Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно сімейного права


inhelp

Рекомендовані повідомлення

сеолуцьк плюсує четь не кожний пост романа, піднімаючи карму,це якось підозріло

Клони ;) Різниця між нами - я не на стільки агресивно налаштований, але позицію Романа підтримую на всі сто, на відміну від всіх інших.

у Романа немає позиції - є теорія, котру він намагається видати за позицію. але щоб була позиція потрібне щось більше ніж слова. потрібний грунт, прожитого досвіду

Згідний з Вами на всі 100. Колись була група НУ-НУ( НА-НА), і була ту них пісня про ескімоса і попуаса, які росповідали один одному по сніг і жару... Я не агітую всіх сваритись з дружинами, викидати тещу з енного поверху, ні, Боже збережи))) Просто ділитись можна тільки тим( я про досвід), що сам пережив на власній шкурі. Все інше - прочитана інструкція. Без образ, і зі всією повагою до всіх дописувачів в темі. Всіх з заступаючим Святом.

Почва есть ,вывод. Зарабатывать больше, тратить больше, не давать слабинку и быть мужчиной. Любить и уважать жену. все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

ну так будь мужиком зніми квартиру, живи сам.

Ненавижу квартирную площадь. Живу сам.

-100 будет и в Базилик пойду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почва есть ,вывод. Зарабатывать больше, тратить больше, не давать слабинку и быть мужчиной. Любить и уважать жену. все.

Аксіома.... Але є й нюанси, так би мовити, життєві "фокуси", які не "підгониш" під цей стандарт. Знаю випадки - заробляє, витрачає, не "сопля", любить і поважає, результат - поки він поважав і заробляв, вона пішла до іншого. Чого? Не повірите - уваги бракувало, особистої присутності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так будь мужиком зніми квартиру, живи сам.

Ненавижу квартирную площадь. Живу сам.

-100 будет и в Базилик пойду.

невже на квартиру сам заробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так будь мужиком зніми квартиру, живи сам.

Ненавижу квартирную площадь. Живу сам.

-100 будет и в Базилик пойду.

невже на квартиру сам заробив?

Живу не на квартире. Заработал не сам, но участвовать непосредственно, конечно.

Какая разница, где, кто, что живет. Я счастлив, работаю над благами и увеличением наслаждения. Жены и детей нету. А вы счастливы??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу не на квартире. Заработал не сам, но участвовать непосредственно, конечно.

Какая разница, где, кто, что живет. Я счастлив, работаю над благами и увеличением наслаждения. Жены и детей нету. А вы счастливы??

ну тоді все зрозуміло - мужик, реально -мужик. все сам вирішує, досвіду хоч відбавляй

дякую, я щасливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про історію про кума, якого жаба давить що теща живе в трьох кімнатній а він в однокімнатній.

погоджусь, що кум теж недалекоглядний, мав би передбачити заздалегідь, що купити квартиру маючи 2 і більше дітей стає набагато складніше, і проблема в нього є. але він лишився сам на сам з цією проблемою, це його ноша, в тещі нічого не просив, а тим паче не вимагав. сварилися вони взагалі не по квартирному питанню. мова не про те, давить його жаба чи ні (це знову ж таки, ваша не зовсім вірна інтерпритація моїх слів), він не заздрить і не винить нікого в своїй ситуації.

мова про те, що старші люди, які мають внуків, повинні самі зрозуміти, що їм на тому світі квадратні метри не потрібні, і хай не для зятів чи невісток вони щось залишать, так хоч про внуків хай подумають. тут кількома постави вище АнімаНуар вірно це ж саме сказав.

а в ситуації кума, я повторюся, якщо абстрагуватися від відносин "теща - зять" і розглядати лише "теща - внуки", то що заважає людині допомогти їм, маючи таку можливість. нє, вона краще буде дивитися як внукам тісно живеться і капати дочці на зятя, при цьому вважаючи себе правою на 100%, ніж запропонувати свою допомогу. кум просто тепер принципово її нічого не просить, а квартирне питання не піднімає взагалі, а вона принципово про покращення житлових умов для дочки і внуків навіть не думає. в мене колись (на ДН дочки, святкували в тій маленькій однушці) спитала - "вы тоже считаете, что я не права в квартирном вопросе?", а в очах щире таке здивування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crazyromaha, різниця велика, перед тим як тикати носом що хтось живе не в своїй квартирі, треба самому заробити на ту квартиру чи хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crazyromaha, різниця велика, перед тим як тикати носом що хтось живе не в своїй квартирі, треба самому заробити на ту квартиру чи хату.

Есть че?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crazyromaha, сказав свою позицію - добре. Нащо стільки повторюватись?

Не понимают. Спрашивают. Отвечаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про історію про кума, якого жаба давить що теща живе в трьох кімнатній а він в однокімнатній.

а в ситуації кума, я повторюся, якщо абстрагуватися від відносин "теща - зять" і розглядати лише "теща - внуки", то що заважає людині допомогти їм, маючи таку можливість. нє, вона краще буде дивитися як внукам тісно живеться і капати дочці на зятя, при цьому вважаючи себе правою на 100%, ніж запропонувати свою допомогу. кум просто тепер принципово її нічого не просить, а квартирне питання не піднімає взагалі, а вона принципово про покращення житлових умов для дочки і внуків навіть не думає. в мене колись (на ДН дочки, святкували в тій маленькій однушці) спитала - "вы тоже считаете, что я не права в квартирном вопросе?", а в очах щире таке здивування.

Abrikos, оффтоп, конечно, тема не про вашего кума, но захотелось поразмыслить). Конечно, теща могла бы помочь жене вашего кума, его детям и, в конце концов, ему...але є одне але, ну не должна, не обязана она это делать.И думать про "покращення житлових умов для дочки і внуків" тоже не обязана, это не ее проблема и не ее жизнь и злиться на нее не имеют права ни дочь, ни зять, ни внуки и даже вам нельзя ( а случилось это в тот момент, когда дочь вышла замуж и ответственность за нее легла на плечи ее мужа и стали они отдельной семьей).Ее вряд ли спрашивали, когда планировали этих самых внуков, потому, как бы не позиционировалось, что это ее внуки, думаю она их любит, но жилье для них, проблема не ее.Думаю, стоит оставить старушку в покое, а то она, небось, икает.

Позитив в этой истории в том, что на ДР дочери ее позвали и что зять с ней общается и ни о чем не просит, молодцы они, возможно благодаря этому, она захочет что то изменить в своих взглядах(но она не обязана этого делать!!!)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хочеться сказати, ясно точно одне-якщо дружина дізнається, що ТС обговорює її та її батьків , розвод неминучий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не интересно узкопрофильное общение с вами. Извините.

Роман, перш ніж щось говорити варто знати, про що йде мова.

Широкопрофильное мышление показало бы вам, что не всегда количество прожитых и реальных событий определяет опыт человека. Множество людей сталкиваются с простыми жизненными проблемами сотню раз, а решить их нету возможности. Сделаю итог: какая разница кто что прожил и что увидел, в нашей жизни главное расставлять приоритеты и понимать как работает постулат отношений.

знати, що треба робити в потрібній ситуації й дійсно це робити, коли дійсно попав в таку ситуацію, часто ну зовсім не те ж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crazyromaha, різниця велика, перед тим як тикати носом що хтось живе не в своїй квартирі, треба самому заробити на ту квартиру чи хату.

Есть че?

ну й те що ти мачо ми вже зрозуміли, можеш далі не пихтіти й ти ..... куди ти там збирався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, ну давайте порозмірковуємо )

безперечно, теща нікому нічого не винна, вона має повне право на старості років пожити спокійно, ні в кого ні про що не питаючи пораду і щоб ніхто її не вчив моралі. ІМХО, тут вже питання про те, що каже їй її внутрішній голос і чи не притупляється в людей на старості років совість. на рахунок того, що питання покращення житлових умов - це є виключно питання сімї кума, це я погоджуюся цілком. і про те, що теща не зобовязана про це думати, а кум зобовязаний - теж тру. але про що ж тоді їй думати залишається (крім здоровя)? ви б могли про щось інше 7 років думати, якби знали, що можете бути корисним дітям, але принципово цього не робите на зло зятю. і виправдовуєте себе лише тим, що то зять такия-сякий не зміг придбати самостійно житло? я більш ніж впевнений, що люди коли нарешті усвідомлюють, що їм треба було більше про нащадків думати, а не про себе, віддавати більше, то каються, і просять вибачення. але буває вже пізно. крім того, така егоїстична (чи як зараз модно казати "раціональний егоїзм") позиція тещі є поганим прикладом і для її дочки, і для внуків. крім того, вона ж якось це все дочці своїй пояснює, аргументовує (я писав про це вище) чому так сталося, що вона живе в 3 кімн., а та з дітьми в 1 кімн. для мене очевидно, що все з недовіри почалося і вона лише її роздуває, прививає недовіру підростаюючим поколінням. а що як через покоління дочка те ж саме буде думати по відношенню до жениха своєї дочки? не буде йому довіряти на зло своїм внукам.

про те, що хтось на когось злиться - теж не можу так сказати. кум з самого початку прийняв таку ситуацію, і пеняє тільки на себе, тобто він на тещу ніколи і не розраховував. можливо ви здивуєтеся, але вони спілкуються, один одного не цураються, на свята приходять в гості один до одного.

але ви уявіть, що ви прийшли до своїх дітей в гості в 1 кімн. квартиру, ви чудово розумієте, що їм важко так жити, часом нестерпно важко, ви бачите, що більшу частину кімнати займають ліжка і речі, між якими лише залишаються стежки щоб проходити, діти не можуть усамітнитися від батьків, батькі від дітей, немає навіть такого поняття як простір. ви можете запропонувати кращий варіант, але ви не пропонуєте. чому? це такий прояв любові можливо? ви впевнені, що потім не будете жаліти, що не зробили щось для дітей більше, ніж прийти в гості і принести торт? відчуття власної правоти переграє совість? можливо людині противно буде чути слова вдячності чи вона боїться або принципово не хоче вдячності від зятя? що б ви зробили на її місці? я радий, що зараз про ці питання я веду дискусію, думаю про це наперед, бо рідко взагалі про таке хочеш думати і маєш підставу. і хочу, щоб я при своїх таких думках залишався до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу допомогти порадою --- чи можу я зараз якось законним путем забрати дитину? Хочаб на 1-2 дні, на свята ... І так само чи має вона право так робити. І які я маю права в цій ситуації...

Мда... ото роздули, соплі, не мужик,хтось когось щось вчити почав,а посуті, людина спитала ось це,ВСЬО!

Я так думаю, що у нього тут багато друзів, тому і тут запитує, а не йде в гендель і алкашам щось доказує.

Ось прям відчуваю що ТС нормальний мужик, не алкаш, не синочок, просто дійшло до краю ось і "рубає"мужика,а це значить, що він жива, справжня людина, а не якийсь замкнутий урод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, ну давайте порозмірковуємо )

безперечно, теща нікому нічого не винна, вона має повне право на старості років пожити спокійно, ні в кого ні про що не питаючи пораду і щоб ніхто її не вчив моралі. ІМХО, тут вже питання про те, що каже їй її внутрішній голос і чи не притупляється в людей на старості років совість. на рахунок того, що питання покращення житлових умов - це є виключно питання сімї кума, це я погоджуюся цілком. і про те, що теща не зобовязана про це думати, а кум зобовязаний - теж тру. але про що ж тоді їй думати залишається (крім здоровя)? ви б могли про щось інше 7 років думати, якби знали, що можете бути корисним дітям, але принципово цього не робите на зло зятю. і виправдовуєте себе лише тим, що то зять такия-сякий не зміг придбати самостійно житло? я більш ніж впевнений, що люди коли нарешті усвідомлюють, що їм треба було більше про нащадків думати, а не про себе, віддавати більше, то каються, і просять вибачення. але буває вже пізно. крім того, така егоїстична (чи як зараз модно казати "раціональний егоїзм") позиція тещі є поганим прикладом і для її дочки, і для внуків. крім того, вона ж якось це все дочці своїй пояснює, аргументовує (я писав про це вище) чому так сталося, що вона живе в 3 кімн., а та з дітьми в 1 кімн. для мене очевидно, що все з недовіри почалося і вона лише її роздуває, прививає недовіру підростаюючим поколінням. а що як через покоління дочка те ж саме буде думати по відношенню до жениха своєї дочки? не буде йому довіряти на зло своїм внукам.

про те, що хтось на когось злиться - теж не можу так сказати. кум з самого початку прийняв таку ситуацію, і пеняє тільки на себе, тобто він на тещу ніколи і не розраховував. можливо ви здивуєтеся, але вони спілкуються, один одного не цураються, на свята приходять в гості один до одного.

але ви уявіть, що ви прийшли до своїх дітей в гості в 1 кімн. квартиру, ви чудово розумієте, що їм важко так жити, часом нестерпно важко, ви бачите, що більшу частину кімнати займають ліжка і речі, між якими лише залишаються стежки щоб проходити, діти не можуть усамітнитися від батьків, батькі від дітей, немає навіть такого поняття як простір. ви можете запропонувати кращий варіант, але ви не пропонуєте. чому? це такий прояв любові можливо? ви впевнені, що потім не будете жаліти, що не зробили щось для дітей більше, ніж прийти в гості і принести торт? відчуття власної правоти переграє совість? можливо людині противно буде чути слова вдячності чи вона боїться або принципово не хоче вдячності від зятя? що б ви зробили на її місці? я радий, що зараз про ці питання я веду дискусію, думаю про це наперед, бо рідко взагалі про таке хочеш думати і маєш підставу. і хочу, щоб я при своїх таких думках залишався до кінця.

правда в цьому всьому може бути один нюанс, що теща запропонувала куму якийсь момент, типу бізнс плану, мол зразу не заводити дітей, там то й там то напрягтися й в результаті чи квартиру віддасть чи коли продасть чотирикімнатну то докладе щоб в них двокімнатна получилась, а кум *забив болт*, мол хто хазяїн , я чи миші, й вчинив по своєму, тому й живе, так як живе, а теща живе так як живе, мол я пропонувала варіант, ти не погодився, то й пеняй на себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нюанс там був лише один - звідки та теща взяла 4к квартиру? розвелася з чоловіком і по праву мами (дискримінація про яку теж говорили) забрала дітей і квартиру собі. а квартиру ту її чоловіка батьки колись їм віддали... от так от. чоловік (покійний вже) нормальний мужик був, не сунув палки в колеса, любив дітей і залишив їм всю квартиру, собі заробив на іншу. на квартиру для внуків, нажаль, заробити вже не встиг.

вибачте за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, ну давайте порозмірковуємо )

безперечно, теща нікому нічого не винна, вона має повне право на старості років пожити спокійно, ні в кого ні про що не питаючи пораду і щоб ніхто її не вчив моралі. ІМХО, тут вже питання про те, що каже їй її внутрішній голос і чи не притупляється в людей на старості років совість. на рахунок того, що питання покращення житлових умов - це є виключно питання сімї кума, це я погоджуюся цілком. і про те, що теща не зобовязана про це думати, а кум зобовязаний - теж тру. але про що ж тоді їй думати залишається (крім здоровя)? ви б могли про щось інше 7 років думати, якби знали, що можете бути корисним дітям, але принципово цього не робите на зло зятю. і виправдовуєте себе лише тим, що то зять такия-сякий не зміг придбати самостійно житло? я більш ніж впевнений, що люди коли нарешті усвідомлюють, що їм треба було більше про нащадків думати, а не про себе, віддавати більше, то каються, і просять вибачення. але буває вже пізно. крім того, така егоїстична (чи як зараз модно казати "раціональний егоїзм") позиція тещі є поганим прикладом і для її дочки, і для внуків. крім того, вона ж якось це все дочці своїй пояснює, аргументовує (я писав про це вище) чому так сталося, що вона живе в 3 кімн., а та з дітьми в 1 кімн. для мене очевидно, що все з недовіри почалося і вона лише її роздуває, прививає недовіру підростаюючим поколінням. а що як через покоління дочка те ж саме буде думати по відношенню до жениха своєї дочки? не буде йому довіряти на зло своїм внукам.

про те, що хтось на когось злиться - теж не можу так сказати. кум з самого початку прийняв таку ситуацію, і пеняє тільки на себе, тобто він на тещу ніколи і не розраховував. можливо ви здивуєтеся, але вони спілкуються, один одного не цураються, на свята приходять в гості один до одного.

але ви уявіть, що ви прийшли до своїх дітей в гості в 1 кімн. квартиру, ви чудово розумієте, що їм важко так жити, часом нестерпно важко, ви бачите, що більшу частину кімнати займають ліжка і речі, між якими лише залишаються стежки щоб проходити, діти не можуть усамітнитися від батьків, батькі від дітей, немає навіть такого поняття як простір. ви можете запропонувати кращий варіант, але ви не пропонуєте. чому? це такий прояв любові можливо? ви впевнені, що потім не будете жаліти, що не зробили щось для дітей більше, ніж прийти в гості і принести торт? відчуття власної правоти переграє совість? можливо людині противно буде чути слова вдячності чи вона боїться або принципово не хоче вдячності від зятя? що б ви зробили на її місці? я радий, що зараз про ці питання я веду дискусію, думаю про це наперед, бо рідко взагалі про таке хочеш думати і маєш підставу. і хочу, щоб я при своїх таких думках залишався до кінця.

Согласна с вами полностью, увы мы не можем понять мотивы этой женщины, чем она руководствуется, не знаем что ждет их в будущем и кто о чем будет жалеть...К сожалению в жизни так часто бывает, вот он простой выход из положения, но люди в силу каких то своих соображений его не используют( не помогают, не уступают и т.п.), как говорит мой муж и много других людей "жизнь сложная штука".

История с недвижимостью в моей семье тоже не самая простая, как и со свадьбой и вообще, там где присутствует материальное часто все очень сложно между родней((( Так что, вам остается поддерживать ваших кумовей морально и пускай ценят то,что их маленькая квартирка принадлежит им, у некоторых семей и такой нет, люди большими семьями живут в арендованных квартирах, сама знаю не одну многодетную семью, которые живут в арендованном жилье, это намного тяжелее маленькой, но своей жилплощади) Нам всем нужно не забывать видеть то хорошее, что у нас есть, часто оно перед самым носом, а потому не ценим))) Извините, много букв, расфилософствовалась)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно не дуже приємна ситуація,але якось не з того ТС почав.Написав в розділі юрисдикція,а не в темі сім'я-дім.Назва теми про сімейні права,але сім'Їя де факто складається не з прав,а з обов'язків.

І як тут вже, дехто, писав,то для того щоб теща не вливала в мізки дружині кисельовщини,то треба ТС більше приділяти уваги дружині і дітям. Крім того ніяка жінка не любить,щоб говорили щось погане про її матір і батька.Якщо немає щось хорошого про них сказати,то краще мовчати. Мінімізувати відносини і спілкування з її батьками. Я так зрозумів,що в квартирі ще "замішаний" швагро,тобто син тещі і тестя,думаю теж варіант,що теща свого синочка більше любить і не проти квартиру дати йому. Тіпа зять кинув сімью,вони забирають дочку з онуками до себе,а квартира-синочку.

Хоча розібратись яка причина насправді важко.Тому самий кращий вихід - стати найкращим чоловіком для дружини і найкращим батьком для дітей.І не в грошах насправді справа.Увага,увага і ще раз увага!Проводьте більше часу з сім'єю. Думаю в кожного з борди є приклад сімєй з достатком,де чоловік заробляє багацько,купив квартиру(збудував хату),але сварок там теж не мало і розводів також.

Увагу,повагу і любов гроші ніколи не замінять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку я думав ТС хоче , щоб його пошкодували, але схоже він просто хотів безкоштовної юридичної поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...