Перейти до змісту

Два трупа біля Епіцентру


Gendruk

Рекомендовані повідомлення

У селі Липини поблизу Луцька знайшли 2 трупи. Інформує ТРК «Аверс».

Сьогодні вранці у селі Липини Луцького району, неподалік ТЦ «Епіцентр» знайшли два тіла. За неофіційної інформацією – це трупи чоловіка та жінки. На місці події працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці відмовилися надавати будь-які коментарі з цього приводу.

Подробиці дивіться у випуску «Новин на Часі» на телеканалі «Аверс».

Джерело: http://mediaavers.com/krim%D1%96nal/2014/09/30/b%D1%96lya-%C2%ABep%D1%96czentru%C2%BB-znajshli-trupi-2-x-cholov%D1%96k%D1%96v/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфа правдива :( То були батьки мого знайомого, його молодший брат таке зробив, всі в шоці. З яких причин це сталося мені невідомо. Біда страшна :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфа правдива :( То були батьки мого знайомого, його молодший брат таке зробив, всі в шоці. З яких причин це сталося мені невідомо. Біда страшна :(

Я якраз його самого знав. Те що він хворий не сумнівався ні хвилини, але до такого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфа правдива :( То були батьки мого знайомого, його молодший брат таке зробив, всі в шоці. З яких причин це сталося мені невідомо. Біда страшна :(

Я якраз його самого знав. Те що він хворий не сумнівався ні хвилини, але до такого..

так хто такий? батьки живуть неподалік, страшнувато вже якось (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц, а скільки років йому?

33 роки

так хто такий? батьки живуть неподалік, страшнувато вже якось (

Його ще зранку мали запакувати, не переживай. Він, походу, і не ховався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він

Розказуйте детальніше

Та я сам толком нічого не знаю, чекаю поки міліція щось напише.

Брат цього упиря живе в Кузнецовську. Дзвонив до батьків, ті не піднімали. Передзвонив до брата і той вже розказав, напевно.

Сам, цей синуня, ходив до кришнаїтів і, напевно, мати його присоромила чи вичитала тоді. Зарубав матір, доекався батька і теж вбив. Типу, що його ніхто не любить. Побачим заключення слідчих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його пам'ятаю.Він якийсь час приходив спочатку на служби,потім тільки поїсти,це було давно.Пересварився з усіма,його кілька разів виганяли.Потім він приходив знову з якоюсь вагітною дівчиною,як виявились,жінок у нього кілька,як і дітей.Знову вигнали.Став агресивний.Мало не побили.Десь навіть в міліцію на нас жалівся.Постійно жалівся на батьків і родичів.Пояснити щось йому було неможливо.Нікого не слухав,сам собі на умє. Я з ним кілька разів спілкувався на тему йоги,але в нього на деякі речі було дивне бачення,він не слідував принципам йоги і я перестав з ним розмовляти.

Він до речі тут на форумі організовував кружок з йоги,як виявилось з нечистими намірами. Це жах якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково не Ігор звати?

Він

Він до речі тут на форумі

А нік який?

Був такий Ігоршабала, чи якось схоже, здавав для мантрасексу квартиру, запрошував на йогу, як тренер.

Згадувала його.

Це не ствердження, просто аналіз інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він до речі тут на форумі

А нік який?

http://board.lutsk.ua/topic/121818-kudi-b-pti-na-iogu/page__st__15#entry1052705161

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха інсайду:

Той дибіл спочатку вбив мамку, потім, десь аж через годину, прийшов батько і він його теж мочканув. В матері біля 20-ти ножевих, а батькові голову сокирою проломив. Зараз перебуває в СІЗО, в повному відказі від дачі свідчень (ст. 63). Судитиме його колегія суддів і скоріш за все отримає він ПЖ (пожиттєве), бо якби був один труп, то це 115 ч.2, хай в стані афекту і т.п., потягнуло би на 10-11 років, але ж прочекати ше годину і холоднокровно вбити ше одну людину, то це вже злий умисл, на фоні попереднього злочину, з метою приховати наслідки.

Не знаю шо там експерти будуть казати, бо психіку в таких випадках ретельно перевіряють. Але не пахне тут шизою. Шкода шо розстріл відмінили в нас.

З.І. НІхто мене не любить, ніхто не пожаліє, то не виправдання вбивства 2-х рідних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яж не віриться що він таке міг зробити, я з ним в один клас ходив,..жах..А батьки були дуже хорошими людьми, знав особисто.....Земля їм пухом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але не пахне тут шизою

навпаки. Він по жизні був трохи "усміхненим".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...