Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно сімейного права


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Хороші питання. Просто вважаю з такими питаннями чоловік не повинен звертатись на борду. Проблеми виникли, вирішуй саменький. Таке життя.

ПИтання не погані, але Ви так і не відповіли на них)))) Кажете, борда це не те місце, куда можна звертатись з подібними питаннями? Знаєте, не маю честі знати яка Ви людина в житті, чого досягли, і таке інше. Знайомий вам стан розпачі?Навіть самі сильні чоловіки потребують підтримки моральної. По-друге, в загалі легше розібратись з ситуацією, як би вигляд з боку. Та й він не просить допомогти вирішити, просить поради, що ж тут принизливого для чоловіка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

Хороші питання. Просто вважаю з такими питаннями чоловік не повинен звертатись на борду. Проблеми виникли, вирішуй саменький. Таке життя.

відповіді немає на мої питання немає. по вашій відповід можу сказати одне - юнацький максималізм та ЧСВ. життя прижме, не дай Боже, не лише на борду писати почнете, але ще багато куди, аби вирішити проблему.

Одна порада ініціатору теми: Зніми квартиру 2-3-х кімнатну, живи з сімєю. Все.

а ось це, Роман, слушна порада

26 років неодружений, правильно?

Максималізм вже давно пройшов. 26 Роман, н/о. Типова просто ситуація з батьками, нічого нового. Методи вирішення дуже прості. Саме важче дружині, вона ж хоче бути з ним, а батьку колупають.Хоч розірвись між двома. Квартира і подалі від батьків.

Любов батьків такого типу - просто руйнує відносини в сімї. Не потрібно вирішувати чужі проблеми. Смаряться, миряться, муж ідіот - самі вирішать всі питання. Лізти і срати вміють всі. Батьки просто псують життя своїй дочці.

Хороші питання. Просто вважаю з такими питаннями чоловік не повинен звертатись на борду. Проблеми виникли, вирішуй саменький. Таке життя.

ПИтання не погані, але Ви так і не відповіли на них)))) Кажете, борда це не те місце, куда можна звертатись з подібними питаннями? Знаєте, не маю честі знати яка Ви людина в житті, чого досягли, і таке інше. Знайомий вам стан розпачі?Навіть самі сильні чоловіки потребують підтримки моральної. По-друге, в загалі легше розібратись з ситуацією, як би вигляд з боку. Та й він не просить допомогти вирішити, просить поради, що ж тут принизливого для чоловіка?

Це все не наборді писати. Гримнув би він 2-ва рази, вибив би нафіг всі двері. Забрав би дружину, і поїхав би на нову квартиру. Соплі нікому не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максималізм вже давно пройшов. 26 Роман, н/о. Типова просто ситуація з батьками, нічого нового. Методи вирішення дуже прості. Саме важче дружині, вона ж хоче бути з ним, а батьку колупають.Хоч розірвись між двома. Квартира і подалі від батьків.

Любов батьків такого типу - просто руйнує відносини в сімї. Не потрібно вирішувати чужі проблеми. Смаряться, миряться, муж ідіот - самі вирішать всі питання. Лізти і срати вміють всі. Батьки просто псують життя своїй дочці.

так ось Роман, перш ніж давати поради в такі теми і тим більше розставляти ярлики, варто зрозуміти чи є ви тим, хто хоч щось розуміє в даному питанні.

поки ви самі не отримали необхідний досвід, не пройшли життєві уроки та екзамени - доти ВИ НЕМАЄТЕ ПРАВА щось казати та радити.

адже не може пішохід давати поради льотчику, про варіанти керування літаком у сладних погодних умовах.

тому тема не для вас - с/х техніка у іншому розділі.

вибачте за прямоту та можливу грубість, але вам тут не місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і взагалі, такого типу питання обговорюються і вирішуються з обома сторонами. Хто правий, а хто ні. Неповноцінність інформації виникає через одного субєкта відносин, який як результат може просто не повністю вводити в курс проблеми і добавляти красок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все не наборді писати. Гримнув би він 2-ва рази, вибив би нафіг всі двері. Забрав би дружину, і поїхав би на нову квартиру. Соплі нікому не потрібні.

ви з батьками живете - спробуйте пожити сам, хоча б півроку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну невже батьки все життя горбатились на квадратні метри, щоб їх потім віддати дітям і самим ютитиь в хрущовках, общагах і т.д.?

так ніхто і не каже, що батьки комусь щось винні. захочуть - самі дадуть, а не захочуть - заберуть з собою, чи що? ))

але батьківські квадратні метри не повинні бути приводом для розхитування човна. проблема дозволити дітям і внукам пожити? так і кажіть, стимулюйте до придбання своєї квартири, піднімайте ці питання, якщо ТС досі їх не піднімав.

тим більше, тут же зовсім інша ситуація - батьки мають хату і живуть собі там.

і це добре, що на старості є кому віддати нажите... а як немає кому? або не буде кому? або скаже внук - "мені не треба, діду, твоя квартира, мені тато треба був, коли я в ній жив, а ти його вигнав". тьфу-тьфу

Яка тут ситуація - ТС мовчить і не говорить. Тому важко щось говорити. Але не думаю, що батьки дружини його не хочуть бачити через те, що він, наприклад, щось не робить вдома, чи якась побутова проблема. Скоріше всього - тут фінансова сторона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьки просто псують життя своїй дочці.

Читая тему и комментарии возникает много мыслей, но озвучивать все не стану, чтоб никого ненароком не обидеть, по человечески хочется, чтоб у ТС все наладилось. Но вот насчет фразы " Батьки просто псують життя своїй дочці."...Да, я так понимаю там родители далеко не "подарки", но что бы они не делали, говорили и т.п. решения принимает жена ТС, она взрослая мадам, которая взяла на себя ответственность стать мамой 3их детей, не говорю уже о ее роли жены!!!!!!!!И обвинять во всем только ее родителей не правильно в корне, или она невменяемая???

Ну и как уже выше говорилось, в любом семейном конфликте, всегда виноваты обе стороны. Надеюсь, опять же, обоим сторонам хватит мудрости выйти из него достойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все не наборді писати. Гримнув би він 2-ва рази, вибив би нафіг всі двері. Забрав би дружину, і поїхав би на нову квартиру. Соплі нікому не потрібні.

ви з батьками живете - спробуйте пожити сам, хоча б півроку

Ясно. Діалог завершено. Дякую, думав буде цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Діалог завершено. Дякую, думав буде цікавіше.

як прийшов - так і пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читая тему и комментарии возникает много мыслей, но озвучивать все не стану, чтоб никого ненароком не обидеть, по человечески хочется, чтоб у ТС все наладилось. Но вот насчет фразы " Батьки просто псують життя своїй дочці."...Да, я так понимаю там родители далеко не "подарки", но что бы они не делали, говорили и т.п. решения принимает жена ТС, она взрослая мадам, которая взяла на себя ответственность стать мамой 3их детей, не говорю уже о ее роли жены!!!!!!!!И обвинять во всем только ее родителей не правильно в корне, или она невменяемая???

Ну и как уже выше говорилось, в любом семейном конфликте, всегда виноваты обе стороны. Надеюсь, опять же, обоим сторонам хватит мудрости выйти из него достойно.

Главной складовой семейных (полноценных) отношений - это наличие двух субъектов. В ситуации есть третья сторона, которая попросту лишняя. Вот о чем я говорю. Родители есть совет, помощью и поддержка, но не как действие и инструмент.

Ясно. Діалог завершено. Дякую, думав буде цікавіше.

як прийшов - так і пішов.

Не интересно узкопрофильное общение с вами. Извините.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не интересно узкопрофильное общение с вами. Извините.

Роман, перш ніж щось говорити варто знати, про що йде мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка тут ситуація - ТС мовчить і не говорить. Тому важко щось говорити. Але не думаю, що батьки дружини його не хочуть бачити через те, що він, наприклад, щось не робить вдома, чи якась побутова проблема. Скоріше всього - тут фінансова сторона.

а може тещі слово РИБАЛКА - як червона тряпка бику? може тесть колись на рибалку їздив і її це бісило :D? а може, навпаки, тесть ніколи не їздив на рибалку, бо теща його не пускала, пиляла, і вони тепер обоє вважають "яка може бути, зятьок, в тебе рибалка, якщо ти зі своєю сімєю досі живеш в нашій квартирі?". і пиляють його - одна з принципу, інший - з заздрощів ))

я маю на увазі, що ніщо (квартира, рибалка, заробітки чи їх відсутність) не можуть стати приводом влазити в справи сімї і тим більше, використуовувати дітей для зясування цих питань, чи їхніми устами висказувати своє невдоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не интересно узкопрофильное общение с вами. Извините.

Роман, перш ніж щось говорити варто знати, про що йде мова.

Широкопрофильное мышление показало бы вам, что не всегда количество прожитых и реальных событий определяет опыт человека. Множество людей сталкиваются с простыми жизненными проблемами сотню раз, а решить их нету возможности. Сделаю итог: какая разница кто что прожил и что увидел, в нашей жизни главное расставлять приоритеты и понимать как работает постулат отношений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка тут ситуація - ТС мовчить і не говорить. Тому важко щось говорити. Але не думаю, що батьки дружини його не хочуть бачити через те, що він, наприклад, щось не робить вдома, чи якась побутова проблема. Скоріше всього - тут фінансова сторона.

я маю на увазі, що ніщо (квартира, рибалка, заробітки чи їх відсутність) не можуть стати приводом влазити в справи сімї і тим більше, використуовувати дітей для зясування цих питань, чи їхніми устами висказувати своє невдоволення.

Не згідний. Якщо дружина займається вихованням дітей, чоловік фактично не забезпечує сім'ю, а сидять на шиї батьків до цих пір - то мають повне право втручатись. Батьки не вічні. Хоча це вже більше на відповідальності батьків чоловіка, чому вони його таким виховали. Не стосується ситуації ТС, бо не відомі нюанси, яка у нього ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В социуме всегда должна устанавливаться иэрархия, без которой отношения попросту невозможны. Мир жесток, принципы и постулаты не меняются уже около 1200 лет. Скажу следующее, мужчина должен завоевать уважение и авторитет в обществе, сегодня говорим о семье. Иерархия распределилась четко между родителей. Родители и дети - это два общества, который хоть и связаны между собой, но каждый должен иметь своего ватажка и лидера. В семье молодой - его попросту нету. (думаю просто обьяснил свою позицию на языке социума, группирования и общества).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Широкопрофильное мышление показало бы вам, что не всегда количество прожитых и реальных событий определяет опыт человека. Множество людей сталкиваются с простыми жизненными проблемами сотню раз, а решить их нету возможности. Сделаю итог: какая разница кто что прожил и что увидел, в нашей жизни главное расставлять приоритеты и понимать как работает постулат отношений.

Роман, от коли ви одружитесь, будете мати тещу і тестя, будуть дітки - от тоді зрозумієте про що я, а так - ви поки що теоретик у цих питаннях, навіть якщо б працювали сімейним психологом.

поради можна давати лише, якщо прожив подібний досвід, пройшов подібні випробування.

особисто я пройшов подібне, тому знаю і відчуваю про що пише ТС. ви ні, тому діалог вести безглуздо - ви навіть не розумієте про що саме я пишу

Яка тут ситуація - ТС мовчить і не говорить. Тому важко щось говорити. Але не думаю, що батьки дружини його не хочуть бачити через те, що він, наприклад, щось не робить вдома, чи якась побутова проблема. Скоріше всього - тут фінансова сторона.

я маю на увазі, що ніщо (квартира, рибалка, заробітки чи їх відсутність) не можуть стати приводом влазити в справи сімї і тим більше, використуовувати дітей для зясування цих питань, чи їхніми устами висказувати своє невдоволення.

Не згідний. Якщо дружина займається вихованням дітей, чоловік фактично не забезпечує сім'ю, а сидять на шиї батьків до цих пір - то мають повне право втручатись. Батьки не вічні. Хоча це вже більше на відповідальності батьків чоловіка, чому вони його таким виховали. Не стосується ситуації ТС, бо не відомі нюанси, яка у нього ситуація.

не мають право втручатись - вони надали квартиру у користування, але це не дає їм права влазити у життя дітей, і тим більше вставати між ними.

p.s. коли ви даєте комусь на дейкий час дрил та молоток - це не дає вам право приходити і робити ремонт на свій лад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка тут ситуація - ТС мовчить і не говорить. Тому важко щось говорити. Але не думаю, що батьки дружини його не хочуть бачити через те, що він, наприклад, щось не робить вдома, чи якась побутова проблема. Скоріше всього - тут фінансова сторона.

а може тещі слово РИБАЛКА - як червона тряпка бику? може тесть колись на рибалку їздив і її це бісило :D? а може, навпаки, тесть ніколи не їздив на рибалку, бо теща його не пускала, пиляла, і вони тепер обоє вважають "яка може бути, зятьок, в тебе рибалка, якщо ти зі своєю сімєю досі живеш в нашій квартирі?". і пиляють його - одна з принципу, інший - з заздрощів ))

я маю на увазі, що ніщо (квартира, рибалка, заробітки чи їх відсутність) не можуть стати приводом влазити в справи сімї і тим більше, використуовувати дітей для зясування цих питань, чи їхніми устами висказувати своє невдоволення.

Йдучи жити в прийми, треба бути готовим до всіляких життєвих"фокусів". В даному випадку у тещі ( емоційний триндєц), спрацювало" а ти заробив на цю хату",рулює там теща, судячи з розповіді ТС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В социуме всегда должна устанавливаться иэрархия, без которой отношения попросту невозможны. Мир жесток, принципы и постулаты не меняются уже около 1200 лет. Скажу следующее, мужчина должен завоевать уважение и авторитет в обществе, сегодня говорим о семье. Иерархия распределилась четко между родителей. Родители и дети - это два общества, который хоть и связаны между собой, но каждый должен иметь своего ватажка и лидера. В семье молодой - его попросту нету. (думаю просто обьяснил свою позицию на языке социума, группирования и общества).

і де ж цікаво таких теорій начитались?

за вашою теорією в ідеалі всі чоловіки у суспільстві - суцільні авторитети і поважні люди. як тоді жити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Широкопрофильное мышление показало бы вам, что не всегда количество прожитых и реальных событий определяет опыт человека. Множество людей сталкиваются с простыми жизненными проблемами сотню раз, а решить их нету возможности. Сделаю итог: какая разница кто что прожил и что увидел, в нашей жизни главное расставлять приоритеты и понимать как работает постулат отношений.

Роман, от коли ви одружитесь, будете мати тещу і тестя, будуть дітки - от тоді зрозумієте про що я, а так - ви поки що теоретик у цих питаннях, навіть якщо б працювали сімейним психологом.

поради можна давати лише, якщо прожив подібний досвід, пройшов подібні випробування.

особисто я пройшов подібне, тому знаю і відчуваю про що пише ТС. ви ні, тому діалог вести безглуздо - ви навіть не розумієте про що саме я пишу

Зарабатывать надо больше, удовлетворять жену. Тогда и не сунется в ваши отношения никто))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не мають право втручатись - вони надали квартиру у користування, але це не дає їм права влазити у життя дітей, і тим більше вставати між ними.

p.s. коли ви даєте комусь на дейкий час дрил та молоток - це не дає вам право приходити і робити ремонт на свій лад.

Якщо не можеш змінити ситуацію, то зміни її місце. Треба переїзжати і все. Я не думаю, що ТС-а теща не взлюбила ото тільки зараз. Це було на протязі років, він знав куди йде і чим це може вилізти. Працювати на двох роботах, дружина хай йде також на підробітки та знімати свою квартиру, де ТС буде хозяїн, от і все. Тільки це треба було робити з самого початку, а не зараз, коли вже є троє дітей..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу блин, ввязался в диалог, зачем....Лучше буду работать. А не херней мается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу блин, ввязался в диалог, зачем....Лучше буду работать. А не херней мается.

Люто плюсую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Широкопрофильное мышление показало бы вам, что не всегда количество прожитых и реальных событий определяет опыт человека. Множество людей сталкиваются с простыми жизненными проблемами сотню раз, а решить их нету возможности. Сделаю итог: какая разница кто что прожил и что увидел, в нашей жизни главное расставлять приоритеты и понимать как работает постулат отношений.

Роман, от коли ви одружитесь, будете мати тещу і тестя, будуть дітки - от тоді зрозумієте про що я, а так - ви поки що теоретик у цих питаннях, навіть якщо б працювали сімейним психологом.

поради можна давати лише, якщо прожив подібний досвід, пройшов подібні випробування.

особисто я пройшов подібне, тому знаю і відчуваю про що пише ТС. ви ні, тому діалог вести безглуздо - ви навіть не розумієте про що саме я пишу

Зарабатывать надо больше, удовлетворять жену. Тогда и не сунется в ваши отношения никто))

добре, прийдіть і розкажіть про це вашому батькові, згадуючи, важкі 90-ті. ви були маленький ще, тому не відчували всю повноту краху системи, коли і заробити радий, та немає де.

сподіваюсь вас мине подібного роду досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу блин, ввязался в диалог, зачем....Лучше буду работать. А не херней мается.

ти чого так швидко здався ??? йди до кінця, відстоюй власну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Широкопрофильное мышление показало бы вам, что не всегда количество прожитых и реальных событий определяет опыт человека. Множество людей сталкиваются с простыми жизненными проблемами сотню раз, а решить их нету возможности. Сделаю итог: какая разница кто что прожил и что увидел, в нашей жизни главное расставлять приоритеты и понимать как работает постулат отношений.

Далеко не завжди те, що ти знаєш в теорії зможеш застосувати на практиці

А в даному питанні якраз важливим є досвід тих, хто мав подібні ситуації на практиці. А в теорії можна багато про що роздумувати, а на ділі вийде пшик. Тому різниця є велика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...