Перейти до змісту

"Нічні Олені"


BeON

Рекомендовані повідомлення

Працівники Луцького МВ УМВС України у Волинській області звертаються до громадян допомогти знайти розбійників.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України у Волинській області.

"Троє молодиків, застосовуючи силу, напали на юнака і відібрали у ньогосумку з особистими речами. Подія трапилася вчора (12 вересня, - ред.) вранці. О 05:20 до Луцької міської клінічної лікарні від будинку No4 по проспекту Молоді в місті Луцьку із тілесними ушкодженнями доставили 19-річного жителя міста Бровари Київської області", - ідеться в повідомленні.

Встановлено, що 12 вересня о 04:20 троє невідомих осіб, перебуваючи поблизу будинку, вчинили напад на потерпілого та спричинили йому тілесні ушкодження. При цьому зловмисники заволоділи сумкою із особистими речами юнака. У результаті хлопець опинився в реанімаційному відділенні", - зазначив начальник Луцького МВ УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз.

Джерело:

http://www.volynpost...-dopomogy-video

Якщо, це було біля будинку по пр. Молоді 4, то "головний олень" і його оленята із з "добутим", якщо вірити відео посунулися до гуртожитків??нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Там на толстовочці в одного щось блистіло в ІЧ-світлі камер. Хороша ідентифікаційна ознака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре б було виокремити обличчя й подати збільшеному фото ,дане відео не такої якості деб когось можна було впізнати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля мене,якраз вікна виходять,але в такий час я сплю крепким сном рожі особо то не видно, та й наврядчи хтось би таке мутив би біля свого дому.

на мою думку не треба було відео умвс постити, можна було би по одежі знайти, походити верічком по районі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого вештатись по місту в 4 год ночі??? :0156:

Яка різниця коли ходити, в нас що коменданська година?

А вештатись можна і в 16:00 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти відео дивився? якщо так, то уважно ? як ти думаєш? какого у-я людина з торбою на колесах рюкзаком вночі "вештається" по місту? може не у всіх є кошти на таксі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого вештатись по місту в 4 год ночі??? :0156:

той хто під наркотой(......)або з діско...

Ти відео дивився? якщо так, то уважно ? як ти думаєш? какого у-я людиназ торбою на колесах рюкзаком вночі "вештається" по місту? може не у всіх є кошти на таксі?

кажуть відео не повне те тікі кусок фінала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого вештатись по місту в 4 год ночі??? :0156:

Для мене це 4-та ранку,коли я встаю і часом йду на пробіжку або купатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пло, як діско з чумоданом на колесах? про що випишете? в нас що заборонено бути на вулиці вночі? якщо 3 імбицила вирішили, що їм треба чумодан на колесах (накуя?), що їм завадить вдертись до тебе додому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

студенти приїхали. двох по куртках можна вирахувати.

ахаха, повір тут своїх хватає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає - яка ситуація із вбивством молодого лучанина рік назад на пр. Волі біля піцерії ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого вештатись по місту в 4 год ночі??? :0156:

Для мене це 4-та ранку,коли я встаю і часом йду на пробіжку або купатись

і київський потяг десь в цей час приходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає - яка ситуація із вбивством молодого лучанина рік назад на пр. Волі біля піцерії ???

біля якої саме піцерії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що знаю зі слів колеги по роботі (до неї приходила міліція і показували відео з камер, так як вона живе в сусідньому будинку):

юнак приїхав з Київа поїздом, мав переночувати в знайомих чи то друзів, підійшов до будинку і вже мав вводити код від підїзду (буквально не вистачило людині кілька хвилин, щоб все обійшлося), коли до нього підбіг один з нападавших і вдарив бітою по ногах, далі підтянулися ще двоє і тупо кинули його під ноги. Забрали валізу з речами та наплічну сумку (на скільки знаю з немаленькою сумою)

по факту: якість знятого відео далеко не найкращої якості, обличчя впізнати навряд вийде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає - яка ситуація із вбивством молодого лучанина рік назад на пр. Волі біля піцерії ???

біля якої саме піцерії?

http://www.volynnews.com/news/extreme/vbyvstvo_molodoho_luchanyna_podrobytsi_video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає - яка ситуація із вбивством молодого лучанина рік назад на пр. Волі біля піцерії ???

біля якої саме піцерії?

http://www.volynnews...drobytsi_video/

в інеті після першого слухання тиша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підбіг один з нападавших і вдарив бітою по ногах

Тобто хлопака щоночі гуляє з бітою та двома дружбанами? Чи тієї ночі йому чисто "підфартило" на багатого туриста? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

норм. пацанів позабирали, а це бидло з условками не беруть

вони тіки по гоп стопах.

для них е два варианта.

1.в тюрьму.як відомо звідти мало виходять які не оставиви свої криминальни звички.

2.почнуть крупнищи речи робити(машини квартири....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...