Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Правильно. То хай козаки і далі сидять у полоні, а я тут з дивану, журналіст з 5ого каналу, буду вам росказувати як жити, шановні моряки та інші поленені!

Хоч один прийдіть і скажіть полоненим це в очі, їхнім матерям і близьким! Слабо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Значить діло йде до замороження та замирення в існуючому стані.

А це ще раніше ясно не було? Приклади Нагорного Карабаху, Придністров'я, чи найсвіжішого Абхазії та Південної Осетії нічого не говорять?

 

9 часов назад, Nokian сказал:

35 українців йому і так треба було віддавати по рішенню міжнародного трибуналу та по домовленостям з Трампом.

@Nokian росія на ці суди поклала зверху. І кладе далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ha3aP сказал:

Правильно. То хай козаки і далі сидять у полоні, а я тут з дивану, журналіст з 5ого каналу, буду вам росказувати як жити, шановні моряки та інші поленені!

Хоч один прийдіть і скажіть полоненим це в очі, їхнім матерям і близьким! Слабо?

Так отож, чомусь серед названих цим зрадойобом з 5-го фамілій загиблих немає ні парашиного Льоши-міномьотчика ні синка Турчинова ні жодного з інших синків і родичів членів минулої влади поцреотів. Савпадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Серед виданих нами Росії  вбивці та зрадники

більшість зданих моцкалям - нікому не потрібна шваль, котра взагалі ніц не варта. Набрали аби-кого, щоб кількість набрати, щоб лице не втратити (я про мацкалів), бо ж віддати українців мусово, то мусово зробити видимість рівноцінного обміну.

А Цемах - та якщо б він був таким важливим, як ви тут кричите, то після його отримання нашими спецслужбами, вся планета кричала б, що "нарешті є докази!", "нарешті зрушиться розслідування", і точно б моментально прилетіли слідчі для його допиту. А тут - тиша... Певно, той Цемах звичайний балабол... Або нічого толком не може допомогти. А що його допитали іноземні слідчі - я не сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Саме тому.

Путін вбиває трьох зайців.

Зберігає обличчя перед світом, перед своїми яструбами.

Витягує своїх полонених

В Україні не знайшлося 35 полонених сєпарів, а лише 34 і тому Путін підсунув нам Цьомаха, щоб здійснити обмін по схемі 35 на 35? Чому не здійснили обмін 34 на 34 чи 33 на 33, як було оголошено з самого початку? Поки ти думаєш, я тобі скажу що полонені сєпари в нас є, вистачить ще на декілька обмінів.

3 часа назад, Nokian сказал:

Сварить Україну з Голандією, Австралією .Індонезією та показує нас слабаками та недалекими на міжнародній арені.

Не сварить. Не вийшло. Закордонні слідчі змогли допитати Цьомаха. Зе переграв Путіна там де Петя не зміг. 

3 часа назад, Nokian сказал:

Але самого головного, суті великого договорняка ми поки не знаємо.

А як же твоя логіка?

3 часа назад, Nokian сказал:

Але фінанси реагують позитивно.

Ти хоч інколи перестаєш гроші рахувати? Обмін полоненими не впливає на курс гривні, як би тобі не хотілося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сєнцов підпалив якісь там двері,

Цемах збив боїнг з триста людей .

Гриб ПИСАВ,що хоче щось підірвати,

Половина ,чи як там її, підірвала насмерть нашого контррозвідника Хараберюша .

І так по всіх.

Назви мені хоч одного нашого визволеного,хто вбив когось,чи зрадив Росії.?

Я не кажу,що не треба було міняти,звісно треба 

Але лише сліпий,тупий,та лінивий не бачить,що цей обмін нерівноцінний.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Сєнцов підпалив якісь там двері,

Цемах збив боїнг з триста людей .

Гриб ПИСАВ,що хоче щось підірвати,

Половина ,чи як там її, підірвала насмерть нашого контррозвідника Хараберюша .

І так по всіх.

Назви мені хоч одного нашого визволеного,хто вбив когось,чи зрадив Росії.?

Я не кажу,що не треба було міняти,звісно треба 

Але лише сліпий,тупий,та лінивий не бачить,що цей обмін нерівноцінний.

 

 

Звичайно не рівноцінний, ми забрали достойних синів України і віддали всяку наволоч з Росії. Що тебе не влаштовує? Що це зробив Зе, а не Петушок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

 Що тебе не влаштовує? Що це зробив Зе, а не Петушок?

от що чудодійний телефонний дзвінок робить 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не влаштовує,що всяка наволоч буде знати ,що в разі чого її,цю наволоч , обміняють і випустять на волю.

І тому і далі в нас будуть плодитися диверсанти ,терористи,вбивці та зрадники всіх мастей 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Мене не влаштовує,що всяка наволоч буде знати ,що в разі чого її,цю наволоч , обміняють і випустять на волю.

І тому і далі в нас будуть плодитися диверсанти ,терористи,вбивці та зрадники всіх мастей 

 

В наступний раз запропонуйте свою кандидатуру замість усілякого роду наволочі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Мене не влаштовує,що всяка наволоч буде знати ,що в разі чого її,цю наволоч , обміняють і випустять на волю.

І тому і далі в нас будуть плодитися диверсанти ,терористи,вбивці та зрадники всіх мастей 

 

Який варіант тебе влаштував би: щоб в обміні на російську наволоч нам віддали українську наволоч? Що ти куриш? Ми обміняли їхнє гавно на наше золото, і ви недовольні? Все афігєнно провернули, але баби-ягі протів, тільки тому що це зробив клоун, бо якби це зробив Петя, то це подали б як особистий подвиг Петі, як великого стратега. Визнайте вже нарешті, Зе обіграв Путіна на його полі, зробив те, що Петя не зміг. Зе грав на грані фола: і Європа задоволена, і наші вдома, і Путін в дурнях, а вам все не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене влаштує,коли максимально будуть виявлені зрадники в Україні.

Виявлені та ЗАТРИМАНІ І ЗАСУДЖЕНІ.

 От і все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Nokian сказал:

Мене влаштує,коли максимально будуть виявлені зрадники в Україні.

Виявлені та ЗАТРИМАНІ І ЗАСУДЖЕНІ.

 От і все.

 

При цьому наші полонені залишаться в Росії. І далі все влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Зе обіграв Путіна на його полі

В цьому якраз я й не впевнений...

15 хвилин тому, nickel сказано:

Європа задоволена

О тут так, європу задовільнить будь-який спосіб замороження конфлікту, аби її не турбували...

15 хвилин тому, nickel сказано:

наші вдома

це єдиний жирний плюс...

15 хвилин тому, nickel сказано:

Путін в дурнях

див п. 1...

15 хвилин тому, nickel сказано:

вам все не так

ху&ло й так мало б відпустити наших моряків, якби його дотисли та ж сама європа, яка вся така стурована, крім того він ще мав би й кораблі повернути...

а ми ху&лу підіграли, давши йому зберегти лице..

Цитувати

Игру, которую затеяла Россия можно понять, ведь самым основным в ситуации с Украиной, для них была демонстрация лица, а также подтверждения того тезиса, что никакие народные законы, указы и прочее на них не распространяется, они могут их выполнять или нет в зависимости от доброй воли «царя».

Так, к примеру, если бы Россия последовала решению международного трибунала и освободила бы моряков — это выглядело бы как выполнение решений международного сообщества. В России же решили замаскировать это все дело под большой обмен пленным.

то хто в дурнях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Basil сказал:

В цьому якраз я й не впевнений...

Аргумент

3 минуты назад, Basil сказал:

О тут так, європу задовільнить будь-який спосіб замороження конфлікту, аби її не турбували...

Конфлікт заморожено Петьою і Путіним. Зе хоч щось зробив для розморзки.

3 минуты назад, Basil сказал:

 

ху&ло й так мало б відпустити наших моряків, якби його дотисли та ж сама європа, яка вся така стурована, крім того він ще мав би й кораблі повернути...

А обміняли лише моряків?

3 минуты назад, Basil сказал:

а ми ху&лу підіграли, давши йому зберегти лице.. то хто в дурнях?

Ти і Путін. Вимоги трибуналу не обмежувалися лише моряками. Кораблі не повернуті, отже вимоги трибуналу не виконані. По друге: моряків повернули не на вимогу трибуналу, а по обміну, тобто навіть цей пункт трибуналу не виконаний. Таке звільнення Путіну нічого не дало, його можна і далі нагинати за не виконання рішеннь трибуналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Basil сказано:

ху&ло й так мало б відпустити наших моряків, якби його дотисли та ж сама європа, яка вся така стурована, крім того він ще мав би й кораблі повернути...

а ми ху&лу підіграли, давши йому зберегти лице..

в дупу те твоє "й так мало". До цього часу Європа, та з гАмерикою разом, НУ ВЗАГАЛІ НІ ДО ЧОГО не дотисли паРашу, а тим більше ху..ла. Такі "утиски" вони можуть витримувати віками. Ахлопці наші сидять... життя проходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Basil сказал:

 

ху&ло й так мало б відпустити наших моряків, якби його дотисли та ж сама європа, яка вся така стурована, крім того він ще мав би й кораблі повернути...

а ми ху&лу підіграли, давши йому зберегти лице..

Ти це реально серйозно? Та вся Европа давно вже під ним лежить і північний потік тому підтвердження. Якби хотіли тиснути, то зробили б це вже давно. Чи тоді корабликів треба було, а люди то так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

його можна і далі нагинати

можна не означає що це будуть робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, risenseven сказано:

Чи тоді корабликів треба було, а люди то так?

Не пересмикуй. Де я казав, що кораблі важливіші за людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Basil сказал:

можна не означає що це будуть робити...

Як і не означає що це НЕ будуть робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, jack74 сказал:

До цього часу Європа, та з гАмерикою разом, НУ ВЗАГАЛІ НІ ДО ЧОГО не дотисли паРашу, а тим більше ху..ла. Такі "утиски" вони можуть витримувати віками.

Ага, якби "зажали" так щоб економіка рашки відкотилась до рівня середини 90х то це можна було б назвати тиском.

А поки що срана гєйропка тільки і може що занепокоюватись, стурбовуватись і закликати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Litovets сказал:

Ага, якби "зажали" так щоб економіка рашки відкотилась до рівня середини 90х то це можна було б назвати тиском.

А поки що срана гєйропка тільки і може що занепокоюватись, стурбовуватись і закликати.

Занепокоюватись для них справа звична, от і зараз занепокоїлись що віддали росії свідка по боінгу. Треба і нам у відповідь занепокоїтись і порадити звернутись з цього приводу до путіна, як аргумент можуть використати "північний потік".:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jurgen007 сказал:

Занепокоюватись для них справа звична, от і зараз занепокоїлись що віддали росії свідка по боінгу. Треба і нам у відповідь занепокоїтись і порадити звернутись з цього приводу до путіна, як аргумент можуть використати "північний потік".:)

Уx які xоробрі. А кредити в кого будемо клянчити? Чи ми вже стали другою Францією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...