Перейти до змісту

Шукаю управу на "Стару дУРУ"


vagus

Рекомендовані повідомлення

Вже дуже наболіло питання наших сусідів точніше старої "дУРИ" яка проживає сама в квартирі з початку здачі будинку 1993р їй на носі вже 69років. Спочатку будо одні проблеми розводила псярню в себе на 4 поверсі потім в підвалі це тянулось роками.Собаки дохли ми їх вивозилиГ говорили, сварились знею то вона погоджується сама просить відвезти псів на Мамсурова.То нових розводить.Ну це вже пройденний етап нова тема вона почала годувати голубів на козирку під під"їздом там така антисанітарія пір"я, мухи, залишки харчів какашкі сморід і т.д. Скажіть люди добрі яким чином можна повпливати на цю хвору людину.Може хтось стикався з такими проблемами і як вирішував. P.S. Вона є психічно хворою сама в цьому призналась.Є в неї син який за 20 років з"являвся разів 5.Всі родичі її від неї морозятся.Пересварилась з усіма сусідами. Дуже чекаємо будь яких порад яким чином можна впливати на таких людей. Моя думка що в кожного в під"їзді чи дворі є такі люди .... Що робити ХЕЛП.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на початку літа біля будинку достигають черешні і шпаків які хочуть там поїсти їх повно....я не робив, але мені рекомендували включити тим шпакам музику, а точніше голос сови (філіна). я слухав МР3 то вона так конкретно кричить. може і вам таке чудо допоможе розганяти голубів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vagus, робіть все по-порядку, пишіть заяву, звернення дільничному, 1-2-3 рази, потім усім кому можна + копії попередніх звернень, у мене в будинку був притон (алкаші, наркомани), писали, звертались - їх постійно пресували, приходили різні комісії, погрожували різними санкціями, накшталт - виселення(квартира не приватизована була) так і боролись за порядок, але не факт, що подіє на старушенцію, проте Вам мають письмово відповідати з органів куди Ви звертались, і хай трохи впливають у них робота така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже геть так аж надоїли голуби на козирку, то от мені відразу прийшло на думку, на висоті 20 см від козирка натягнути металеву сітку. Голуби діставати не зможуть до їжі... Але тут є одне але... бабка почне кидати ту всю кормьожку на землю...

Мабудь так - якби можно було звуком відпугувати - то це кращий варіант.

Може краще сітку натягнути на вікна бабки :).. мєлку мєлку сітку металеву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже дуже наболіло питання наших сусідів точніше старої "дУРИ" яка проживає сама в квартирі з початку здачі будинку 1993р їй на носі вже 69років. Спочатку будо одні проблеми розводила псярню в себе на 4 поверсі потім в підвалі це тянулось роками.Собаки дохли ми їх вивозилиГ говорили, сварились знею то вона погоджується сама просить відвезти псів на Мамсурова.То нових розводить.Ну це вже пройденний етап нова тема вона почала годувати голубів на козирку під під"їздом там така антисанітарія пір"я, мухи, залишки харчів какашкі сморід і т.д. Скажіть люди добрі яким чином можна повпливати на цю хвору людину.Може хтось стикався з такими проблемами і як вирішував. P.S. Вона є психічно хворою сама в цьому призналась.Є в неї син який за 20 років з"являвся разів 5.Всі родичі її від неї морозятся.Пересварилась з усіма сусідами. Дуже чекаємо будь яких порад яким чином можна впливати на таких людей. Моя думка що в кожного в під"їзді чи дворі є такі люди .... Що робити ХЕЛП.......

якщо вона справді психічно хвора то єдиний варіант вам написати колективну скаргу в управління соціального захисту населення міської ради м.луцьк

лише потім може бути створена комісія,й якщо повезе,бабульку заберуть лікуватися або змусять родичів найняти доглядальницю.в інших випадках окрема структрура(міліція,СЕС,ЖКГ) сама по собі безсила.

як приклад:

http://ye.ua/news/news_8212.html

також ось цікава програма на схожу тематику,щоправда в росії:

http://www.1tv.ru/sp.../si5685/fi13912

ледь знайшов,ось тут також можна щось черпнути:

http://7d.rv.ua/2012/12/06/%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D1%80%D1%83%D1%87%D0%BD%D1%96-%D1%81%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B8/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голубів лякає голос сокола, яструба....а вот з бабулькою складніше....тільки якщо писати скарги будете, то може щось і зміниться, хоча не факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть коли комусь робиш зло, чи навіть просто бажаєш-воно вертається.І часто в тому місці, де не чекаєш.

Тому просто ЗАБИЙ.

В житті є і пострашніші речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть коли комусь робиш зло, чи навіть просто бажаєш-воно вертається.І часто в тому місці, де не чекаєш.

Тому просто ЗАБИЙ.

В житті є і пострашніші речі.

Що за філософію починаєте, людина описала проблему, ця антисанітарія до добра неприведе, бродячі собаки, птиці переносять дуже багато інфекцій і vagus, правильно написав що це є проблема, бо кругом діти маленькі які будуть постійно близько знаходитись і є небезпека. Ще хай в захист цього ще "велосипедисти сьомого дня" (різні секти, хай вибачать що так називаю) розпочнуть свою історію і повчання, а dimmaxim, і Swyat, описали приклад для вирішення проблеми або може хоч заставить її рідних за нею приглянути, а не кинули напризволяще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти знав, скільки інфекцій переносять люди кожен день у маршрутках та магазинах, або просто через гроші,які зараз у твоїй кишені-то трохи змінив би думку відносно птахів.

І ще не забудь, що теж будеш в такому віці, коли за тобою ,,треба буде приглянути,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти знав, скільки інфекцій переносять люди кожен день у маршрутках та магазинах, або просто через гроші,які зараз у твоїй кишені-то трохи змінив би думку відносно птахів.

І ще не забудь, що теж будеш в такому віці, коли за тобою ,,треба буде приглянути,,

Про поширеність інфекцій я в курсі і їхні шляхи ...

а старших людей я поважаю, мова йде про психічно хвору людину і про те як від неї відмовилися її рідні ..., а в тебе ставлення

Тому просто ЗАБИЙ.

Ладно, це ми вже переходим на "личности".

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти знав, скільки інфекцій переносять люди кожен день у маршрутках та магазинах, або просто через гроші,які зараз у твоїй кишені-то трохи змінив би думку відносно птахів. І ще не забудь, що теж будеш в такому віці, коли за тобою ,,треба буде приглянути,,

дуже легко і прсто давати такі от коментарі, коли живеш з адекватними сусідами чи взагалі в приватному будинку, це треба спробувати на собі добродію Nokian, тоді вся гуманність зникає аж бігом, крім притону, якого вже нема, по сусідсву ще мешкає бабуся 90та років, яка теж любить підгодувати птахів недоїдками зі свого столу, це треба було бачити до чого ця їдальня призводила - мухи, запахи, візуальний вигляд як когось зтошнило і т.д., довелося використовувати пневматичну рушницю, не проти бабусі, але тепер все чистенько і птахи живі здорові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мова йде про психічно хвору людину і про те як від неї відмовилися її рідні ..., а в тебе ставлення Просмотр сообщенияNokian (10 вересня 2014 - 20:30) писал: Тому просто ЗАБИЙ. Ладно, це ми вже переходим на "личности".

Любий психіатр знає, що психічно хвора людина НІКОЛИ не признається в цьому.

З притонами я свого часу теж боровся і успішно.А от була сусідка на 9му поверсі, котра використані памперси просто викидала сходи до горища.

То що її треба було з пневматики?

Та й зрештою маю на увазі, що ТС витратить набагато більше часу та нервових клітин на подолання цієї ,,проблеми,,, чим коли просто не зважатиме на неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

провод натянути з током не великої напруги.птахам шкоди нема.так я боровся в селі з сусідніми курками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итого уже 3 дельных совета:

1 – на мой взгляд самый оптимальный и скорей всего реалистичный, если нет желания утонуть в бумаге формата А4 : «Забей»

2- стоит попробовать: звуки природных врагов.

3 – пробовать не стоит, дабы не зацепить бабку : ружье.

1 и 2 уже можно начинать пробовать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а спробуйте іншим варіантом, пригостіть її цукерками чи тортиком, постарайтесь здороватися з нею, через силу, зціпивши зуби нормально спілкуватись, а коли вона до Вас буде відповідати, можна так сказати, взаємністю, то скжіть, мол Марія іванівна, да нафіга воно вам нада. давайте краще новини подивіться. там зараз щось цікаве показують. Коли в людини такі от проблеми, вирішити вашу проблему агресивно наврядчи вийде, пробуйте по-хорошому, по-поганому ж завжди встигнете, правильно. А так ще авось вона щось зрозуміє, дійде людині що то бека, або ви увімкнете фантазію та запропонуєте "вибитись" на щось інше ніж допомога тваринам, на в'язання чи кросворди, наприклад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороша ідея, переключи її на бійців в лікарні, хай носить їм супчики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороша ідея, переключи її на бійців в лікарні, хай носить їм супчики

то далеко. а собакі самі приходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а спробуйте іншим варіантом, пригостіть її цукерками чи тортиком, постарайтесь здороватися з нею, через силу, зціпивши зуби нормально спілкуватись, а коли вона до Вас буде відповідати, можна так сказати, взаємністю, то скжіть, мол Марія іванівна, да нафіга воно вам нада. давайте краще новини подивіться. там зараз щось цікаве показують. Коли в людини такі от проблеми, вирішити вашу проблему агресивно наврядчи вийде, пробуйте по-хорошому, по-поганому ж завжди встигнете, правильно. А так ще авось вона щось зрозуміє, дійде людині що то бека, або ви увімкнете фантазію та запропонуєте "вибитись" на щось інше ніж допомога тваринам, на в'язання чи кросворди, наприклад...

Діло каже, проблема в бабусі, були собаки, потім голуби, далі в підвалі мишей і крис кормити буде. Це все називається - самотність, просто їй хочеться про когось піклуватися. Всі покинули, цілий будинок кидається на неї, що ви чекаєте тоді від людини? Займіться бабкою, дайте їй грядку і хай там кулупається, поставте її відповідальною за чистоту в підїзді, мол хай ходить і малалєток які курять на поверхах ганяє, або беріть під своє крило і доглядайте, квартирка то в бабці є, а років вже 69))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а спробуйте іншим варіантом, пригостіть її цукерками чи тортиком, постарайтесь здороватися з нею, через силу, зціпивши зуби нормально спілкуватись, а коли вона до Вас буде відповідати, можна так сказати, взаємністю, то скжіть, мол Марія іванівна, да нафіга воно вам нада. давайте краще новини подивіться. там зараз щось цікаве показують. Коли в людини такі от проблеми, вирішити вашу проблему агресивно наврядчи вийде, пробуйте по-хорошому, по-поганому ж завжди встигнете, правильно. А так ще авось вона щось зрозуміє, дійде людині що то бека, або ви увімкнете фантазію та запропонуєте "вибитись" на щось інше ніж допомога тваринам, на в'язання чи кросворди, наприклад...

Діло каже, проблема в бабусі, були собаки, потім голуби, далі в підвалі мишей і крис кормити буде. Це все називається - самотність, просто їй хочеться про когось піклуватися. Всі покинули, цілий будинок кидається на неї, що ви чекаєте тоді від людини? Займіться бабкою, дайте їй грядку і хай там кулупається, поставте її відповідальною за чистоту в підїзді, мол хай ходить і малалєток які курять на поверхах ганяє, або беріть під своє крило і доглядайте, квартирка то в бабці є, а років вже 69))))))))

а ще сусідів підговоріть на це діло, результат не заставить довго чекати, бабця цвісти буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація не приємна, але, може й правда, як писав vovaoks, самотність грає велику роль в поведінці цієї бабці? Була і у мене, в свій час, подібна сусідка, ДУЖЕ полюбляла котиків (10 котів). Важко було уявити, що колишній викладач могла так себе занедбати. Питання вирішилось доволі просто - ЛЮДСЬКЕ ставлення, розмова, і, знайшли її колишнього учня, він "з контактувався" з однокласниками, і все, жінка розцвіла(с). Коли буваю в тому районі, заходжу, живе і радіє людина - ВОНА КОМУСЬ ПОТРІБНА. Ні в якому разі не хочу образити ТС, але ділюсь своїм досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понабігали моралфаги і топістартер тепер ще й має за тою бабусею доглядати? чи знайти когось, щоб доглядав?

безумовно, спробувати знайти підхід можливо і варто, але навряд чи ви стару маразматичну людину в чомусь переконаєте.

моя тітка у часи радянського союзу жила в квартирі трикімнатній, де крім неї і її чоловіка було ще 2 сім'ї. там же жила бабка, яка шкафчики на кухні гівном мазала. кожен день. говорили, пояснювали, били... результату ніякого. тобто в такому віці якшо заїло пластинку, то хіба психотерапевт в дурці виб'є, хімією (ліками) чи фізично. одразу кажу-я не закликаю використовувати фізичний вплив, більше того-це навряд чи допоможе.

я раджу викликати бригаду санітарів+санепідем станцію. заберуть бабку в дурку-легше стане всім, бо одна муля тягне за собою іншу. не буде голубів, будуть собаки чи коти, не буде їх, будуть щури, або й навіть комахи-маленький серпентарій ще зробить. якшо вона психічно неповноцінна, то ХТО-ЗНА, ЩО БУДЕ ЗАВТРА.

а не хочете її в дурку, то може санепідем штрафане кілька разів, то їй дойде. залежно від того наскільки вона "тю-тю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю і я своїх нікому не потрібних п"ять копійок.

Напевне "Bit" саме правильно написав. Я думаю що ніякі цукерки, розмови не подіють,може хіба що на дня так два, три.Це хвора людина в першу чергу(стверджує ТС, не я) те саме що наприклад алкаш чи нарік, що сильно допомагають вблагання? чи щирі розмови, ні,бо це хвороба, шкода звісно що немає кому нею зайнятися,таке життя((

PS: може знайти родичів і з ними серйозно побалакати, якщо в них щось є святе...хоча про що я..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишіть заяву на свого депутата, який від вашого округу, нехай займається вашими проблемами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо трохи не по темі....

Так, в стареньких в солідному віці буває заскок і знаходять своє "старческе хоббі "теж маю таких у під’їзді , щодо психічнохворих то в мене на вищих поверхах є одна мадам яка через вікно ллє, ну как би сказать «рідину власного виробництва» а вона попадає на 5,4,3,2,1 поверхи і воно в жару ппц як мальорить запашком, «що дєлать?» та хз, писали, ходили і що? А нічого….в нас в парках вчасно смітники прибрати толком не можуть а тут Ви говорите як з бабулькими, і психічно хворими боротися……

Щодо молодших представників думаєте неадекватів менше?? На деревах перед вікнами цілий асортимент:

  • Гівно фасоване в кульочках
  • Різного роду органіка яка прикрашає гілочки дерев
  • Памперси від передових світових виробників
  • Засоби контрацепції
  • Речі які стали раптово непотрібні, а куда їх дівати??правильно замахнутися і невьіпєнно та видовищно за вікно…
    Думаєте молодні цього не роблять????
    Чому в нашій «європейській» свідомості всі отакі речі бубубубубу як засуджуються, але присутні чи не в кожному багатоповерховому будинку міста?????
    …гадаю відповідь кожен для себе сам знайде……

Сорі за мутку зі шрифтами IE неадекватно веде себе на борді..=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...