Перейти до змісту

У кота понос, допоможіть


SOAD

Рекомендовані повідомлення

Кіт скотіш страйк 4 місяці хлопчик вага 2,8 кг.

Лікувались в клініці Лапа там за допомогою антибіотиків понос зупинили

зараз знову почався - прописали веракол

але нічого не допомагає у кота понос(( вже дні 4

можливо хтось знає як допомогти

кіт ість корм пуріни та консерви пуріни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми давали відвар з рису і моркви(юшку), і можна ще дати відварений в круту жовток курячого яйця. А взагалі причина може бути:

1) прострочений корм попався- спробуйте замінити корм.

2)інфекція

3)гельмінти(можливо з"їв якусь муху).

Не погані ветеринари є на Грушевського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А диагноз какой в Лапе поставили?

нічого не сказали тільки написали багато ліків від отруєння та діареї, тобто шоб зупинити понос

Ми давали відвар з рису і моркви(юшку), і можна ще дати відварений в круту жовток курячого яйця. А взагалі причина може бути:

1) прострочений корм попався- спробуйте замінити корм.

2)інфекція

3)гельмінти(можливо з"їв якусь муху).

Не погані ветеринари є на Грушевського.

моль він точно 1 зїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А диагноз какой в Лапе поставили?

нічого не сказали тільки написали багато ліків від отруєння та діареї, тобто шоб зупинити понос

Идите в другую клинику, со списком того, что Вам написали, пусть ставят диагноз и лечат. Понос у малышей часто бывает признаком вирусных заболеваний, лучше, чтоб лечением занимался специалист. Рекомендую Сашу на Грушевского 27

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж було таке , навіть від молока .... і то постійно!!!

Було вирішено перейти на РОЯЛ КАНІН (сухий) тепер все супер, звик . Деколи балуєм консервами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А диагноз какой в Лапе поставили?

нічого не сказали тільки написали багато ліків від отруєння та діареї, тобто шоб зупинити понос

Ми давали відвар з рису і моркви(юшку), і можна ще дати відварений в круту жовток курячого яйця. А взагалі причина може бути:

1) прострочений корм попався- спробуйте замінити корм.

2)інфекція

3)гельмінти(можливо з"їв якусь муху).

Не погані ветеринари є на Грушевського.

моль він точно 1 зїв

Ну це не страшно, страшно муха яка з вулиці прилетіла і то не завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми давали відвар з рису і моркви(юшку), і можна ще дати відварений в круту жовток курячого яйця

Я не знаю як ти "запіхав в кота" таке, мій скотіш-страйт мене б "порвав"

А взагалі лікувати треба знаючи діагноз.

Як мінімум, вивів би кота на вулицю, де б він сам пошукав собі травку, коти вміють самолікуватися. Крім того крм треба замінити, і запіхати в кота сорбент, наприклад, активоване вугілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми давали відвар з рису і моркви(юшку), і можна ще дати відварений в круту жовток курячого яйця

Я не знаю як ти "запіхав в кота" таке, мій скотіш-страйт мене б "порвав"

А взагалі лікувати треба знаючи діагноз.

Як мінімум, вивів би кота на вулицю, де б він сам пошукав собі травку, коти вміють самолікуватися. Крім того крм треба замінити, і запіхати в кота сорбент, наприклад, активоване вугілля.

Ги))) хлепчуть аж бігом, жовтка також зминають бистро, не багато правда але їдять без проблем всі три шотландця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми давали відвар з рису і моркви(юшку), і можна ще дати відварений в круту жовток курячого яйця

Я не знаю як ти "запіхав в кота" таке, мій скотіш-страйт мене б "порвав"

А взагалі лікувати треба знаючи діагноз.

Як мінімум, вивів би кота на вулицю, де б він сам пошукав собі травку, коти вміють самолікуватися. Крім того крм треба замінити, і запіхати в кота сорбент, наприклад, активоване вугілля.

пхали уголь толку нема, а так я ветеринарів боюсь, вони непойми як лічать та в кожного лікування розходиться, навіть кожен рекомендує кормити кота по різному одним словом просто жесть

а да забув написати здається другий раз понос начався після того як я накормив його кашою жирною(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми давали відвар з рису і моркви(юшку), і можна ще дати відварений в круту жовток курячого яйця

Я не знаю як ти "запіхав в кота" таке, мій скотіш-страйт мене б "порвав"

А взагалі лікувати треба знаючи діагноз.

Як мінімум, вивів би кота на вулицю, де б він сам пошукав собі травку, коти вміють самолікуватися. Крім того крм треба замінити, і запіхати в кота сорбент, наприклад, активоване вугілля.

пхали уголь толку нема, а так я ветеринарів боюсь, вони непойми як лічать та в кожного лікування розходиться, навіть кожен рекомендує кормити кота по різному одним словом просто жесть

а да забув написати здається другий раз понос начався після того як я накормив його кашою жирною(

Звісно по різному, мій кіт завжди мав понос від курки, а каши взагалі не їв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так я ветеринарів боюсь, вони непойми як лічать та в кожного лікування розходиться,

ну да, куди там спеціалістам до борди, яка точно розбирається в котячих какашках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кіт ість корм пуріни та консерви пуріни

А нормальною їжею покормити пробували?

Наша кішка не їсть корм і ніколи не їла, виглядає як на свої більше ніж 10 років дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди там спеціалістам до борди, яка точно розбирається в котячих какашках

Борда ще й не в таких какашках розбирається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нормальною їжею покормити пробували?

Одразу видно спеціаліста. І яка ж їжа нормальна для кота? Я уважно слухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А котяра їсть взагалі? Походу якщо не їсть то зі здоров'ям не дуже.

Мо спробувати до понеділка потримати на воді\молоці\бульйоні (тобто на чомусь попростіше), а там - до ветеринара бігом.

Імхо крім лікаря тут вам мало хто допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу видно спеціаліста. І яка ж їжа нормальна для кота? Я уважно слухаю.

М'ясо як основа

інколи рибка - але зараз не їсть (в молодості любила)

знову ж таки молоко у молодому віці

конкретно ця кішка не їсть, але був кіт - і кашку якусь з бульйончиком, і навіть пюре картопляне міг

періодично травичку зелену - кішка сама вирішує і як тут вище правильно писали, якось регулює свій ш к т за допомогої трави. Ну це звичайно, так допоміжне.

Перший кіт, то посідав провідні місця на виставках - але там скоріше генетика.

А оця кішка яка зараз, чисто догляд та харчування хороше. В 11 років не виглядає на свої роки.

Так що, друже, Yuraul, ти краще не флуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А диагноз какой в Лапе поставили?

нічого не сказали тільки написали багато ліків від отруєння та діареї, тобто шоб зупинити понос

Идите в другую клинику, со списком того, что Вам написали, пусть ставят диагноз и лечат. Понос у малышей часто бывает признаком вирусных заболеваний, лучше, чтоб лечением занимался специалист. Рекомендую Сашу на Грушевского 27

Аналогічно, дуже рекоммендую Сашу як хорошого спеціаліста. Подзвоніть до нього, можливо, треба буде ще якісь аналізи здати. Головне - розкажіть всю історію, чим лікували і т.д.

066-4I2-31-97, стаціонарний 28-65-32, Грушевського 27, Ветеринарна Клініка "Олтан Вет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, а ми не з вами спілкувались в магазині?

якщо з вами, то продавець вам цілком слушно пропонувала корм для нормалізації травлення, але ви вперто ігнорували пропозиції і наполягали на кормі базового рівня :(

ЗІ тварину шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...