось підозріло

Клони ;) Різниця між нами - я не на стільки агресивно налаштований, але позицію Романа підтримую на всі сто, на відміну від всіх інших.

у Романа немає позиції - є теорія, котру він намагається видати за позицію. але щоб була позиція потрібне щось більше ніж слова. потрібний грунт, прожитого досвіду

Опыта хватает и мозг есть. Поэтому не в дерьме, а стараюсь авторитет позиционировать в семье. Какая теща иил тесть имеют право забрать самое дороге у меня (жену и детей). ТС отдал - сопли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторитет и мужская позиция в обществе решает все + конечно деньги. Поставил себя низко, вот и плавает низко. Вибил дверь поставил новую, проблем никаких. Жена не чувствует защиту, родители ее не уважают мужа, вот и ведут себя как хозяева. Сейчас никто не понимает что приоритет между женой с детьми и муже, лежит не на жене и родителях.

дуже сильно сказано - для передвиборчої кампанії підійде, але не у цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З США не вивезли 3 річних ВВП наліком в камазах, і кредитні ставки там дозволяють працюючим людям планувати своє майбутнє. в нас від одного курсу долару сивієш не по рокам )) писати можна багато, але порівняння недоречне і не по темі

Проблема в нашому совку, де квартири подоставались від дідусь/бабусів, які їх отримали від держави, і молодь вважає, що вона має повне право на них безпідставно претендувати. В деяких випадках, навіть батьки за таких дітей платять комунальні. Я цього, не розумію, на жаль. На перших порах - так, можливо, допомогти потрібно, але ж не все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторитет и мужская позиция в обществе решает все + конечно деньги. Поставил себя низко, вот и плавает низко. Вибил дверь поставил новую, проблем никаких. Жена не чувствует защиту, родители ее не уважают мужа, вот и ведут себя как хозяева. Сейчас никто не понимает что приоритет между женой с детьми и муже, лежит не на жене и родителях.

дуже сильно сказано - для передвиборчої кампанії підійде, але не у цю тему

Закрой окно и иди к семье к жене, ей ведь припадает меньше внимания изза твоего общения тут. Не я сижу семейный и страдаю херней. Так что думай.

Мы все дауны, торчим тут, общаемся. А надо тратить и зарабатывать и дарить любовь обществу. Ненавижу себя. Работаю дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Романа немає позиції - є теорія, котру він намагається видати за позицію. але щоб була позиція потрібне щось більше ніж слова. потрібний грунт, прожитого досвіду

Опыта хватает и мозг есть. Поэтому не в дерьме, а стараюсь авторитет позиционировать в семье. Какая теща иил тесть имеют право забрать самое дороге у меня (жену и детей). ТС отдал - сопли.

Давайте тільки без образ в сторону ТС. Який смисл в цьому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Романа немає позиції - є теорія, котру він намагається видати за позицію. але щоб була позиція потрібне щось більше ніж слова. потрібний грунт, прожитого досвіду

Опыта хватает и мозг есть. Поэтому не в дерьме, а стараюсь авторитет позиционировать в семье. Какая теща иил тесть имеют право забрать самое дороге у меня (жену и детей). ТС отдал - сопли.

Давайте тільки без образ в сторону ТС. Який смисл в цьому?

В чому смисл. Не зрозумів до чого саме питання.

Лучше о принципах работы сеошника расскажи, хочу деятельность разнообразить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно батьки нам нічого не винні, але чесно признатись важко уявити щоб батьки хотіли для дітей гіршого. І коли є лишні квадратні метри, не допомогти своїм чадам. І взагалі в совку багато сексизмів, найчастіше в таких випадках страждають саме чоловіки, бо вони з народження всім винні. І 99% суду присудять опіку матері. Жінки знають це, і користуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сеолуцьк плюсує четь не кожний пост романа, піднімаючи карму,це якось підозріло

Клони ;) Різниця між нами - я не на стільки агресивно налаштований, але позицію Романа підтримую на всі сто, на відміну від всіх інших.

у Романа немає позиції - є теорія, котру він намагається видати за позицію. але щоб була позиція потрібне щось більше ніж слова. потрібний грунт, прожитого досвіду

Згідний з Вами на всі 100. Колись була група НУ-НУ( НА-НА), була у них пісня про ескімоса і попуаса, які розповідали один одному про сніг і жару... Я не агітую всіх сваритись з дружинами, викидати тещу з енного поверху, ні, Боже збережи))) Просто ділитись можна тільки тим( я про досвід), що сам пережив на власній шкурі. Все інше - прочитана інструкція. Без образ, і зі всією повагою до всіх дописувачів в темі. Всіх з заступаючим Святом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...