Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

40 лайків під постом, так не дуже багато , але це свідчить про те шо  відбиті на голову там ше не перевелись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34879b6579bb.jpg

Умилив девіз газети... Мали б ще написати автора цтати - йося джугашвілі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 
 
Спойлер

Так. Все свои слова, что я говорил до этого про премию Дарвина, беру взад однозначно и безоговорочно.
Постоянный безусловный пожизненный победитель.
Смотреть со звуком.
Это Дамбас.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Volyniaka сказано:

41808203_659990504373404_252615833023414

 

Донецьк, 15 вересня 2018 року.

Достатньо типовий "грантовий проект", який, як розраховують оті молоді "грантоїди", фінансуватиме рашка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Захарченко(зліва) і "Ташкент"(зправа). Перший - трішки неживий голова ДНР, другий - біглий міністр доходів та зборів.
Копіпаста:
............................
Источник рассказал о ходе расследования деятельности Захарченко и Тимофеева в ДНР.
Расследование проводит группа "московских ревизоров" из Контрольного управления, Минэкономики и Минфина.
 
1. Похищено и присвоено  более 24 миллиардов рублей. Денежные активы в валюте и рублях переводились по офшорным схемам на счета различных зарубежных банков, а так же отправлялись в наличном виде в Россию и в Испанию.
 
2. Существую данные о неоднократной пропаже составов с углем (вместе с вагонами).
 
3. Выделенные деньги на закупку и дальнейшее разведение 11 000(!) голов  породистого стада  коров/быков на территории животноводческого комплекса в Старобешевском районе пропали, стадо не обнаружено.
 
4. Обнаружены документы  с заявлением о приёме на работу с подписью А. Казакова: "прошу принять меня на должность советника Главы ДНР с окладом 800 000 рублей", зачеркнуто А.Захарченко и написано сверху «МНОГО», дополнено им же - «оклад 500 000 рублей».
 
Список фирм, предприятий принадлежащих (а до этого «отжатых») А.Захарченко и А.Тимофееву уместился на двух листах формата А4 напечатанных 12 шрифтом с обоих сторон.
 
Бывшим руководством ДНР куплены и находились в стадии окончания строительства 4 виллы с гектарами земли (по одной на каждого в каждой из стран) - 2 в Италии и 2 в Испании.

 

FB_IMG_1539339282867.thumb.jpg.1277897e872553b28fe0ded3dfa83f32.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.10.2018 at 13:34, rl72 сказано:

Захарченко(зліва) і "Ташкент"(зправа). Перший - трішки неживий голова ДНР, другий - біглий міністр доходів та зборів.
Копіпаста:
............................
Источник рассказал о ходе расследования деятельности Захарченко и Тимофеева в ДНР.

 

 

ТУТ ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

«Неплохо придумано. Придумываешь свою «республику» и начинаешь доить ее самым нещадным образом. А чтобы стонущий от нищеты народ не слишком брыкался под прессом такого наглого и беспредельного воровства, ты все время запугиваешь запугиваешь его карателями, бандеровцами и концлагерями для русскоговорящих людей. Побольше страха — и можно делать с людьми все, что угодно», - неприятно, но факт.

 

Щось знайоме, тільки республіку не придумували, доять ту що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

 

Щось знайоме, тільки республіку не придумували, доять ту що є.

А ще крім залякування врагамі можна ще якісь досягнення розкрутити, наприклад Томос - тоді місяць другий і тарифи на комуналку забуваються.:ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, jurgen007 сказано:

А ще крім залякування врагамі можна ще якісь досягнення розкрутити, наприклад Томос - тоді місяць другий і тарифи на комуналку забуваються.:ura:

Нда... Як же просто очорнити подію світового значення, про яку будуть писати в книжках навіть через тисячу років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Щось знайоме, тільки республіку не придумували, доять ту що є.

Ага, як я і здогадувався, на нас ніхто не нападав, то всьо вигадки клятого Порошенка, щоб грабувати країну. Піду поставлю свічку за Путіна і покаюсь, а то все зря проклинав його. Іч воно как, Михалич.

34 хвилин тому, jurgen007 сказано:

А ще крім залякування врагамі можна ще якісь досягнення розкрутити

Можливо, це його робота, на посаді президента. Звісно, було б краще, щоб це зробила Юля, чи хто там (за кого вболіваєте).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, YVitaliy сказал:

Ага, як я і здогадувався, на нас ніхто не нападав, то всьо вигадки клятого Порошенка, щоб грабувати країну. Піду поставлю свічку за Путіна і покаюсь, а то все зря проклинав його. Іч воно как, Михалич.

Можливо, це його робота, на посаді президента. Звісно, було б краще, щоб це зробила Юля, чи хто там (за кого вболіваєте).

 

Я десь заперечував напад? Ні? То засунь свій сарказм в одне місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, YVitaliy сказал:

 

Можливо, це його робота, на посаді президента. Звісно, було б краще, щоб це зробила Юля, чи хто там (за кого вболіваєте).

А я думав його робота на посаді президента має бути інша а не піар на церковних ділах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

А я думав його робота на посаді президента має бути інша а не піар на церковних ділах.

Ну, взагалі-то там часто звучить теза про загрозу національній безпеці. Навіть самі росіяни не сумніваються, що всі вищі чини церкви МП - співробітники ГРУ. Те що це піар - не спорю, але ж я і кажу - цього взагалі не потрібно було робити? А так хоч хтось. Бачите, на Вас цей піар не подіяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jurgen007 сказал:

А я думав його робота на посаді президента має бути інша а не піар на церковних ділах.

 О,якщо так,то я за те,щоб він щомісяця, ні-щотижня і навіть щодня  піарився на якомусь значному здобутку, особливо,якщо це черговий цвях в труну недоімперії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

 Після дози "бояришніка" може ще й Ужгородська область примерещитись:

45224969_1977570028974927_53626167389553

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
Спойлер

 

Дикие люди, дети терриконов, увидели след в небе (15/02/19 ~10-45к) https://vk.com/wall-93744481_279676  #Донецк
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...