Перейти до змісту

Вкрали велосипед Giant Atx Pro


Spyke

Рекомендовані повідомлення

Согодні в ночі викрали велосипеда фіроми Giant АТХ. Стояв на балконі першого поверху на вулиці Конякіна 21 .

Телефони власника: 0673325717 та 0665195782.

Особливі примітні деталі: Біла вилка SR Suntour XCM V3, білі обода, болотники.

Мопед не мій, оголошення попросив розмістити знайомий

OZl-RMDmhWQ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ніякої поваги до велосипеда. На балконі. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякої поваги до велосипеда. На балконі. :(

А хіба балкон - це не одне з найкращих місць для велосипеду? Там тепло та сухо + безпечно (?).

Викрадачі заради одного-єдиного велосипеда пробрались на балкон квартири? Це вже абсурд якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викрадачі заради одного-єдиного велосипеда пробрались на балкон квартири? Це вже абсурд якийсь.

Балкон на першому поверсі.

Я розумію, що вони не лізли на N-ий поверх, але все рівно. Вночі жителі почують, що хтось пробирається на балкон; а вдень занадто багато людей навколо. Його навіть вийняти з балкону ще треба вміти (якщо там вікна не двометрової ширини). Може я чогось не розумію, але для мене ця крадіжка - щось грандіозне. Такими темпами Луцьк скоро буде в лідерах серед міст, де найчастіше викрадають велосипеди :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Печаль-беда. Можете тему создать какие велики щас в розыске, а то уже так много крадут что уже ничего не помнишь какой крали. Просто фотки великов без флуда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, тут два варіанти:

1. Балкон незасклений. Тоді дивний власник велосипеду, що лишає так свої речі.

2. Балкон засклений. Тоді це по суті був взлом квартири. І добре, що вкрали лише велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Superman,

в мене на 3 поверсі стоїть на балконі.хоть краще на балконі стоїть ніж з підвала чи падезда винесуть

Я так розумію, тут два варіанти:

1. Балкон незасклений. Тоді дивний власник велосипеду, що лишає так свої речі.

2. Балкон засклений. Тоді це по суті був взлом квартири. І добре, що вкрали лише велосипед.

3 варіант балкон засклений но не закритий.а двер в хату була закрита чути нічого не було.ще якої висоти балкон різні бувають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 варіант балкон засклений но не закритий

Вважай, що не засклений. Дивно як ще без металевих грат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стидно блін за те що живу в такому місті де вуличне бикоття дійшло вже до такого рівно що крадуть все що тільки можна, не закрив раму на ніч і ппц, в знайомого витянули з сушки старий диван, трухлявий і непотрібний, і він планував або викинувати його або завести в село, допомогли вирішити цей сумнів :)

скоро ще почнуть продукти із авосьок витягувати поки йдеш додому з баразу, жах якийсь, не дивно як наші люди дивуются приїжаючи десь у Великобританію чи в США, там не закривають не будинки, не авто,. Навіть у супермаркетах є темінали самообслуговування, казали в нас теж є, я щось не бачив, тобто буквально набрав в магазині вже що тобі треба, підійшов до терміналу пробив весь товар щоб "пікнуло" по штрихкодові, взяв безкоштовний пакетик, розрахувався в прийомник купюр або карточкою та пішов собі, ні охорони, ні касира. Уявіть таке в Сільпо, 50% товару буде не протий бо "ой забув", всі сильно хіртрови***, треба їх ловити та в АТО, але це не тільки жуліки, це мінталітет... як же наша полішуцька душа працюючи десь на підприємстві та шось да і не спи*дить, деяким не дозволяє виховання, а хто ще буде потім ходити та схастатись який він "хитрий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хто із нас міг би похвастатись що нічого ніколи не вкрав, не обманув нікого за для власної вигоди, ну чи робив/казав якісь негативні речі?

Я на жаль ні.

Знаєте про закон всесвітньої рівноваги? Кожен негативний/позитивний вчинок все повертається назад до нас у такому ж вигляді...

На цьому базується чи мало релігій, будь то християнство чи буддизм, тому що це істина, невже цього ніхто не помічає?

Хочете щоб світ змінився? Почніть з себе, наше життя визначається лише нашими вчинками.

Дане повідомлення не стосується ні того у кого вкрали велосипед, ні топік стартера, просто як то кажеться житєйский оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вже пора на "живця" ловити цих виродків? Десь залишити велосипед під постійним наглядом (на замку, на балконі) і споглядати до приходу цих авантюристів. Звісно не вихід, але якщо міліція нічого не робить то так і будуть їх красти постійно.

Цікаво хто із нас міг би похвастатись що нічого ніколи не вкрав, не обманув нікого за для власної вигоди, ну чи робив/казав якісь негативні речі? Я на жаль ні. Знаєте про закон всесвітньої рівноваги? Кожен негативний/позитивний вчинок все повертається назад до нас у такому ж вигляді... На цьому базується чи мало релігій, будь то християнство чи буддизм, тому що це істина, невже цього ніхто не помічає?

Є закон і є поняття приватної власності. "Вкрасти" і "сказати щось негативне" - це зовсім різні речі. А твій закон всесвітньої рівноваги напевно з шоу для домохазяйок по СТБ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовсім крадії знахабніли. вирахувати б канал збуту краденого. це ж не відеомагнітофон, як у часи перебудови користувались популярністю у крадіїїв, поставив у квартирі і ніхто небачить/незнає, це транспортний засіб котрий бачить купа народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хто із нас міг би похвастатись що нічого ніколи не вкрав, не обманув нікого за для власної вигоди, ну чи робив/казав якісь негативні речі?

Я можу. І не по хвастатись, бо вважаю це нормою. А ви, бачу, ні. Колись, у дитинстві, щось вкрала дрібне, але не відчула задоволення, а навпаки стало гидко. З тих пір - ніколи і мені простіше живеться, ніж тим, що ще не визначились чи починати з себе, чи почекати, поки інші почнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хто із нас міг би похвастатись що нічого ніколи не вкрав, не обманув нікого за для власної вигоди, ну чи робив/казав якісь негативні речі?

Я можу. І не по хвастатись, бо вважаю це нормою. А ви, бачу, ні. Колись, у дитинстві, щось вкрала дрібне, але не відчула задоволення, а навпаки стало гидко. З тих пір - ніколи і мені простіше живеться, ніж тим, що ще не визначились чи починати з себе, чи почекати, поки інші почнуть

Ну якщо це так то Ви певно одна на тисячу, якщо не більше.

Я на жаль так про себе сказати не можу, особливо оглядаючись на минуле, проте, як сказала пані odna варто би замислитись, якщо ми хочемо зробити світ краще, варто почати у першу чергу з себе, інакше ми будемо мати те що є зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це треба якогось велосипедиста в якого є знайомий мусор, шоб на живця, але не ждати поки приїде бобік. Бо власник може не стриматись і вламати так, шо сяде на довше ніж злодій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погодьтесь, не надто розумний вчинок лишити відкрите навстіж вікно на балконі на першому поверсі, коли нікого немає дома.

Саме такі висновки я зробив з цього топіку.

Причому той, хто вкрав, знав, що дома немає нікого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких Джаінтів та схожих на нього в Луцьку багато.

В нього вілсет на білих ободах, на рамі і на перах саморобні кріплення під багажних, їх могли зняти, проте місце лишиться де були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це важливо. Але люди часто плутають навіть зовсім не однакові велосипеди, коли вони одного кольору. Я вже не кажу, коли бачили його недовго. Кажу так, бо більшість людей, що заходили в мій магазин, вважали, що мій двух-підвіс Келліс, та Онтаріо Команче хардтейл на стальній рамі, що стояв на вітрині, однакові. Бо вони обидва червоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...