Перейти до змісту

Ну от і в мене сперли велоконика ......=(


BeON

Рекомендовані повідомлення

По іронії долі розмовляв з цим хлопцем в цю неділю на вокзалі, коли наша группа їхала в Оржів, а їхня - в Арматнів до Звірівокотовських лісів.

Оце ж співпадіння(

Думаю варто хоча б зібрати докупи фото і описи вкрадених велосипедів, щоб можна було роздрукувати собі і коли бачиш підозріло подібний вел до вкраденого - звірити з прикметами. Звісно такий шанс мізерний, проте вже були прецеденти з поверненням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

1306173570_chain_lock_03.jpg

Дешево і сердито.

Це якщо залишати на "зайти в магазин". А якщо на ніч, то можна й клітку з арматури зварити, з дверцятами і трьома замками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо то мені далі цим зайнятись? :)

Пі.Сі.

Коли я займався ланцюгами, то в Луцьку було придбано за весь період 3-4 ланцюги. По тих залишених без нагляду велосипедах, непристьогнутих зрозумів, що люди в нас не дуже переймаються безпекою загодя, всі починають думати після.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З суботи на неділю біля соборності 37 в товариша вкрали з автр магнітолу динаміки регестратор, зломали замок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора йшов з гаража і побачив, як в одному з гаражів була купа велів, раніше ніколи не бачив там такого добра (рідко був відкритий). Не хотілося б зря наговарювати (може вони їх возять самі), але думаю провірити варто. Номер гаража точно не згадаю, візуально тільки розташування. (район підходить під викрадення)

post-13054-0-90376800-1412751077_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора йшов з гаража і побачив, як в одному з гаражів була купа велів, раніше ніколи не бачив там такого добра (рідко був відкритий). Не хотілося б зря наговарювати (може вони їх возять самі), але думаю провірити варто. Номер гаража точно не згадаю, візуально тільки розташування. (район підходить під викрадення)

Може якось домовимя з бажаючими це зробити, можна сходити розпитати охоронців, чи часто на байках приїжджають, може вони щось скажуть, якщо ні потрібно палити гараж час від часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора йшов з гаража і побачив, як в одному з гаражів була купа велів, раніше ніколи не бачив там такого добра (рідко був відкритий). Не хотілося б зря наговарювати (може вони їх возять самі), але думаю провірити варто. Номер гаража точно не згадаю, візуально тільки розташування. (район підходить під викрадення)

А вам не приходила думка, що ті хто краде велосипеди перш за все читають велофоруми?

Якщо є хоч якісь підозри, краще зробити по тихому - звяжіться із самообороною чи міліцією, хай перевірять: якщо все законно - то й добре, а ні - то є шанс накрити "точку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може і мій там :(

P.S. Народ давайте спишемось в кого сперли у ПП і вирушимо туди з Лексом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо то мені далі цим зайнятись? :)

Пі.Сі.

Коли я займався ланцюгами, то в Луцьку було придбано за весь період 3-4 ланцюги. По тих залишених без нагляду велосипедах, непристьогнутих зрозумів, що люди в нас не дуже переймаються безпекою загодя, всі починають думати після.

Я думаю варто було б зайнятись... Я б купив би одненького.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, я от що подумав, було б не погано організувати якийсь велоклуб Луцька з символікою на велах. Типу приїхав до там-таму, бачиш щл там стоїть вел з клубу, дочекався власника і попросив приглянути за своїм велом, сам в свою чергу колись приглянеш за чиїмось. Сам катаюсь відносно недавно але кожного разу якось страшно кидати без нагляду, тому пристібаю в людних місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора йшов з гаража і побачив, як в одному з гаражів була купа велів, раніше ніколи не бачив там такого добра (рідко був відкритий). Не хотілося б зря наговарювати (може вони їх возять самі), але думаю провірити варто. Номер гаража точно не згадаю, візуально тільки розташування. (район підходить під викрадення)

А вам не приходила думка, що ті хто краде велосипеди перш за все читають велофоруми?

Якщо є хоч якісь підозри, краще зробити по тихому - звяжіться із самообороною чи міліцією, хай перевірять: якщо все законно - то й добре, а ні - то є шанс накрити "точку"

Мені приходила думка зовсім не писати по цьому питанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора, також, вкрали велосипед, пристібнутий товстим цепом, біля Молоді 17а. Злодій, молодий (років 30) високий худий, трохи схожий на кавказця. Я його добре роздивився. Він прийшов на аварійку МЖК і попросив пилку по металу. Пиляв на виду того будинка, плюс в цьому будинку опорний пункт міліції! Пилка виявилась тупа, прийшов ще раз. Зі мною обговорювали варіант підключення болгарки, але мені було лінь возитись, збрехав, що в нас такої довгої немає. Сантехніки найшли йому ще одну пилочку, якою він успішно перепиляв товстий собачий цеп.

Я думав, що він пиляє замок до черепашки, бо на рахунок велосипеда пішов би подивився. А сантехніка він розвів, позвонивши буцім то до сина, який загубив ключі. Було потім три машини міліції, в сантехніка взяли покази, з пилки і цепу знімали відбитки пальців.

Старого сантехніка потім піддівав: признайся помогав йому пиляти? Скільки він тобі заплатив?

Марку велосипеда не знаю, ціна його 3500.

Злодію вже дуже хотілось вкрасти того велосипеда, бо ризикував він здорово.

Ми з друзями недавно попали у зовсім не хорошу ситуацію з велосипедом(купили його ,а він виявився краденим), так це велосипед нам продав чоловік похожий по опису(тільки він був росту десь 175) на цього про якого ви писали. Він назвався Олександром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто в Луцьку крадуть і тут же продають???

Особисто мій велосипед бачили як він їздив по Луцьку декілька разів. В мого товариша рік назад викрали велосипеда, після 6 місяців зловили хлопака на його велосипеді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Повісив сусід знову навісного замка на двері сушки, і знову зняли його. Висновок- великий відсоток того, що по-тихому перевіряють точки на яких наживилися, на нову наживу. Будьте обережі!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...