Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно сімейного права


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Спочатку я думав ТС хоче , щоб його пошкодували, але схоже він просто хотів безкоштовної юридичної поради.

для цього ми тут і спілкуємось, щоб безкорисно давати поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

Abrikos, якщо для тещі вашого кума єдина відмазка дати дітям житло та, що вона не хоче щоб зять з часом забрав собі частку, то це в неї не аргумент ні разу. Бо, на скільки мені відомо, якби вона оформила дарчу ("дарственну") на дочку, то нічого зять в подільшому забрати б не зміг. Чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого гадати та таке інше... автор просив лише правової допомоги.

він же не на батьках жінки одружувався... та і жінку свою знає набагато краще за нас, не лізьте розбереться сам, ми його підтримали і цього вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за підтримку та поради... Помирився з дружиною, все нормально - теща не появлялась і не дає про себе знати (це радує :_07: )...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станьте для дітей та дружини альтернативою тещі - і буде вам щастя і авторитет ^_^

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станьте для дітей та дружини альтернативою тещі - і буде вам щастя і авторитет ^_^

Удачі!

З того і почав, і це найкраща порада...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Перед тим як хотів написати історію однієі знайомоі особи хочу вибачитись може влізаю в чужі теми в яких не дуже розбираюсь .хотя сам маю сімю двоє діток живу не у себе тільки один тесть та старша сетра дружини( на постійному проживає в Чехії приіджає в гості)котра теж часом любить підливать масло у вогонь.Але я на те нереагую бо вони прекрасно знають моі можливості що може все ім скінчитись плачевно так ось така історія

Мій знайомий тобто кум одружившись скажем замолоду наживши з жінкою 2 хлопчика і одну дівчинку все було добре жив у тещі з тестем іздив своім бусом тобто возив людей ( при весіллі батько подарував сину тобто для іх сіміі спринтера а вони зато його приютили до себе на зяті)

то на чехію то на кацапію до того часу поки криза ось ця не дала за себе знать.І понеслось сварки недолюбки нафіг такий зять що неможе забезпечити сімю хотя його дохід в даний час 4000 грн в місяць але того мало і мало бо при хороших часах іздили куди треба була райська жизнь а зараз все от той скандал невщухав її мамка полоскала мозги дочці мол що трапилось з мужем твоім незаробляє того що колись от і рішила теща мутить під зятя все що її фантазія позволяла чого добивалась так і незрозумів Він (хотя догадувався рішила помститись це в кінці опишу) ця тяганина тривала почти 2 роки теж нехотів розводів але вже довелося бо людині один серцевий напад другий чуть не помер потім зрозумів що небуде с того роя нічого перекантувався в батьків хотя у тещі був і приписаний мавши резервні рублі рішив поіхати подалі аби хоть трохи заспокоітись поіхав до Італіі бо мав шенгена на 2 роки же занімався перевозкою людей .А теща тим часом негаячи довела дочку до розводу і автоматично позбавила батьківського права (бо так як її бивший був 1.5 міс за кордоном ) та подала на аліменти але яка вигода з того нерозумію ну і далі оце недавно бачився з людиною чисто случайно даже невпізнав погарнішав з іншою жінкою Італянка правда каже що як на світ народився дуже за дітьми сумує але вони йог і до дітей не допускають передавав десь звідти подарунки привіз курер то викинула в смітник(неормальна ) писав до суду на відновлення доступу до дітей то незнаю рішить таке суд чи ні то таке людина взросла нехай рішає ана рахунок такої історіі я поражаюсь потім як розговорився з кумом то він пояснював було таке що теще ще хотіла щось посерозніше від зятя а той як був вірний дружині то ось так і вийшло САМА НЕ ГАМ І ДРУГОМУ НЕ ДАМ може і в нашого героя тоже в тещі такі симптоми

всім дякую за увагу сильно мене не сваріть боя тільки описав ту історію з яку мені прийшлось побачити та почути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную скинутись пану linko на клавіатуру з робочими клавішами розділових знаків. Чи на підручник української мови для першачків.

Ледь не зламав мозок, поки дочитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледь не зламав мозок, поки дочитав.

та воно то так, але сумна історія...хоча, я таких історій знаю мінімум дві, але там обійшлось без позбавлення батьківських прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Знову доповню свою історію:

Після того як помирився з дружиною, біля місяця тестя і тещі не бачив, а потім вони знову почали потрохи мутити і свого носа пхати куди не треба... Але тут в січні теща пішла на пенсію, а через пів року і тесть... До пенсії теща і тесть заробляли в сумі до 20000 грн в місяць, і швагро , який з ними живе теж мав від 5000 до 7000 тис грн в місяць на роботі... Але зараз в них прибутки суттєво впали 2 пенсії + швагро отримує до 3000 Грн.... От і почали вони жінку, а потім і мене задрочувати на рахунок роботи і заробітків... Поняття в тестя і тещі такі, що потрібно ходити на роботу зранку і до вечора і т.д. Я фрілансер, працюю на дому і в зручний для мене час... Ну от доставали вони місяців два, було що тесть коли заходив до нас, то приносив телефони фірм охоронних і т.д., типу на перезвони , може тебе візьмуть, а то сидиш дома без діла ( на той час я мав від 2000 до 4000 грн) , мене це злило... Але тут через деякий час в мене пішло багато замовлень і т.д. , роботи багато стало ... Почав я заробляти по 12000-14000 гривень, і тут теща та тесть мене чуть в одне місце не почали цілувати, такі добрі що хоч до сраки прикладай...

Так от що хочу сказати, земля кругла )))) і мотивація всім сваркам - це погані заробітки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову доповню свою історію:

Після того як помирився з дружиною, біля місяця тестя і тещі не бачив, а потім вони знову почали потрохи мутити і свого носа пхати куди не треба... Але тут в січні теща пішла на пенсію, а через пів року і тесть... До пенсії теща і тесть заробляли в сумі до 20000 грн в місяць, і швагро , який з ними живе теж мав від 5000 до 7000 тис грн в місяць на роботі... Але зараз в них прибутки суттєво впали 2 пенсії + швагро отримує до 3000 Грн.... От і почали вони жінку, а потім і мене задрочувати на рахунок роботи і заробітків... Поняття в тестя і тещі такі, що потрібно ходити на роботу зранку і до вечора і т.д. Я фрілансер, працюю на дому і в зручний для мене час... Ну от доставали вони місяців два, було що тесть коли заходив до нас, то приносив телефони фірм охоронних і т.д., типу на перезвони , може тебе візьмуть, а то сидиш дома без діла ( на той час я мав від 2000 до 4000 грн) , мене це злило... Але тут через деякий час в мене пішло багато замовлень і т.д. , роботи багато стало ... Почав я заробляти по 12000-14000 гривень, і тут теща та тесть мене чуть в одне місце не почали цілувати, такі добрі що хоч до сраки прикладай...

Так от що хочу сказати, земля кругла )))) і мотивація всім сваркам - це погані заробітки і т.д.

от тепер в лице і скажи їм яке вони гавно а не люди (як в пісні ГЛАВНОЕ НЕ ЧЕЛОВЕК А ЕГО КАРЬЕРА), не по тому критерію людей судять, в мене колись була подібна ситуація тільки я не мовчав зразу послав їх на ...... та й на тому все тепер бачу їх рідко (мабуть на краще).

Мабуть ТС з самого початку дав трохи на себе сісти. (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...