Перейти до змісту

"Нічні Олені"


BeON

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

с*ка п*дарам без наркозу по живому руки ноги відрізати, вспороти живота й солі насипати, г*ндони к*нчені, відрізати яйця й члена, щоб не плодились

Ненавиджу таких лютою ненавистю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається що тут все "не просто так".

так просто, звідки не візьмись 3 хлопця.

помоєму постраждалий нехіло комусь дорогу перешов, тимпаче знали коли чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається що тут все "не просто так".

так просто, звідки не візьмись 3 хлопця.

помоєму постраждалий нехіло комусь дорогу перешов, тимпаче знали коли чекати

що значить звідкі не візьмись ? шлялось три укурка, побачило людиною з добротною валізою, все, більше нічого не треба, *провели* *влупили* та пішли. Раз нормальна валіза, значить є високий шанс, що й в валізі нормальні речі, а не мотлох, й грошима можна поживитись, бо в дорогу й з дороги *пустими* зазвичай ніхто не їздить. А пішком потерпілий йшов скоріше за все лише тому, що приїхав маршруткою з Києва до РАГСу, думав *проскочить*, бо близько, та нажаль не вийшло, нарвався на отбросів суспільства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо подивитись відео з першої камери, то видно, що третій грабіжник вийшов "з під неї", коли вже прибили хлопчину. Він стояв десь навпроти, за всім слідкував.

Стояв зарання "на шухері" і чекав вже на потерпілого і своїх друзів.

Думаю, що це все було сплановано. Хлопчину чекали..

Дійсно, дивишся на дибілів, аж всередині крутить.. Прибити мало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побити людину до смерті заради сумки та кількох тисяч гривень ? ... ібать які круті пацики ... нічого ... надіюсь це їм так просто з рук не зійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут походу або чекали варіант "з маршрутки", або конкретно цього хлопаку.

Для першого випадку їм потрібен "навідник", який чатує недалеко від зупинки автобуса. В другому ж вони знали, що він за одгин і в який під'їзд піде.

Та й мені не дуже віриться, що дільничний не знає, хто це може бути. Це ж гуртожитки - територія із підвищеним криміногенним "фоном". А такі райончики в міліції на особливому контролі. Я ще коли чергував з патрулями то ми часто заходили в раніше "прикормлені" місця.

Але, як не крути, виродкам ноги варто переламати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це капець просто.... :(

не можу повірити, що ТАК б'ють просто щоб валізу вкрасти... його ж просто вбивали! Вкрасти валізу -- це підійшли троє, дали по ребрах, забрали і пішли. А тут... тут же намірено лупили чимось по голові, таке враження що насолоджуючись... :(

виродків знайти і повільно вбивати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виродків знайти і повільно вбивати!

уй тому правда, батя старший прапорщик відмаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час від часу ходжу пішки по місту після 12-1 ночі, гуляю, дихаю. І завжди в нашому місті почувався більш-менш в безпеці. Да, випадки бувають різні, але оці різні "пацаньчік є закурить?" можна якось ще розрулити в той чи інший спосіб. Але коли от так тупо підкрадаються ззаду і починають вбивати... просто слів немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такі що просто компанією йдуть і зносять тих хто попадається на шляху

а ще закинуться різними приколами, але це все фігня проти сіньки, що просто зносить башню більшості

а дехто при здоровому глузді шукає спосіб щоб кулаками помахати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при здоровому глузді шукає спосіб щоб кулаками помахати

тут від здорового глузду дуже далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KAM3 04-20-54 Передергивает затвор пистолета

тоді вже затвор пулємньота. Невже не видно, що він достав портативного кийка (чи те що замість нього використовував) й поправив в руці, щоб не виглядав й не випав ? Тим більше на слідуючому відео видно, як він тим кийком лупасив, а не пістолетом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибл*дки. Це ж якими сук*ми треба буть.

А зараз в дітей другі зміни, пізно вертатися будуть. Який там спокій, якщо таке клоччя совається?

ЗІ Я сподіваюся, їх повяжуть. І, сподіваюся, вони читають борду. Немало люду захочуть їм

в рожи плюнути, і не тільки плюнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що це не просте пограбування, а заказ ,вони знали коли він приїде куда буде іти и на нього просто чекали, щось мені не дуже вірится що якізь відморозки будуть блукати містов в 4.30 ранку ще й з дубинкою , так як людей в цей час немає , хоча придурків хватає, да і навіщо так бити за якусь сумку , а хлопчину жаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сумніваюсь, що заказане, просто йшов він від вокзалу пішки і десь в дворі сиділа компанія (не далеко, на маршруті від Гостинця), побачили, рожа не знайома значить нікого не впізнає, ну і вирішили провести до тихого місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається що тут все "не просто так". так просто, звідки не візьмись 3 хлопця. помоєму постраждалий нехіло комусь дорогу перешов, тимпаче знали коли чекати

Стояв зарання "на шухері" і чекав вже на потерпілого і своїх друзів. Думаю, що це все було сплановано. Хлопчину чекали..

Я думаю що це не просте пограбування, а заказ ,вони знали коли він приїде куда буде іти и на нього просто чекали, щось мені не дуже вірится що якізь відморозки будуть блукати містов в 4.30 ранку ще й з дубинкою , так як людей в цей час немає , хоча придурків хватає, да і навіщо так бити за якусь сумку , а хлопчину жаль

Ви детективів передивились. На мене в травні два дятла напали. Дали трубкою по спині і забрали сумку з документами, в той самий вечір було ще 5 нападів.

Це бидло працювати не хоче а їсти треба. І нападають вони шайками як сцикливі шакали. Зловлю хоч одного хто таким займається буду ламати руки без докорів совісті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут детективи? ))

Не треба путати звичайний гоп-стоп, з явною підготовкою. На відео все видно, можна зробити якісь висновкі.

І щось я не чув щоб в ту ніч ще когось влупили..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KAM3 04-20-54 Передергивает затвор пистолета

Потерпевший- родственник нашего коллеги. Похоже, что в руках нападавшего не пистолет, а кусок арматуры или трубы. Пробили голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пацанчікі, на мою думу, готувались, але не чекали саме цього хлопчину. вони просто готувались когось пограбувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...