Перейти до змісту

Викрадено два велосипеди (білий OPTIMA BIKE та сірий КТМ)


Ира

Рекомендовані повідомлення

крали і будуть красти - це вже романтика - украл, выпил, в тюрьму)

он по статистиці в Данії, наприклад, кожні 8 хв крадеться велосипед....я вже мовчу про Голандію, Францію і інші єврокраїни, де велосипед - це стиль життя, а не навіть засіб пересування.

І що далі? Опускати руки і покірно купувати нові вели, тому що "все одно вкрадуть"?

Вкрав, зловили - в тюрячку років на 5. Романтики 0,0%

І не треба рівняти Данію або Голандію з Україною, нам до їхнього відношення до велосипедів як до неба навкарачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

крали і будуть красти - це вже романтика - украл, выпил, в тюрьму)

он по статистиці в Данії, наприклад, кожні 8 хв крадеться велосипед....я вже мовчу про Голандію, Францію і інші єврокраїни, де велосипед - це стиль життя, а не навіть засіб пересування.

І що далі? Опускати руки і покірно купувати нові вели, тому що "все одно вкрадуть"?

Вкрав, зловили - в тюрячку років на 5. Романтики 0,0%

І не треба рівняти Данію або Голандію з Україною, нам до їхнього відношення до велосипедів як до неба навкарачки.

Ну ти ж знаєш, тут і окрім "хоробрих" постів нічого ніхто робити не буде ;)

Вершиною героїзму є заяву в міліцію написати

Ніхто в ЖЕК не зателефонує, щоб лампочку в ліфті замінили, чи повідомили про несправність, а тут з криміналом "мазатися"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мого племінника за 4 роки вже 2 велосипеда вкрали, вже на 3-му катається. Скільки не відловлюй злодіїв, все одно найдеться інший, так що треба бути обачним, і не залишати на видному місці без нагляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти ж знаєш, ми в Україні і окрім "хоробрих" постів в мережі нічого ніхто робити не буде

Терплять крадіжки, терплять владу, терплять хабарників, терплять срач навколо. Ех, знову політика зпливла. Г*вно, ніяк не тоне <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти ж знаєш, ми в Україні і окрім "хоробрих" постів в мережі нічого ніхто робити не буде

Терплять крадіжки, терплять владу, терплять хабарників, терплять срач навколо. Ех, знову політика зпливла. Г*вно, ніяк не тоне <_<

Точно, терпіли вони! ;)

А давай ти все організуєш і займешся пошуком на живця? Технічні моменти беру на себе, спробую допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, готовий дати свій вел, але якщо він до мене повернеться живим та неушкодженим.

Навіщо писати у кожній темі про живця, якщо ніхто нічого не хоче робити!?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, готовий дати свій вел, але якщо він до мене повернеться живим та неушкодженим.

Гарантувати можуть лише страхові компанії

Навіщо писати у кожній темі про живця, якщо ніхто нічого не хоче робити!?!?

а я звідки знаю?! :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вулиці Зацепи 3Д з кладовки біля під'їзду.

живу поруч 3ж

таке питання, вкрали з підвалу чи з сушарки (кладовка між поверхами)

замок зломаний чи відкритий?

до речі, сьогодні бачив як сусід продавав чорнобілий cube, але тут таких вроді не шукають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, сьогодні бачив як сусід продавав чорнобілий cube, але тут таких вроді не шукають.

Маєш підозри? - передзвони в міліцію, може вони шукають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага позвоню і скажу, тут людина, що живе по-сусідству, продає свій вел, посеред 400 квартиного двору, приїдьте подивіться )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочаб так:

Ти поцікався, чи немає в розшуку такого велосипеда, опиши його характерні ознаки: колір, наліпки, колеса, ушкодження, тощо...

Ну звісно при умові що ти знаєш. що у нього його перед цим не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давай ти все організуєш і займешся пошуком на живця? Технічні моменти беру на себе, спробую допомогти.

А давай ти не будеш мені вказувати? Я в кожні темі не плачу про живця і не розказую, кому що робити.

І взагалі, кожна тема про крадений вел все більше відбиває бажання його купувати. Або примушує думати, де його ставити, якщо буде потреба.

Все, офтоп закінчив. Хочете ловити - ловіть, не хочете - не ловіть. Колеса ваші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давай ти все організуєш і займешся пошуком на живця? Технічні моменти беру на себе, спробую допомогти.

А давай ти не будеш мені вказувати? Я в кожні темі не плачу про живця і не розказую, кому що робити.

І взагалі, кожна тема про крадений вел все більше відбиває бажання його купувати. Або примушує думати, де його ставити, якщо буде потреба.

Все, офтоп закінчив. Хочете ловити - ловіть, не хочете - не ловіть. Колеса ваші.

ШАНОВНИЙ! Де видно, що я комусь щось вказую?!

а хто на 2й сторінці настрочив символів на клавіатурі в якості "експєрта без вела"?

Я просто сподівався, що хоч одна людина ладна підняти ввечері дупу із-за монітора і щось зробить на зустріч суспільства окрім писанини і порад?! А ти як і всі диванні воїни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так, саме перше - теми такі потрібні для того, щоб хозяїнам велосипедів, таких я, наприклад, дійшло з 20-го разу, що за коником треба придивлятись влучніше, ставити не де-попало!

признаюсь - не всі теми перечитував, але бачив, що створюються дуже часто - тому на свого "залізного" став більше приділяти уваги, навіть коли просто на 5 хв заходиш в магазин :) - до речі, щодо 5 хв - так років 7-8 назад мій велосипед вкрали за 3 хв, напевно...все так злагоджено зробили - а міліція напевно і досі шукає :_07: шутка звичайно...хоча в міліцію заяву писав!

саме друге - я як являюсь прихильником злосного песимізму - ну просто не вірю, що ті велосипеди знайдуться, тим більше як і викрадачі - тут діє, мені здається, така собі притерта групка (може Домінік Торето з Брайаном :)) - а можливо вони "кашляють" тим самим міліціантам і ті їх кришують...варіантів дуже багато.

п.с: і так, дійсно, сподобалось, як тут набивають пости порадами люди, які близько ніякого відношення не мають до велосипедів!

так тримати :) я плюсану......еммммм, напевно в слідуючому житті, тільки ж ви не забудьте мінусанути :_07:

аухвідерзейн, камрадс!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, готовий дати свій вел, але якщо він до мене повернеться живим та неушкодженим.

Навіщо писати у кожній темі про живця, якщо ніхто нічого не хоче робити!?!?

Ну ти ж знаєш, ми в Україні і окрім "хоробрих" постів в мережі нічого ніхто робити не буде

Терплять крадіжки, терплять владу, терплять хабарників, терплять срач навколо. Ех, знову політика зпливла. Г*вно, ніяк не тоне <_<

Точно, терпіли вони! ;)

А давай ти все організуєш і займешся пошуком на живця? Технічні моменти беру на себе, спробую допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вулиці Зацепи 3Д з кладовки біля під'їзду.

живу поруч 3ж

таке питання, вкрали з підвалу чи з сушарки (кладовка між поверхами)

замок зломаний чи відкритий?

до речі, сьогодні бачив як сусід продавав чорнобілий cube, але тут таких вроді не шукають.

Сушарка, що знаходиться біля входу в під'їзд.Замок взламали і забрали з собою, лишивши відкритими двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вулиці Зацепи 3Д з кладовки біля під'їзду.

живу поруч 3ж

таке питання, вкрали з підвалу чи з сушарки (кладовка між поверхами)

замок зломаний чи відкритий?

до речі, сьогодні бачив як сусід продавав чорнобілий cube, але тут таких вроді не шукають.

Сушарка, що знаходиться біля входу в під'їзд.Замок взламали і забрали з собою, лишивши відкритими двері.

в мене так аналогічно було.

Значить можливо ми маємо справу з одним і тим самим х#йлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація про те, що йде полювання на живця (а ще краще поряд живця поставити розтяжку) змусить злочинну групу (а це ціла схема викрадачів і збувачів) збавити обороти (велика ймовірність того, що "херої" читають форум). тому деталі розтавляння пасток не викладайте і у групи "мисливців" включайте надійних, знаймих людей. "Живців" і місце їх розташування не описуйте навіть у приватні повідомлення завзятим велобайкерам з форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене так аналогічно було.

Значить можливо ми маємо справу з одним і тим самим х#йлом.

не згадуйте президента сусідньої держави.

Цікаво для чого замок з собою забирати :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво для чого замок з собою забирати

на замку можуть лишиться сліди від певного інструменту, чи навіть відбитки, бо "працювати" з замком краще голоми руками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво для чого замок з собою забирати

на замку можуть лишиться сліди від певного інструменту, чи навіть відбитки, бо "працювати" з замком краще голоми руками

мій замок теж з собою прихопили. артефакт)

ну ось і викинули перекушений велозамок:

post-8105-0-53080300-1413788169_thumb.jppost-8105-0-78453200-1413788171_thumb.jp

був побачений, сьогодні зранку, на Коперніка

post-8105-0-34525000-1413788181_thumb.jp

post-8105-0-12460700-1413788179_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...