Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

romaxa11, ти хочеш сказати , що менше взводу ПС ( 25 чоловік з водіями ) щось там вирішили ?

Пішли в атаку проти 200+ бойовиків ?

Для контратаки треба вдвічі більше народу , тобто чоловік 400

Для наступу були задіяні , ніби , 2 БТГ біля Новоласпи і двох сусідніх сіл , з бронетехнікою і при артпідтримці

Так що реально щось робили там якраз ЗСУ , а ПС просто "примазується" . І є в мене стійка підозра , що людей вони своїх поклали , щоб відвернути увагу від мукачівських подій .

Тут підрулює ПС на декількох джипах і почав валити сепарів, а потім пішов у наступ.

Рома, вангую, що дехто на "Б" знову напише, що то всьо неправда і добробати не тойво.

Я вже написав .

Не вірю я в термінаторів

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

І є в мене стійка підозра , що людей вони своїх поклали , щоб відвернути увагу від мукачівських подій .

Mykola81, якось ти неправильно сказав. Люди загинули. Не можна так. Крім того, це тіко твоє припущення.

Я вже написав .

Я не тебе мав на увазі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І є в мене стійка підозра , що людей вони своїх поклали , щоб відвернути увагу від мукачівських подій .

Mykola81, якось ти неправильно сказав. Люди загинули. Не можна так. Крім того, це тіко твоє припущення.

Я нічого поганого не писав про загиблих . Земля пухом .

Просто в мене тепер стійка недовіра до їх керівництва і такий варіант дуже вірогідний , якщо прикинути втрати в 40%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в мене тепер стійка недовіра до їх керівництва і такий варіант дуже вірогідний , якщо прикинути втрати в 40%

гадаю, що вище військове та політичне керівництво ПС не мало ніякого стосунку щодо безпосереднього надсилання підрозділу ПС по цьому бою. Все вирішувалось на рівні командирів підроздилів. В ПС з цим простіше ніж в ЗСУ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в мене тепер стійка недовіра до їх керівництва і такий варіант дуже вірогідний , якщо прикинути втрати в 40%

гадаю, що вище військове та політичне керівництво ПС не мало ніякого стосунку щодо безпосереднього надсилання підрозділу ПС по цьому бою. Все вирішувалось на рівні командирів підроздилів. В ПС з цим простіше ніж в ЗСУ.

Просто жаль , що рядових вибивають . Це справжні патріоти , на відміну від тих , що ділять котрабас чи вимазують гівном ворота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб відвернути увагу від мукачівських подій .

Пс взагалі створювався для мукачевських подій, і на фронт вони пішли, щоб зброю здобути для мукачевських подій.
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Майдан також створили для цього, шкода що Микола на ньому не був, бо ще б тоді очі відкрились.

ти хочеш сказати , що менше взводу ПС ( 25 чоловік з водіями ) щось там вирішили ? ]
я просто переказав те, що розказав своєму синові солдат-доброволець 72-ї бригади. Змінено користувачем romaxa11
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина в режиме онлайн будет получать спутниковые данные сверхвысокого разрешения, - глава Государственного космического агентства

http://censor.net.ua/news/347315/ukraina_v_rejime_onlayin_budet_poluchat_sputnikovye_dannye_sverhvysokogo_razresheniya_glava_gosudarstvennogo

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто переказав те, що розказав своєму синові солдат-доброволець 72-ї бригади.

Більшість фейків так і починається : сказав знайомий знайомого кума брата чи свата . :_07:

25 пс ніяк не замінять 400 солдатів з технікою , більше того , їх навіть видно не буде на тому фоні .

Саме тому , ніхто , крім пс не пише про їх участь в тих подіях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто переказав те, що розказав своєму синові солдат-доброволець 72-ї бригади.

Більшість фейків так і починається : сказав знайомий знайомого кума брата чи свата . :_07:

25 пс ніяк не замінять 400 солдатів з технікою , більше того , їх навіть видно не буде на тому фоні .

Саме тому , ніхто , крім пс не пише про їх участь в тих подіях

Пишуть. Бійці 72 гої відписались, Госпітальэри. Біда в тому, що через пару днів вже заглохне тема і всі забудуть. Всі звикли до втрат і до війни ((( "десь там".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Mykola81

Цілком згоден, треба більше в рази штурмуючих згідно законів війни.

Але ж історія наводить ряд прикладів, коли це правило не працює.

Яскравий останній приклад Крим і за ним все зліва Дніпра, і хто стримав? ЗСУ?

ЗСУ здав би Донбас як і Крим!!! Занадто короткий поводок.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись статистику втрат і відразу відпаде питання , хто воює , а хто піариться в фейсбуках

NoutM, , госпітальєри -- це і є ПС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Mykola81

Статистика каже, що Ми живемо набагато краще.

Статистика, каже що Крим не анексували, а подарували. Бо жодного пострілу, тільки маневри. Я вже мовчу про статистику референдуму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Mykola81

Статистика каже, що Ми живемо набагато краще.

Статистика, каже що Крим не анексували, а подарували. Бо жодного пострілу, тільки маневри. Я вже мовчу про статистику референдуму...

Тобто , 2000+ загиблих у ЗСУ це тобі те саме , що кримський референдум ?

Далеко підеш ..

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто , 2000+ загиблих у ЗСУ це тобі те саме , що кримський референдум ?

Далеко підеш ..

а є інфа по загиблим по добровольчим батальйонам ? Чи загиблі в ВСУ то ого го, а добровольці то так, пшик ? То навіщо чіпати цю больну тему взагалі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив пдф файл , де розписані бригади і добробати , що мали більш-менш робочу канцелярію .

Думаю , по початку війни дані неповні , бо більшість добробатів були тоді просто групами мисливців , хз , чи велась там якась статистика і журнал БД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео бою. За старою расейською традицією - завалити все навколо трупами:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію , на що розраховували БТР на полі ? Що стріляти по ним не будуть ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завалити все навколо трупами:

гадаю увесь цей цирк був спецом для відео пропаганди, такої прихованої і поміркованої, типу "дивіться ми в чесному бою по полю ідемо на укріплені позиції і тут тільки ополченці"

інше питання, це була сау чи танк, ясно що саме цікаве вони повирізали, або ж просто не знято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про танк дійсно не зрозуміло... по сюжету підводять до думки, що "обміняли" свій БТР на наш танк... але якось далі дивна логіка: йшли в атаку, виїхав наш танк спалив БТР, потім спалили танк і всі сєпари без зрозумілої причини почали відступати на вихідні... а чому тоді далі не пішли? ніхто не стріляв, наших видно не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спалили вони танк, а відходити почали після того як танкісти попали по їх БТРу.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж здається, що по танку не влучили. Танк після пострілу по ньому з ПТУРа поставив димову завісу і залишив позицію. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна ефективність визначати трупами? Хто скільки поклав, такий і вклад. Чим було ефективне Зеленопілля,, чи волноваха, чи Іловайськ? А там сотні полягли. У них різні задачі. Дійсно, дуже легко забулось, як колись командував Литвин, як накази йшли з запізненням в декілька годин і тільки обезбашенні добровольці, яким не потрібно було наказів від ГШ, тримали оборону, чи навіть атакували. Пам'ять коротка, за це прийдеться відповідати.

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...