Перейти до змісту

Викрадено два велосипеди (білий OPTIMA BIKE та сірий КТМ)


Ира

Рекомендовані повідомлення

В період з 07.10.2014 по 08.10.2014 р. було викрадено два велосипеди (білий OPTIMA BIKE та сірий КТМ) на вулиці Зацепи 3Д з кладовки біля під'їзду. Крадіжку було виявлено 08 жовтня о 15 год.

Будемо вдячні за будь яку інформацію. телефон 0673337737.

post-16779-0-36011600-1412836513_thumb.j

post-16779-0-87563600-1412836662_thumb.j

post-16779-0-29060400-1412836677_thumb.j

post-16779-0-24263500-1412836696_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
Зацепи 3Д

Це десь біля Кравчука і спорткомплексу "Олімпія" (чи як там його; ангар і футбольне поле)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоть не велосипедист, но эт эпидемия какая то уже)))

Більше?! Ну не думаю, що значно, просто велосипедів в місті побільшало. Тут скоріш борда росте в популярності і звважаючи на кілька вдалих результатів (здається вже два) стали більше тут розміщувати оголошень про крадіжку в надії віднайти втрачене :) Навіть вмисно реєструються для цього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам потрібно зібратись бандою організуватись і ловити на живця... а то дійсно шось дуже багато тирити почали..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам потрібно зібратись бандою організуватись і ловити на живця... а то дійсно шось дуже багато тирити почали..

Багато це м'ягко кажучи. Ранком відкриваю борду і на тобі .... знову сперли вел.

Треба по вечорам покататись бо ввечері на живця ловити бо вдень навряд чи вийде бо люди на роботі, а ввечері і покатушка вийде і "карательная операция" для якогсь під@раса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоть не велосипедист, но эт эпидемия какая то уже)))

у мене за життя вкрали 2 велосипеди (давно було), так що це явище постійне.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Треба ловити, у нас же в луцьку і групи швидкого реагування є.

Сумісно з ними відловити поганців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ребята" які цим промишляють з ймовірністю в 90% знають "что", "где", а тим більше "когда". Пасуть добре і знають коли йти за наживою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніяких радіомаяків поставити (прихованих) на вел не можна?

Є спеціальні вело ЖПС-трекери з ДЖСМ сповіщенням, саме то на живця ловити і відстежувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це за ОЛІМПІЄЮ, в новобудові.

В колізеї встановили відеонагляд, причому недавно. Злодії могли не знати. Спробуйте по відео подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю їх не на запчастину тирять, десь в сусідніх містах спихають, або по нету (аукро, сландо)....але замітили, в основному р-н 40, припущення: банда яка тирить вели цілими днями по тому районі тиняється....або й живе там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банда яка тирить вели цілими днями по тому районі тиняється....або й живе там.

Я вам так скажу: всі оці тіпочки, особливо гопота в межах міста, один одного більш-менш знають. Не питайте, звідки мені це відомо, просто старий досвід "спілкування" з ними.

Також вони можуть бути і в якості розвідки для крадіїв велосипедів. Тобто не факт, що крадуть "пацанчики с района", вони можуть просто наводити. "На діло" ж йде той, хто знає як і що робити.

Плюс вони можуть елементарно реєструватись на форумах і етіх ваших вкантактіках, і тоді теми типу "я і друг мой грузовік лісапєд" стають для них банальним каталогом товарів <_<

Коротше, дивіться навкруги, помічайте дворових місцевих, коли шуруєтесь біля дому та розпитайте, якщо маєте можливість, знайомого "шістку", який бігає за пивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ребята" які цим промишляють з ймовірністю в 90% знають "что", "где", а тим більше "когда". Пасуть добре і знають коли йти за наживою.

Згідний, але крадуть бо є попити, точніше збут. Якщо найти точки, куди чи яким шляхом (методом) вони їх збувають, можно вирахувати крадіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо на живця? сидіти, вичікувати... тюююю... Нудно!

А давайте один замінуємо! :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте один замінуємо!

Тільки таймер на добу поставити, щоб встигли до "гаража" пригнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в гаражах входів то небагато, в чиїх веліків ноги виросли, стали вночі на районі біля вїздів в гаражи, або з сторожами домовились щоб ті пасли якщо хтось вночі велікі совать буде. Та даже спитати може сторож і так знає хто кожної ночі новий вел тарабанить в гараж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо на живця? сидіти, вичікувати... тюююю... Нудно!

А давайте один замінуємо! :_09:

А шо, 3 фази провести, хай потанцює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стали вночі на районі біля вїздів в гаражи

Можна автореєстратора поставити в засаді. А краще звісно зі сторожем попрацювати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, але крадуть бо є попити, точніше збут

крали і будуть красти - це вже романтика - украл, выпил, в тюрьму)

он по статистиці в Данії, наприклад, кожні 8 хв крадеться велосипед....я вже мовчу про Голандію, Францію і інші єврокраїни, де велосипед - це стиль життя, а не навіть засіб пересування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, але крадуть бо є попити, точніше збут

крали і будуть красти - це вже романтика - украл, выпил, в тюрьму)

он по статистиці в Данії, наприклад, кожні 8 хв крадеться велосипед....я вже мовчу про Голандію, Францію і інші єврокраїни, де велосипед - це стиль життя, а не навіть засіб пересування.

а можна ссилку на цю статистику? те, що там рівень крадіжок велів великий я вірю, але тільки через те, що там самих велів мабуть по 2-3 на сімю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крали і будуть красти - це вже романтика - украл, выпил, в тюрьму)

але ловити треба. Безкарність породжує ще більші проблеми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...