Перейти до змісту

Бізнес заклад для міста в 10 тис людей


VilanS

Рекомендовані повідомлення

В містечку Волинської області з населенням в 10 тисяч людей є будівля 30х12м, покинута двоповерхова і територія біля неї у 30 соток.

містечко проїзне, і людей там вистачає постійно.

Напишіть будь ласка Хто і ЩО думає чого взагалі людям не вистачає для життя?

який вид діяльності має бути в цій будівлі?

Людина не знає що робити і втілювати. Тому якщо хто висловить потрібну річ, ТО якось хочеться зробити щось нормальне

і реалізовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись скільки людина готова вкласти в цю справу. І не погано було б знати, що це за містечко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виробництво можна створити - це при бажанні можливостях.

Наприклад якщо те містечно спеціалізується на ягодах, то можа там варити натуральі джеми, потім їх продавати, або продавати тим же людям, які хочуть собі зварити, але вдома лінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дискотека/магазин харчів - безпрограшний майже варіант. Хоча це не завод..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого взагалі людям не вистачає для життя?

який вид діяльності має бути в цій будівлі?

Больше всего нехватает работы! Баров, дискотек, магазинов - этого хватает.

Оптимально - производство. В маленьких городах уровень з/п ниже чем в Луцке, а потому производство рентабельнее.

На иакой територии рынок поместиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CLUB.gif

дійсно саме перше що спало на думку, зробити нічний клуб, а от таке питання.

ЧИ є в нас в Луцьку спеціаліст по крутому звуку. Тобто не те, щоб апаратуру знав, а щоб знав як розмістити колонки,

як зробити стіни, взагалі скажем архітектуру звуку, щоб всі а**євали, коли опинялись всередині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть будь ласка Хто і ЩО думає чого взагалі людям не вистачає для життя? який вид діяльності має бути в цій будівлі?

Хочеш на халяву ідею ??

Хороші ідеї коштують грошей. А з грамотним бізнес планом - великих грошей.

завод, треба створювати робочі місця

У приміщенні 30х12... санстанція закриє. та й навряд чи власник захоче чесно показувати свої прибутки, щоб платити людям ЗП..

Наш-край - франшизу продають аж бігом!

Салют почав продавати франшизу також, ніби.

столовку відкрити.

ригаловку

Ригаловку в столовці. Чи навпаки.

Ресторація прикольну. Типу "Загашений тупічок".

Клюб із мордобоєм.

Із серйозного - хлібопекрню. (міні) . Аля бекерай ;)

Тут однозначно не скажеш. Потрібно дуже довго вивчати місцезнаходження. Потреби, конкуренцію.

Це з гала-бала не робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та само собою. деякі думки і за кружкою пива зароджуються. Або кому є потреба що висловити, це ж суспільство.

У людей питати варто, ще ж не всі комерціалізувались.

по потребах маслоу пройтись можна, але мо хто скаже своє щось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз містечко проїзне, то мініготельчик з паркінгом й домашньою кухньою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз містечко проїзне, то мініготельчик з паркінгом й домашньою кухньою

не дай бог, вже є такі готелі привиди на трасах, в убитку сидять....

Якщо відкривати щось нормальне, цивілізоване, чи підприємство по виробництву невелике, радив би шукати інвестора, бо в нинішній фінансовій дирі що в країні панує налагодити прибуткове підприємство на власних фінансових потугах не получиться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі може в когось є фантастичні ідеї, типу "майстерня солодощів" або "зоряний готель" хоть і брєдові інколи, але щоб там була цікавість

бо всі мислять раціонально, приземлено і життя нецікаве, банальне і прямолінійне. Хочеться чогось адекватно неадекватного)))))

памятаю колись якби на закладі були б великі букви "ТАМ ТАМ" причому на всю стіну, то сказав би, що люди пальнулись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прихильник сфери послуг, тому пропоную відкривати кафе/бар/клуб (або щось схоже). Фабрики та заводи (виробництво) менш прибутковіше, оскільки до виробництва додоти інший вид продукції важче ніж окрему послугу в проведкнні банкетів та весіль.

Треба виходити з того, що маємо і які амбіції. Отже, якщо місце проїздне та дуже людне, то краще сфера харчування. Також не зациклюйтесь на одному, комбінуйте, наприклад є нічний клуб, а в день відкриваєте кінозал. Головне, що б цілодобово приносило гроші.

Не женіться за ідеалами. Якщо клуб, то не потрібно робити звук як в оперних театрах чи клубах столиці.

Готель (мотель) не раджу, оскільки клієнти таких закладів далекобійники або інші випадкові туристи (на авто). Короче поки наберете клієнтів (необхідну к-сть. для отримання прибутку) гроші на утримання закінчаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі може в когось є фантастичні ідеї, типу "майстерня солодощів" або "зоряний готель" хоть і брєдові інколи, але щоб там була цікавість

бо всі мислять раціонально, приземлено і життя нецікаве ...

Я щось не розумію: ви хочете найти бізнес-партнера чи готовий план дій?

Якщо я вам запропоную відкрити міні шоколадну фабрику чи ще якийсь бред. Фантастичне і нестандартне і для вас може бути не зрозумілим, поки недоведено грішми протилежне. Мало інформації для чогось конкретного.

Зробіть конкурс (платний) на оригінальну ідею, можливо пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"зоряний бордель готель"

координати дай. Спали точку. Бо можна порадити зробити пекарню в селі, де всі самі хліб печуть.

Зробіть конкурс (платний) на оригінальну ідею, можливо пощастить.

Я на це натякнув ще в першому свому пості..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готель, пекарня, кафе, піцерія і тд і тп.

Це все дійсно кльово. А таке питання. Чи знає хтось в Луцьку спеціаліста по звуку? тобто не менеджера по обладнанню, а того хто може

зробити план колонок, їх потужність, матеріал стін і відповідно поширення звукових хвиль і суперового звукового ефекту всередині приміщення.

як на мене то в кожному селі, місті є діти і діти мають потреби, які ми можем дорослі зробити, але ізза своїх проблем постійних життєвих приземлених

тупимо і не створюємо те, що кльово!!! відповідно це може приносити прибуток, бо ж кожен дорослий хоче повернутись в дитинство.

Тому питав про будь які ідеї, які ще може десь в памяті є, але ізза суєти і рутини губляться і залишаються десь в думках без реалізації.

Варто втілювати щось таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи знає хтось в Луцьку спеціаліста по звуку? тобто не менеджера по обладнанню, а того хто може зробити план колонок, їх потужність, матеріал стін і відповідно поширення звукових хвиль і суперового звукового ефекту всередині приміщення.

Сумніваюся, що ти готовий будеш оплатити його послуги і відповідне обладнання!

і для кого це??

Давай порахуємо, як бізнесмени.

Отож:

Маємо 10 000 населення. Сюди входять старі і немовлята і молоді і т.д.

Який відсоток старших людей, від 60 років?

Який відсоток людей старше середнього віку, від 40 до 60 років?

Який відсоток середнього віку 30-40 років?

Який відсоток молоді 18-30 років ?

який відсоток підлітків 14-17-18 років?

І який відсоток дітей до 14 років?

Давши відповідь на ці запитання, матимеш відповідь на ОРІЄНТОВНУ кількість людей, що буде цікава твому бізнесу. (так би мовити фокус групу).

Врахуєш їх платоспроможність, Додаси 1-2-5% Приїжджих. Віднімеш тих, хто поїхав на навчання / роботу, тощо. врахуєш свої витрати, ремонт, обладнання, ЗП людям, комуналку (ситуацію в країні) і т.д. (ти ж знаєш про це?? )

І тоді зрозумієш, заради чого вкладати гроші у потужні проекти!

У Луцьку клуб 3000 21 століття, один час був закритий взагалі. Частково через те неподобство, що там робилося (єбля-грєбля по кутках, наркотики у туалетах, бійкита вбивства поруч з клубом, і т.д.) (Це у своєму бізнес плані також варто врахувати! Як ти збираєшся себе від цього вберегти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі міні пекарня, яка пече не на гавні, а з натуральної сировини завжди в ціні, в селах зараз печуть хліб по святам, бо це пічка і геморняк як ніяк.

Якщо вже статистика каже що хлібопічка є багато в кого, але й там в лом пекти.

Класна пекарня окупиться швидко - це 1000%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина не знає що робити і втілювати. Тому якщо хто висловить потрібну річ, ТО якось хочеться зробити щось нормальне

і реалізовувати.

ви озвучте бюджет дійства, бажані терміни окупності і бажано хоча б район області, раз місто називати нема бажання, а то тут такого можна нафантазувати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію Ваше бажання, але врахуйте ситуацію в країні, інфляцію за рік і подумайте ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самому стало цікаво, що ж це за містечко з 10 000-м населенням. Перебравши усі смт. області, виходить що це Ратне (населення 9 843 осіб на початок 2014 року) або ж Маневичі (населення 11 594 осіб на початок 2014 року). Більш підходить Ратне,тим паче що воно проїздне,на трасі Луцьк-Брест. Маневичі теж проїздне, але траса Луцьк-Любешів менш приваблива в цьому плані :_02: . Хоча,поруч Маневич проходить траса Київ-Варшава...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самому стало цікаво, що ж це за містечко з 10 000-м населенням. Перебравши усі смт. області, виходить що це Ратне (населення 9 843 осіб на початок 2014 року) або ж Маневичі (населення 11 594 осіб на початок 2014 року). Більш підходить Ратне,тим паче що воно проїздне,на трасі Луцьк-Брест. Маневичі теж проїздне, але траса Луцьк-Любешів менш приваблива в цьому плані :_02: . Хоча,поруч Маневич проходить траса Київ-Варшава...

Та я тоже думаю шо то Маневичі, в Маневичах клуба ніякого немає то 100%.....

Пекарня є в Маневичах, печуть добрий хліб, такщо пекарня відпадає....

П.С. в самого була мисля відкрити клуб в Маневичах.... ше з деякими людьми підрахували всіми правдами і неправдами назбираєм десь біля 100 000 у.е.

порахували всі дозволи, плату оренди, ремонт, відкат..... відмовились від цього дійства (Думали організовувати в БК діско) не знаю як наразі ситуація, але думаю кардинально вона не змінилась

сам попробував себе в ролі організатора діско.... організував в енному селі (не буду казать в яке бо то позор мені) взяв в оренду муз. обладнання(благо знайомі були) , домовився в сільському БК про все, з сільською головою "був в тьорках"........ ну шо я можу сказати.... 3 розбитих вікна, ремонт підгорівшої проводки, відмивання блюваків, вибиті двері.... зайшовши в добрий мінус, як для студента 3 курсу, то була моя остання затія даного плану....

ну якось так.... то мій досвід....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...