Перейти до змісту

Ну от і в мене сперли велоконика ......=(


BeON

Рекомендовані повідомлення

Привіт форумчани, сперли Comanche Tomahawk чорного кольору.

Вчора ще на ньому льотав, сьогодні- вже пусто. Стирили в сушці. Двері на 2 замках і вел теж на два замка пристібував: на велозамок і на цеп з замком.

Сперли навіть напівробочого насоса....

Хто можливо побачить, дайте знати.

Буду вдячний за будь-яку інформацію і поради....

Район крадіжки пр.Соборності біля магазину "троянда"....

Чим він примітний?:

- білий боуден (відмітив на фото) із за падіння пошкоджений: продер до обмотки внутрішньої

- відсутні передні гальма(по стану здоров'я не маю змоги ними користуватися)

- задні тормоза на лівій стороні, а не на правій.

- права гріпса протерта зверху.

- резина: Schwalbe Black Jack

- на вилці з правої сторони відсутня ручка локаута(було діло чистив вилку вперше)

Фото прикріплені. Сорі одну відмітку на фото лишню поставив.

Фото з вересневого квеста більш актуальне.

post-16719-0-45862400-1412660528_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора, також, вкрали велосипед, пристібнутий товстим цепом, біля Молоді 17а. Злодій, молодий (років 30) високий худий, трохи схожий на кавказця. Я його добре роздивився. Він прийшов на аварійку МЖК і попросив пилку по металу. Пиляв на виду того будинка, плюс в цьому будинку опорний пункт міліції! Пилка виявилась тупа, прийшов ще раз. Зі мною обговорювали варіант підключення болгарки, але мені було лінь возитись, збрехав, що в нас такої довгої немає. Сантехніки найшли йому ще одну пилочку, якою він успішно перепиляв товстий собачий цеп.

Я думав, що він пиляє замок до черепашки, бо на рахунок велосипеда пішов би подивився. А сантехніка він розвів, позвонивши буцім то до сина, який загубив ключі. Було потім три машини міліції, в сантехніка взяли покази, з пилки і цепу знімали відбитки пальців.

Старого сантехніка потім піддівав: признайся помогав йому пиляти? Скільки він тобі заплатив?

Марку велосипеда не знаю, ціна його 3500.

Злодію вже дуже хотілось вкрасти того велосипеда, бо ризикував він здорово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого еще велосипед стоит не в квартире ?

оставил - значит подарил

зарання вибачаюсь, але тупе якесь твердження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені твій команч був найкрутіший в місті.. бля, так шкода... будемо дивитись

BeON, телефон лиши в топіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в ночі снився мені сон, що в мене з під носа вкрали велоспед. Ну, мені таке часто сниться, але цей раз запам'яталось тим, що у ві сні дзвоню 102, а там автовідповідач: "Добрий день. Якщо в вас вкрали велоспед натисніть "1", якщо...." і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені твій команч був найкрутіший в місті.. бля, так шкода... будемо дивитись

BeON, телефон лиши в топіку

050-162-74-34 Сергій.

Дякую чел=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю твоїй втраті...шкода от так розпрощатись з своїм улюбленцем. :_11: Ох незаздрю тому злодію, який попадеться при викрадені... :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки розумію, це все-таки не бомжі і алкоголіки крадуть таку кількість велів, поки

власники не об"єднаються

і не почнуть ловлю на живця, попередньо створивши закриту групу в фейсбук і проконсультувавшись або з юристами або з самообороною або з міліцією,

толку не буде.

то все дуже серйозно, в ідеалі довести спостереження до моменту здачі, передачі "товару" і використовувати джсм маячок, в принципі по юридичних питаннях, все зводиться до того, щоб не було масового побиття, утримання, але допускається затримання і передача в міліцію.

хоча тут треба бути готовим і до серйознішого розвитку подій, якщо пробувати "пасти" всю ланку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрізали 4 замка? На дверях сушки були замки навісні, правильно розумію? Одначе..

Працювали болторізом, не інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте організовуємось зловимо на приманку і підвісимо за одне місце відадуть те що вкрали і покажуть куди збувають ми не міліція панькатись не будемо! Бо це шось занадто часто. Розпоясались геть кожен день по паро коників пропадає як на роботу ходять !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як довго ви на йому катали і чи є документи? В міліцію напишіть заяву.

паспорт на вел є.

всі слідчі дії тільки що провели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми не міліція панькатись не будемо!

ну тоді реальною буде ситуація, що за крадіжку дадуть "умовний", а за побиття групою осіб, реальний строк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрізали 4 замка? На дверях сушки були замки навісні, правильно розумію? Одначе..

Працювали болторізом, не інакше.

1 навісний замок на дверях+ в дверях защолка є, і її відкрити можна квадратною ручкою- крадії цього не знали про це свідчить те, що було шумно на площадці(чула моя бабуся)та те що двері кулупали добре щоб відкрити.

1 велозамок і цеп за який я його прив,язував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи зможу допомогти. я завжди лишаю в підїзді дитяячий 3-колісний ровер і ніколи його не пристибав. але якось дружина почула шум в підїзді глянула в глазок а ровера нема. вона вийшла з підїзда і він стояв на лавці а той крадій в 20-ти метрах. прикмети крадія: мужик кавказської зовнішності, чорне волося, спортивний костюм чорний з червоними вставками, має собаку бійцівської породи, при наймі тоді був з нею. на скільки я розумію що живе на 40-ковому бо частенько тут бачу біля салюта з місцевими лигарями і декілька разів приходив до сусіда з 3 підїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як довго ви на йому катали і чи є документи? В міліцію напишіть заяву.

заяву написав. Слідак,опер, участковий були вже.

Паспорт вела є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

злодій, молодий (років 30) високий худий, трохи схожий на кавказця

мужик кавказської зовнішності, чорне волося, спортивний костюм чорний з червоними вставками,

Картинка вимальовується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як довго ви на йому катали і чи є документи? В міліцію напишіть заяву.

Блін, сорі за дубль відповіді Internet Explorer часом не адекватний на форумі, глючить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене квартирка однокомнатна з кімнатою в 12квадратів, і то знайшов де велосипед притулити в квартирі, знаю що якщо оставлю за дверима то як не чужі то сусіди сп**дять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місяць назад і в мого племінника з сушки сперли ровер, та щей газонокосарку прихватили похапцем, також два замки зрізали, міліція сказала"Будем іскать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vitalik911, у пацана горе, а ти його повчаєш.

Кілька разів бачив володарів кубиків і болдерів які тупо не пристебують вело і валять за пивом. Вот їх і вчи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я баче по повідомленням то крадути переважно з сушки. то в кого ще й дос охороняється на сушці, мабуть потрібно встановити відеореєстратор і датчик руху, з сереною в квартиру. якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...