Перейти до змісту

Поясніть механізм, чому рубль тягне за собою гривню?


foxx77

Рекомендовані повідомлення

фігня то все. не може курс завалитися на 150% від торгівлі з сусідом, який займає лише 25% експорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

фігня то все. не може курс завалитися на 150% від торгівлі з сусідом, який займає лише 25% експорту.

Ну й слава Богу. Значить хоть в цьому (в падінні гривні на 150 %) немає вини сусіда.

Але перед тим як вішати всіх собак на "жидів по-новому" в особі президента/прем*єра/голови НБУ, які, як ви стверджуєте, надрукували хуліард тріліонів гривень і купили на них собі всі долари, дайте відповідь на одне запитання:

Бандіт, ви - Фірташ (Ахмєтов, Коломойський, Єрємєєв, Палиця чи виберіть собі іншого персонажа).

Одним словом ви - бандит, єврей і потужний експортер української продукції. Ринок збуту без різниці (Європа, США чи Московія). Який курс гривні сьогодні вигідний для вас особисто (вибір з 4ох варіантів): 1) 8 грн. 2) 12 грн. 3) 16 грн. 4) 20 грн.

Вибрали? Добре. Тепер уявіть, що ви цей самий персонаж, але зараз 2010-2013 роки. Який вам курс вигідний? А чому ж він тоді в реалі був 8, а не 20? Може янукович був не лише крєпкій хазяйствєнік, але й геніальний економіст? Чи можливо він крав менше, ніж сьогоднішня верхівка? Ні? Тоді як інакше йому вдавалось одночасно друкувати гривню і втримувати курс? А він таки друкував, і при тому не слабо. Не полінуйтесь, а гляньте на сайті НБУ, як зростала грошова маса в країні за останні декілька років, і, можливо, перестанете повторювати мантри про друк грошей як єдину причину такого падіння, яке ми спостерігаємо сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ось теж запдався цим питанням чому рубль потягнув нривню на дно.

всі ваші заяви про війну, ато і політику я не приймаю!

ми розглядаємо падіння гривні не в часовому проміжку на пів року чи рік, а за останні 2-3 дні!

що у нас сталося за 3 дні? впала атомна бомба? були якісь переговори надважливі? вибори ? ну єдине що так це нова програма Яйценюка з урізанням бюджету. Але я не думаю що вона спровокувала такий ефект.

Я, як і топікстарте, вважаю що рос банки. або інші важливі фін. гравці на ринку Україи навмисне переводять свій капітал у долари, тобто скуповують їх у нас. іншого пояснення я не бачу. хоча я можу і помилятись, не фінансист.

було б дуже цікаво подивитись логи торгів валюти між банками. на місці гонтаревої я б зробив би цю інфу публічною, і постив у фейсбуці, нехай країна знає "своїх хероїв".

так як падіння уже не уникнути, виникає 2 додаткових питання:

— чи це падіння призупинять. аби пом'якшити посадку на дно?

— і чи буде курс "підніматись з колєн"?

враховуючи що у нас кредитів уже стільки що й держави може не хватити в заставу, аби їх повернути, і ще беруться сьогодні нові... на носі зима з усіма витікаючими (це я про світло і газ), то думаю буде нам "весело".

але коли у рашці прийде пі**єц, то хоч буде на так обідно, і зловтішання безумовно зігріватиме душу.

пережили 98, 2008 - переживем і цей раз. як не як не в нас одних таке трапляється. а в масштабах світу та історії це цілком нормальна практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось там ще казав що коли один втрачає , то інший заробляє. так ось не завжди

коли я іду по дорозі з впевненою харьою "кручє всіх", і в цей час спіткаюся, падаю і вибаваю 2 зуба, то інший пішохід на цьому в цей момент нічого не заробить.

тут тільки стоматолог через пару днів візьме свій куш.

тому бувають випадки коли пролітають усі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ось теж запдався цим питанням чому рубль потягнув нривню на дно.

всі ваші заяви про війну, ато і політику я не приймаю!

ми розглядаємо падіння гривні не в часовому проміжку на пів року чи рік, а за останні 2-3 дні!

що у нас сталося за 3 дні? впала атомна бомба? були якісь переговори надважливі? вибори ? ну єдине що так це нова програма Яйценюка з урізанням бюджету. Але я не думаю що вона спровокувала такий ефект.

Я, як і топікстарте, вважаю що рос банки. або інші важливі фін. гравці на ринку Україи навмисне переводять свій капітал у долари, тобто скуповують їх у нас. іншого пояснення я не бачу. хоча я можу і помилятись, не фінансист.

було б дуже цікаво подивитись логи торгів валюти між банками. на місці гонтаревої я б зробив би цю інфу публічною, і постив у фейсбуці, нехай країна знає "своїх хероїв".

так як падіння уже не уникнути, виникає 2 додаткових питання:

— чи це падіння призупинять. аби пом'якшити посадку на дно?

— і чи буде курс "підніматись з колєн"?

враховуючи що у нас кредитів уже стільки що й держави може не хватити в заставу, аби їх повернути, і ще беруться сьогодні нові... на носі зима з усіма витікаючими (це я про світло і газ), то думаю буде нам "весело".

але коли у рашці прийде пі**єц, то хоч буде на так обідно, і зловтішання безумовно зігріватиме душу.

пережили 98, 2008 - переживем і цей раз. як не як не в нас одних таке трапляється. а в масштабах світу та історії це цілком нормальна практика.

яка світова практика? 450 лодарів які обдирають як липку країну? (це ше не враховуючи "Чорних кардиналів" які побажали остатись в тіні)

то так треба да? а ну тоді ясно.... США тоже в 2008 таке пережила.... весь світ таке пережив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РУБЛЬ тягне за СОБОЮ ГРИВНЮ тому, що

...

5) ЯКА частка нашого українського бізнесу не залежить від Росії???????????????? КРУПНОГО БІЗНЕСУ, а не середній клас!!!

і тільки недавно ми почали качати газ з Європи, шукати альтернативні світові ринки ЕНЕРГЕТИКИ!!!

...

в Білорусії, мабуть, бізнес ще більш "залежний" ві Росії, але по курсу там все стабільно ;)

http://www.nbrb.by/statistics/rates/ratesDaily.asp?fromdate=2014-12-17

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю це все і все більше стаю впевненим у тому, що з 300 університетів необхідно залишити максимум 100, бо 75% вчились за сало або взагалі прийшли лише отримати диплом. :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю це все і все більше стаю впевненим у тому, що з 300 університетів необхідно залишити максимум 100, бо 75% вчились за сало або взагалі прийшли лише отримати диплом.

Типу "Я - Д'Артаньян, всі - пі......"? :_02:

Розумний - не той, хто обізве когось дурнем, а той, хто може переконати когось у своїй правоті. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю це все і все більше стаю впевненим у тому, що з 300 університетів необхідно залишити максимум 100, бо 75% вчились за сало або взагалі прийшли лише отримати диплом.

Типу "Я - Д'Артаньян, всі - пі......"? :_02:

Розумний - не той, хто обізве когось дурнем, а той, хто може переконати когось у своїй правоті. Якось так.

нікого ніхто не обзивав, лише констатація факта, ми ж за кількістю людей з дипломами впЄрЄді планЄти всЄй :_33::_36: якщо 2+2=4, а мені говорять, що це 3, то переконувати, що це 4 вже не допоможе, потрібно було вчитись :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікого ніхто не обзивав, лише констатація факта, ми ж за кількістю людей з дипломами впЄрЄді планЄти всЄй якщо 2+2=4, а мені говорять, що це 3, то переконувати, що це 4 вже не допоможе, потрібно було вчитись

Так ми ж не про елементарні / очевидні речі ніби говоримо. Тобто, якщо мені "2 (+/-0,5) + 2 (+/-0,5)" говорять, що "=4", то я б ще посперечався на рахунок цього.

Стосовно дипломів. Згадалося відео одного стриптизера / культуриста, який ще перед виборами у ВР давав прогнози стосовно курсу гривні . Як не дивно, його прогнози справдилися на відміну від дипломованих експертів-економістів, які тоді розпиналися по телевізору і у різних ЗМІ :_02:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандіт, ви - Фірташ (Ахмєтов, Коломойський, Єрємєєв, Палиця чи виберіть собі іншого персонажа).

Одним словом ви - бандит, єврей і потужний експортер української продукції. Ринок збуту без різниці (Європа, США чи Московія). Який курс гривні сьогодні вигідний для вас особисто (вибір з 4ох варіантів): 1) 8 грн. 2) 12 грн. 3) 16 грн. 4) 20 грн.

Вибрали? Добре. Тепер уявіть, що ви цей самий персонаж, але зараз 2010-2013 роки. Який вам курс вигідний? А чому ж він тоді в реалі був 8, а не 20? Може янукович був не лише крєпкій хазяйствєнік, але й геніальний економіст? Чи можливо він крав менше, ніж сьогоднішня верхівка? Ні? Тоді як інакше йому вдавалось одночасно друкувати гривню і втримувати курс? А він таки друкував, і при тому не слабо. Не полінуйтесь, а гляньте на сайті НБУ, як зростала грошова маса в країні за останні декілька років, і, можливо, перестанете повторювати мантри про друк грошей як єдину причину такого падіння, яке ми спостерігаємо сьогодні.

Причому тут експортери? Влада хто зараз ? Якщо в них немає яєць чи їм жити перехотілось то звичайно ними будуть керувати всі хто хочуть.

При Янику спускались нац резерви + там взагалі прикол був з бумагами які нічого не варті були. + хто хотів взяти 15 лярдів в Росії і в ЄС просив ? Хотів взяти бо була вже жопа велика.

А рефінансування прямий вплив. Якщо банку видають гроші і він знає що йому толку з тих гривень 0. Він краще закупить сьогодні валюти а взавтра її перепродасть. І чим більше гривень тим слабший курс.

І на останок я називав декілька факторів які впливають на курс. АЛе рефінансування найголовніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, люди, скільки треба часу, щоб віддати кредити МВФ і щоб зробити пристойний курс валют, десь щоб 4-5грн за долар?

От шукаю цю інфу в інтернеті, і ніяк не можу знайти, щось тут не так.

Бо у мене складається таке враження, що з українців зробили безправних рабів, і скоро пустять нас на ковбасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, люди, скільки треба часу, щоб віддати кредити МВФ і щоб зробити пристойний курс валют, десь щоб 4-5грн за долар?

От шукаю цю інфу в інтернеті, і ніяк не можу знайти, щось тут не так.

Бо у мене складається таке враження, що з українців зробили безправних рабів, і скоро пустять нас на ковбасу.

Треба головою НБУ зробити Соскіна

Він говорить,що може курс бакса 3 грн зробити

З урахуванням,хто зараз керує НБУ - то думаю гірше він не зробив би

А можливо якраз і допоміг би вирішити проблеми насущні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украине понадобится не менее 10-15 лет для погашения государственного и гарантированного государством внешнего долга, на что указывает практика других европейских стран, реформировавших собственные экономики в кризисных условиях.

Такое мнение во вторник во время пресс-конференции выразила ведущий научный сотрудник отдела валютно-финансовых отношений Института мировой политики и международных отношений Елена Слезко, передает корреспондент Укринформа.

"Чтобы понять, сколько времен займет погашение внешнего долга, необходимо посмотреть, как другие страны выходили из подобной ситуации. Венгрия, Польша, Чехия, - страны, поводившие реформирование своих экономик. Им понадобилось 10-15 лет, и для Украины это лучший пример. Они были готовы, что будет плохо некоторое время, а затем начнутся улучшения", - сказала она.

По мнению аналитика, компенсация внешних кредитов и долговых обязательств не может быть проведена внезапно в рамках единого транша даже при наличии ресурсов для проведения такой выплаты.

"Внешний займ можно минимизировать и сокращать только постепенно. Все то, что нам дают, мы должны грамотно и мудро распределять. У нас уже были резервы, чтобы погасить внешние долги. В ноябре 2004 года с трибуны Верховной Рады Премьер-министр Украины Сергей Тигипко заявил, что Украина готова одномоментно погасить все кредиты МВФ. Однако, миссионеры МВФ ответили, что такой практики в работе фонда нет, и что мы должны выплачивать кредит равными частямис соответствующими процентами", - добавила Е. Слезко.

Напомним, по данным Министерства финансов Украины, государственный и гарантированный государством внешний долг с начала года снизился на 285 млн долл, или на 0,69%, достигнув отметки в 41,143 млрд долл.

Роман Устименко, КИЕВ. 12 августа 2014 года (с)

але то було ще аж у серпні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба головою НБУ зробити Соскіна

Він говорить,що може курс бакса 3 грн зробити

З урахуванням,хто зараз керує НБУ - то думаю гірше він не зробив би

А можливо якраз і допоміг би вирішити проблеми насущні

А що буде якщо він провалить таку роботу ?

За його словами він хочу вивести гривневу масу з ринку і не давати рефінансування банкам...Інша сторона медалі це те що дуже багато банків збанкрутує і прийдеться їх утримувати. Також ще ризик у тому що не факт що зарплатня залишиться в грн така як зараз є а долар стане 3 грн . Також хлине величезний імпорт. Небачених масштабів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також ще ризик у тому що не факт що зарплатня залишиться в грн така як зараз є а долар стане 3 грн .

Та хай та зарплата буде в десять раз менша, ніж зараз, якщо хліб був би по 20 копійок))).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть нашої економіки в неефективності тому якщо навіть мати бакс по 3, то відповідно і зп може бути десь 450 грн (якщо брати мінімалку за основу 1200 грн )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба головою НБУ зробити Соскіна

Він говорить,що може курс бакса 3 грн зробити

З урахуванням,хто зараз керує НБУ - то думаю гірше він не зробив би

А можливо якраз і допоміг би вирішити проблеми насущні

А що буде якщо він провалить таку роботу ?

За його словами він хочу вивести гривневу масу з ринку і не давати рефінансування банкам...Інша сторона медалі це те що дуже багато банків збанкрутує і прийдеться їх утримувати. Також ще ризик у тому що не факт що зарплатня залишиться в грн така як зараз є а долар стане 3 грн . Також хлине величезний імпорт. Небачених масштабів.

А що в нас банки не банкрутують зараз ,і з рефінансуванням ?

Можливо,варто допустити на ринок світові банки ,хоча зараз вони в Україну точно не підуть

Ой,в нас все через одне місце ,щоб тільки олігархам було добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інша сторона медалі це те що дуже багато банків збанкрутує і прийдеться їх утримувати.

Ні. Борги перепродаються іншому банку - так вже зробили в Криму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що однією із причин падіння курсу гривні є знецінення російського рубля.

"Це спровокувало виникнення панічних настроїв на валютному ринку України. Зараз ситуація покращується", - цитує слова Гонтарєвой на зустрічі з керівниками найбільших українських банків в понеділок прес-служба НБУ.

ЖЕСТЬ!!! Коли вже ту Гонтарэву заберуть або точніше КОЛИ ЛЮДИ ЛАПШУ з вух познімають!!! Наші економісти сплять?

Чи хто в економічній сфері має владу??? Чому там нема революції???

Наразі революція відбулась тільки в політичній площині, а точніше в площині спілкування!

Майже відбулась військова революція - хоча кошти теж багато не знає де йдуть?

Банкіри терплять, фінансисти терплять, їх мабуть влаштовує піраміда, чи їх більше влаштовує ринок підприємців???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На телепередачі (в ютубі) був присутній і Олег Соскин дійшли висновку, що РФ знімають з "газової голки" (осн. Їх ВВП нафта/газ), а Україна пов'язана з махінації на газу. Згадайте ціни, мабуть з тих грошей хтось добре заробив.

Всі висотки побудовані на долари з газу. І тут раптом обвал цін і нового заробітку вже не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...