Перейти до змісту

Люстрація


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Все в наших руках. Коли люструємо?

Як? Прийдемо скажемо: Ви хабарник (ми в інтернеті прочитали) - пишіть заяву на звільнення, допобачення :0006: Чи в мусорнік кинемо?- я не ріскну :). Я, все-таки, прихильник законних дій.

Потрібні реальні факти, докази, свідчення. Доречі, років 5 тому в інтернеті про цих братів було більше інформації. Зараз спробувала знайти те що читала колись - немає, таке враження, що десь весь компромат попідтирали...

Моє повідомлення - це іронія і констатація фактів. Багато хто вважав що коли в нас буде Закон про люстрацію - то хабарників не буде, буде все ок. І що ми маємо в результаті? - Закон є, а до влади лізуть все ті ж люди...

Закон я ще не читала, но знайшла http://zakon3.rada.g...s/show/1682-18. Проглянула - бачу що він орієнтований на недопущення до влади тих, хто перебував на керівних посадах при Янику. Це не правильно - а як же бути з тим хто займався тим самим і при Ющенку?. Виходить Закон то є - а от чи працює він, це вже інше питання.

На сайті ДФСУ є інформація про співробітників ДФС http://sta-sumy.gov....-spivrobitnikiv (в кінці грудня 2014 року року, аж 4 особи зі статті на яку я давала посилання зайняли керівні посади в органах ДФСУ - Ви вірите в випадковість в даному випадку?). В таблиці, в графі "інформація для ознайомлення" навпроти прізвищ є файли з їхніми деклараціями (блін, в мене більши доходи, а от мерса немає :)) і сканами заяв про проведення перевірки, передбаченої Законом України про очищення влади. Але результатів перевірки я ніде не бачу (може ще триває...).

Так от, я так і не зрозуміла хто, відповідно до Закону "Про очищення влади" проводить цю перевірку, як вони її проводять і де оприлюднюють результати? (ну канешно в Законі можливо це все написано - прочитаю, буду знати).

А ще пригадую, що в нас в Луцьку створювався якийсь люстраційний комітет: де вони, що вони роблять, чи відносяться такі перевірки до їх компетенції? Може їм якусь інфу треба скидати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 401
  • Створено
  • Остання відповідь

Я, все-таки, прихильник законних дій. Потрібні реальні факти, докази, свідчення.

Без проблем. Гуртом можемо дізнатись на чому їздить, де обідає (зазвичай це ресторан), у якому помешкані проживає. Співставити із зарплатнею, довести це до громади. Далі або повірити у нашу феміду або вигнати з України к бісовій матері, щоб і не смерділо ним тут.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Денис Казанский

Сегодняшний митинг шахтеров, свезенных под Кабмин и требовавших там дотаций для своих убыточных шахт у правительства, конечно, не был спонтанной рабочей акцией. Организован он был с целью устранения министра Демчишина его заместителем Юрием Зюковым, который тесно связан с Натальей Королевской и Александром Ефремовым еще со времен своей работы в Луганской ОГА и "Свердловскантраците".

Верные Зюкову "угольные генералы" страшно негодуют, лишившись 14 миллиардов дотаций и осознав, что завершился этот многолетний карнавал безудержного воровства. Теперь это "лобби" конечно будет лезть из кожи вон, чтобы выпросить себе хоть 2-3 миллиарда "поддержки".

Не понимаю, почему Зюков, на котором негде ставить пробы, до сих пор сидит в министерстве на такой ответственной должности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі або повірити у нашу феміду або вигнати з України к бісовій матері, щоб і не смерділо ним тут.

От тільки перед тим нашу феміду треба таким самим методом перевірити <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Льовочкіна допомогла РФ в ПАРЄ, розповівши про уряд війни та "кривавого пастора"

Представник української опозиції в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат Юлія Льовочкіна, закликала ПАРЄ зупинити Київ під час дебатів щодо впровадження санкцій проти РФ.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

"Наша асамблея має протидіяти уряду України, який намагається побудувати стіну між Україною та Росією", - звернулася вона до асамблеї.

Льовочкіна нагадала, що парламентські вибори не відбулися в Криму та на Донбасі; вона вважає, що в цьому винна українська влада.

"Урядом сьогодні керує партія війни, яка прагне до продовження війни. А (секретар Радбезу Олександр) Турчинов взагалі має прізвисько Кривавий пастор", - заявила вона.

Льовочкіна утрималася від критики росіян у своєму виступі.

Svitlana Zalishchuk

Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

Прямо в цю хвилину в ПАРЄ відбуваються дебати по Україні. Кожне слово на вагу золота. ПІсля виступу одного з членів укрделегації - Юлії Льовочкіної - російська делегація аплодувала. У принципі це міг бути виступ і когось із російської делегації. ПІсля цієї промови голова російської делегації Пушков посилався на українського депутата щодо "української влади, яка хоче війни в Україні".— з Ніна Горбань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Льовочкіна допомогла РФ в ПАРЄ, розповівши про уряд війни та "кривавого пастора"

Представник української опозиції в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат Юлія Льовочкіна, закликала ПАРЄ зупинити Київ під час дебатів щодо впровадження санкцій проти РФ.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

"Наша асамблея має протидіяти уряду України, який намагається побудувати стіну між Україною та Росією", - звернулася вона до асамблеї.

І що їй зроблять? Пальцем насварять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутаты Порошенко отзывают свои подписи за отставку генпрокурора Яремы

Пятеро народных депутатов отозвали свои подписи за отставку Генпрокурора Украины Виталия Яремы.

Соответствующее заявление спикера Верховной Рады Владимира Гройсмана LB.ua подтвердил руководитель Аппарата парламента Валентин Зайчук.

«В Аппарат Верховной Рады поступило пять таких заявлений. От Корнацкого (Блок Петра Порошенко), Гордеева (БПП), Хланя (БПП), Жолобецкого (БПП) и Спиваковского (БПП), - сообщил он. - У нас есть информация о таких намерениях еще от нескольких депутатов, но они не успели зарегистрировать свои заявления до конца рабочего дня».

По словам Зайчука, причиной отзыва подписей депутаты называют сегодняшнее заявление Виталия Яремы о расследовании дела по разгону Майдана.

Напомним, в Верховной Раде собрано 129 подписей за отставку Яремы из-за недовольства ходом расследования преступлений против Майдана. Для регистрации проекта постановления нужно собрать как минимум 150 подписей.

Сегодня Владимир Гройсман заявил о том, что народные депутаты отзывают свои подписи за отставку Яремы.

Пздц. Проголосували - не сподобалось - забрали підписи. Нафіга такі депутати?

Вони скоро збираються голосувати за відміну недоторканості з депутатів та суддів, імхо треба додати пункт на рахунок заборони відкликання підпису <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Хомутынник консультирует губернатора Палицу по правильному "решалову" на Таможне

http://ukranews.com/ru/article/2015/02/05/690

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост 172 и ось це http://www.volynpost.com/news/46570-volynskyh-podatkivciv-iakyh-vzialy-na-habari-mozhut-zasudyty-vid-8-do-12-rokiv ;) читали? Хтось таки "стукнув" куди потрыбно - дуже добре )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост 172 и ось це http://www.volynpost...d-8-do-12-rokiv ;) читали? Хтось таки "стукнув" куди потрыбно - дуже добре )))

"Волинських податківців, яких «взяли» на хабарі, можуть засудити від 8 до 12 років"

ключове слово – "можуть"

...точно так само можуть і відпустити, можуть просто звільнити, можуть понизити, можуть підвищити, можуть перевести в інший відділ і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост 172 и ось це http://www.volynpost...d-8-do-12-rokiv ;) читали? Хтось таки "стукнув" куди потрыбно - дуже добре )))

Ой, я Вас умоляю)), "підкилимна люстрація" в "дії" ;) Перечитайте ЦЕЙ момен- ....Встановили, що заступник начальника Головного управління за попередньою змовою з начальником управління податкового та митного аудиту вимагали та отримали неправомірну вигоду у сумі 400 тисяч гривень, - повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

Ці кошти вони отримали за невідображення у акті перевірки одного з ТОВ виявлених порушень податкового законодавства та недонарахування податків на суму майже 3,5 млн. грн....

Я давно так не сміявся, чесне солово)))) Жванецький нервово курить ))) Так що "стукнув" то голосно сказано)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...точно так само можуть і відпустити, можуть просто звільнити, можуть понизити, можуть підвищити, можуть перевести в інший відділ і т.д.

ну скажем, одного попавшогося в лютому 2009 року на хабарі (начальник відділу контролю за розрахунковими операціями управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Волинській області, м.Луцьк), таки посадили...

Ой, я Вас умоляю)), "підкилимна люстрація" в "дії" ;) Перечитайте ЦЕЙ момен- ....Встановили, що заступник начальника Головного управління за попередньою змовою з начальником управління податкового та митного аудиту вимагали та отримали неправомірну вигоду у сумі 400 тисяч гривень, - повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

Ці кошти вони отримали за невідображення у акті перевірки одного з ТОВ виявлених порушень податкового законодавства та недонарахування податків на суму майже 3,5 млн. грн....

Я давно так не сміявся, чесне солово)))) Жванецький нервово курить ))) Так що "стукнув" то голосно сказано)))

хм, таку суму "рішали" аж два посадовця рівня начальника управління )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...точно так само можуть і відпустити, можуть просто звільнити, можуть понизити, можуть підвищити, можуть перевести в інший відділ і т.д.

ну скажем, одного попавшогося в лютому 2009 року на хабарі (начальник відділу контролю за розрахунковими операціями управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Волинській області, м.Луцьк), таки посадили...

Ой, я Вас умоляю)), "підкилимна люстрація" в "дії" ;) Перечитайте ЦЕЙ момен- ....Встановили, що заступник начальника Головного управління за попередньою змовою з начальником управління податкового та митного аудиту вимагали та отримали неправомірну вигоду у сумі 400 тисяч гривень, - повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

Ці кошти вони отримали за невідображення у акті перевірки одного з ТОВ виявлених порушень податкового законодавства та недонарахування податків на суму майже 3,5 млн. грн....

Я давно так не сміявся, чесне солово)))) Жванецький нервово курить ))) Так що "стукнув" то голосно сказано)))

хм, таку суму "рішали" аж два посадовця рівня начальника управління )))

А я про що))))) Це аби що на папироси гроші закінчились)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не правильно з розумыли моэ повыдомлення - те що когось зловили на хабары - це не люстрацыя. Я ж не дарма згадала про пост 172... в ньому я возмущалась як на посаду заступника голови могли поставили Вандьо, ы от що маэмо - ще мысяць напевно не пройшов як його призначили, вын ще в.о., триваэ його перевырка, а його вже зловили на хабары (те про що я попереджала). Ы те, що э пыдприэмство яке не злякалось наслыдкыв ы поскаржилось -це добре (бо зупинило це б-тво). Сьогодны на волиньпосты зазначили що брат ))) вныс заставу налом 0,4 млн.грн.

От зараз нам потрыбно прослыдкувати як спрацюють нашы правоохоронны органи ы суд...

Сорры за орфографыю - пишу з телефона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі кандидати на посаду директора Антикорупційного бюро (СПИСОК)

Ого, скільки їх. По яких критеріях їх будуь відбирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі кандидати на посаду директора Антикорупційного бюро (СПИСОК)

Мати рідна, 161)))))) І всі кришталево чисті, патріоти і щиро бажаючі вивести корупціонерів на чисту воду))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, невже взялися, подивимось що далі буде

ГПУ затримала Олександра Єфремова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, невже взялися, подивимось що далі буде

ГПУ затримала Олександра Єфремова

Сергій Лещенко 52 хв. · Kyiv · Змінено ·

Джерела в Генпрокуратурі розповідають про нові методи Віктора Шокіна. Після вчорашньої колегії в приймальні зібралася черга обласних прокурорів, що наввипередки бігли засвідчити свою лояльність Шокіну. Але Шокін не прийняв жодного з них. Людям Махніцького-Яреми надіслали прозорий натяк на те, що будуть чистки. Більше того, в останні дні перебування Яреми на посаді кадрові призначення підписувалися пачками. Люди працевлаштовувалися, щоб їх було складніше зняти після приходу Шокіна. Дійшло до того, що Ярема призначив дев'ятого (!) заступника прокурора Київської області. Аби прикрити всі ці кадрові оборудки, Ярема декілька місяців тому заховав на сайті Генпрокуратури розділ "Призначення". Шокін обіцяв відновити публічність усіх призначень. Також звільнив одіозного Орлова, якого покривав Ярема попри поширення на нього люстрації. В понеділок планується перша прес-конференція Шокіна.

А до того -
одне гучне повідомлення.

невже це пов'язано між собою... ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, невже взялися, подивимось що далі буде

ГПУ затримала Олександра Єфремова

Krus @IamKrus

Друзі, терміново! В кого є гарячий чай, джек деніалс, червона ікра, несіть під ГПУ, там в'язень совісті. Прес-служба Єфремова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

Услышал о новом прекрасном законопроекте команды Виктора Балоги по контролю блогеров и их ответственности за распространение недостоверной информации. Готов поддержать эту идею. Но только если я, в свою очередь, получу контроль за движением средств на банковских счетах Балоги и Петевки, а все доходы контрабандистов Закарпатья станут конфисковывать за несоответствие налоговым декларациям. Прошу дописать это в закон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...