Перейти до змісту

Ну от і в мене сперли велоконика ......=(


BeON

Рекомендовані повідомлення

на скільки я баче по повідомленням то крадути переважно з сушки. то в кого ще й дос охороняється на сушці, мабуть потрібно встановити відеореєстратор і датчик руху, з сереною в квартиру. якось так

Вкрадуть ще й регістратор і датчик.

Я уявляю як ці ровери десь в Дніпропетровську чи у Херсоні стоять десь в магазинчику, по типу того що за мостом біля 5ї школи. Або на авторинку, хоча це меньше ймовірно...

Чому таке лайно що краде, вбиває не відправляють в АТО воювати, такий собі штрафбат, щоб не вернулись. Війна хороший спосіб почистити народ від всякої наволочи, а то воюють тільки хоробрі і такі що шкода. Вночі сьогодні "Ла-ла-ла" співали під вікна, та сама компанія що щоночі тут квасить, в АТО бляха і там "ла-ла-ла"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

від реєстратора тільки камера ставиться, а датчик буде пищати в квартирі якщо є якийсь посторонній рух на сушці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ніхто бити не буде просто вічливо попросим зізнатись а пальці в нього вже до того були поломані :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную організувати тему де в кого коли було викрадено шоб можна було приблизно проаналізувати і як варіант в тих районах організовувати засідкі денні чи біль вечірні думаю кафешкі без камер і з стоянками саме те де можна це буде зробити парочку вєліків на стоянку і очікувати так розумію довго і нудно але покі самі не візьмемось то міліція нас не врятує бо їх міроприємства затягуються на довго і дочекатись покі вони когось там зловлять то ше не один вєлік поїде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то зізвонюйся з друзями і робіть засади, не паліть кантору на форумі... шокера беріть з собою, чи флобера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС з твого дозволу.На майбутнє хто тримає вєлікі в сушилка поставте хочь яку небуть сигналку, і ти ТС дуже сподіваюся що здайдеться твій коник, постав хочь якись елементарний магнітогерконовий датчик на двері,ну або датчик на рух і + ривуна(щоб ривів на цілий під"їзд) і ОБОВЯЗКОВО! індикатор режиму охорони, тоість самий простий світлодіод над дверима. щоб ті уйоб.и його бачили і боялися лізти. Ну якщо вже геть немає грошей то змаструйте обманку, щоб над дверима завжди світився світлодіод на 12v. троха буде відлякувати.

Ладно, бажаю щоб поскоріше знайшов,а там щось можна придумати.

Я вже мовчу про різні там автономні GSM сигналізації з дозвонами, короче вибір великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого еще велосипед стоит не в квартире ?

оставил - значит подарил

зарання вибачаюсь, але тупе якесь твердження.

Тогда очень скоро будешь следующим :_31:

Не тупое - проверенное многолетним опытом ( просто нужно немного подумать)

Как минимум раз в неделю вижу оставленные непристегнутые велики ( многие довольно дорогие)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я раз підїхав до каравана, оставив вел там на парковці не чипляючи, сам став на 2 ступенькі вище біля нього...чекав людину, тут якийсь дідуля підходить до мого вела начинає роздивлятись щось лапає, я вже думав йому щось сказать...але той розвернувся пішов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как минимум раз в неделю вижу оставленные непристегнутые велики ( многие довольно дорогие)

Так велосипед ТС був пристебнутий, 4-ма замками. І не не в дядька васі під хатою, а в себе на території - у своїй сушилці. Тоді чому він має його брати у квартиру, у якій і так місця можливо нема, та і на замки тратитись ? Йото так же і з квартири могли мперти..і не лише його.

Судячи із Ваших букв потрібно все пристібати і в квартиру сунути..все що в сушилці, комірчині. підвалі - все в квартиру. Та і в автівці спати..

До чого це я? Я розумію що перестраховка не лишня, але це нонсенс, ховати свої ж речі під ліжко зі свого підвалу, тд.., бо авось хтось свисне. Потрібно міняти все в корні! Зловити пару таких любителів халяви і руки поламати, одним, другим і всім хто лізтиме... самооборона.

Писали ж вище, поставити муляжі блимкалки, камери, або ж не муляжі. Організувати ловлю на живця.

Бо от такими "хованками в квартиру" ми не позбавимось крадіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба підключати Самооборону чи Правий сектор для підтрики. Вони знають як з такими поводитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже неодноразово пропонував виловлювати цих бандюків, щоб потім інші боялись. Що потрібно: кілька людей, які можуть по будням (зміною) організовувати виїзди (можна звернутись до самооборони), "живця" (велосипед, можна кілька варіацій), бус або машина. Можу також долучитись до команди.

На рахунок людей з самооборони, якщо їх зацікавить чи виділять нам людей, можна їм буде віддячити матеріально (+ допомога бійцям на АТО, так що справа корисна і для них, і для велосипедистів).

Хто має машину і вільні дні на тижнях, то можете відписувати. Вже давно пора зібрати якусь ініціативну групу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрізали 4 замка? На дверях сушки були замки навісні, правильно розумію? Одначе..

Працювали болторізом, не інакше.

Сработали чотко,похоже на заказуху,хтось точно міг показати або знати про велік і вкрав для продажу,для когось,на запчастини тд...

А якщо скласти невеликого девайса, який буде фізично травмувати зловмисника?

можна поставити динамо машину і підвести проводкі на гріпси і буде бобо))))провірено)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрізали 4 замка? На дверях сушки були замки навісні, правильно розумію? Одначе..

Працювали болторізом, не інакше.

Сработали чотко,похоже на заказуху,хтось точно міг показати або знати про велік і вкрав для продажу,для когось,на запчастини тд...

А якщо скласти невеликого девайса, який буде фізично травмувати зловмисника?

можна поставити динамо машину і підвести проводкі на гріпси і буде бобо))))провірено)))

Так спрацювали чітко. Думаю випасали певний час. Мене в той вечір не було дома. І саме цікаво тиждень тому я його помив і привів в людський стан, бо вже був грязний і вже закривав всі замки на балконі та двері і вдруг підійшов чувак якого я ніколи раніше не бачив, може новосел якийсь, і питає це твій балкон, кажу угу, і питається а можна щоб якийсь його друг теж ставив вел. Разом бо десь там він приїхати має. Тоді вже така фігня насторожила. Але хз хто це був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна щоб якийсь його друг теж ставив вел

Скорее всего, именно в этот момент вынесли приговор твоему велу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, найефективніші ось такі замки

%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-3.jpg

Але вони досить дорогі і важкі. Зрештою, з хорошого велосипеда знайдуть що зняти, навіть якщо не подолають замок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще U-подібні замки досить непогано відпрацьовують свою задачу, але бажано юзати фірмові, вони вартують трохи грошів...

kryptonite_fahgettaboudit_shackle_lock.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще U-подібні замки досить непогано відпрацьовують свою задачу, але бажано юзати фірмові, вони вартують трохи грошів...

kryptonite_fahgettaboudit_shackle_lock.jpg

Маю точно такий, важить 2 кг!!! Не дуже зручно завжди возити, тож докупив ще тросиковий ( щоб відійти на 5хв )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

( щоб відійти на 5хв )

і розкусити за 30с.

в наших реаліях краще возити додаткових 2 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я один без тросика катаюся? Такі речі дуже балюють, ви на нього надієтеся, а тут оп, і нема вела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TARAS96, тросик усе-таки потрібен. Щоб не дьоргатись як невротик, наприклад, кожного разу, коли їстимеш піцу чи купуєш пиво, і потрібно на півхвилини стати до нього спиною. Та інколи й кілька секунд потрібно, щоб злодій сів на вел і втік. Всі ми пам"ятаєм крадіжку вела у Мартенза. Тому велосипед потрібно постійно тримати в полі зору. Тросик же хоч на добрий десяток секунд, але затримає злодія.

У мене кілька тросиків. Постійно вожу з собою два тросики ВВВ. Чіпляю переднє та заднє колесо до рами. Суто психологічно злодія уже це може відлякати - один тросик це не два, з ними мороки буде набагато більше.

Усе ж одно не спускаю з нього очей. Надто багато вкладено в нього, можна сказати, душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, також, вкрали велосипед, пристібнутий товстим цепом, біля Молоді 17а. Злодій, молодий (років 30) високий худий, трохи схожий на кавказця. Я його добре роздивився. Він прийшов на аварійку МЖК і попросив пилку по металу. Пиляв на виду того будинка, плюс в цьому будинку опорний пункт міліції! Пилка виявилась тупа, прийшов ще раз. Зі мною обговорювали варіант підключення болгарки, але мені було лінь возитись, збрехав, що в нас такої довгої немає. Сантехніки найшли йому ще одну пилочку, якою він успішно перепиляв товстий собачий цеп.

Я думав, що він пиляє замок до черепашки, бо на рахунок велосипеда пішов би подивився. А сантехніка він розвів, позвонивши буцім то до сина, який загубив ключі. Було потім три машини міліції, в сантехніка взяли покази, з пилки і цепу знімали відбитки пальців.

Старого сантехніка потім піддівав: признайся помогав йому пиляти? Скільки він тобі заплатив?

Марку велосипеда не знаю, ціна його 3500.

Злодію вже дуже хотілось вкрасти того велосипеда, бо ризикував він здорово.

Ось фото цього велосипеда.

jgyjg.jpg

Сьогодні зустрівся з власником. Обговорили різні варіанти пошуку.

По іронії долі розмовляв з цим хлопцем в цю неділю на вокзалі, коли наша группа їхала в Оржів, а їхня - в Арматнів до Звірівокотовських лісів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...