Перейти до змісту

Альтернативна енергетика


HWman

Рекомендовані повідомлення

котра зробила ось такий вітряк:

які характеристики вітряка/генератора? З виду генератор не сильно потужний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 749
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Як стверджував той чоловік - вийшла не дуже ефективна конструкція, при вітрі в 10 м/с вдавалось отримати близько 100 ват, що є дуже мало при таких розмірах.

Діаметр великого шківа 350 мм, маленького 50 мм, тобто співвідношення 1 до 7-ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи з'являлось щось у нас на форумі:

original-1422545187.JPG

Електроенергію у держави вони не купують. Господар Мурад Цінделіані встановив сонячні батареї та вітрогенератор і тепер повністю забезпечує електрикою своє помешкання.

Зустрілися з Мурадом та Аллою Цінделіані у гаражі, де, власне, і розміщується майстерня чоловіка, в якій він працює над утіленням енергоощадних технологій, - інформують «Відомості».

— У нас сонячні батареї стоять тут, на гаражі, а частина там, на будинку, загалом 56, — каже господиня. Хоча за освітою Алла педагог молодших класів, однак у справу чоловіка вникає, тому про все може розповідати не гірше від нього. — Вони нам у літній, осінній та весняний періоди дають енергію. На жаль, узимку забезпечити повністю не можуть, тому що на Західній Україні сонячних днів не так багато.

— Але у майбутньому для енергії взимку плануємо ставити ще вітрогенератор — десятикіловатний, — долучається Мурад. — У нас стоїть поки що пробний. Сонячні батареї та вітряки працюють синхронно.

Далі чоловік звертає нашу увагу на апаратуру, яка нагромаджує і використовує енергію. Тобто сонячні панелі виробляють її, а в акумуляторах-термосах вона зберігається, потім установка переробляє її на електричний струм із напругою 220 В і подає на будинок.

— Цей генератор канадської розробки «Шнайдер електрик» гібридний, може переадресовувати енергію, стабілізувати, — продовжує чоловік.

— У нас проблеми з державним постачанням електроенергії, — продовжує дружина, — оскільки 220 В у мережі немає. Завжди світло ввечері тьмяне, електропіч не працює так, як потрібно, мікрохвильова — також. А тепер у нас постійно є 220.

Усю цю альтернативну енергоустановку Мурад Цінделіані сам придумав і налаштував. Дивиться на лічильник і підраховує, скільки вона дала електроенергії. Виявилося, що за літній період — дев’ять тисяч кіловатів.

— Улітку нам її забагато, і, можливо, мегават пішло у повітря, — пояснює майстер. — Тому надлишок реально продавати державі.

Він має на увазі так званий зелений тариф. Відповідно до Закону України «Про електроенергетику», з 01.01.2014 р. енергопостачальні компанії зобов’язані викуповувати у домогосподарств за «зеленим тарифом» надлишкову електроенергію, вироблену альтернативними (відновлюваними) джерелами енергії, такими як вітер, сонце, біомаса.

— Але щоб перейти на цей «зелений тариф», необхідно дуже багато документів, — веде далі раціоналізатор. — Хоча один такий об’єкт уже в Луцьку я зробив. Там стоїть двореверсний лічильник, який фіксує енергію й те, скільки СО зекономили. За літній сезон той приватний будинок заощадив дві тисячі тонн СО викидів у атмосферу.

— Ми живемо біля об’їзної дороги, яка дає нам багато шуму та СО в повітря, — продовжує Алла. — Але хочемо, щоб наше довкілля стало чистішим. За це боремося не тільки ми, а ціла планета. Це масштабна проблема. Дехто жаліється, що вітряки видаватимуть звук, але ж ви чуєте, що звуку нема, а от від машин є.

Мурад Цінделіані впевнений, що Луцьк можна забезпечити електроенергією, встановивши вітрогенератори.

— Якби дозволили, я б це зробив, — запевняє майстер. — Кажуть, нема вітру, а тут вітер прекрасний — 5–6 м/с постійно. У Німеччині знаєте скільки їх стоїть? За годину вони дають терават. У Польщі також — це вільна енергія, яка нікому не шкодить. Тверде паливо ж має викиди. А наше навколишнє середовище дуже забруднене.

Альтернативними видами енергії Мурад Цінделіані займається уже років шість, за освітою він фізик, тож тепер свої знання та вміння використовує для нових винаходів у цій галузі. Сам розробив новий тип генератора. Винайшов тепловий насос на 48 вольтів, аналогів якому немає в Україні.

— Його треба запатентувати, однак це затратно, необхідно тисяч десять гривень, — розповідає. — Це тепловий насос потужністю 1,5 кіловата, а дає 6 кіловатів на виході, але він ще не встановлений. Довгий час був у розробках, бо, як завжди, фінансова сторона гальмує.

Найбільший на Волині вітряк — 20-кіловатний, який дає 20–25 кіловатів при 11 м/с вітру, — також робота Мурада Цінделіані.

— Він стоїть у селі Лище, має двосторонні аеродинамічні крила, там трифазна система. Дає за вечір, якщо є вітер, 180–200 кіловатів, — розповідає про свої технічні втілення винахідник. — Ще є у Кузнецовську, в Боровичах.

На запитання, чому в нас люди поки що не впроваджують масово відновлювані джерела енергії, пані Алла відповіла, що, по-перше, це вимагає чималих коштів, бо, скажімо, один сонячний колектор вартує 270 доларів, а ще ж апаратура для переробки енергії. А по-друге, немає державної підтримки, тоді як у європейських країнах для таких людей передбачені різноманітні пільги та можливості для розвитку.

— Наш Волинський університет хотів увесь перевести на теплові насоси, — розповідає Мурад. — Договір склали, навіть уже замовляв насоси, але дозволу не отримав: чиновники не дозволили. Тому зробити якийсь крок важко. Але ми надіємося, що недаремно люди стояли на Майдані й зараз гинуть на сході. Я думаю, що Україна розкриє крила і злетить.

http://www.volynnews...zalezhna-simia/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дніпропетровські вчені розробили технологію перетворення небезпечного шахтного метану, сотні мільйонів кубометрів якого щорічно викидається в атмосферу, у газові гідрати, повідомляє nmu.org.ua.

Над проектом з видобутку альтернативного природному газу палива група науковців під керівництвом завідуючого кафедрою підземної розробки родовищ Національного гірничого університету, професора Володимира Бондаренко працювала п’ять років.

Газові гідрати, які складаються з води і газу, абсолютно безпечні і виглядають, як кусень льоду. В одному кубічному метрі такого льоду близько 200 кубічних метрів газу. Такі крижані брикети, за словами науковця, можна транспортувати у машині з морозильною камерою у віддалені села та спеціальні сховища, де при підвищенні температури гідрат перетворюватиметься у газ і доставлятиметься до споживача через місцевий газопровід.

Як зазначають розробники, добувати альтернативне паливо можна у польових умовах безпосередньо біля свердловин, через які виходить шахтний метан. У реактор, який разом з холодильником міститься у мобільній установці, закачується газ з-під землі, який, змішуючись з водою, перетворюється у газогідрат. Зараз альтернативне паливо в установці створюється за 20 хвилин. Дніпропетровські науковці готові удосконалити розробку, щоб льодові блоки вироблялися відразу при змішуванні газу з водою, однак на заваді стоїть брак коштів.

http://ecotown.com.ua/news/V-Ukrayini-rozrobyly-ta-vprovadzhuyut-tekhnolohiyu-pererobky-metanu-iz-shakht-u-kryzhani-brykety-dlya/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ввели зелений тариф для приватних домогосподарств. Можна буде продавати електроенергію вироблену СЕС та ВЕС. Обмеження законодавчі: не більше 30 кВт при технічній можливості ліній. На наших широтах СЕС на 10 кВт може дати десь 10 МВт за рік. На 30 кВт відповідно у три рази більше. Не можу знайти самі зелені тарифи - скільки за кВт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввели зелений тариф для приватних домогосподарств. Можна буде продавати електроенергію вироблену СЕС та ВЕС. Обмеження законодавчі: не більше 30 кВт при технічній можливості ліній. На наших широтах СЕС на 10 кВт може дати десь 10 МВт за рік. На 30 кВт відповідно у три рази більше. Не можу знайти самі зелені тарифи - скільки за кВт?

http://www.sun-ukraine.com.ua/%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%84/ хо хо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що на 1 кВт сонячної системи треба десь приблизно 1500 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке: для приватних господарств вітрові кВт будуть рахувати по 10 чи по 20 центів за кВт*год?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, HWman,

зелений тариф...

куди звертатися та які документи потрібні?

що буде коштувати та як підключатися до лінії електропередач? цікавить сільська місцевість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, звертатись в обленерго. Щоб підключитись потрібен сертифікований інвертор (на 10 кВт коштував 2000 долл). По ціні підключення не підскажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримання зеленого тарифу:

для отримання "зеленого" тарифу потрібно пройти 7 кроків:

1. Оцінка об’єкту на можливість монтажу сонячних панелей, пошук оптимальної конфігурації та місця розташування:

• панелі не повинні бути затінені в найпродуктивнішу пору дня, з 11 до 16 годин;

• СЕС потужністю 10 кВт займає щонайменше 60 кв.метрів

• сонячні панелі повинні бути повернуті на Південь з кутом нахилу 30 - 35 градусів. Допускається відхилення до 40градусів на схід чи захід, з невеликим падінням продуктивності.

• установку можна ділити на дві або три площини (кола) з різною орієнтацією, залежить від параметрів інвертора.

2. Перевірка виділеної потужності для приватного домогосподарства

• згідно договору з РЕМом для кожного домогосподарства виділена певна потужність електромережі. Зазвичай це 5 кВт. Але якщо ви, наприклад, бажаєте встановити СЕС на 10 кВт, вам потрібно цей ліміт збільшити.

• щоб збільшити виділену потужність для домогосподарства, потрібно звернутися в місцевий РЕМ, з собою потрібно взяти паспорт та свідоцтво права власності на будинок

→ ставки плати за стандартне приєднання електроустановок до електричних мереж для міст без ПДВ, тис. грн/1 кВт - трифазне приєднання – 1,32; однофазне приєднання — 0,76;

→ ставки плати за стандартне приєднання електроустановок до електричних мереж сільської місцевості без ПДВ, тис. грн/1 кВт - трифазне приєднання – 1,05; однофазне приєднання — 0,61;

→ цю послугу РЕМ повинен надати протягом 15 робочих днів.

3. Вибір обладнання

• для встановлення СЕС на 10 кВт потрібно: 36 – 40 сонячних панелей потужністю 250 – 280 Вт. Відповідно, можна й іншу кількість, але їхня сумарна потужність не повинна перевищувати дозволену потужність по DC входу інвертора.

• вибір сонячних панелей:

→ найпоширенішими є кремнієві монокристалічні та полікристалічні фотоелементи. Монокристали продуктивніші, довговічніші але дорожчі. Зважаючи на час експлуатації станції варто мислити стратегічно.

→ виробників є багато, починаючи від невідомих китайських до якісних брендів-виробників з Європи, Японії, США. Найдешевші китайські купувати ризиковано - можуть швидко деградувати. Оптимальне співвідношення ціна/якість – це «якісний Китай»;

• вибір інвертора. Панелі виробляють постійну напругу, а нам потрібно змінну, ще й якісну, стандартизовану. Для цього потрібен інвертор певної потужності, він здійснює потрібне перетворення:

→ Інвертори поділяються на три типи: мережеві, автономні та гібридні, які поєднують властивості мережевих та автономних.

-
Мережеві
працюють тільки на генерацію в діючу мережу (чого достатньо для побудови СЕС під “зелений тариф”.

-
Автономні
поєднують роботу від різних джерел живлення (сонячні, вітрові установки, акумуляторні батареї). Дані інвертори не мають можливості генерації в мережу, вони нам не підходять.

-
Гібридні
поєднують властивості перших двох типів, дозволяють побудувати автономну безперебійну систему живлення з можливістю генерації в мережу, але відчутно дорожчі. Вибирати тип інвертора варто з поставлених цілей.

→ із виробниками інверторів ситуація така ж, як і з панелями. Оскільки інвертор - це високотехнологічна та дорога річ, то варто купувати вироби перевірених виробників.

• вибір автоматики: автоматика встановлюється в коло змінного та постійного струму. Вона є уніфікованою та представлена багатьма виробниками. Деякі виробники інверторів пропонують свою власну систему автоматики захисту.

• вибір системи кріплень: в залежності від типу покриття даху чи конструкції вибирається система кріплень панелей. Найважливішим місцем системи кріплень є контакт з поверхнею даху, де неприпустимі протікання. Маса панелей приблизно 20кг. Системне кріплення 100-200 кг. Тобто в сумі до 1000кг. Ця маса є рівномірно розподіленою, тому на правильно розрахований та збудований дах — це не є велике навантаження в порівнянні, наприклад, зі сніговими навантаженнями.

4. Монтаж та пробний запуск

• Монтаж - це найважчий та найвідповідальніший момент, цим повинен займатися тільки спеціаліст. Здебільшого монтажні роботи проводяться на висоті, що вже становить небезпеку. На етапі електричних підключень коло постійного струму знаходиться під напругою до 900В. З ними потрібно вміти поводитись. Цим має займатись спеціаліст, для дилетанта це небезпечно, якщо зробить щось не так.

• Треба прораховувати схему з'єднання панелей. Кількість кіл, панелей в них та спосіб з’єднання паралельний, послідовний, зважаючи на параметри інвертора. Усі монтажні роботи виконуються згідно рекомендацій виробників обладнання.

• Більшість сучасних інверторів мають достатньо широке та гнучке меню налаштувань. В усіх пунктах якого потрібно розбиратись.

• Інвертори також мають можливість віддаленого доступу до сервісного меню та моніторингу роботи пристрою, звичайно при наявності мережі Інтернет.

• Після усіх монтажних робіт можна зробити нетривалий пробний пуск, тому що типові лічильники генерацію рахують як споживання.

5. Заява в РЕМ про підключення СЕС.

Тепер можна сміливо подавати заяву на підключення СЕС в місцевий РЕМ. У РЕМі є зразок заяви, який слід заповнити. Попередньо ознайомитись з нею можна ось
.

6. Отримання ОТЗ (організаційно технічні заходи)

По факту заяви РЕМ має видати ОТЗ, які виконують або вони самі, або їхні підрядні організації, а заявник лише оплачує обладнання (двонаправлений лічильник, модем та послугу монтажу) - приблизно 6-8 тис.грн. На даному етапі проблем не повинно виникати, хіба що неготовність деяких РЕМів чи ОблЕнерго надавати невідому поки що їм послугу.

7. Складання договору купівлі-продажу між Обленерго та власником приватного домогосподарства

Після виконання ОТЗ можна підписувати договір купівлі-продажу електроенергії. Він підписується між Обленерго та власником приватного домогосподарства. Як правило, представник ОблЕнерго приїжджає на об’єкт, оглядає СЕС та підписує договір. В договорі потрібно вказати реквізити для отримання коштів, тому про це треба заздалегідь подбати. Банк, на рахунок якого ви будете отримувати гроші, можете вибирати самостійно. ОблЕнерго не ставить вимог. В договорі зазначаються терміни та спосіб оплати.

http://ecotown.com.u...rostykh-krokiv/

Змінено користувачем sergkots
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю людину, котра ну дуже переконливо говорила що це реально працює.

Цитую:

"Після того як зібрав і запустив цю установку, то тиждень ходив в депресії усвідомивши, що нас все життя обманювати заради того, щоб заробляти..."

Давайте представимо на якийсь момент, що це дійсно правда і ще сам Тесла на початку 19-го століття мав з цим справу, а ми з Вами все ще платимо за електроенергію... Класична система освіти влаштована таким чином, щоб любими методами відвести нас від цієї теми...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви собі уявіть, 4 кВт електроенергії кожну годину, і це безкоштовно. Не треба палити вугілля чи добувати електроенергію із реакції розпаду радіоактивних речовин, не треба платити за пальне для авто... Спробуйте уявити це на якусь мить...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявити то можна багато чого але я сумніваюсь що воно дійсно бере енергію не звідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон збереження енергії - моя відповідь цьому відео) він діє не лише для електрики, а для всієї фізики в цілому) відео схоже на ті, в яких показують "вєчні двігателі", але трабл в тому, що є така штука як опір в електриці, тертя кочення в механіці і т. д.) і для перевірки цього закону не треба ходити до школи ) :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У школу таки варто ходити :). Сонце світить, вітер дме, вода тече. Навколо багато "вічної" енергії. От тільки нам доводять, що вона дорожча за традиційну. А питання в тому, що це вільна енергія - важко брати податки із безкоштовного. З нафтою, газом, вугіллям легше - контролюєш їх переміщення і за це береш мзду.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке: для приватних господарств вітрові кВт будуть рахувати по 10 чи по 20 центів за кВт*год?

Дата розміщення на сайті: 25.08.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

20.07.2015 № 2046

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

05.08.2015 за № 942/27387

Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств

Відповідно до статті 171 Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити "зелений" тариф на електричну енергію для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики, які вмонтовані (встановлені) на дахах та/або фасадах приватних домогосподарств (будинків, будівель та споруд), величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт, та які введені в експлуатацію:

з 01 квітня 2013 року по 31 грудня 2014 року – 857,16 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2015 року по 30 червня 2015 року – 770,93 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 липня 2015 року по 31 грудня 2015 року – 478,77 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року – 454,32 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2017 року по 31 грудня 2019 року – 432,44 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2024 року – 388,68 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2025 року по 31 грудня 2029 року – 346,21 коп/кВт∙год (без ПДВ).

2. Установити "зелений" тариф на електричну енергію для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії вітру об'єктами електроенергетики величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт, та які введені в експлуатацію:

з 01 липня 2015 року по 31 грудня 2019 року – 278,00 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2024 року – 249,68 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2025 року по 31 грудня 2029 року – 222,66 коп/кВт∙год (без ПДВ).

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 16 січня 2014 року № 28 "Про встановлення "зеленого" тарифу для приватних домогосподарств", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 05 лютого 2014 року за № 223/25000.

4. Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Голова Комісії Д.Вовк

Офіційно оприлюднено в „Офіційному віснику України”, 25.08.2015, № 65, ст. 2161

http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=17020

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу:

ПОСТАНОВА

20.07.2015 № 2046

з 01 квітня 2013 року по 31 грудня 2014 року – 857,16 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 січня 2015 року по 30 червня 2015 року – 770,93 коп/кВт∙год (без ПДВ);

з 01 липня 2015 року по 31 грудня 2015 року – 478,77 коп/кВт∙год (без ПДВ);

Офіційно оприлюднено в „Офіційному віснику України”, 25.08.2015, № 65, ст. 2161

Стимулювали своїх? Чи як це вважати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав ціна буде триматись однакова, а тут ще й падає так різко з червня на липень 2015

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, дивіться коли прийнято, коли оприлюднено та коли найвищі ціни.

Я так зрозумів, що хто вчасно встиг оформити документи - тому найвищий тариф. Я помиляюсь?

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Український розробник наддешевої сонячної теплової станції відкрив креслення для всіх бажаючих

EcoTown | 23.10.2015 36927

1.jpg

Мова йде про найбільшу в Україні сонячну станцію такого типу (29 кв.м фокусуючих дзеркал), яку своїми руками зробив винахідник Сергій Юрко з Миргорода. Станція призначена для виробництва тепла з сонячної енергії, причому вода без проблем нагрівається до температури кипіння навіть у люті морози. Головна унікальність станції - це вартість: близько 10 EUR / кв. м, що в 15-20 разів дешевше традиційних сонячних колекторів (вакуумні трубки, плоскі колектори). Завдяки такій дешевизні, тепло цієї станції виходить дешевшим від тепла з імпортного газу.

Вартості у 10 EUR / кв. м вдалося досягти завдяки застосуванню дешевих розповсюджених матеріалів: сталевий прокат, дерево, пінополістирол, металізована лавсанова плівка (в якості дзеркал) та ін. Станція встановлена під відкритим небом вже майже рік (а повноцінно працює з березня 2015), і за цей час не було жодної значущої поломки. Для винахідника це було очікувано: раніше він кілька років випробовував все на прототипах і широко застосовував наукові розрахунки. Зараз станція опалює приватний будинок у парі з газовим котлом.

Замість того, щоб закрити інформацію про технологію і продавати її, винахідник чинить навпаки. Він принципово відмовився від патентування та готовий будь-кому безкоштовно вислати всі необхідні креслення.

Контакти Сергія:

[email protected]

+38 095 076 18 14

Більше того, окрім багатьох роз'яснювальних роликів на Youtube, Сергій працює над здешевленням інших елементів сонячної станції (наприклад, теплового акумулятора або теплотраси), пропонує до продажу невеликі секції сонячного пристрою для випробувань і копіювання. Також він готує економічну інформацію для бажаючих виробляти його пристрій на продаж. Винахідник називає свої дії створенням «виробничої мережі» і сподівається, що це буде таким же дітищем інформаційної ери, як і «соціальні мережі». Цей соціальний експеримент він роз'яснює у своєму блозі.

«Світ змінюється, - говорить Сергій - Це в 19-му столітті торгували патентами. Зараз ера Інтернету і безкоштовної інформації».
quoteOpen.pngquoteClose.png

Зразки креслень:

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Сергій Юрко прагне до того, щоб в Україні з’явилося від 100 до 1000 невеликих виробників його сонячного пристрою, яким потрібно, окрім бажання, мати стартовий капітал всього лише у кілька сотень доларів. (технологія виробництва примітивна і не вимагає складного обладнання та великих приміщень). Причому вони не будуть заважати один одному, оскільки обсяг ринку величезний. Наприклад, це сотні тисяч приватних будинків, які захочуть використовувати дешеве сонячне тепло замість дорого газу.

відео за посиланням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз станція опалює приватний будинок у парі з газовим котлом.

Ключова фраза як на мене... у відео автор наголошує, що тестувалось з березня цього року, отже серйозних морозів ця станція не тестувала, також уточняє, що вмикати котел він все таки планує.. плюс наголошує, що того цілого ряду, який він вибудував не вистачить на опалення всього дому - необхідна дуже велика площа... якщо випаде сніг, або зима буде похмура, чи вдарять сильні морози, як поведе себе станція теж хз.... отже технологія з малим КПД. Видно, що людина працює і вивчає, і дай Бог знайде щось унікальне і дійсно революційне, але поки "продавати" конструкцію в даному вигляді, як готовий продукт... ну хз.. подібних конструкцій є багато - основна їх проблема це КПД... ІМХО я вже писав вище є закони фізики і їх не зламаєш.. як написав мені

sergkots
сонце світить, вітер дме, вода тече, але втрати від перетворення "світіння", "дміння" і "течіння" в необхідну нам енергію, ніхто не відміняв... тому говорити про здешевлення можна.. але аж ніяк не про безкоштовне...) :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ось такий вертикальний вітрогенератор побудував наш земляк:



jL3spVkD3-g.jpg
 
yOr-ywZXrQs.jpg
 
vkOoBwHc9hc.jpg
 
LTsz0OrKPfg.jpg


 

Боже як не звично себе чути...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий вертикальний вітрогенератор побудував наш земляк:

а де це?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...