Перейти до змісту

Вкрали велосипед Giant Atx Pro


Spyke

Рекомендовані повідомлення

Цікаво хто із нас міг би похвастатись що нічого ніколи не вкрав, не обманув нікого за для власної вигоди, ну чи робив/казав якісь негативні речі?

Я можу. І не по хвастатись, бо вважаю це нормою. А ви, бачу, ні. Колись, у дитинстві, щось вкрала дрібне, але не відчула задоволення, а навпаки стало гидко. З тих пір - ніколи і мені простіше живеться, ніж тим, що ще не визначились чи починати з себе, чи почекати, поки інші почнуть

Ну якщо це так то Ви певно одна на тисячу, якщо не більше.

Я на жаль так про себе сказати не можу, особливо оглядаючись на минуле, проте, як сказала пані odna варто би замислитись, якщо ми хочемо зробити світ краще, варто почати у першу чергу з себе, інакше ми будемо мати те що є зараз.

серед кого ви живете? я ніколи не крав, я навіть повертаю знайдені телефони і пластикові картки, з моїх друзів ніхто нічого не краде ... odna не одна на тисячу, певно просто у вас оточення таке, з думкою "а шо?! всі крадуть, чого мені не вкрасти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Ви праві, оточення грає досить таки важливу роль у формуванні особистості...

Ну, як то кажуть головне - освідомлювати.

Дехто життя може прожити і так не позбавитись від стереотипів свого оточення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за офтоп, але не можу не розказати. Домовився з другом подивитися йому вєл, на точці між Анкамандрією і магазином зі світлом. Їду дивлюся пацан сидить колупається і тут піднімається і відбігає за будинок. Я той магазин проїхав і зупинився по телефону поговорити, дивлюся він вертається, я за бус заховався і стежу за ним, а він знову присідає біля тих вєліків, що на вулиці, і знову починає колупати, думаю трохи почекаю, щоб він щось схоже на крадіжку зробив, а тут мужик якийсь йшов і метрів за десять почав кричати, ну те чмо зірвалося і побігло, я спробував наздогнати, але він під міст і десь певно в двори побіг, бо за поворотом я його вже не побачив. Будьте пильні, ці га***ни вже серед білого дня крадуть і навіть відносно людна вулиця не рятує. Було це годину тому.

П.С. з прикмет: високий 180-185, в балахоні чорному був, обличчя не було видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було відразу зайти попередити продавців. Сподіваюсь, вони читають борду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з продавцем була після того розмова, він його бачив і вже теж за ним поглядав, але якраз відволікли покупці, він на крик теж вискочив. Те мурло один цеп перекусив, але ще тросик був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Ап!

Скоро весна тому є ймовірність піймати гада який катається (в районі там тама) на мому велосипеді. Заява в міліцію була написана (номер рами в мене є + є ососблвість яку знають тільки декілька людей).

Мої номера: 0673325717 ,0932498869.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...