Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно сімейного права


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Це кошмар. Я думала, таке лише у фільмах буває. Немає нічого гіршого, коли батьки отак лізуть в чужу сім'ю.

На жаль, Оля, це реальність.... Як би не знав, що мій знайомий не зареєстрований на борді, точно подумав би що Іван - то він. Історія як "злизана"з життя мого знайомого. На жаль, там вплив тещі переважив, вони подають на розлучення.. Відносно того, що казав вам священик на вінчані - ІСТИНА! Любов до батьків пропорційна відстані))) В мене теща живе в іншому кінці міста, і стосунки відносно гарні.Вірю, в ТС все складеться гарно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

Це кошмар. Я думала, таке лише у фільмах буває. Немає нічого гіршого, коли батьки отак лізуть в чужу сім'ю.

На жаль, Оля, це реальність.... Як би не знав, що мій знайомий не зареєстрований на борді, точно подумав би що Іван - то він. Історія як "злизана"з життя мого знайомого. На жаль, там вплив тещі переважив, вони подають на розлучення.. Відносно того, що казав вам священик на вінчані - ІСТИНА! Любов до батьків пропорційна відстані))) В мене теща живе в іншому кінці міста, і стосунки відносно гарні.Вірю, в ТС все складеться гарно.

я так розумію теща все це робить лише з позиції "любові" до дочки та онуків.

ось це яскравий приклад так званої "материнської юбові", котра не дарує любов, а портить життя, в прямому та переносному значеннях.

p.s. прикріпив гарну книгу Анатолія Некрасова "Материнская любовь" - дуже цікава та корисна для прочитання - особливо матерям та дітям

Материнская Любовь.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут явно щось не те. Щоб наважитись на розлучення, маючи трьох маленьких дітей, жінці потрібні більш вагомі причини. Або ви про ці причини не знаєте, або не розповідаєте про них тут, або вона і не збирається розлучатись, а просто шантажем чогось від вас хоче добитись, а значить скоро озвучить

Вчора ввечері розмовляв з нею по телефону, і вона мені виставила умову -- "Якщо хочеш щоб ми зійшлись і т.д., то тобі треба зустрітись з моїми батьками і попросити в них пробачення" А коли я запитав хто змінив серцевину, то вона відповіла " Мій батько змінив, я його попросила" -- ( тобто вигоражує його ) .... А потім при розмові я запитав "а де серцевина ??? Вдома ???" Дружина відповіла "Батько забрав серцевину і ключі від неї, і сказав що коли ми помиримось - то він приїде і поставить її назад ..."

Висновок один , вона не проти й помиритись, бо сварка була в мене з її батьками ... Але на неї впливають її батьки, і вона напевне зараз не знає як їй поступити... І колеться і хочеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут явно щось не те. Щоб наважитись на розлучення, маючи трьох маленьких дітей, жінці потрібні більш вагомі причини. Або ви про ці причини не знаєте, або не розповідаєте про них тут, або вона і не збирається розлучатись, а просто шантажем чогось від вас хоче добитись, а значить скоро озвучить

Вчора ввечері розмовляв з нею по телефону, і вона мені виставила умову -- "Якщо хочеш щоб ми зійшлись і т.д., то тобі треба зустрітись з моїми батьками і попросити в них пробачення" А коли я запитав хто змінив серцевину, то вона відповіла " Мій батько змінив, я його попросила" -- ( тобто вигоражує його ) .... А потім при розмові я запитав "а де серцевина ??? Вдома ???" Дружина відповіла "Батько забрав серцевину і ключі від неї, і сказав що коли ми помиримось - то він приїде і поставить її назад ..."

Висновок один , вона не проти й помиритись, бо сварка була в мене з її батьками ... Але на неї впливають її батьки, і вона напевне зараз не знає як їй поступити... І колеться і хочеться...

це вже шанс - варто сходити і поговорити

2 взрослых челоыека, 3-е детей, как родители вообще лезть могут?

деякі дорослі до самої старості допускають керувати собою зі сторони батьків - синдром мамінькіного синочка не залежить від віку

мова не про ТС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так, з досвіду, якщо теща та тесть грають в "шпіонскіє ігри" треба мочити в відповідь) і в ідеалі зїхати з їх квартири

що до документів, раджу написати заяву в міліцію, мол .... тесть забрав паспорта й не відає))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую за різкість, ви (обоє) в якій атмосфері і з якою метою трьох дітей народжували?

Невже за рік все так змінилося?

Це не повчання, а дуже важливо для розуміння дійсних мотивів у поведінці обох.

Живемо ми разом вже 6 років, після весілля прожили менше року разом з тещею, потім дружини з нею посварилась і ми переїхали до моїх батьків, прожили більше 3-ох років (все було нормально), за цей час тестьбудував хату в Підгайцях , і коли побудував то віддав дружині від квартири і сказав що ми можемо там жити, ми переїхали, все як раніше було нормально, народився другий син, потім третій... І це було до того поки пів року назад жінка не почала активно спілкуватись з тещею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живемо ми разом вже 6 років, після весілля прожили менше року разом з тещею, потім дружини з нею посварилась і ми переїхали до моїх батьків, прожили більше 3-ох років (все було нормально), за цей час тестьбудував хату в Підгайцях , і коли побудував то віддав дружині від квартири і сказав що ми можемо там жити, ми переїхали, все як раніше було нормально, народився другий син, потім третій... І це було до того поки пів року назад жінка не почала активно спілкуватись з тещею

я так розумію квартира все одно їхня - тому це не вихід в такій ситуації варто рвати всі прив'язки до тестя з тещою і знищувати всі важелі впливу на вашу сім'ю. тому варіант знімати квартиру і думати про свою - більш вагомий аргумент для укріплення сім'ї та знищення впливу негативно налаштованих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері розмовляв з нею по телефону, і вона мені виставила умову -- "Якщо хочеш щоб ми зійшлись і т.д., то тобі треба зустрітись з моїми батьками і попросити в них пробачення" А коли я запитав хто змінив серцевину, то вона відповіла " Мій батько змінив, я його попросила" -- ( тобто вигоражує його ) .... А потім при розмові я запитав "а де серцевина ??? Вдома ???" Дружина відповіла "Батько забрав серцевину і ключі від неї, і сказав що коли ми помиримось - то він приїде і поставить її назад ..."

Висновок один , вона не проти й помиритись, бо сварка була в мене з її батьками ... Але на неї впливають її батьки, і вона напевне зараз не знає як їй поступити... І колеться і хочеться...

Іване, мирися друже, навіть не думай. Вирішуй проблеми по мірі їх надходження. Просто, іншим разом будь мудріший)))) Дай Бог тобі можливість, з часом, вирішити питання з власним житлом, бо це - один з головних "козирів"твоєї тещі. Тримайся, все буде добре!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є коханець

або якщо батьки вирішують з ким жити дочці а вона своєї голови не має

або її батьки вирішують шо ти маєш робити в цьому житті а ти з цим не згідний

то як не прикро але тра розводитись.

Дітей можна виховувати і підтримувати на відстані. Будеш старатись залишитись в сім"ї - будуть дітей проти тебе настроювати. А якщо жінка з часом отямиться, теща усвідомить що гроші не тільки в городі або грузчиком заробляються, ну і зрештою ти готовий для дітей зберегти сім"ю то можна і зійтися.

імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є коханець

або якщо батьки вирішують з ким жити дочці а вона своєї голови не має

або її батьки вирішують шо ти маєш робити в цьому житті а ти з цим не згідний

то як не прикро але тра розводитись.

Дітей можна виховувати і підтримувати на відстані. Будеш старатись залишитись в сім"ї - будуть дітей проти тебе настроювати. А якщо жінка з часом отямиться, теща усвідомить що гроші не тільки в городі або грузчиком заробляються, ну і зрештою ти готовий для дітей зберегти сім"ю то можна і зійтися.

імхо...

дітей будуть налаштовувати проти тата завжди, крім випадків коли це не є важелем впливу - така у більшості наших жінок натура, на жаль, вони вважають що діти - то є іграшка, котрою можна наказувати і керувати чоловіком, у випадку його "не правильної" поведінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є коханець

або якщо батьки вирішують з ким жити дочці а вона своєї голови не має

або її батьки вирішують шо ти маєш робити в цьому житті а ти з цим не згідний

то як не прикро але тра розводитись.

Дітей можна виховувати і підтримувати на відстані. Будеш старатись залишитись в сім"ї - будуть дітей проти тебе настроювати. А якщо жінка з часом отямиться, теща усвідомить що гроші не тільки в городі або грузчиком заробляються, ну і зрештою ти готовий для дітей зберегти сім"ю то можна і зійтися.

імхо...

На рахунок коханця не впевнений ...

"Батьки вирішують з ким жити дочці а вона своєї голови не має" - 100%

"Батьки вирішують шо ти маєш робити в цьому житті а ти з цим не згідний" - 100%

але розводитись не хочу...

Стосовно впливу батьків, я думаю що треба трохи почекати, не злитись, --- час покаже...

А дружині спочатку задав декілька питань...

"Визначись стосовно того, що для тебе дорожче --- сімя, діти чи стосунки твоїх батьків зі мною, їхні вказівки і т.д.???" І ще запитав " Як ти поясниш дітям коли вони підростуть, чому ми розійшлись ??? Скажеш що я посварився з дідом та бабою??? Ну і ще декілька питань в тому роді ....

А потім висказав свою позицію ...

"Твох батьків я знати не знаю, і знати не хочу --- а миритись тим більше " , " Я з ними посварився із-за того що вони наговорюють дітей і т.д., накричав, скаазав щоб не пхали носа в мій кошильок і сімю, а вони мене вигнали нафіг, з дітьми не дають зустрічатись, не допускають додому і найняли адвоката для розводу ( це так мені дружина сказала ) і хочуть нас розвести + в мене появились проблеми з серцем...." "То може нехай вони просять в мене пробачення , і т.д. ???"

Саме головне що після цього сказала що можу прийти до дітей сьогодні в 20-00 , чому так пізно -- бо теща буде до 19-30 дома, а потім їде на хату -- так вона мені пояснила...

Сходжу сьогодні, з глазу на глаз краще говорити, та й за дітьми скучився --- заодно їм подаруночків принесу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок коханця не впевнений ...

"Батьки вирішують з ким жити дочці а вона своєї голови не має" - 100%

"Батьки вирішують шо ти маєш робити в цьому житті а ти з цим не згідний" - 100%

але розводитись не хочу...

Стосовно впливу батьків, я думаю що треба трохи почекати, не злитись, --- час покаже...

А дружині спочатку задав декілька питань...

"Визначись стосовно того, що для тебе дорожче --- сімя, діти чи стосунки твоїх батьків зі мною, їхні вказівки і т.д.???" І ще запитав " Як ти поясниш дітям коли вони підростуть, чому ми розійшлись ??? Скажеш що я посварився з дідом та бабою, і того ??? Ну і ще декілька питань в тому роді ....

А потім висказав свою позицію ...

"Твох батьків я знати не знаю, і знати не хочу --- а миритись тим більше " , " Я з ними посварився із-за того що вони наговорюють дітей і т.д., накричав, скаазав щоб не пхали носа в мій кошильок і сімю, а вони мене вигнали нафіг, з дітьми не дають зустрічатись, не допускають додому і найняли адвоката для розводу ( це так мені дружина сказала ) і хочуть нас розвести + в мене появились проблеми з серцем...." "То може нехай вони просять в мене пробачення , і т.д. ???"

Саме головне що після цього сказала що можу прийти до дітей сьогодні в 20-00 , чому так пізно -- бо теща буде -- так вона мені пояснила...

Сходжу сьогодні, з глазу на глаз краще говорити, та й за дітьми скучився --- заодно їм подаруночків принесу

думаю можна взяти із собою друга. котрий "вхож" у сім"ю, наприклад кума. при чужій людині ексцесів не буде, дітям буде радісно і будуть подарунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть сопли...мужик.

Чоловік, котрий признає свої слабі сторони - сильніший ніж сопливі "крутелики"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди, який там коханець - дружина в декреті, збирається народжувати третю дитину ))

розкажу одну історію. мій кум жив з сімєю в 4-кімн. квартирі тещі (разом з нею). на момент народження третьої дитини посварився з тещею і переселився жити в 1-кімн. маленьку квартиру з сімєю. теща продала ту квартиру, купила собі 3 кімн., свому сину 1-кімн. (живе сам, сімї немає). пройшло 7 років, діти кума ростуть, сам він шось там рипається будувати мансарду (квартира на останньому поверсі) для збільшення площі, але по факту живуть дуже незручно, дітям треба ж свої кімнати, вони дорослішають. так от теща зате на це все дивиться як переможець і навіть не задумується про те, що в її волі було і є зробити життя хоча б своєї дочки і внуків (про кума не кажу) кращим в плані житлової площі. але вона навіть нічого не хоче про це думати, бо вважає, що зять МОЖЕ ПРЕТЕНДУВАТИ КОЛИСЬ (умовно - у випадку розлучення) на частину квартири як спільне майно сімї. ну не дурепа??? що характерно, що в свій час та теща розвелася з своїм чоловіком, і періодично промивала доці мізки в дусі "всі чоловіки козли", "твій тільки дітей робити вміє", "на квартиру сам чого не заробив" і т.д. І сама моделює ситуації в доці голові про те, що колись вона все таки розведеться, і що хоч чоловіка можна буде вигнати, бо ж інакше прийдеться знову сваритися за ті квадратні метри! але ж вона цього (хай навіть гіпотетичного) найгіршого варіанту в житті не допустить, зять нічого так просто не отримає!!! вона вже перемогла, хай і на зло всім, на зло своїм же внукам, які сплять один в одного на головах... на щастя, кума дружина ще клепку в голові має, і вірить в цілісніть їх шлюбу незважаючи навіть на такі життєві трудності.

що хотів цим сказати - мені здається, що проблема такого поганого відношення до ТС з боку його тещі і тестя криється глибше, можливо навіть в них самих якась в житті нескладуха, криза, і вони несвідомо її переносять на сімю дочки. може бути і таке, що вони не хочуть довірити/передати свою ВЛАСНІСТЬ (квартиру) в руки такого чоловіка (не вежливо, що він є батьком трьох їхніх внуків), який грубо кажучи сам на квартиру не заробив, а тільки дітей наробив (ТС, без образ, діти - то святе, ти взагалі молодець!). і через це їх так жорстко крутить, що вони як в історії з моїм кумом, навіть готові споганити життя своїй дочці і дітям, тільки б зятя не допустити в майбутньому до будь-яких теоретичних прав на ті квадратні метри. можливо, сказався переїзд батьків за місто. "а той тунєядєц спочатку дочуку забрав, а тепер як ми переїхали, то і на хату мітить! а як розвдеться, то ще й відсудить половину". ну, типу того, ви зрозуміли. може навіть вони ще до переїзда вирішували собі майбутню долю квартири і десь наслухалися різних "порад" від знайомих або юристів. в таких станах люди перестають бути добрими, совісними, справедливими, їм аби гірше комусь зробити. це все, звичайно, ІМХО, але повірте, коли люди починають думати про свою ВЛАСНІСТЬ і про те, що хтось інший може (навіть з імовірністю 1%) на неї претендувати, то в них зносить дах! брат іде на брата, дружина на чоловіка, батьки - на своїх же дітей! тут тесть і теща вирішили діяти на випередження, але перегнули троха. зараз напевно вже остили трохи і починаються інтерпретації, ультиматуми, вимоги... головне сприймати будь-яку їхню позицію спокійно і так само спокійно розжовувати їм своє бачення.

може бути, що чисто батьківський інстинкт зіграв, і вони злякалися, що сімейна сварка може перерости в рукоприкладство, і тут їм хоч кола на голові теши, але ніяк їм не доведеш, що ті сварки саме через них відбуваються.

з дружиною ТС говорите правильно, я це називаю "внушеніє" і сам часом до такого вдаюся зі своєю ))) але тут важливо не перегнути, щоб вона не почала в усьому себе винуватити і замикатися, роздиратися між своїми батьками і своїми дітьми.

а от тещі я б висказав ВСЕ і ПО ПОВНІЙ (але в приватній бесіді, щоб дружина не чула)! Про власність, заробітки, старість і повагу, про те, що діти ростуть і прагнуть в усьому розбиратися, шукати правду, і про те, що вони можуть "і не понять", і проклинати потім бабу з дідом за те, що росли без батька. і про те, що їм має мама казати - що баба вирішила, що їм без ТАКОГО тата краще ніж з ним? і ще багато чого, про що в силу етичних міркувань писати не буду.

можливо акуратно тему житла підняти спочатку перед дружиною, а потім і перед ними. дати їм зрозуміти, що це не повинно бути яблуко роздора, як і спосіб ТС заробляння грошей.

раджу також вам задуматися стратегічно над питанням придбання ВЛАСНОГО житла (або оренди) для своєї сімї. після того, як будете жити не в квартирі тестя, вони взагалі здуються і не матимуть жодного виправдання, щоб псувати вам життя! і дружині стане психологічно легше протистояти тещиним "козням" і легше приймати вашу сторону.

фух, дякую за увагу! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в ситуації з ТС, так і в ситуації кума Abrikos, батьки нічого нікому не винні, ні дітям, ні внукам, ні зятям. Хай заробляють на квартиру. Якщо голова є - то все можливо зробити. Ну невже батьки все життя горбатились на квадратні метри, щоб їх потім віддати дітям і самим ютитиь в хрущовках, общагах і т.д.? Я рахую це не правильно. ТС, до речі, так і не відповів, яка причина сварки з батьками дружини. Можливо все-ж таки проблема в квадратних метрах та його малих заробітках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть сопли...мужик.

Чоловік, котрий признає свої слабі сторони - сильніший ніж сопливі "крутелики"

Признавати і висвітлювати і плакатись, це інше. Встав, пішов і зробив норм. Порад питає в гуру психологів і юристів. Це виглядає, я мудак не можу вирішити свої проблеми, а раскажите что и как делать то.. Стекло вибіл, сердце болит, почки отпадаю еще і ваще.

Жесть сопли...мужик.

ростеш дебілом...2105313.gif

ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть сопли...мужик.

Чоловік, котрий признає свої слабі сторони - сильніший ніж сопливі "крутелики"

Признавати і висвітлювати і плакатись, це інше. Встав, пішов і зробив норм. Порад питає в гуру психологів і юристів. Це виглядає, я мудак не можу вирішити свої проблеми, а раскажите что и как делать то.. Стекло вибіл, сердце болит, почки отпадаю еще і ваще.

друже, тобі скільки років? який стаж сімейного життя? скільки дітей? живеш сам чи з батьками/дружиною?

дай нам будь ласка відповідь і тоді ми зрозуміємо, що перед нами людина, котра щось вирішує, знає як треба Встати і зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть сопли...мужик.

Чоловік, котрий признає свої слабі сторони - сильніший ніж сопливі "крутелики"

Признавати і висвітлювати і плакатись, це інше. Встав, пішов і зробив норм. Порад питає в гуру психологів і юристів. Це виглядає, я мудак не можу вирішити свої проблеми, а раскажите что и как делать то.. Стекло вибіл, сердце болит, почки отпадаю еще і ваще.

друже, тобі скільки років? який стаж сімейного життя? скільки дітей? живеш сам чи з батьками/дружиною?

дай нам будь ласка відповідь і тоді ми зрозуміємо, що перед нами людина, котра щось вирішує, знає як треба Встати і зробити.

Хороші питання. Просто вважаю з такими питаннями чоловік не повинен звертатись на борду. Проблеми виникли, вирішуй саменький. Таке життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна порада ініціатору теми: Зніми квартиру 2-3-х кімнатну, живи з сімєю. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші питання. Просто вважаю з такими питаннями чоловік не повинен звертатись на борду. Проблеми виникли, вирішуй саменький. Таке життя.

відповіді немає на мої питання немає. по вашій відповід можу сказати одне - юнацький максималізм та ЧСВ. життя прижме, не дай Боже, не лише на борду писати почнете, але ще багато куди, аби вирішити проблему.

Одна порада ініціатору теми: Зніми квартиру 2-3-х кімнатну, живи з сімєю. Все.

а ось це, Роман, слушна порада

26 років неодружений, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну невже батьки все життя горбатились на квадратні метри, щоб їх потім віддати дітям і самим ютитиь в хрущовках, общагах і т.д.?

так ніхто і не каже, що батьки комусь щось винні. захочуть - самі дадуть, а не захочуть - заберуть з собою, чи що? ))

але батьківські квадратні метри не повинні бути приводом для розхитування човна. проблема дозволити дітям і внукам пожити? так і кажіть, стимулюйте до придбання своєї квартири, піднімайте ці питання, якщо ТС досі їх не піднімав.

тим більше, тут же зовсім інша ситуація - батьки мають хату і живуть собі там.

і це добре, що на старості є кому віддати нажите... а як немає кому? або не буде кому? або скаже внук - "мені не треба, діду, твоя квартира, мені тато треба був, коли я в ній жив, а ти його вигнав". тьфу-тьфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...