Перейти до змісту

Вибори до ВР 2014: наша пісня гарна нова, починаєм її знову?


phantom

Рекомендовані повідомлення

Читав інтерв'ю директора КрАЗа. Головне думка - давайте замовлення і кошти - авто будуть.

Тому, варто нарешті не словом, а ділом дбати про вітчизняного виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 581
  • Створено
  • Остання відповідь

Читав інтерв'ю директора КрАЗа. Головне думка - давайте замовлення і кошти - авто будуть.

Тому, варто нарешті не словом, а ділом дбати про вітчизняного виробника.

Коли будуть ?

Машини треба вже , сніг чистити , дороги посипати і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виробнича потужність підприємства розрахована на випуск 7250 автомобілів на рік при роботі в одну зміну. Замовлення армії - +/- 300 авто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, до речі, цивільна спецтехніка, яку може виробляти КрАЗ!

http://www.autokraz.com.ua/index.php/uk/produktsiya/automobile/civil/spec

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грязно, как при Януковиче. Почему в Донбассе выбрали регионалов

http://news.liga.net..._regionalov.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..."Свобода"..., шкода, що вони не попадають у ВР...

по мажоритарці, дивлюсь, шестеро їхніх все ж попало у ВР... хоч щось...

А от по Громадському тільки що почув, що "Самопоміч" рада з того, що "Свобода" не пройшла, бо вони у Львові, начебто, сильні опоненти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Свободи давній кофлікт з САдовим...

Дивлячись на післявиборні дебати, все більше і більше ловлю себе на думці, що з Самопомічі може вийти великий пшик.

Як би то не трапилось велике розчарування в ній... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалося....

"В Раду от «Блока Порошенко» попал мошенник, обокравший системы Visa и Mastercard на $11 миллионов"

http://uainfo.org/blognews/427607-v-radu-ot-bloka-poroshenko-popal-moshennik-obokravshiy-sistemy-visa-i-mastercard-na-11-millionov.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох не зробиш жителям луганди ЖОПУ,ми її зробим тобі.(залиште цей комент на сторінках Порошенка,Яценюка інших)

B1bhBnSCQAEMMBL_500.jpgi.gifB1bhBnTCQAAPMjq_500.jpgi.gif

https://twitter.com/Kuzm06442

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я давно казав не варто віддавати життя наших хлопців за дой донбас - не вірили, мінусували. Дойшло нарешті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я давно казав не варто віддавати життя наших хлопців за дой донбас - не вірили, мінусували. Дойшло нарешті?

Життя людське, а тим більше життя наших хлопців - ДУЖЕ велика цінність це правда. Але й дарувати хулу землю України, шматок за шматком, тако ж велика роскіш. Чи Ви думаєте, що ця мразота взявши лугандон зупиниться?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що прикажите робити? Вмирати далі?

Кричати "не купуймо расєйських товарів", а самим сидіти в теплих квартирах обігрітих тим же расєйським газом?

Можливо краще зробити як французи? Вони зберігли дуже багато життів своїх громадян і все ж вернули свою незалежність.

Толку від того хто на чолі, все рівно ж нічого не міняється. Тіж гнилі системи правлліня, будь то місцева влада, судова система, міліція, медицина, освіта і т.д.

От стояли на майдані, віддали тисячі життів і все заради чого? Щоб жити набагато гірше?

P.S. Вибачте, але нехай буде поганий мир чим добра війна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що прикажите робити? Вмирати далі?

Кричати "не купуймо расєйських товарів", а самим сидіти в теплих квартирах обігрітих тим же расєйським газом?

Можливо краще зробити як французи? Вони зберігли дуже багато життів своїх громадян і все ж вернули свою незалежність.

Толку від того хто на чолі, все рівно ж нічого не міняється. Тіж гнилі системи правлліня, будь то місцева влада, судова система, міліція, медицина, освіта і т.д.

От стояли на майдані, віддали тисячі життів і все заради чого? Щоб жити набагато гірше?

P.S. Вибачте, але нехай буде поганий мир чим добра війна!

Ваші пропозиції?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я давно казав не варто віддавати життя наших хлопців за дой донбас - не вірили, мінусували. Дойшло нарешті?

Життя віддаються не за донбас , а за те , щоб донбас не пішов далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що прикажите робити? Вмирати далі?

Кричати "не купуймо расєйських товарів", а самим сидіти в теплих квартирах обігрітих тим же расєйським газом?

Можливо краще зробити як французи? Вони зберігли дуже багато життів своїх громадян і все ж вернули свою незалежність.

Толку від того хто на чолі, все рівно ж нічого не міняється. Тіж гнилі системи правлліня, будь то місцева влада, судова система, міліція, медицина, освіта і т.д.

От стояли на майдані, віддали тисячі життів і все заради чого? Щоб жити набагато гірше?

P.S. Вибачте, але нехай буде поганий мир чим добра війна!

Ваші пропозиції?

Я перший запитав. Й навіть дав відповідь ще до вашого питання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я давно казав не варто віддавати життя наших хлопців за дой донбас - не вірили, мінусували. Дойшло нарешті?

А мені шкода тих, хто з Донбасу, але до сих пір лишається українцем. Їх дім захопили окупанти. Людей грабують, дівчат гвалтують, націоналістів катують до смерті в підвалах. І тільки від думки, що держава не може захистити своїх громадян (я не кажу про тих пенсіонерів і русофілів, які підтримують той сепаратизм) від репресій і страждань мені стає страшно. Ситуацію на Донбасі можна описати простими словами Німеллера:

«Спочатку вони прийшли за євреями.

Я мовчав, я не був євреєм.

Потім вони прийшли за комуністами.

Я мовчав, я не був комуністом.

Потім вони прийшли за профспілковими працівниками.

Я мовчав, я не був профспілковим працівником.

Потім вони прийшли за мною.

І не залишилося нікого, хто міг би допомогти мені»

Ті цивільні, які там залишаються до сих пір і які до сьогоднішнього дня не усвідомили усієї реальності будуть потім дуже сильно шкодувати. Бо решті-решт, прийдуть і по них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Кримом бачили що сталось? Бачили. Чому міри не приняли? На кордоні і муха не мала пролетіти! А по суті - гуляй вася!

Боялись вистрелити? Не будимо щипати за нерви руських? Війна може початись? Ну не зачіпали, ну відступали і що немає війни?

P.S. Людей шкода, тут навіть і мови немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Кримом бачили що сталось? Бачили. Чому міри не приняли? На кордоні і муха не мала пролетіти! А по суті - гуляй вася!

Бо просрали ми Крим. Люди в Криму - це маргінали, які себе усвідомлюють росіянами і як не крути, Крим ми собі поки що не повернемо. От коли Україна заживе краще Росії - тоді це буде інше питання. Але як тільки зі складу РФ до нас повернеться Крим, тоді і вся Росія піде по швам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От стояли на майдані, віддали тисячі життів і все заради чого? Щоб жити набагато гірше?

Януковіч вєрнісь, я всьо прощу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби зараз Німеччина пообіцяла прийняти Волинь до себе-багато би відмовилися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби зараз Німеччина пообіцяла прийняти Волинь до себе-багато би відмовилися?

Робіть тему з голосуванням - будете знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби зараз Німеччина пообіцяла прийняти Волинь до себе-багато би відмовилися?

Ну не Німеччина, ну хоча б Польша... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...