Перейти до змісту

Поясніть механізм, чому рубль тягне за собою гривню?


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Я собі думаю так, тому що російські банки у нас скупляють наші доллари щоб продати в Рашці дорожче. І щоб не купляли ми підтягуємо курс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

не парься і будь патріотом – то гривня тягне за собою рубель в яму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, забийте на долар, підтримуй гривню, не будьте жлобами, будьте патріотами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, забийте на долар, підтримуй гривню, не будьте жлобами, будьте патріотами!

Вы это скажите тем кто покупает товар в доларах...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут багато чинників, мабуть, існує. Дуже вже тісно зав'язані наші фінанси з російськими: активи наших компаній належать росіянам і навпаки. Наразі падає ліквідність російських активів, що провокує зниження платоспроможності українських компаній з російським капіталом. А коріння девальвації однакове: золотовалютні резерви не покривають суму зовнішніх зобов'язань. В Україні відбувається падіння ВВП, а у Росії бюдет недобиратиме мільярди від продажу нафти, що також призведе до зниження ВВП. Одна між нами різниця: нам намагаються всім світом допогти, а росіянам - розвалитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші просто не підкріплені золотовалютними резервами.

Вартість 1 грн залежить від того, скільки виробляється в країні товарів\послуг. Якщо товарів\послуг більшає, а гривня не друкується - гривня міцнішає. Ну і якщо грошовий станок працює, а половина Сходу у вогні - інфляція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, нажаль, нікого не маю у свому оточенні, хто б щось купляв за долар. Сам є "гривневим" полішуком, і мені якось по% на долар. Так, обезцінюється, але мені до того нема діла. В принципі, я розумію різні там економічні доцільності: курс, вигода, але щось так мені ця тема не подобається. Смійтеся з мене на здоров'я, у мене в житті інші пріоритети просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, нажаль, нікого не маю у свому оточенні, хто б щось купляв за долар. Сам є "гривневим" полішуком, і мені якось по% на долар. Так, обезцінюється, але мені до того нема діла. В принципі, я розумію різні там економічні доцільності: курс, вигода, але щось так мені ця тема не подобається. Смійтеся з мене на здоров'я, у мене в житті інші пріоритети просто.

Може ви щось плутаєте. Ви ж самі пишете, що є гривневим поліщуком. І самі ж пишете, що гривня обезцінюється. То як це може не хвилювати? Не вірю.

Звісно, що напряму ви за долари не купляєте. Але ж користуєтесь автомобілем чи автобусом, харчуєтесь, голим не ходите, а це все на жаль при обезціненні гривні стає дорожчим. Зарплата на тому самому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі думаю так, тому що російські банки у нас скупляють наші доллари щоб продати в Рашці дорожче. І щоб не купляли ми підтягуємо курс.

в рашці поміняти доллар на рубль який валиться? Де тут логіка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не парься і будь патріотом – то гривня тягне за собою рубель в яму

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплата на тому самому рівні.

а це саме обідно.

перед НР та всіма святами навіть гречки не поїсиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

murabura, Якшо він в селі - йому менше жме ніж нам. Харчуватися тим що заготовив, не вдягатися в RESERVED, велосипед замість маршруток. йому дійсно пофігу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна між нами різниця: нам намагаються всім світом допогти, а росіянам - розвалитися.

хто ж нам так безкорисно допомагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплата на тому самому рівні.

а це саме обідно.

перед НР та всіма святами навіть гречки не поїсиш

зараз 1кг гречки = 1 долар
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплата на тому самому рівні.

а це саме обідно.

перед НР та всіма святами навіть гречки не поїсиш

зараз 1кг гречки = 1 долар

та хоч 10 центів, зарплати то в грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бувають ситуації в житті людей інколи, коли справді байдуже до грошей уже.

Не знаю, яка у вас ситуація склалась, але надіюсь, що таки добра (бо якийсь приречений тон).

Може просто ви перейшли на вищий рівень, і нам, простим смертним, не зрозуміти. Не сарказм, чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплата на тому самому рівні.

а це саме обідно.

перед НР та всіма святами навіть гречки не поїсиш

зараз 1кг гречки = 1 долар

та хоч 10 центів, зарплати то в грн.

ніфіга, гречка -це тверда валюта
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплата на тому самому рівні.

а це саме обідно.

перед НР та всіма святами навіть гречки не поїсиш

зараз 1кг гречки = 1 долар

та хоч 10 центів, зарплати то в грн.

ніфіга, гречка -це тверда валюта

яка підросла в ціні разом із доларом :_07:

хоча, якщо вирощена на свому городі біля хати, тоді так, тверда )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна між нами різниця: нам намагаються всім світом допогти, а росіянам - розвалитися.

нам дають кредити, які рано чи пізно треба буде віддати, якби давали безвозмездно то була б інша справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна між нами різниця: нам намагаються всім світом допогти, а росіянам - розвалитися.

хто ж нам так безкорисно допомагає?

Америка, Канада, Австралія, Євросоюз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплата на тому самому рівні.

а це саме обідно.

перед НР та всіма святами навіть гречки не поїсиш

не тільки гречка. рис так само вартує тепер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

murabura, Якшо він в селі - йому менше жме ніж нам. Харчуватися тим що заготовив, не вдягатися в RESERVED, велосипед замість маршруток. йому дійсно пофігу

мої батьки в селі, але теж вже затягнули паски, хоча і овочі і м"ясо є.

Але ж вони теж ходять в магазин!

Ви думаєте, що як вже село, то вони там прямо зовсім без цивілізації? Ну трохи легше, згідна, але їх ця проблема теж торкається. Це вже треба зовсім відмовитись від благ цивілізації, стати екопоселенцями, от тоді дійно все одно, що там з тим доларом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...